Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #524555   ramkis
 20 Lap 2013 15:42
SauliusM rašė:ir dar netaip. kitakart as esu tokiu dalyku prisiskaites, ko as pats neva pasakiau, kad....
Na jei tai tiesa, ką rašo spauda, tai tada mane varo į neviltį truputį visa tai. Kam reikėtu parašyti laišką, kad visus Salamakinus ir panašius urodus, kasnors truktelėtų pagal kokią nors lojalumo programą :-D :-D :-D
 #524557   skwazi2
 20 Lap 2013 15:49
Kvotų skirtymas ir žūklės reglamentavimas yra skirtingi dalykai (mano supratimu). Žinant, kad verslinės žūklės uždraudimas vidaus vandenyse nuo 2015m liko galioti, tai dėl manęs kvotas gali kad ir pati prezidentė skirstyti.
 #524563   ramkis
 20 Lap 2013 15:57
skwazi2 rašė:Kvotų skirtymas ir žūklės reglamentavimas yra skirtingi dalykai (mano supratimu). Žinant, kad verslinės žūklės uždraudimas vidaus vandenyse nuo 2015m liko galioti, tai dėl manęs kvotas gali kad ir pati prezidentė skirstyti.
Matai, kaip yra, išsikovojo kvotas, kada nors išsikovos dar ką nors. Žinant, kokios parsidavusios padlos sėdi ŽŪM ir AAP komitete, tai su laiku daug ką gali pakeisti, ir tą draudimą nuo 2015 atšaukti. Išdalins kvotas ir į KM, ir duos tiek riebiai, kad po 2015, gali nelikti net vandens KM :-D :-D :-D Ir dar gali skirti kvotas, kur jau įžuvinta, ir pirmyn. Nu žodžiu, negli būti abejungų ir tokie pasisakymai, kaip tavo tai tikrai daugiau mažiau keisti. Reikia išnaudoti šitą situaciją, ir kol AM palamki meškeriotojams, reikia tai išnaudoti.
Paskutinį kartą redagavo 1 ramkis. Iš viso redaguota 20 kartus.
 #524564   SauliusM
 20 Lap 2013 15:58
ka tik man pakomentavo sita straipsni zmogus dalyvaves posedyje. cituoju:

Na žvejybos kvotas – t.y. aplinkos ministerijos nustatyto limito paskirstymą konkrečioms žvejybos įmonėms buvo nutarta grąžinti ŽŪM. Ši funkcija mums buvo perduota tik nuo šių metų liepos. Buvo siūlymas perduoti ŽŪM ir verslinės žvejybos reglamentavimą (limitų nustatymą ir kt.)– tai šiam pasiūlymui Komitetas nepritarė.
 #524565   SauliusM
 20 Lap 2013 16:00
ramkis rašė:Matai, kaip yra, išsikovojo kvotas, kada nors išsikovos dar ką nors.
tai vat ir reikia kuo skubiau kurt meskeriotoju sajunga, kad butu galima pasipriesint tokiem bajeriam.
seimas sitas siulomas zuvininkystes istatymo pataisas svarstys berods gruodzio 10 d.
 #524566   ramkis
 20 Lap 2013 16:03
SauliusM rašė:ka tik man pakomentavo sita straipsni zmogus dalyvaves posedyje. cituoju:

Na žvejybos kvotas – t.y. aplinkos ministerijos nustatyto limito paskirstymą konkrečioms žvejybos įmonėms buvo nutarta grąžinti ŽŪM. Ši funkcija mums buvo perduota tik nuo šių metų liepos. Buvo siūlymas perduoti ŽŪM ir verslinės žvejybos reglamentavimą (limitų nustatymą ir kt.)– tai šiam pasiūlymui Komitetas nepritarė.
Kiek aiškiau pasidarė, bet nieko per daug džiuginančio. Kaip jau ir rašiau ankstesniam poste, tai tik pirmas žingsnis. Jie pradeda atsikovoti pozijas, pradės kelti galvas. Turi kokių minčių? Mestelk į PM, o aš imsiuos kokių nors veiksmų, tiksliau tegu imasi visi kas netingi ir kam ne "*PYP*"
 #524567   liorenas
 20 Lap 2013 16:05
Man tai apmaudu, kad megejam taip "sekasi" su aplinkos apsaugos komiteto vadais... :evil: ankstesnis pirmininkas upes uztvenkt norejo, sitas ezerus tinklais puosia... :roll:
 #524747   Skersnukis
 20 Lap 2013 23:07
Būtų įdomu išgirsti argumentus kodėl verslinės žvejybos reglamentavimą siūloma perduoti ŽŪM :) čia juk klausimas susijęs su gamtiniais ištekliais kas yra AM sritis.
 #524751   SauliusM
 20 Lap 2013 23:19
veju isgirsi kokiu nors kalna ir tiek. kas tame idomaus...
 #524756   Gedcka
 20 Lap 2013 23:29
o man idomu ar su siuo projektu ir visa taryba nebus kartais susijes bradauskas?
 #524758   SauliusM
 20 Lap 2013 23:31
aisku kad susijes, ir su siuo ir ne tik su siuo. nu ir klausimai jum kyla...
 #524761   Gedcka
 20 Lap 2013 23:37
karoce as tik spelioju daug bet turiu rimtu zveju megeju tam kraste
 #524764   Gedcka
 20 Lap 2013 23:46
As siaip cia numeciau kaip vyksta viskas KAISIADORIU kraste,ir elektrenuose visi zino bet kur sprendimas, visiem nesvarbu
 #525127   SauliusM
 22 Lap 2013 20:23
jeigu nera kazkokio sprendimo, tai nebutinai visiem nesvarbu, sprendimo nebuvimo dar gali but simtai ir kitokiu priezasciu.
 #548074   cesius
 24 Vas 2014 21:00
Ziuriu jau per pirma konferencija py...om pasmirdo ,tai kas bus toliau, kazkaip sarasuose per daug vienodu pavadinimu. Negi nebuvo daugiau protingu zmogu. :ruko
 #548090   SauliusM
 24 Vas 2014 21:40
jei grynai mano asmenine nuomone, tai buvo, bet kazkas paskutine minute pasielge taip, kaip pasielge....
tai tiesiog ateity zinosim, ko ir is ko tiketis.
 #548230   matamode
 25 Vas 2014 13:23
viskas ten cesiau gerai yra sakyciau.Kokios buvo steigeju nuomones,uz tokias ir nubalsavo.Dabar yra tik patys tie pirmieji zingsniai ir savaime aisku kai kurios klaidos bus neisvengiamos,bet jei visumoj ziureti,tai pirmas zingsnis padarytas ir dabar jau mes turim oficialu juridini asmmeni,kuri galim ipareigoti atstovauti visu musu,kaip meskeriotoju,interesus.Esu vienas is tu,kurie prisidejo prie sios sajungos ikurimo ir todel noreciau pakviest visus meskeriotojus jungtis ir toliau visiems kartu siekti uzdraust ta versline zvejyba Lietuvoj.
 #592836   Slovak
 09 Spa 2014 19:43
SauliusM, toks klausymas del narystes.
Be 20 lt, kokia dar nauda sajungai nuo nariu, kurie aktyviai nedalyvaus veikloje ?
 #592844   SauliusM
 09 Spa 2014 20:14
galesim pasigirt nariu skaicium, nu kaip ir politinis svoris gaunasi.
bet cia jau apie tuos tokius visiskai pasyvius, kur dvacarika susimokejau ir miegu ant peciaus ir man nieks neidomu.
o taip tai gal kokia akcija suorganizuosim, pvz su peikenom grindinio plyteles prie Seimo rumu nuardyt ar panasiai :-D
 #592853   tukasG
 09 Spa 2014 20:47
SauliusM rašė:galesim pasigirt nariu skaicium, nu kaip ir politinis svoris gaunasi.
Arba dabar, arba niekada. ;uolrait :gutgut
 #592854   Slovak
 09 Spa 2014 20:50
nu jasno, mazdaug tokiu atsakymu ir laukiau, jei del politinio svorio, tai reikia istoti.
Bet nesutinku pliteles ardyti ir siusti juos i salia esanti pastata greituoju pastu, padangos deginti. Maidaunui ne :)
Vat, kai vejas pus ir lis saltas lietus, karstos arbatos isgerti su vyrais prie to pacio pastato, sutinku.
 #592857   SauliusM
 09 Spa 2014 20:54
nu dar pvz mes gal i kokia tarptautine organizacija kai European Anglers Alliance(EAA) arba International Game Fish Association (IGFA) istot nariais noresim ir isplaukt i tarptautinius vandenis, tai nariu mum irgi gali reiket.
 #592862   Slovak
 09 Spa 2014 21:08
SauliusM, o nauda is tarptautiniu vandenu kokia tada butu ?
 #592866   SauliusM
 09 Spa 2014 21:20
kartu mes stipresni :-D
o jei rimtai, tai visu pirma priejimas prie Europiniu pinigu butu lengvesnis.
Musu politinis svoris velgi zenkliai rimtesnis butu, nes koks Salamakakinas tai kazin ar Briuselio lobistam ryztusi taip akis su savo marazmu draskyt, kaip dabar kad draskosi.
Plius galetume dalyvaut ivairiuose tarptautiniuose projektuose. Nu kaip pvz kokios Baltijos lasisos apsauga viso Baltijos regijono mastu.
galu gale tiesiog gaut metodines medziagos ar pasisemt patirties is uzsienio kolegu.
nu ir t.t. ir panasiai.
 #592896   Seraphim
 10 Spa 2014 09:34
gal čia tik laikina (dėl nepabaigto puslapio), bet kažkodėl suvedus savo duomenis ir paspaudus "tęsti" niekas nevyksta
rajona ivesk. ta prasme nu justiniskes, ar karoliniskes ar kas ten gaunasi.
istaisysim artimiausiu metu.
arba varneles neuzdejei, kad perskaitei ir susipazinai.
arba labai skubi, nes reikia truputi palaukt.
 #592925   Wytux
 10 Spa 2014 13:39
SauliusM rašė:galesim pasigirt nariu skaicium, nu kaip ir politinis svoris gaunasi.
Siaip jei del svorio tai provincijoj nemazai kam ir dvacarikas pinigas.
Dar klausimas- ar yra kazkokie amziaus apribojimai?
 #592929   Wytux
 10 Spa 2014 14:01
Seraphim rašė:gal čia tik laikina (dėl nepabaigto puslapio), bet kažkodėl suvedus savo duomenis ir paspaudus "tęsti" niekas nevyksta
rajona ivesk. ta prasme nu justiniskes, ar karoliniskes ar kas ten gaunasi.
istaisysim artimiausiu metu.
arba varneles neuzdejei, kad perskaitei ir susipazinai.
arba labai skubi, nes reikia truputi palaukt.
suvedus viska Paskyra ir Apmokėjimo detalės ir sudejus varneles nieko nevyksta :? paspaudus 'testi' prasisuka ratukas ir vis tiek nepereina i 'pristatyma'.
 #592930   SauliusM
 10 Spa 2014 14:06
Wytux rašė:suvedus viska Paskyra ir Apmokėjimo detalės ir sudejus varneles nieko nevyksta :? paspaudus 'testi' prasisuka ratukas ir vis tiek nepereina i 'pristatyma'.
taip. programeris bande taisyt vakar rastas klaidas ir puslapi uzlauze.
dabar taisom.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 23
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė