Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Kotai, ritės, valai, plūdės, masalai, priedai

 #51776   Zvejukas
 28 Vas 2008 08:38
y paprasta teleskopa neitaiysi, jos dedasi tik y stekerius y "kito" galune

 #51854   Judokas
 29 Vas 2008 08:51
teoriskai aisku imanoma, na ir praktiskai padarytum...tik naudos butu nulis...

 #51860   Zvejukas
 29 Vas 2008 09:48
kaip tu ydomu prisitrauktum pvz su 7tinke ir guma didesne zuvy ? uzvalo trauktum? guma dedasi seip i tris dvi paskutines dalis. paprastai nereikia, ji amortizuoja pati, o stekeriui reikia tam kad ji nustumt ir paimti kita,kad stumiant nenutruktu valas.

 #51915   Judokas
 29 Vas 2008 14:45
siaip pradziamoksli as sioki toki esu isvertes ir imetes i savo klubo puslapi... jei idomu pasiskaityk gal rasi ka naudingo: http://zvejotakas.lt/

 #51956   Zvejukas
 01 Kov 2008 06:51
Mantai pas jus sandely turetu valiotis uzsilikusiu stekeriu senu kokiu pasimk pasimeginsi ... seip jei domina zvejyba stekeriu, galim kartu kada nulekt pagaudyt ...

 #79276   Kairys
 03 Lap 2008 14:41
Gal ką ir veža, bet tik ne mane. ;-) Nepasiekiau tokio lygio gyvenime ir nežinau, ar kada pasieksiu, nieko gyvenime atsižadėt negali :roll: Užtenka man paprastos 4 metrų meškerytės teleskopinės, fideriuko vieno kito, ir gerai. O su 4 metrų štekeriu :-D mano mama kūdroje labai sėkmingai karosus gaudo, kai laiko turi, ypač pavasarį. Labai liuks, tik meškerė, jokios ritės, kartais tiek pritraukia. ;-)
Žodžiu, kas kam tinka, tuo ir gaudom, ir į sveikatą visiems. ;-)

 #79349   Raupsuotas
 03 Lap 2008 19:15
Visiškai sutinku su Kairiu.Tikrai gerbiu vienodai spiningautojus, muselininkus ar kitos srities žvejus.Čia kaip tikėjimas, kam jahovistų, kam masulmonų, kam pravoslavų.Tiesiog pamatęs laidą likau sužavėtas.Šiaip plūdinuke galima žvejoti tiek jūroje, kūdroje ar upėje, svarbu tik, kad širdis prie to linktų ;-)

 #79353   Kairys
 03 Lap 2008 19:27
Za ponimanija, Labai Alkanas. ;-) :beer'2 O tie straipsniukai, kuriuos Tamsta įdedi apie žuvis, tikrai geras dalykas, man patiko. O daugiausia žuvelių per savo gyvenimą būtent su plūdinuke esu prigaudęs. ;-)

 #79357   Raupsuotas
 03 Lap 2008 19:29
Žiemą vakarai ilgi todėl manau ne vien dar išversiu.Svarbu, kad nors kam būtų skaityti :ks>

 #79402   makaulė
 03 Lap 2008 20:46
LABAI ALKANAS rašė:Žiemą vakarai ilgi todėl manau ne vien dar išversiu.Svarbu, kad nors kam būtų skaityti :ks>
tu tik versk davai,man tai skyles bolonkej ir tolime uzmetime stovinciam,bet jei jau kapstai,tai gerai butu svareliu isdestymai,ba cia tai viechnas galvos skausmas(su schemutem plyz.),o kad laida patiko-gerai,ne sau darau vadinas.

 #79686   Raupsuotas
 04 Lap 2008 16:22
Na tavo amziaus diedui, makaule, rusu kalba tikrai neproblema, o va ka versti reiktu paziureti nes pagrinde vien seni(pagal metus) straipsniai.Nieko, laiko yra, sumastysime ka nors :cool:

 #88738   edvinas
 02 Sau 2009 21:12
sveiki zvejai , nesenai pradejau zvejoti "botu" ,bet ne savo ,o draugo pasiskolintu rusisku kazkokiu ,kuris nenormaliai sveria!Taigi labai noreciau tureti savo meskere su kuria galeciau sekmingai zvejoti.Parduotuveje apsiziurejau botus ,tai labai dideles kainos ,nes ieskau 9m.tai as taip galvoju ,kad gal pradziai reiktu naudotos meskeres kuri butu zymiai pigesne,nes naudotas daiktas yra naudotas su visomis prekemis jau taip yra.tai ce paskaites jusu zinutes supratau ,kad ce yra tikrai labai geru zveju,tai gal man padetu susiresti ir isigyti 9m bota,man neturinciam daug pazinciu labai sunku yra taip padaryti ,tai labai prasau gal galesite man padeti.. :? :? :lol: :lol: :lol: :?

 #88747   Gedasas
 02 Sau 2009 23:01
edvinas rašė: neturinciam daug pazinciu labai sunku yra taip padaryti ,tai labai prasau gal galesite man padeti.. :? :? :lol: :lol: :lol: :?
tau teks atvaziuot i ZT pavasarini meeta ;-) :lol: va ten tada tau viska ir papasakos

 #88773   edvinas
 03 Sau 2009 12:30
Tai reiks pasistengti atvaziuoti jei tus meetas bet tai jis bus pavasari ,o man jau reikia dabar eiskotis ,nes kol susirasiu tai ir pavasaris neuzkalnu ateis,tai parasau padekit susirasti man meskere,gal kas parduodat noredami savo inventoriu atsinaujinti! :? :?

 #88905   Raupsuotas
 04 Sau 2009 15:23
Agi, aš anam parašiau.Dabar viskas tik nuo jo priklauso.Pinigai ryte, kėdės per pietus.Pinigai per pietus, kėdės vakare.Tikrai galiu ir tikrai padėsiuPaveikslėlis

 #89048   Agis
 05 Sau 2009 09:04
Nu tai liux, reiskiasi forumas ne tik pablevyzgot :lol:

 #109916   Skumbrotas
 08 Bal 2009 12:36
Klausimuks - kaip rišat valą prie boto galo :?: Naudojat antglius ar kitaip :?: Jei angalius - tai kur jų ant LT galima pasirinkt :?:

 #110010   blight
 08 Bal 2009 19:12
Ash naudoju spec karabinukus, sunku bishki zodziais nupasakot, reiktu nufotkint, bet esme tokia - riestas plastmasinis kabliukas (lenktas i meshkeres puse), nuo jo zemyn (link storgalio) nuslenki plastmasini vamzduka, ant jo uzneri valo kilpute, ir tada uzstumi plastmasini vamzdeli, kuris siek tiek uzsifiksuoja, priklausomai kokios kokybe karabinas :-D
Kol neturejau karabinu naudodavau kembriku sistema - maunu du kembrikus, viena pacioj virshunelej, kita shiek tiek (~10-15cm) toliau, priesh tai pro juos 2 kart prakishdamas vala. Laikydavo irgi patikimai (nors man vis neramu budavo), bet daug peckeliones kiekviena kart kaishiojant vala.
Zodziu patarciau isigyt tu karabiniuku, tik reiktu pasimatuot virshuneles diametra, kad zinotum kokio ieshkot reikia, ir nepirkt pigiuju variantu (taip sutaupysi nemazai nervo, o gal ir sistemeliu). Kaune budavo Salmolitoj ir pas Jablonski, normalus karabincikas ~8lt ;-)

 #110017   Skumbrotas
 08 Bal 2009 19:32
Apie karabinčiką nieko nesupratau... :oops: Pamatyčiau gyvai tada suprasčiau... Reiks prašarint po Memelio magazinus :roll:
O su kembrikais maždaug įsivaizduoju kaip te yra. Tik neaiškumas - mazgo visai jokio nerišama, tik prakišamas valas ir vsio :?:

 #110063   blight
 08 Bal 2009 20:55
Skumbrotas rašė:Apie karabinčiką nieko nesupratau... :oops: Pamatyčiau gyvai tada suprasčiau... Reiks prašarint po Memelio magazinus :roll:
Na va... sakiau, kad neiseis papasakot. Na kad ji kur biesas, googlas nieko panashaus nerand, nufotkint dabar irgi neturiu ka (nebent savaitgali) greiciau bus papeckeliot ir turbut daug aishkiau? Cia tox "ant greituju" pusiau shoninis vaizdas, pusiau aksonometrinis ../;nzv Vamzdukas (tas kur zaliu tushiniu) nusislenka zemyn, tada ikishi kilpike valo ir vamzduka uzslenki i ta pozicija kaip dabar ir nupieshtas...
Paveikslėlis
Skumbrotas rašė:O su kembrikais maždaug įsivaizduoju kaip te yra. Tik neaiškumas - mazgo visai jokio nerišama, tik prakišamas valas ir vsio :?:
Na zinoma ant tolimesniojo nuo virshunes galiuko kembrikiuko galima risht ir mazga, bet ash nerishdavau, perverdavau ir viskas - to pakakdavo. O ir suvyniojus sistemele kembrikiukai nesimakaluodavo. Tik kembrikiuku reiktu minkshtesniu ir storesniu, kieti tam visai netinka - gali ir nupjaut. Bet vistiek nesiulau taip daryt - geriau karabinciko paieshkok ;-)

 #110149   Skumbrotas
 09 Bal 2009 08:37
Na dabar viskas aišku :gutgut AČIŪ :beer'2 :/brazasista

 #130557   blight
 20 Lie 2009 11:58
Nuobodulys rašė:
ram rašė:parduodu nauja 11m stekeri Garbolino Ruodania 397 Rdnv 18110 kaina 300lt tel 864267024
Kas čia per štekeris, kad naujo kaina 300 lt?
Mike rašė:Tokie štekeriai yra vadinamosios ekonominės klasės. Beveik esu tikras, kad jis yra karpinis, t.y. su vienu "power" topu, kuris yra kokių 2,5 m ilgio. Toks štekeris yra geras pradedančiajam: tvirtas, nors ir ganėtinai sunkus, bet ne taip lengvai sulaužomas. Varžybose jis naudos neduos, nes visi gaudo 13 m štekeriais. Pagrindinis jo minusas yra tas, kad pas jį tik vienas topas. Pagrindinis pliusas - kad Lietuvoje sugalvojus tokį nusipirkti, naujo negausi.
Mike rašė:Su topais Lietuvoje be šansų. Reikėtų atsisiūsti iš Europos. Su Garbolino viskas paprasčiau dėl to, kad jie turi kažkokį standartą, ir didelė dalis bent jau karpinių štekerių yra to paties diametro, todėl tinka topai ir nuo kitų modelių. Tik kad naujo topo kaina jį parsisiunčiant kainuos apie 100 eurų. Jaukinimo kaušelių yra pirkti ir pas mus. Kaune prekiauja Salmolita ir Jono Jablonskio parduotuvė. Jaukinimo kaušeliams reikalingas specialus topas. Beje, jaukinimo kaušeliai realiai reikalingi tik stovinčiame vandenyje, kur pasiteisina labai tikslus jaukinimas. Srovėje neapsimoka - per daug sugaištama laiko jaukinimui, o srovė jauką vis tiek kažkiek išnešioja, todėl užtenka ir jaukinimo ranka.
Nuobodulys rašė:Tai va aš ir norėčiau pradėt ir nepyk jei kvailai nuskambės- o kaip įmanoma (kaip lengvai) prie jo vėliau dasipirkti topus, pailginimą? Kaip su jaukinimo kaušeliu?

 #140870   Agis
 17 Rgs 2009 08:22
Kur Klaipedos apylinkese galima ysigyti amortizacines gumos naudojamos zvejyboje su sudurtinemis meskeremis :?:

 #140881   Skumbrotas
 17 Rgs 2009 08:56
Agis rašė:Kur Klaipedos apylinkese galima ysigyti amortizacines gumos naudojamos zvejyboje su sudurtinemis meskeremis :?:
Romadoj mačiau.

 #154559   giedriuzzz
 23 Lap 2009 15:49
Sveiki. Kazkaip truputeli susidomejau meskeremis be ritemis. Mastau kazka pameginti nusipirk. Dazniausiai bus naudojamas auksliu ir kuoju zvejybai vidutines ir letos tekmes upese. Domina ekonominiai variantai :roll: aisku pradziai mastau apie teleskopinius meskerykocius, stekeriui dar nepribrendau :grin: Svarbu kad butu kuo lengvesnis.
Tai vat i ka orientuotis perkant toki meskerykoti? Kokio ilgio pirktis?

P.s. O gal kas netycia parduoda koki naudota?

 #154561   Raupsuotas
 23 Lap 2009 16:01
giedriuzzz rašė:Sveiki. Kazkaip truputeli susidomejau meskeremis be ritemis. Mastau kazka pameginti nusipirk. Dazniausiai bus naudojamas auksliu ir kuoju zvejybai vidutines ir letos tekmes upese. Domina ekonominiai variantai :roll: aisku pradziai mastau apie teleskopinius meskerykocius, stekeriui dar nepribrendau :grin: Svarbu kad butu kuo lengvesnis.
Tai vat i ka orientuotis perkant toki meskerykoti? Kokio ilgio pirktis?

P.s. O gal kas netycia parduoda koki naudota?
Auksliu zvejybai reikia pacia 4-5metru koto, o kuojom, plakiam siuo atveju uztektu ir 7m.Yra ir tas ir tas.Jum belieka susisiekti tik su manimPaveikslėlis

 #154575   Mike
 23 Lap 2009 16:57
giedriuzzz, Lietuvoje iš ekonominės klasės verta pažiūrėti
http://www.robinson-europe.com/id/alborella.html
Pagal tavo nurodytas sąlygas geriausiai būtų rinktis 5 m. kotą. Su trumpesniu ne visur pasieksi, o varžybose vis tiek nedalyvausi, tai ir to didelio gaudymo greičio, kad pirkti trumpesnį, nereikia. Bent jau Kaune Krėvės prospekte už mano minėtą modelį sumokėtum apie 70 - 80 Lt. Ne pats pigiausias, bet tokį bent jau malonu rankoje bus laikyti. Į rimtus aukšlinius kotus irgi nežiūrėk. Ten kosmosas, reikalingi tik aukšlininkams per varžybas, pvz. Garbolino Colibri kaina apie 100 Lt už metrą ilgio. Skaičiuoti pats moki.

 #154576   Raupsuotas
 23 Lap 2009 17:04
Colibrio po 100lt uz metra nepaimsi.Siai dienai 4m toks kotas 560lt kainuoja :!: O penkiuke uz 80lt tik stikline nupirkti galima.Geriau tegul ne 500, bet uz per pus pigiau.Uz didmenos kaina(250lt) paimsi gera Salmo kota.Beda kita-ju pirkti nera :cry: As visada kartoju-skupus moka 2 kartus.Ir mes nesame tiek turtingi, kad pirktumem pigu slamsta :-D Paveikslėlis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 16
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė