Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Kotai, ritės, valai, plūdės, masalai, priedai
 #251854   Guru
 27 Sau 2011 00:22
Manke daro taip :
Imam maza stiklainiuka, i ji idedam manu kiek norim kiekio mankes, ir uzpilam verdanciu vandeniu kad vos dengtu kruopas. Kai isbrinksta mazdaug po 20 min kitu saukstelio galu sukam apie 10-+15 min (kuo ilgiau tuo tirstesne) iki reikiamos konsistencijos. Dedam i svirkstus ir apsukam kabliuka zvejyboj. Galima uzsaldyti – laiko kelis menesius. Saldyti galima tik karta. Galima deti kvapu, medaus, bet po nedaug.
Tesla- tas pats variantas su indeliu, po to ant keptuves isbrinkusia ir apie 15 min pastovejusia mase isdedam blyno pavidalu plono ir apkepam kol pasidarys permatoma. Is to blyno ranka suminkom tesla. Dedam i maiseli atsalus susidaro kondensatas isimam isverciam maiseli ir dedam tesla. Galima papurksti aromatizatoriumi.


Dzekui uz demesi
 #252122   Guru
 28 Sau 2011 00:44
Perlines kruopos termose
Dedam kruopas i termosa placiu kaklu (nedaugiau ¼ termoso) ir pilam verdanciu vandeniu nedapilam apie 20 proc vandens iki galo. Dedam aroma ar kt. po 2,5-3 val nupilam vandeni isberiam ant laikrascio kad nudziutu, dadedam medaus sauksteli. Apdziuvus pabarstom tuo jauku kuriuo jaukinsim suberiam i dezute, verti ant kabliuko reikia persmeigiant ta rusva juostele (luobele).
patogu is vakaro pasigamint :)
 #263544   Donatelo
 09 Kov 2011 12:58
darencas rašė:papasakokit receptuka kaip darot tesla is manu kruopu :ks> kaskaip maciau laida kaip dare bet man nesigavo ima stiklainy kruopas uzpila vandeniu ir su sakute suka kol gaunasi mase :gutgut as kiek sukau nieko nesigavo :-ug
As darau visai kitaip, bet guminke tesla lygiai tokia pat gaunasi. Paimu moteriska pedkelne, (parduotuvej pats nusiperku tokias pedkelnines kojines trumpas) i ja idedu sauja manu kruopu, ir tarkim arba po ciaupu, arba kokiam tai bliude vandeni minkau toj pedkelnej kruopas, is pradziu vanduo toks baltas is ju eina, veliau vis skaidreja, po kokiu 5 min visiskai skaidrus buna, tada te gumine tesla issiimu, ir dar truputi pamynkau vandeni. Su ja gaudau tiek raudes, auksles, kuojas ir t.t. Pavasari man tai masalas nr 1. Jokiu kvapu nededu.
 #263594   Tadass
 09 Kov 2011 13:55
Aukslem i tesla dedavau. Ar geriau kibdavo nezinau, nes be kvapo kazkodel nezvejodavau.
P.S. cia buvo laaabai senai kai as mazas buvau.
 #263626   Donatelo
 09 Kov 2011 16:16
As anyziu kvapa dedavau i perlines kruopas ir i blyna,, zvejodavau kuojas.. Kibdavo geriau, nes tuo metu, gaudydamas dugninemis, naudojau dvieju kabliuku sistema, tai ant vieno dedavau paprasta blyna, ant kito su anyzium, tad galedavau eksperimentuoti. Uzkibdavo ir plakis ir karsis. Naudodavau tik si kvapa, nes kitokio neturedavau ;-) tai buvo pries kokius 13 metu :)
 #263659   barbus
 09 Kov 2011 17:54
Žinau , kad senai , pas man buteliukas kažkur 10 ml , gal kokie 5 lašai tik sunaudoti .. Idomu dbr butu veiksminga ( pavasary ar vasara) . Man tai kvapas ne koks ( smirda ), bet gal žuvei patinka , fyg znajet . :grin:
 #263705   Donatelo
 09 Kov 2011 20:31
Tai niekas juk nedraudzia pasigaminti daugiau teslu ar blynu,, i vienus ilasint anyziaus,, i kitus ne ;-) Atviro vandens sezonas ne uz kalnu,, ir paciam bus aiskiau,, ir su kolegom galesi pasidalinti informacija ;-)
 #265383   Rafal
 17 Kov 2011 15:11
As asmeniskai netykiu tuo.Ir manau kad kazkoks daiktas pagaus tau zuvi tai jokio malonumo is to ne bus
 #265746   Sukriuke
 18 Kov 2011 22:09
bretas rašė:juo negaudo, o vilioja, cia yra skirtumas... Lygiai taip pat kaip tu vilioji pasiserdamas, ir kai gaudai meskere su prisindalais. ;-)
nu ir koki kaifa turesi jei ir tas daiktas tau leis daugiau pagauti?Ugdyk meistriskuma,neuzsiiminejes tokiais niekalais.
 #265790   bretas
 19 Kov 2011 12:21
Sukriuke rašė:
bretas rašė:juo negaudo, o vilioja, cia yra skirtumas... Lygiai taip pat kaip tu vilioji pasiserdamas, ir kai gaudai meskere su prisindalais. ;-)
nu ir koki kaifa turesi jei ir tas daiktas tau leis daugiau pagauti?Ugdyk meistriskuma,neuzsiiminejes tokiais niekalais.
o koki kaifa tu turi kai seriesi ir pagauni daugiau zuvies nei nesiseres? :ruko
 #265896   Sukriuke
 19 Kov 2011 20:16
bretas rašė:
Sukriuke rašė:
bretas rašė:juo negaudo, o vilioja, cia yra skirtumas... Lygiai taip pat kaip tu vilioji pasiserdamas, ir kai gaudai meskere su prisindalais. ;-)
nu ir koki kaifa turesi jei ir tas daiktas tau leis daugiau pagauti?Ugdyk meistriskuma,neuzsiiminejes tokiais niekalais.
o koki kaifa tu turi kai seriesi ir pagauni daugiau zuvies nei nesiseres? :ruko
As mastau kaip kur kiek serti,koki jauka gaminti kokius atraktorius pilti,o cia kas?padarymas darbo uz tave?Man toks budas netinka.
 #266991   bretas
 24 Kov 2011 10:36
giedriuzzz rašė:Nusipirk, pamėgink ir paskui mums papasakok kaip sekėsi :lol: :lol: :lol:

Jei nusipirkciau ir sis daiktas veiktu tai gal ir pasigirciau, bet jei neveiktu, tai tikrai nesigirciau, kad 150 kaip i bala :tia-tau
 #284316   barbus
 24 Geg 2011 11:05
Kalbėjau apie anyžių , tai išbandžiau .. Pora lašų į perlines kruopas įlašinau , karosai lb kibo negu ant kito masalo ( t.y. slieko , kukuruzo ar paprastos perlofkės ) ..
 #287325   Arvidys
 07 Bir 2011 18:58
As tai niekad nenaudoju tik pirktinio pasaro. Geriausia nusiperki kokiam turgely neslifuotu zirniu ir gerai isverdi dideli kieki. Galima ir slifuotu, bet man neslifuoti labiau patinka ir i juos ipili tik dali pirktinio del kvapo. Tinka ir perlines kruopos. Galima prisikasti daug slieku ir juos sukapojus deti. Gal pilno bulvinio maiso zuvies ir neprigaudysi taip, bet kazkiek tai visada padeda pagauti.
 #288492   Danielius
 13 Bir 2011 19:14
Atsiprasau is kart, kad ne cia rasau, bet atsiprasant jau nervai nelaiko '''bum Buvau siandien zvejot (sesupeje) pasiseriau ir po keliu valandu uzmeciau meskeryte, taip ilgai nereikejo laukti plude kazkas sujudino. Taip judino, judino man ta plude ir ne velnio man nesiseke uzkirst.. Tai tikrai ne jokia zole ar dar koks dviratis gulintis dugne... zvejojau prude ir gaudziau karosus tikrai ilga laika, tad zinau kas yra kibimas... kur gali but beda?Plude pas mane 8 gramai, o svarelius isdestes nuo kabliuko maziausius iki pludes didziausius... kabliukas lyg ir nedidelis uzdetas. Masalas (sliekas, batonas ir blynas). Bet tikrai daug sykiu maniau, kad zuvi turiu ir...? Neuzkirtu ir viskas... gal kas gales padeti? Beje slieka maunu teip kad nesimatytu kabliuko ir smaigaliuka siektiek iskisu virs slieko, bet labai nedaug. Aciu kas padesit :)
 #288796   Raupsuotas
 15 Bir 2011 06:20
Priežaščių gali būti "n" - svarelių išdėstyme, pagrindinio svarelio priežastis, plūdės svoris(gali būti per didelė keliamoji galia), sistemėlės jautrume, gylio parinkime, to pačio masalo parinkime, plūdelės pravedime, prilaikyme, žodžiu kuo giliau į mišką tuo daugiau medžių :ks> Tikrai atsakymas gali būti ne vienas.Turi eksperimentuoti, ieškoti, bandyti ir atminti, kad žvejyba baloje ir upėje skiriasi kai naktis ir diena.Čia vienreikšmio atsakymo negausi tikraiPaveikslėlis
 #288806   Danielius
 15 Bir 2011 08:24
Keiciau kabliuka i dar mazesni. Na ka saskaitoje desimtis kilbuku ir viena raude :) reikia kilbukus atbaidyt o raudes pritraukt :) Siandien leksiu i parduotuve pasaro :) tik koki pirkt??? Unevirsalu? Ar kuojom? Nes kuojos valgo beveik ta pati ka ir raudes? Neklystu?
 #365382   Sportininkas
 21 Bal 2012 17:04
Kasnors esat bande i tesla is miltu ir vandens ibert kokio nors pasaro pirktinio? manau kvapas butu ir padetu pagaut zuvi? buna dienu kai sedi prie prudo ir karosiukai plaukioja o kibt nekimba. tai ar toks variantas pasireikstu?
 #365397   Sportininkas
 21 Bal 2012 18:00
su pludine gaudau tik karosiukus ir auksles.. kai nebuna ka veikt. ir buna dienu kaip tycia kad nekimba. pasaru neperku kvapu taipat. turiu uzsilikusio pasaro kazkokio universalaus tai galvoju y tesla iminkyt ir kvapas/skonis priviliotu manau karosiukus bei gaudant upeje gal kas stambesnio paimtu ? tiesiog idomi si ideja
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė