Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Kotai, ritės, valai, plūdės, masalai, priedai
 #211082   makaulė
 30 Lie 2010 08:48
Tai ir plude ish zasies plunksnos galim ishsidrozht,irpl verzhle vietoj shvino,ir vietoj valo ish arklio uzpakalio plauku pasipeshiot,ir bobules ploshciu nuo lietaus uzsidet,kam pirkt firminius?????
 #211083   Saugirdas
 30 Lie 2010 08:58
Prajuokinai. :-D
Tai dabar klausimas: Kuo skiriasi Sensas kibiras nuo paprasto?
 #211089   sonca
 30 Lie 2010 09:19
Nu taigi ant plastos kibiro nėra Sensas užrašo ir žūvys tokio pašaro neėda. Čia kaip ir rūbai Gucci, Versace, D&G. Iš tos pačios medžiagos, fasonas toks pats, bet nešioti be emblemos nelygis.
P.s. makaule neįsižeisk, bet tavo palyginimas niekam tikęs.
 #211100   okuma
 30 Lie 2010 09:40
nereik gal taip nusisneket apie rubus ,ypac apie rubus...ir kibiru skirtumus :roll: , tai tada paaiskinkit kam pirkt tokia smulkmena kaip meskeres stovelis? juk galima issidrozt is medzio ir veziotis su savim (siaip maciau ir tokiu veikeju) :lol:
 #211117   sonca
 30 Lie 2010 10:10
Kaip jūs lyginat medį su aliumu, plunksnas su plastiku, šviną su gaikėm, tai juk nepalyginami dalykai. Plūdė iš žasies plunksnos ir plūdė iš plastiko skirtingi dalykai, stovelis aliuminis ir stovelis medinis skirtingi dalykai. Kibiras plastikinis plastos gamybos su metaline rankena, į dugną siaurėjantis, talpa 17 ltr. ir kibiras "Sensas" plastikinis, su metaline rankena, 17 ltr., į dugną siaurėjantis - yra tas pats kibiras, tai kam mokėt 5 kartus daugiau?
 #211126   sonca
 30 Lie 2010 10:22
Ir vėl į lankas. Jei fufaikė pagaminta iš kitos medžiagos negu koks nors geras žvejybinis kostiumas tai lyginti negalima. Paaiškink kuo skiriasi plastos ir sensas plastikiniai kibirai? Abu po 17 ltr., abu su metalinėm rankenom.
 #211136   sonca
 30 Lie 2010 10:37
Na va jau darosi aiškiau. Vadinasi pilnam psichologiniam pasitenkinimui reikalingas "firminis" t.y. platinamas specializuotose parduotuvėse, su firmos užrašu ant šono kibiras. Visgi su D&G ir Versace rūbų nešiotojais kurie perka modelius, kad aiškiai matytųsi logotipas aplinkiniams yra bendro. O praktinė pusė nėra blogai, kai žmogus mažiau uždirba arba turi didesnę šeimą pvz 3-4 vaikai, tai žvejybai lieka mažiau lėšų. Kitas mažiau reiklus logotipams ir iš prigimties taupus rinksis pigesnį kibirą, o už likusius pinigus nusipirks plūdžių, valo, kabliukų ir pan.

P.s. visgi argumentuot nepavyko tai pradėjo nervint :)
P.p.s. nieko asmeniško. Peace
 #211138   Skumbrotas
 30 Lie 2010 10:45
Nežinau kaip ten su plasta, bet prieš porą metų buvau nusipirkęs porą 15ltr kibirų iš maximos po 6 litus, tai jau po poros žvejybų nuo pašaro susibraižė žiauriai šonai, nebėjo be muilo ir šepečio gerai išplaut, pradėjo smirdėt :'viau Gaiausiai nusipirkau traperinį, o vėliau ir brauninginį 17ltr kibirus, per žiemos išpardavimą, tai kaina gavos kažkur po 20lt. Nebeliko problemų dabar... :)
 #211141   mantesas
 30 Lie 2010 10:54
sonca rašė:Na va jau darosi aiškiau. Vadinasi pilnam psichologiniam pasitenkinimui reikalingas "firminis" t.y. platinamas specializuotose parduotuvėse, su firmos užrašu ant šono kibiras. Visgi su D&G ir Versace rūbų nešiotojais kurie perka modelius, kad aiškiai matytųsi logotipas aplinkiniams yra bendro. O praktinė pusė nėra blogai, kai žmogus mažiau uždirba arba turi didesnę šeimą pvz 3-4 vaikai, tai žvejybai lieka mažiau lėšų. Kitas mažiau reiklus logotipams ir iš prigimties taupus rinksis pigesnį kibirą, o už likusius pinigus nusipirks plūdžių, valo, kabliukų ir pan.

P.s. visgi argumentuot nepavyko tai pradėjo nervint :)
P.p.s. nieko asmeniško. Peace

Skirtumai. Pas originalius nera suklijavimo siuliu kibiro sonuose, kas daznai pasitaiko pigiuose kibiruose ir maisant visos rankos nusidrozia.
Minkstesne plasmase, kibira gali is sonu suspaust ir jis nelus ir nesutrupes nuo menkiausio smugio
Visu kibiru standartas vienodas todel jie puikiai susideda vienas i kita ar tai sensas ar browning ar ultimate ir t.t
Kibiru virsus daug staigiau paltejantis - patogus maisymas.
Vienodas kibiru virsaus plotis tinka standartiniai dangciai
ir t.t
 #211142   okuma
 30 Lie 2010 11:01
sonca rašė:Na va jau darosi aiškiau. Vadinasi pilnam psichologiniam pasitenkinimui reikalingas "firminis" t.y. platinamas specializuotose parduotuvėse, su firmos užrašu ant šono kibiras. Visgi su D&G ir Versace rūbų nešiotojais kurie perka modelius, kad aiškiai matytųsi logotipas aplinkiniams yra bendro. O praktinė pusė nėra blogai, kai žmogus mažiau uždirba arba turi didesnę šeimą pvz 3-4 vaikai, tai žvejybai lieka mažiau lėšų. Kitas mažiau reiklus logotipams ir iš prigimties taupus rinksis pigesnį kibirą, o už likusius pinigus nusipirks plūdžių, valo, kabliukų ir pan.

P.s. visgi argumentuot nepavyko tai pradėjo nervint :)
P.p.s. nieko asmeniško. Peace
nervint pasakiau nes beprasmiska aiskint tokius dalykus....kur cia kas kalbejo apie pinigus? Kazkodel is kart puolama ant firminio kibiro,kaip nereikalingo daikto ir cia jau argumentuot nieko nereik? Kam cia pasakot apie pinigu taupyma kitiem dalykam jei nera atliekamu brangesniam daigtui? juk apie tai net nekalbama.... zvejoja su kuo kaip kas gali ir nera jokios problemos,o butent pagal tave zvejoti reikia pagal tai ,kaip tu mastai...Tai pavardink paprasto kibiro privalumus pries Sensas ,nekalbant apie pinigine puse...
 #211144   sonca
 30 Lie 2010 11:03
Nu vo argumentuoti paaiškinimai iš karto viską sustato į vietas. Renkantis kibirą tikrai nebūčiau atkreipęs dėmesio į pusę išvardintų dalykų.
 #211145   sonca
 30 Lie 2010 11:05
Okuma paskaityk temą nuo pradžių ir gal pasidarys aiškiau.
Aleksandr
Pranešimo tema: Re: Kėdės, platformos, kt priedai ir patogumai
StandartinėParašytas: Ket Lie 29, 2010 10:18 am
 #211152   okuma
 30 Lie 2010 11:21
ka tu man cia siulai pasiskaityt :ks> :-D :-D pats apie rubus rasydamas ir neisigilines i kibiro savybes :-D ,visgi issaiskejo ,kad pats nelabai mastei apie ka rasai... ::hai-bai
PS; be pykciu cia ;-)
 #211158   sonca
 30 Lie 2010 11:46
Tai vat užėjo kalba, kad yra pigesnių, atsirado ginančių brangesnius tai aš ir paprašiau apibūdint skirtumus, Tu to nepadarei, bet atėjo mantesas ir paaiškino.
Vsio baigiam.
 #211173   Saugirdas
 30 Lie 2010 13:07
mantesas rašė:

Skirtumai. Pas originalius nera suklijavimo siuliu kibiro sonuose, kas daznai pasitaiko pigiuose kibiruose ir maisant visos rankos nusidrozia.
Minkstesne plasmase, kibira gali is sonu suspaust ir jis nelus ir nesutrupes nuo menkiausio smugio
Visu kibiru standartas vienodas todel jie puikiai susideda vienas i kita ar tai sensas ar browning ar ultimate ir t.t
Kibiru virsus daug staigiau paltejantis - patogus maisymas.
Vienodas kibiru virsaus plotis tinka standartiniai dangciai
ir t.t


Ačiū Mantesai, to ir reikėjo...
 #211283   okuma
 31 Lie 2010 09:52
juokai ne juokai bet man is tu isvardintu privalumu aktualiausias kad kibiras -platus ir kokius 3 kg vienu kartu maisyt neproblema, kitu privalumu kaip ,kad nebraizo ranku ar isistato vienas i kita man neaktualu ir net nebuvo poreikio...
be to kas zvejoja vien spinigu ir gyvenime nera maises pasaro,tam gal atrodo ir keista...
 #232303   Raupsuotas
 12 Lap 2010 08:04
Agi, platformos yra pigesnės ir brangesnės ir tai elementaru.Pigesnę perka tie kurie neturi pinigų, kurie nori pabandyti kas per daiktas ir tie kurie turi planų vėliau ją išbandę arba pasilikti arba parduoti.Čia kaip su kotais panašiai.Geras daug :babkės: kainuoja, prastas mažai.Taip, makaulės variantu nepasinaudoti būtų buvę kvaila.Bet grįžtam prie platformų.Jas gamina daug kas, bet aš tik už kokybišką prekę.Jei ieškosi pigesnio varianto tai nekainuos tūkstančio, o tarkim jei tai bus rimtas "Rivas" tada jau suksis kalba apie kelis tūkstančius.Pati platforma dar kaip buvus nebuvus, bet labai daug susideda :babkės: kada dasiperki būtinus priedus prie jo.Dabar dėl ko aš už rimtą platformą.Aš pats save priskiriu jau prie vyrų (suprask, sveriu 100+) ir savo Rivą eksplotuoju 8 sezonai (yra po apačia pagaminimo data) ir jokių nusiskundimų neturiu.O juk tokią masę atlaikyti reikia tikrai ne šiaudinės kėdės.Įmetu kaip pavyzdį savo senojo Rivo foto.
Paveikslėlis
Dabar jau tokių negamina, bet gamina neprastesnius.Dar būtų idealus pačiam variantas jei kas meta ar baigia sportinę žūklę ir ruošiasi parduoti :gutgut Žodžiu, platforma po meškerės (štekerio) antras pagal brangumą daiktas todėl rinkis ilgai ir atydžiai :ks> Agi, linkiu nepadaryti klaidos perkant šį brangų pirkinįPaveikslėlis
 #232322   Agis
 12 Lap 2010 10:39
Siguti, nu svorio šiknoj pas mane irgi virš 100 :-D Kol kas yra galimybė įsigyti ją ne lietuvoj, tai dairausi, žinoma akis visada pirmiausia užkliūva už malonios kainos :-D Tikiuosi, kad ir šiais metais neapseis be kokių tai Kalėdinių akcijų, tai gal ką ir sugalvosiu.Platforma man daugiau bus skirta feederiavimui, ale su platformomis bet jau kol kas pas mus žvejoja daugiausia plūdininkai, tai nemanau, kad jau bus didelis griekas, jeigu kalbėsime apie jas ne tik plūdininkui , juo labiau, kad skiriasi tik keleta priedų :roll: .
Šiaip platformai turiu pakankamai medžiagos, neisprendžiu kol kas tik slankiojančių jungčių klausimo , nenoriu naudoti juodo metalo, o aliuminio atsparumo sriegiams, veržimui labai nepasitikiu, gal kaip nors nerūdijantį priderinsiu,tai beliktų tik pagalvoti apie patogią dėžę su slankiojančiomis kojelėmis ir patogia sėdynia :-D
 #232953   Bear111
 15 Lap 2010 16:51
Romadoj siuo metu akcija, visiemss pludines zvejybos irankiams iki 50 procentu. O tam tinkle yra Browning ;-var-var. tai patariu uzsukt i Taikos pr. Kaune, pas juos stovi platforma :cry:
Apie kibirus, turiu 28 litru ir 17litru. Tas didesnis turi dangti ir dar toki kaip puoda kuris stovi po dangciu, zodziu galima sakyt kibiras dvigubas, ir jis laaaaaabai patogus. Ciupinejau Maverio tai to sieneles plonesnes, tat pasirinkau Vysnines spalvos firma.
Sita firma gamina, bent mano akimis kokybiskus daiktus,todel ir ateityje pasirinksiu sita gamintoja.
 #233209   Agis
 15 Lap 2010 23:43
Neturiu nieko prieš "vyšninę" firmą, juo labiau kad ir platformos kaina ne tiek daug skiriasi (Lietuvoj iki 2000Lt, Anglijoj iki 400 svarų) už čia paplitusį el.prekyboje modelį.
TŲ gamintojų pilna reikia tik pasirinkti tinkamą kainos ir kokybės santykį ir kol kas man nebūtina, kad tai būtų parduodama Lietuvoje.Man pavyzdžiui šita visai maloniai atrodo
http://www.gerrysfishing.com/seatboxes/ ... 91-738.php
Ir visokių papildomų prestono priedų nesunku internete rasti.
 #233212   Skumbrotas
 15 Lap 2010 23:57
Agis rašė:Neturiu nieko prieš "vyšninę" firmą, juo labiau kad ir platformos kaina ne tiek daug skiriasi (Lietuvoj iki 2000Lt, Anglijoj iki 400 svarų) už čia paplitusį el.prekyboje modelį.
.....
O už kokią komplektaciją ši kaina :?:
 #233214   Agis
 15 Lap 2010 23:59
Vat net ydomu pasidarė, kažin ar yra koks tinklapis, kur žvejybinių įrankių atsiliepimų kokie reitingai yra, nut ipo kaip būna apie programas, el.techniką, buitinius prietaisus :roll:
 #233216   Skumbrotas
 16 Lap 2010 00:01
Agis rašė:Vat net ydomu pasidarė, kažin ar yra koks tinklapis, kur žvejybinių įrankių atsiliepimų kokie reitingai yra, nut ipo kaip būna apie programas, el.techniką, buitinius prietaisus :roll:
Pyloj pasižvalgyk, jei kas paklausinėk, buvo bent jau seniau daug info :gutgut
 #233347   Raupsuotas
 16 Lap 2010 12:43
[quote="Agis"]Neturiu nieko prieš "vyšninę" firmą, juo labiau kad ir platformos kaina ne tiek daug skiriasi (Lietuvoj iki 2000Lt, Anglijoj iki 400 svarų) už čia paplitusį el.prekyboje modelį.
TŲ gamintojų pilna reikia tik pasirinkti tinkamą kainos ir kokybės santykį ir kol kas man nebūtina, kad tai būtų parduodama Lietuvoje.Man pavyzdžiui šita visai maloniai atrodo
http://www.gerrysfishing.com/seatboxes/ ... 91-738.php
Ir visokių papildomų prestono priedų nesunku internete rasti.

Žiūrėjau aš tą nuorodą.Solidžiai atrodo ta platforma tik vienas minusas tikrai yra tai fiksatoriai.Kalbu iš patirties.Nepirk platformos su tokiais ir pn. fiksatoriais.

Paveikslėlis

Pirk kad būtų pailgi nes geriau bus suimti prisukant ir atleidžiant.Va toks pastebėjimasPaveikslėlis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė