Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Kotai, ritės, valai, plūdės, masalai, priedai
 #257647   Saugirdas
 19 Vas 2011 14:33
Čia ne taisyklė, bet diskinės plūdės skirtos žvejybai su štekeriu. Tam jas ir išrado.
Mike, gal esi bandęs Cralusso Zero Slider???
 #257658   trukeris
 19 Vas 2011 15:01
[quote="Saugirdas"]Čia ne taisyklė, bet diskinės plūdės skirtos žvejybai su štekeriu. Tam jas ir išrado.

na kaskas ne taip,tik dar pradedu tuom dometis,bet jau zinau kad bolo tai tikrai skirta boloniniai
 #257661   Saugirdas
 19 Vas 2011 15:10
Bolo nera diskinė. Pačiupinėk. Ir suprasi. :tia-tau
Bolo man visiškai nesuprantamas aparatas, nenaudoju tokių...
Bet kad ji boloniniai tai faktas, ir pavadinimas tai sako. :grin:
 #257665   trukeris
 19 Vas 2011 15:16
Saugirdas rašė:Bolo nera diskinė. Pačiupinėk. Ir suprasi. :tia-tau
Bolo man visiškai nesuprantamas aparatas, nenaudoju tokių...
Bet kad ji boloniniai tai faktas, ir pavadinimas tai sako. :grin:
na neciupinejau,nebuvo kada,tik dar dometis pradejau.Reik dar iranki isigyt, o paskum pludes ciupinet.
 #257693   Mike
 19 Vas 2011 15:55
Saugirdas rašė:Čia ne taisyklė, bet diskinės plūdės skirtos žvejybai su štekeriu. Tam jas ir išrado.
Mike, gal esi bandęs Cralusso Zero Slider???
Nebandęs.
 #265261   Saugirdas
 17 Kov 2011 09:01
Kam tau tokių mažų? Aukšles mūši? :-D
 #265263   hamis
 17 Kov 2011 09:08
prie progos ir jas pasokdinsiu :D turejau mikado "irene", bet anais metais sulauziau. laikas dabar pamaina isigyti. kanaluose gerai sueina.
 #267181   vygis13
 24 Kov 2011 21:09
Esu žvejyboje naujokas ir norėčiau sužinoti kokios plūdės tinka ežeruose kai yra bangavimas? Nes kai aš žvejoju, tom mano belekokiom pirktom pludėm, visada per kelias min vejas nuneša jas iš mano žvejojimo vietos, gal kas paprastai galetu paaiškinti kokiu formu reikia nes čia ziuriu visi taip profesionalei, apie sportines žukles kalba. O man reiktu paprastos, universalios sistemėlės žvejot mėgėjiškai.
 #267207   Raupsuotas
 25 Kov 2011 06:57
vygis13 rašė:Esu žvejyboje naujokas ir norėčiau sužinoti kokios plūdės tinka ežeruose kai yra bangavimas? Nes kai aš žvejoju, tom mano belekokiom pirktom pludėm, visada per kelias min vejas nuneša jas iš mano žvejojimo vietos, gal kas paprastai galetu paaiškinti kokiu formu reikia nes čia ziuriu visi taip profesionalei, apie sportines žukles kalba. O man reiktu paprastos, universalios sistemėlės žvejot mėgėjiškai.
Naudok vaglerį ir tavo problemos išasispręs.Daugiau rasi čia...... http://www.zvejokliai.lt/pludine-zukle/ ... s-ir-vejas
 #267398   Dziedas
 25 Kov 2011 19:40
Vejas ,nešdamas plude judina masala.O tai kai kada pagreitina kibima.Asmeniškai man patinka ,kaip buna bangos,geriau kaip i veida pučia vejas.Pa to šoninis vejas ir tada kaip pučia i nugara .Veidrodinis paviršus -blogiausia.ČIA TIK MANO NUOMONE.
 #293057   dovis444
 07 Lie 2011 16:04
Sveiki, esu pludinej zuklej naujokas. Norejau nusipirkt plude ir jauciu kad apsigavau pirkdamas... :D Stai si plude( zr.nuotraukoj ) svinelius, viska atiderinu, valas permautas taisyklingai pro lankeli, o tas zaltys(plude) man kibima rodo plonuoju galu. Ka daryt? Gal nulauzt ta plona pagaliuka prie jos, ar ka daryt? Patarkit, norejosi kazko geresnio o gavosi shhhhh...(tikekimes kad ne) Tai vot patarkit, primenu valas viskas permauta gerai ir taisyklingai taciau ji kita puse rodo kibima..

Paveikslėlis
 #293058   Raupsuotas
 07 Lie 2011 16:09
Nu viskas gerai - kaip užtaisiai taip ir rodo :gutgut :gutgut :gutgut Kada užtaisysi kitaip tada rodys storuoju galu :ks> Lyg paprasta ir aišku, bet naujokui natūralu, kad kyla tokie klausimaiPaveikslėlis
 #293062   Skumbrotas
 07 Lie 2011 16:21
Jausmas toks, kad žmogus valą pervėrė TIK per lankelį, o prie kilio su kembriku nepritvirtino, nes kaip dažnai būna tų kembrikų kartu su plūdele nieks jam nepardavė :neutral:
 #293063   dovis444
 07 Lie 2011 16:24
Tai vot, niekas man ir nesake apie jokius kembrikus. Vienu zodziu nesamone nusipirkau.. Norejau paprastos geros pludes o dabar dar kazkokius kembrikus...
 #293064   Skumbrotas
 07 Lie 2011 16:29
Tikriausiai 80 proc. plūdžių mūsų prekybininkai pardavinėja be kembrikų, taip kad nieko nuostabaus. Nusipirk kebrikiukų rinkinį, tik žiūrėk kad ten būtų tokio diametro kaip tavo plūdės kilio storis, ir viskas bus OK. Tie kembrikiukai neilgaamžiai, tai a teip ar aneip vistiek jų ateityj prireiks ne vieno.
 #293069   dovis444
 07 Lie 2011 16:33
:D Nu jooooo :D Vadinasi rovana klaipedoje naudojasi zaliais, aiskiai prasiau duokit kokia slankiojancia plude iki trieju gramu.... :DDDD Gerai kad kelis litus tekainavo
 #293071   Wytux
 07 Lie 2011 16:41
Nieko tokio- buna, kad pardavejas 'zaliasnis' nei pirkejas :ruko Plude gera, neismesk, jei tingi pirkt kembrikus - is bedos sueis ir izoliacija arba pats gali pasidaryti kembriku nuo plono laidos neumes apsaugini sluoksni.
 #293072   Dziedas
 07 Lie 2011 16:46
Tu nupirkai gera plūde ,turbūt colmik firmos ,spėju kad 1,5gr keliamoji galia .Tik ja tvirtint reikia kitaip.-pavartyk kokia knygute apie žūklę....ir viskas bus liuks .O plūde tai tikrai iš geresniu.
 #293074   Dziedas
 07 Lie 2011 16:52
Wytux rašė:Nieko tokio- buna, kad pardavejas 'zaliasnis' nei pirkejas :ruko Plude gera, neismesk, jei tingi pirkt kembrikus - is bedos sueis ir izoliacija arba pats gali pasidaryti kembriku nuo plono laidos neumes apsaugini sluoksni.
Nu o pardavejai buna ...nuvažioji i Vilniu ,nueini i išreklamota žukles irankiu pard. ir paprašai pavz. KONEKTORIU.....Ir i taves pažiuri kaip i ufonaota.po keliu minuciu(suprates apie ka šnekama) pasako,kad tokiu daliku NN (nebuvo ir nera) :grin: :-D
 #293084   Antas
 07 Lie 2011 18:52
Dzedas rašė:
Wytux rašė:Nieko tokio- buna, kad pardavejas 'zaliasnis' nei pirkejas :ruko Plude gera, neismesk, jei tingi pirkt kembrikus - is bedos sueis ir izoliacija arba pats gali pasidaryti kembriku nuo plono laidos neumes apsaugini sluoksni.
Nu o pardavejai buna ...nuvažioji i Vilniu ,nueini i išreklamota žukles irankiu pard. ir paprašai pavz. KONEKTORIU.....Ir i taves pažiuri kaip i ufonaota.po keliu minuciu(suprates apie ka šnekama) pasako,kad tokiu daliku NN (nebuvo ir nera) :grin: :-D
blecha dzedas kaip pirstu i aki, ejau konektoriaus pirkt i mindaugo romada - tai pasiukiojo pirstu prie smilkinio, pasake tu durnas ir taip isejau. pirkau ten spininga, sake labai tinka ir su plude ir kaip donke, tai paklausiau o menkems tiks is juros - sake tiks :-D
 #293090   Wytux
 07 Lie 2011 19:35
Antas rašė:.. tai paklausiau o menkems tiks is juros - sake tiks :-D
Tai kaip paklausei- taip ir atsake :donknow'
 #293107   vava
 07 Lie 2011 21:19
dovis444 rašė::D Nu jooooo :D Vadinasi rovana klaipedoje naudojasi zaliais, aiskiai prasiau duokit kokia slankiojancia plude iki trieju gramu.... :DDDD Gerai kad kelis litus tekainavo
100 proc isitikines, kad ten normali chebryte, kuri tik ir laukia kokio "zalio".. vat kazkada ir Skridzas ten gerai apsiprekino :-D
Supratingi ten pardavejai dirba, ismano savo darba :)
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 16
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė