Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Kotai, ritės, valai, plūdės, masalai, priedai

 #120785   Mindex
 01 Bir 2009 16:47
Gal zinai tos parduotuves adresa, ar bent panasiai kurioj siauliu vietoj randas, nes esu zvejys megejas-diletantas :roll:, nezinau klubu, nepazistu ju nariu. Siaip as pats klaipedoje gyvenu, bet romadoj uzklausus del Cralusso, jie paminejo tik viena siauliu firmele (pavadinimo nesugebejo pasakyt) kaip oficialu Cralusso atstova. O brolis daznai siauliuose lankos, tai man galetu padet, bet neaisku i kuria parduotuve kreiptis.

 #120789   Skumbrotas
 01 Bir 2009 17:12
O tau kiek tų plūdžių reik, kad tik su atstovu reikalų nori turėt :?: Neatrodo man kad daugiau 3-4lt ant plūdės išloši pirkdamas nedidelį kiekį, nei kad pirktum Klaipėdoj :roll:

 #120801   Raupsuotas
 01 Bir 2009 17:41
Mindex rašė:Gal zinai tos parduotuves adresa, ar bent panasiai kurioj siauliu vietoj randas, nes esu zvejys megejas-diletantas :roll:, nezinau klubu, nepazistu ju nariu. Siaip as pats klaipedoje gyvenu, bet romadoj uzklausus del Cralusso, jie paminejo tik viena siauliu firmele (pavadinimo nesugebejo pasakyt) kaip oficialu Cralusso atstova. O brolis daznai siauliuose lankos, tai man galetu padet, bet neaisku i kuria parduotuve kreiptis.

Gaila, bet nezinau nes kai man ko reikia as telefonu su juo tiesiogiai susisiekiu.Siaip duot jo tel. nesu ipareigotas-nepyk.O pasirinkimas, aisku ne Klaipedos ar Kauno.Beto ir kaina gera pas ji.Juolab jei dar pirksi ne viena.Siaip Siauliai ne toks jau didelis miestas.Prie geru noru galima butu rasti.Beto gal cia yra kas is siaulieciu.
P.S.Jei niekas nepades tada sukonkretinsi man kokiu ir kiek reikia, o as jam pasuksiuPaveikslėlis

 #120831   Mindex
 01 Bir 2009 20:25
dekui alkanam ir saturnui, nors pasiknisau, bet atkasiau :-D Painiava buvo, kad Aurelijus ne Regimantas :oops:

 #125035   Pelekas
 21 Bir 2009 23:56
saturnas rašė:
saturnas rašė:Mindex trukau max 5 min : http://www.google.lt/search?hl=lt&q=zuk ... uotuve+%3A+

zk '' Pyla "" raso , kad jis konkreciai pardavineja tomis pludemis
Cia tau dar ir trumpas wideo apie tas pludes : http://www.youtube.com/watch?v=GagEHq0r ... =1&index=1
Jo, tos pludes - nuostabus isradimas. O jau zuvys kokios ant pludes :roll: :roll:

 #126339   Saugirdas
 29 Bir 2009 11:19
Sveiki.
Arba neraradau, arba nieks neparašė.
Kokią plūdę naudojat esant dideliam vėjui?
Turiu 2g stick, 2g kriaušę, kelias pasidaręs iš gandro plunksnos, ir vieną tartum plokščę pasidariau iš vyno kamščio. Kuri mažiausiai bijotų vėjo? :?: :roll:

 #126714   Raupsuotas
 30 Bir 2009 10:26
Saugirdas rašė:Sveiki.
Arba neraradau, arba nieks neparašė.
Kokią plūdę naudojat esant dideliam vėjui?
Turiu 2g stick, 2g kriaušę, kelias pasidaręs iš gandro plunksnos, ir vieną tartum plokščę pasidariau iš vyno kamščio. Kuri mažiausiai bijotų vėjo? :?: :roll:
Vejas cia maziausiai turi itakos nes atbalansavus pludele lieka ilindusi tik keliu milimetru plonyte antenele.Manau klausdamas turejai mintyje bangavima kada kilnoja visa sistemele kartu su pludele.Na pludele "IRENE" butu labai panasi tik.....
Paveikslėlis

jeigu ta matoma korpuso juoduliuka pratemtumete iki baltos atzymos.Noriu pasakyti, kad sia kriausia reiktu pratempti i ilgi ir tada suprastumete kokias pludes naudoju esant bangavimuiPaveikslėlis

 #126717   Dziedas
 30 Bir 2009 10:53
Ir vel problemos.Alytuje ir Varenoje normaliu sportiniu pludžiu ir su žiburiu nerasi,nors lentinos lužta nuo pludžiu tinkančiu bet kam ,tik ne žvejybai :grin: :( :-D :-D Jos nerodo kibimo,nors žuvis ir ima . O tikra plude gan paprasta,bet paruodo kiekviena žuves prisiletima. Nu o kiek gramu turi buti ,tai priklauso nuo gylio ir meškieres ilgio. 1 gr. plude netiks pvz.8-9m meškierej, arba didelis gylis-lietai skesta lengvi švinukai.

 #126719   Raupsuotas
 30 Bir 2009 11:08
Pas mus, Kaune "SALMO" siuo metu itin didelis pludziu pasitinkimas.Nuo 0.2g iki 10g.Vakar keturias nusipirkau.Gaila, kad nei viena firma negamina pludziu vienos formos tarkim ir nuo 1 iki 10g.Atvaziuok-apsipirksiPaveikslėlis

 #127914   ksarinis
 08 Lie 2009 12:21
Sveiki. Gyvenu Panevezyje, kur butu galima nusipirkt waglerio pludziu su reguliuojamu svoriu? Romadoje buvau - neturi.

 #128044   ksarinis
 08 Lie 2009 18:58
Pludziu jau radau :) Klausimas kitas: ka reiskia ant pludziu parasymas tarkim 10ld.+4g arba 5ld.+2g. Aciu uz atsakymus.

 #128046   Liveris
 08 Lie 2009 19:09
ksarinis rašė:Pludziu jau radau :) Klausimas kitas: ka reiskia ant pludziu parasymas tarkim 10ld.+4g arba 5ld.+2g. Aciu uz atsakymus.
Na turetu buti, kad pati plude sveria 10g + 4g reikia dadet ant valo.

 #128785   ksarinis
 12 Lie 2009 12:50
Kur butu galima nusipirkti sunkiai waglerio pludei fiksatorius, juos naudojo korsakas pries paskutineje laidoje gaudant karpius is toli. Nei vieni mano turimi fiksatoriai nelaiko... Gyvenu panevezyje, nei vienoje parduotuveje neradau

 #129056   Giesha666
 13 Lie 2009 20:36
Turiu klausmeli. Turiu Wagler tipo pludes, pvz 10+1. imetus i vandeni, net neuzdejus svorio ji neatsigula, o siek tiek panyra ir stovi. Nuemus papildomus svorius ant jos, tas pats. Tai kaip man karsius nuo dugno su ja zvejoti, jei kels man, o ji stoves. Vyrai as suglumes, tikiuosi apsviesit, ar cia taip ir turi buti.

 #129105   Raupsuotas
 14 Lie 2009 06:37
Giesha666 rašė:Turiu klausmeli. Turiu Wagler tipo pludes, pvz 10+1. imetus i vandeni, net neuzdejus svorio ji neatsigula, o siek tiek panyra ir stovi. Nuemus papildomus svorius ant jos, tas pats. Tai kaip man karsius nuo dugno su ja zvejoti, jei kels man, o ji stoves. Vyrai as suglumes, tikiuosi apsviesit, ar cia taip ir turi buti.
Na jei turi tokią bėdą - išeitis paprasta.Atsuk plūdės apatinę dalį ir išimk tiek šaratėlių, kad ji lengvai gultų.O tada atsibalansuok ją vandenyje, dėdamas šaratukus ant valo.Ir tavo plūdelė rodys tau norimą rezultatąPaveikslėlis

 #129113   Giesha666
 14 Lie 2009 07:43
Dekui, bet zinok bandziau ir taip, nuemus visus svorius, tik uzsukus ta su kilpute vitiek stovi, niekaip nepaguldau. ( kad taip kaip bus 71 m., apie savo kuno dali taip snekeciau :) ).

 #129124   blight
 14 Lie 2009 08:28
Giesha666 rašė:Turiu Wagler tipo pludes, pvz 10+1. imetus i vandeni, net neuzdejus svorio ji neatsigula, o siek tiek panyra ir stovi. Nuemus papildomus svorius ant jos, tas pats. Tai kaip man karsius nuo dugno su ja zvejoti, jei kels man, o ji stoves.
Dauguma tokio wagler tipo pludziu su papildomais svoriais taip ir turi but. Karsiui atkelus masala nuo dugno tokia plude tiesiog ishkelia aukshtyn antena. Pradzioj gal ir sunku prie tokiu priprast, bet tiesiog reikia isivazduot kad wagler pludes antenos ishkilimas = paprastos pludes paguldymui ;-) Gal ir vizualiai graziau ziuris paguldyta plude, bet pabandes pazvejot pamatysi, kad Wagler pludes kur kas jautresnes. ;-)

 #129213   Giesha666
 14 Lie 2009 13:09
Aiskumas, dekui. Tik va beda, kad akys nestebuklingos, o tokia emiau tolimam uzmetimui, jei dar bangos niekaip neizlibinciau, to pakelimo. Teks standarta det.

 #129219   Saugirdas
 14 Lie 2009 13:28
Sveiki. Turiu waggler 3Ld.+2,0g nelabai suprantu jo technikos. Visiškai nejautri plūdė. Kol "neveža" nesimato kibimo. Kodel taip yra? Gal reikia kaip nors imantriai švinukus ant valo dėt? :roll:

 #129225   blight
 14 Lie 2009 14:24
Saugirdas rašė:Sveiki. Turiu waggler 3Ld.+2,0g nelabai suprantu jo technikos. Visiškai nejautri plūdė. Kol "neveža" nesimato kibimo. Kodel taip yra? Gal reikia kaip nors imantriai švinukus ant valo dėt? :roll:
. Ta prasme nesimato kibimo tai ji neneria ar kaip? O gal zvejoji kabliuka paguldes ant dugno? Tada kibimas daznai ir buna "vezimas" arba antenos iskilimas :-D O kaip svarelius ishdestes? Pabandyk pagrindine svorio "mase" kabint dar aukshciau :roll:

 #129233   Saugirdas
 14 Lie 2009 15:01
Kaip imerkiau taip ir buna. Kabliuko neguldau. Pakeliu nuo dugno. Dedu tik vieną 2g švino rutuliuką. Net apie 20cm nuo kabliuko. O kad keltų man taip dar nera buvę (žvejojant minėta plūde)
:roll:

 #129250   blight
 14 Lie 2009 15:21
Saugirdas rašė: Dedu tik vieną 2g švino rutuliuką. Net apie 20cm nuo kabliuko.
Pabandyk didesniusius ~1,5gr dar geru sprindziu aukshciau, o apacioj mazesni 0,5gr. Cia paprasciausias variantas, ishdestymo variantu yra visa galybe. Ash dazniausiai shvinus uzspaudziu 3-4 tashkuose, su kuo zemiau, tuo lengvesniais ir vis mazejanciaus atstumais tarp ju. Taip metant padideja tikimybe susipainiot, bet masalas leidziasi daug naturaliau, o ir kibima "indikuoja" no problems :-D

 #129257   savas
 14 Lie 2009 15:42
Vo bajeris, o as kazkaip atvirksciai atstumus tarp svinuku i apacia didinu, maniau, kad taip maziausia itaka masalui svareliai daro. Matyt kazkada skaitydams knyga - maciau spyga :oops:

 #129266   Raupsuotas
 14 Lie 2009 16:13
Giesha666 rašė:Aiskumas, dekui. Tik va beda, kad akys nestebuklingos, o tokia emiau tolimam uzmetimui, jei dar bangos niekaip neizlibinciau, to pakelimo. Teks standarta det.
Na slankiojanti plude is principo nera jautri plude.Jos su kietos fioksacijos plude nera net ko lyginti taciau jei zvejoji labai toli mesdamas ir dar virs 5 metru gylio tada is dalies galima suprasti.Kitu atveju imk valtele, ilgesni kota ir stacionare pludele.Va tada ir kybius matysi, ir jautrumas optimalus busPaveikslėlis

 #129268   Raupsuotas
 14 Lie 2009 16:15
savas rašė:Vo bajeris, o as kazkaip atvirksciai atstumus tarp svinuku i apacia didinu, maniau, kad taip maziausia itaka masalui svareliai daro. Matyt kazkada skaitydams knyga - maciau spyga :oops:
Svinuku atstumas turi buti tarpusavyje toks, kad sulenkus vienas kito nesiektu.O ju isdestymas - girlianda ar sustumimas i viena taska priklauso nuo to kur ir kaip zvejosiPaveikslėlis

 #129270   blight
 14 Lie 2009 16:28
savas rašė:Vo bajeris, o as kazkaip atvirksciai atstumus tarp svinuku i apacia didinu, maniau, kad taip maziausia itaka masalui svareliai daro. Matyt kazkada skaitydams knyga - maciau spyga :oops:
Ne tai viskas gerai, teisingai rasho, kuo atstumai didesni, tuo masalas dar leciau leidzias (kartais tai labai patinka padlom.. (vertimas ish Senelio kalbos - aukshlem)), bet metant jau dar labiau painiojasi. Kaip sakiau shvinu ishdestymu yra visa galybe, ir visi jie galima sakyt teisingi, tik reikia atsirinkt savaji :-D Dauguma ju galima ir paciam logishkai pasukus galva pasirinkt... Ziurinkt ka zvejosi, kokiam gylyje, telkinyje ir t.t.... Ash jau ties savuoju kaip ir apsistojau, todel tiesiog pasakiau kaip pats naudoju... Tiesa prie to paties dar del painiojimosi, pernai isigijau Cralusso Rocket pludike. Specialiai ishbandziau visokius shvinuku destymo variantus - metant nesusipainiojo nei kart :!: Pasakishka plude, suballansavimas - sekundziu reikalas... Tik va perkant (gal cia tik pas mus Lietuvoj) reikia labai ziuret, kad neishsidurtum, nes viena rasho, o dar kita gali rast viduj ir ish vis net nepanashu i pateikta gamintojo puslapyje lentele... Pirmaja pirkdamas pats ishsiduriau, nusipirkau tokia, kokia man praktishkai visishkai nereikalinga, tai jau antraja perkant, nors ir su pardavejo pykciais, teko visas ishardyt parduotuvej kol ishsirinkau :-D

 #129280   Saugirdas
 14 Lie 2009 17:13
Naudojau girlendą, švinukų mažėjimo tvarka ir dar keletą budų, bet labiausiai patiko vieno švinuko "išdėstimas".
Taip masalas daug lėčiau leidžias, manau kad neturaliau. Ir ne vien aukšlėm tai patinka. Dar masalui nenusileidus teko ikirs ir raudžių, ir ešerių... :grin:
O koks svarelių išdėstymas mažiausiai pinasi
:?:

 #129288   blight
 14 Lie 2009 17:40
Saugirdas rašė:Naudojau girlendą, švinukų mažėjimo tvarka ir dar keletą budų, bet labiausiai patiko vieno švinuko "išdėstimas".
Taip masalas daug lėčiau leidžias, manau kad neturaliau. Ir ne vien aukšlėm tai patinka. Dar masalui nenusileidus teko ikirs ir raudžių, ir ešerių... :grin:
O koks svarelių išdėstymas mažiausiai pinasi
:?:
:roll: Tai kad prieshingai, kadangi shvinas vienam tashke tai masalas ir leidziasi greiciausiai. O naturaliai leidziasi nebent tas 20cm valo atstumas iki kabliuko :-D Nes gi viskas paprasta, pagal fizikas, archimedus, muchamedus ir neptunus, kuo sunkesnis shvinas, tuo jis greiciau leidziasi, ir prieshingai. Ishdescius lenvejimo tvarka, sunkesnysis nusitempia paskui lenvesnius, o tada jie skesta vis leciau, kol galiausiai pats paskutinis legviausias vos vos leidzias link dugno ;-) O tavo variantu vienas shvinukas turi tik viena pliusa - maziausiai painiojas... Gal del to labiausiai ir patiko? :-D

 #129344   Saugirdas
 14 Lie 2009 18:33
Amen! :-D
Gal tik todėl... Reiks bėkt iki kūdros jusų sulitu variantu pabandyt. :grin:
O galbant apie plūdes. Teko skaityt kad waggler'iai yra jautriausi. Čia teisybė?
Man tai jie neprieširdies. :?

 #129376   Raupsuotas
 14 Lie 2009 19:11
Saugirdas rašė:Amen! :-D
Gal tik todėl... Reiks bėkt iki kūdros jusų sulitu variantu pabandyt. :grin:
O galbant apie plūdes. Teko skaityt kad waggler'iai yra jautriausi. Čia teisybė?
Man tai jie neprieširdies. :?
Kaip gali slankiojanti plude buti jautriausiaPaveikslėlis Na pats pagalvok :idea: Kol patrauksi vala, atliksi pakirtima, pakelsi visa sistema - praeis amzinybe.O kur kietai fiksuota tai juk valas nuolat itemptas, tik kilst ir zuvyte tavo.Atmink tai :ks>
P.S.Svinukus zvejas desto ne del patogumo ar grozio, o atsizvelgdamas i tai kur ir ka gaudo :-D Paveikslėlis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 16
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė