Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Kotai, ritės, valai, plūdės, masalai, priedai
 #689447   beveik zvejys
 10 Vas 2017 09:08
Gal kam yra teke zvejoti su DRENNAN MATCHPRO ULTRALIGHT ir su DRENNAN ACOLYTE ULTRA ? kokie skirtumai
 #689822   Audimas
 14 Vas 2017 08:18
Ooo.. sitie koteliai ir man rupi, bet ju kaina nezmoniska labai tad dar noris paciupineti Tubertini firmos concept ir kitus brangiuosius moelius. Gal kas jau turi tubertini concept ar kita modeliuka is brangiuju? idomu butu isgirsti atsiliepimus. Idomu kaip su ziedeliu dydziu. Pats blankas manau bus geras, nes turiu jau cincept federi, tai dirba puikiai ir vos ne uz mano drennana labiau patinka.
 #689931   Raupsuotas
 15 Vas 2017 11:04
Geri, rimti kotai ir svoris jų geras. Turiu panašų kotą jau virš 15 metų ir esu labai patenkintas. Na ir ta kaina ne taip jau kanda kai pagalvoji kad perki minimum 10 - čiai metų. Visas baisumas kada reikia iš karto tą sumą įnešti. :/braj;
 #689934   beveik zvejys
 15 Vas 2017 11:53
Raupsuotas rašė:Geri, rimti kotai ir svoris jų geras. Turiu panašų kotą jau virš 15 metų ir esu labai patenkintas. Na ir ta kaina ne taip jau kanda kai pagalvoji kad perki minimum 10 - čiai metų. Visas baisumas kada reikia iš karto tą sumą įnešti. :/braj;

o koks tavo būtent modelis?
 #690022   fuullee
 16 Vas 2017 18:06
Raupsuotas rašė:Geri, rimti kotai ir svoris jų geras. Turiu panašų kotą jau virš 15 metų ir esu labai patenkintas. Na ir ta kaina ne taip jau kanda kai pagalvoji kad perki minimum 10 - čiai metų. Visas baisumas kada reikia iš karto tą sumą įnešti. :/braj;
gal galetum modeli savo koto pasakyt. 15 metu turi kos jo svoris?
 #690143   Raupsuotas
 18 Vas 2017 07:29
Pas mane Browning firmos matchas, 4.20cm , svoris 140gr., 14 žiedelių, kamštinė rankena. Pirkau Kaune, Utenos gatvėje pagal išankstinį užsakymą.

P.S.Radau dar šiokią tokią nuotrauką tik gaila, kad nieko per daug neis suprasti. Mano kotas iš kairės pirmas. :/braj;

Paveikslėlis
 #690653   Raupsuotas
 25 Vas 2017 06:44
Jei įdomi mano nuomonė tai aš už pirmoje nuorodoje esantį 4.2m kotą su 4-15g išmetimu ;-var-var. :/braj;
 #690712   zipas
 26 Vas 2017 07:54
As ir norejau kazko zemiau 20gr, bet pabijojau kad gal kokio lyno nebesuvaldyt. Jei zuvys bus nedideles, tai as irgi uz pirma varianta.
 #690743   PelkiuSenis
 26 Vas 2017 17:26
Sveiki, niekam neteko isbandyti rovana.lt prekiaujamais kotais robinson kinetic match ar robinson van den aiden (airpan vadinasi) :)
 #690772   Raupsuotas
 27 Vas 2017 07:39
Paveikslėlis


Toks bendras pastebėjimas :idea: Vyrai, kada ką nors norite sužinoti (nebūtinai apie kotus) būtų gerai, kad šalia klausimo įdėtumėte nuotrauką arba nuorodą kur rasti Jus dominančią prekę bei ją apibūdinti. Šiais laikais tiek daug ir visko gaminama, kad kartais ir pasimeti beieškodamas vieno ar kito daikto todėl su patarimu irgi būna sunku. Blogiausiu atveju (jei nėra nuotraukos) galima bent žodžiu aprašyti kainą, išmetimo svorį, ilgį, spalvą ir pn. dalykus. Tutint išsamią informaciją galima tikėtis išsamesnio atsakymo :/braj;
 #690782   Raupsuotas
 27 Vas 2017 11:37
Sunku vienareikšmiai atsakyti. Jei visą laiką žvejotum tik didelis žuvis tada gal, bet taip juk nebus. Teks žvejoti ir smulkmę, ir didesnę žuvį, bus visko todėl man šie kotai per grubūs. Beje, niekur neradau kotų svorio. Smagu kada koto svoris telpa į 200 gramų esant 4.20 cm. ilgiui. Gal keistai nuskambės, bet man kažkodėl patiko TADAS1987 įkelto koto nuoroda. O šie kažkodėl nesužavėjo. Tai gal tiek... :/braj;
 #692844   gintars
 20 Kov 2017 22:47
Sveiki. Gal kas xinote ar yra ku kaune tubertini kotu, noretus paciupinet tubertini xenia match. Arba parekomendukit koteli 40-50 eur ribose. Taikinys pagrinde pavasariniai ziobriai dubysoje.
 #692862   blight
 21 Kov 2017 09:31
gintars rašė:Sveiki. Gal kas xinote ar yra ku kaune tubertini kotu, noretus paciupinet tubertini xenia match. Arba parekomendukit koteli 40-50 eur ribose. Taikinys pagrinde pavasariniai ziobriai dubysoje.
Kaune niekur nepaxiupinėsi, bet šiaip pasiskambink Tubertinio vyriokams, jie į Kauną kartais važiuoja, tai gali įsimest ir aprodyt kur susitikę ;-)
 #692950   gabras
 22 Kov 2017 14:19
ieskau matcho 4.50 ir kad svertu iki/apie 200g, gal kažkas pirko neseniai kažką panašaus, reikia rekomendaciju :) internete kiek randu tai tik maver ir garbolino turi kažką panašaus, tubertini nerašo kotų svorių net savo oficialiam kataloge :x shimano gamoj irgi nieko idomaus.
 #692970   radza777
 22 Kov 2017 19:01
gabras rašė:ieskau matcho 4.50 ir kad svertu iki/apie 200g, gal kažkas pirko neseniai kažką panašaus, reikia rekomendaciju :) internete kiek randu tai tik maver ir garbolino turi kažką panašaus, tubertini nerašo kotų svorių net savo oficialiam kataloge :x shimano gamoj irgi nieko idomaus.
as irgi tokio ieskau,bet taip pat nieko nerandu idomaus,arba kaina kosmine arba svoris 300 gr ir daugiau.Maver,i parodoje ciupinejau nu labai fainas ,bet kaina 140 rubliu prase,jeigu ka rastum idomaus pranesk, Aciu.
 #692980   Ramekas
 22 Kov 2017 20:12
Paemiau tubertini xenia match light 420, tik dar nebuvo laiko kada ir kur ismegint. O siaip is pirmo zvilgsnio toks fainas kotelis, lengvas. Bus matyt veliau po keliu zvejybu kaip kas.
 #693004   Tadasb1987
 22 Kov 2017 22:15
Ramekas rašė:Paemiau tubertini xenia match light 420, tik dar nebuvo laiko kada ir kur ismegint. O siaip is pirmo zvilgsnio toks fainas kotelis, lengvas. Bus matyt veliau po keliu zvejybu kaip kas.
parasyk po zvejybos kaip ;) pati domina sitas dar neissirinkau ar sita imt ar okuma solitron
 #693163   Absolut
 25 Kov 2017 01:58
Sveiki renkuosiu pludine meskere tarp dvieju modeliu :) renkuosiu Drennan Match Pro Float arba ultralight kuris labiau butu tinkamas upei?
 #693556   grifasgm
 30 Kov 2017 09:20
Pernai ilgai svarstęs pirkau Maver Planet Diamond (ultra light action) 4.5m, žvejojau Nemune, per tą laiką pagauta koks tūkstantis kuojų, šapalų ir vienas 1,5kg karšis ;) Ką tikrai galiu pasakyti, šita meškerytė kompensuoja visas meškeriotojo klaidas :)
 #694051   Raupsuotas
 06 Bal 2017 16:27
Kažkas klausinėjo kokie pas mane matchų modeliukai? Paieškojau ir radau.
6m. Matchas:

kodas 1803 600 modelis CARBOXY S/M ilgis 6,00/20 dalys 4 surinkus dalių ilgis 1,50 svoris 305

4.20m. Matchas:

kodas 1803 420 modelis CARBOXY S/M ilgis 4,20/14 dalys 3 surinkus dalių ilgis 1,45 svoris 140

Čia duomenys iš 2001 metų gamintų modelių Browning katalogo ::hai-bai
 #694267   MariusJa
 09 Bal 2017 20:26
Vyrai, reikia matcho. Poreikis paprastas, 420cm, apie 50eur biudžetas. Vienas iš variantų žinoma solitronas. Gal kas pasiūlys kokią alternatyvą? Ar jau už šią kainą geriau nieko nėra nei solitronas? :)

p.s. o gal kas savo kokį įnagį parduodat? :)
 #694278   beveik zvejys
 09 Bal 2017 21:30
kazkur uzsiskaičiau, kad drennan match'ai yra su mažais žiedeliai (ypač pirmas prie ritės svarbu), realiai tai trukdo,yra tokių pastebėjimų realiai?

Kitas niuansas, kad tai kotai skirti vietinei rinkai, gaudo savo pelkese, nėra skirti tie kotai upėms, norėtusi išgirsti kaip iš tikrųjų?

Domina būtent DRENNAN MATCHPRO ULTRALIGHT arba ACOLYTE ULTRA, kaip jie upėje? ar lynams ne per lengvas kotas?
 #694287   Raupsuotas
 10 Bal 2017 05:32
Per maži žiedai nebūna nes tai yra match tipo kotas todėl nesuklyskite taip teigdami. Negalima teigti, kad kotai skirti vietiniai rinkai, pelkėm ar netinkami upėje. Kaip ir negalima teleskopinio koto be žiedų vadinti sportiniu. Ką tai reiškia "skirti vietiniai rinkai". Juk tokių kotų rasite ir kitose šalyse - Rusijoje, Baltarusijoje ir pn. Vadinasi jau tai bus ne "vietinė rinka". Nejau kitur žvejojant šiais kotais nekibs? Aš taip nemanau. Su tokiais kotais galima žvejoti ir pelkėse, ir upėse - niekas nuo to nepasikeis.Klausimas tik kitas.Ar bus patogu su tokiu kotu mojuoti? Ar nepavargsite ir pn.?
Ir pabaigai bendras apibendrinimas apie DRENNAN MATCHPRO ULTRALIGHT arba ACOLYTE ULTRA kotus kuriais man asmeniškai neteko žvejoti, bet....
Firmų pavadinimai tik iš dalies pasako apie vieną ar kitą gaminį nes visą sprendimą dėl pirkinio priima pats pirkėjas. Nepamirškime, kad tos pačios firmos kotai prieš 25 - 15 - 10 - 5 metus atrodė vienaip, o dabar kitaip. Ir dar. Jei žmogui neleidžia biudžetas pirkti gero, prabangaus įrankio tai dar nereiškia, kad šis žmogus prastas žvejas. Ir gerus įrankius perka ne visi savo srities profesionalai todėl supraskime teisingai ir kiekvienas pasidarykime atitinkamas išvadas. Gal būt tik matchą pirktą už 5 - 10 eurų sunku bus pavadinti matchu, bet lyną ar žiobrį patyręs žvejas su juo sugebės ištraukti neblogesnį nei jūs su 300 eurų vertės kotu :/braj;
 #694326   Wytux
 10 Bal 2017 13:09
beveik zvejys rašė:...

Domina būtent DRENNAN MATCHPRO ULTRALIGHT ....
Lengvas, fastavas kotas, viskas su juo gerai. Gal su perkrovom gaudyt neseksova- savaitgali meciau 10+gr svinuka su atatinkamu 'bumbulu' tai psihologiskai konfortiskai nesijauciau :-D bet gal ciatik man taip.
 #694346   Tošis
 10 Bal 2017 18:11
Drennan Match Pro Float man labai patiko. Roviau ungurius ir lynus su kelmais ir nesibaiminau, dabar turiu Drennan Acolyte Ultra ,buvau sapalu ant bundytes tai zuvi gerai laiko, lengvas , bet tas popieriaus cezejimo garsas lieciant meskere mane neramina. Na sazono eigoj paaiskes, bet unguriu jau neberizikuociau lupt su kupstais :-D
 #694381   beveik zvejys
 10 Bal 2017 22:12
Va čia ir kampas, ar tas lengvas kotas , šiuo atveju Drennan firmos, kuris realiai yra žiauriai brangus daiktas, leis komfortabiliai žvejoti, nesibaiminant, kad gaudant kuojas, užkibes 1,5 kg lynas gali perlaužti kotą dėl nežinojimo, kiek tos galios jame yra.

kas liečia kainą, tai turiu aš tų Larusu ir kitokiu pigiu D.A.M. kotų, kurių nenaudoju 10 m. Po truputi juos išsiparduodu ir noriu normalų match'ą paimti,nes jokio dar nesu turėjęs, nebūtinai Drennan ar kokį Preston'ą, norisi kad kiek universalesnis būtų: ir karjere nuo kranto patraukti, ir iš valties, o kartais ir iki Minijos nueiti, žiobrį suvilioti ar kokiam mingės kaime su plūdine pasėdėti.
Nes kai dabar su D.A.M. donke 3.9m pravedinėji tą burbuliuką su n kartų permetimais, plius laikymas rankoje visa laiką, nu po 3 val. baigiasi motyvacija :) žiūrinėju, kad 4.2 o gal 4.5 ilgio būtų, o svoris iki 200 max
 #694385   Ramekas
 10 Bal 2017 23:26
Sendien siek tiek pabandziau savo nauja tubertini xenia match light 4.2 upej, na karosa 500g-1kg isikirtus kotas graziai gesina zuvies smugius, bet kai karosas atsistoja i didesne srove atrodo lyg kotui siek tiek truktu galios. Bet siaip smagus lengvas kotas.
Prikabinti failai
DSC_0113.JPG
 #694389   beveik zvejys
 11 Bal 2017 06:45
Jeigu būtų medium, tai gal tvirtesnis būtų, bet manau realiai,kad tokių kotų, kurio blankas gerai dirbtu prie mažų ir didelių apkrovų nėra, reikia rinktis arba kuojas gaudyti, arba lynus, kiekvienai žuviai savas kotas.
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 50
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė