Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Kotai, ritės, valai, svareliai, šėryklėlės, signalizatoriai, naudingi priedai
 #615051   Skridžas
 24 Vas 2015 22:04
pas mane yra basiai bajava rytė su išmaniuoju klipsu ir jinai vala pati atiduoda jeigu big fišas pvz. paprašo valo...Bet čia tik su mono valau su pintuku neišeina per plonas..su pintuku tik vienas būdas efektyvus "mikliosios rankytės" ir nesvarbu ar gumytės ar kujytės gali pavadėlis neatlaikyti jeigu viskas nesubalansuota kaip reikiant...
 #615078   Ramekas
 24 Vas 2015 23:08
Nezinau kaip jus, bet tokiu atveju, jei zinau, kad didele tikimybe, jog gali uzkibt stambesnis karpis, uzsorius, sapalas, valo niekada neklipsuoju. Tiesiog stengiuosi panasiai uzmesti i ta pacia vieta. Aisku paklaida buna, bet zvejojant upej nesudaro jokiu problemu, pasara vistiesk srove issklaido i viena linija, sukuriai panesioja arciau kranto, toliau ir panasiai. Taigi jei zuvies ten yra, ji aktyvi, noriai maitinasi, betkokiu atveju atplauks ir iki kablio. Daug kartu yra eksperimentuota su klipsu, vienas zvejoja be klipso, kitas su klipsu, rezultatai buna panasus, vienas viena karta daugiau pagauna, kitas kita. Cia daugiau viska lemia pasirinkta vieta ir upes "skaitymas". Kai ismoksti skaityt upes vandeni, jokiu klipsu nereikia, tada padeda patirtis.
Su stovinciu vandeniu viskas kitaip, ten visada klipsuoju, neziuriu ar yra karpiu ar ne (karsis betkokiu atveju nenunes pavadzio, ar karmuskes, kad ir kokio dydzio jis bebutu). Cia bent jau mano galva, reikia sumesti pasara i 3x3 metro.
Cia tik mano tokia nuomone ir patirtis. Na o kiti aisku turi savo taktikas.
 #615087   Guru
 25 Vas 2015 01:25
Wytux rašė:melstis....
Pasizymiu permanentiniu markeriu prie klipso. Po uzmetimo siaip ar taip susuki kelis kart valą aplink būgnelį, teoriškai (nes dar nebuvo taip kad suktų be pasigailėjimo) tau užteks laiko numesti valą nuo klipso kol prireiks valo jai. Po trofejaus uzklipsuosi toj pacioj vietoj dėka valo žymėjimo markeriu.
 #615106   libaranaus
 25 Vas 2015 09:21
Guru rašė:
Wytux rašė:melstis....
Pasizymiu permanentiniu markeriu prie klipso. Po uzmetimo siaip ar taip susuki kelis kart valą aplink būgnelį, teoriškai (nes dar nebuvo taip kad suktų be pasigailėjimo) tau užteks laiko numesti valą nuo klipso kol prireiks valo jai. Po trofejaus uzklipsuosi toj pacioj vietoj dėka valo žymėjimo markeriu.
:gutgut
 #615128   renaldas
 25 Vas 2015 11:30
Guru rašė:
Wytux rašė:melstis....
Pasizymiu permanentiniu markeriu prie klipso. Po uzmetimo siaip ar taip susuki kelis kart valą aplink būgnelį, teoriškai (nes dar nebuvo taip kad suktų be pasigailėjimo) tau užteks laiko numesti valą nuo klipso kol prireiks valo jai
Aha, as irgi anksciau taip galvojau, kol Birstone gaudanat susara, turejau du kibimus is eiles, galiukas vos linktelejo, pakertu, zacepas, po to pora dusliu smugiu ir kaip torpeda i Nemuno viduri dave, tik spejau ranka istiest link bugnelio kad klipsa nuimt, o pavadzio jau nebera(ant bugno buvo du abarotai valo iki klipso), tas pats sekanciu metimu. Po to dar ilgai rankos drebejo :-D Aisku tai buna retai, bet buna..
 #615242   Guru
 25 Vas 2015 23:22
na.. šansas prapi...t tą bonusą be abejo yra.. :) bet skridžas teisingai užsiminė, kad pakarpiavus tie įgudžiai nusigludina :D bandymai bandymai
 #615668   MINDULE
 28 Vas 2015 20:05
Skridžas rašė:o mindule fideriu susidomėjo :gutgut Markeri paskutini karta pirkau WURTE buvo baltu ir geltonu apie 20-25 lt mokėjau :grin:
Skridžai, jei cia nerasau, tai nereiskia kad neskaitau, o siaip tai pasedziu su donkem (spiningus persidarau) vasara karpiukus ir samukus gaudydamas, bet tai tik laika prastumti tarp pavasario American Shad ir rudens Lasisu sezonu... O isminties pasisemti tikrai verta.
Ir apie clipsus diskusija idomi, tik mano zvejybos salygom nepritaikoma, garantuotai plauktu meskeres ezeran ant kiekvieno karpio isvaziavimo...
 #616395   hipy
 03 Kov 2015 22:11
Skridžas rašė:Jis nusiplauna,tad jeigu žvejoji visa diena ir tavo ta pažymėta vieta po klipsu,tai nieko bet jeigu dažnai išvažiuoja valas iš po klispso atnaujinti reikės karts nuo karto....
skridz tu kalbi apie kitokius markerius negu mindules imestas, taviskis nusiplauna ar nagu nusigramdo, o va anas permanentinis is pintuko gali ir neit, nors su monuske neturetu but bedu
 #616431   MINDULE
 04 Kov 2015 02:54
hipy rašė:skridz tu kalbi apie kitokius markerius negu mindules imestas, taviskis nusiplauna ar nagu nusigramdo, o va anas permanentinis is pintuko gali ir neit, nors su monuske neturetu but bedu
Tada apie tokius zvejybai jau reiktu pamirsti:
Paveikslėlis
 #616554   Audimas
 04 Kov 2015 17:44
Sveiki, jau kaip issiklausinejau apie rites sioje temoje kad vienas is geresniu variantu and federiuko yra daiwa 4012. Gal si rite turi koki kita japoniska pavadinima kuri japonu rinkai skirta...kaip pvz freams-theory. Ar si daiwos 4012 modelis butent ir sukurtas europos federio megejams :)
 #616928   ramkis
 06 Kov 2015 15:12
kadangi Vava per praeitą mytą Atmatoje buvo toks svolačius ir užkabino, tai dabar esu didelėse paieškose feederiuko. Ką manot apie šitą modelį http://drennantackle.com/viewProductDetails.php?id=421 arba aplamai apie "series7" ? Turiu galimybę nupirkti už mano manymu gerą kainą. Bet ar verta? Gal geriau Sheakspere ten ieškotis koki tai "mach3" ar panašiai?
 #616934   ramkis
 06 Kov 2015 15:50
Donatelo rašė:Vienintelis minusas - transportavimo ilgis. O seip nerealus fyderis, ner ka lygint su Shekspyrais jokiais.. Visa "Zvejo tribunos" fyderio komanda turi toki ;-)
Na jei sugebu viendalius 7' spinus pasivežioti, tai nemanau, kad gali kilti problema ir su šitais. Ten Series 7 modelių yra nemažai, kokį geriau pasirinkti jei tarkim pagrinde žvejojama stovinčiam vandenyje, arba labai lėtoje tėkmėje. Ir ar 60 angelskų rublių kaina "suvirškinama" ? Nes ten yra ir competition ir method modifikacija, kuri geriau? Kaip suprantu method stipresnė, t.y. galingesnė. Labai neteiskit, bet esu visiškas dumblas toje srityje, o noriu smagius kotukus nusipirkti, kad su šeimyna prie ežeriuko ne tik savo reikalais galėčiau užsiimti :-D
 #616937   ramkis
 06 Kov 2015 16:03
Donatelo rašė:Nu gal universalesnis butu kazkuris is siek tiek galingesniu, kad ir Carp Method.. ir stovinciam ir srovej sueitu, nes Competition tai labai jau laibas ;-)
Na suprantu, bet srovė tai sąlyginė. Net nežinau su kuom palyginti. Gerai, tada paprasčiau paklausiu tavęs kaip speco. Tarkim kokios metimo ribos Competition? Jei jos labai jau žemos, gal tada reikia dairytis į Method?
 #616939   ramkis
 06 Kov 2015 16:20
renaldas rašė:Max su juo gali mest 50g serykla, sunkesne jau bus diskonfortas, o siaip idealiausia 30-40g. Su Carpu galima ir 80g svystelt, jis galingesnis, bet tikrai ne kuolas, linksta nuo vidurio. Method manau tau nereik :)
Na 30-40 stovinčiam vandenyje tai normaliai mano supratimu, nes jei +pašaras, tai gausis kokis 50-60 grubiai. Tai su tiekos, galima nušveisti, tarkim kokį 50-60m., naudojant 0,20/22 mono, arba kokį 0.6PE? Ar klystu? Nenoriu aš ten tų kuolų, noriu smagiai, leisti laiką. :-D :-D :-D O tai kuom skiriasi Method?
 #616941   ramkis
 06 Kov 2015 16:28
renaldas rašė:Nu jo, 50m su Comp manau bus patalokas. Metodas dar biski tvirtesnis uz Carpa, su juo ir 100g pakeltum :-D
Oi ne, nereikia jau tiek daug :-D Nu jo, zadačia. O mano nurodyta suma, ar normali? Ar galiu ir ant LT už panašiai nupirkt, nes šitų reiks laukti iki liepos mėnesio :-D :-D :-D Nors aš niekur neskubu, bet visitek. Jau dabar galėčiau važiuot šašlykėlio su vaikučiais čirškint :-D
 #616944   ramkis
 06 Kov 2015 16:50
renaldas rašė:unt LT kazkur uz 70 tu rubliu paimtum, bet irgi reiktu uzsakinet speju, nors butu greiciau nei liepos men, bo ziurek ir vasara baigsis kol tu jo sulauksi, i liksi be saslu :-D
Na dėl 10 rublių į medį neįlipsi, aišku, už skirtumą jau karmuškių gali nukaut, ar dar kažko, plius mintyju 2 grobt. O liepos pradžioj anie tikrai bus. Nu čia man galvos skausmą vava įvarė. Niekšas. :evil:
  • 1
  • 271
  • 272
  • 273
  • 274
  • 275
  • 332
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė