Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Kotai, ritės, valai, svareliai, šėryklėlės, signalizatoriai, naudingi priedai
 #636640   Qmas
 03 Rgs 2015 08:51
Sweiki,
Pradejau dairytis pagalbininko savo Shakespear'ui mach3XT, nes buna zukles salygu kai man jis siek tiek per liaunas. Daug nepasiryzes islaidaut, tai nuziurejau DAM shadow feeder'i http://www.ciakimba.lt/lt/dugnines-mesk ... 90-80-130g
Rankoje paciupinet kolkas nera galimybes.... pas mus pardese jo nera. Gal sakau kas naudojat ar naudojot ir turit kokiu atsiliepimu ?
 #637368   irmivo
 09 Rgs 2015 19:11
Na jeigu apie freams niekas nieko neparaso, tai gal zinot kuo skiriasi Daiwa Balistic ex ir Daiwa Balistic bls. Kiek matau jos skiriasi tik perdavimu bls siektiek greitesne. Gal jus kazka dar galit pakomentuot? Ir kuri is siu geriau tiktu feederiuj?
 #637484   timocha
 10 Rgs 2015 15:52
cia spiningines rites, matyt is feederastu nieks tokiu nenaudoja, bandyk spiningo temoj uzklaust, arba pajeska pasinaudot, is komentaru susidarysi ispudi ar tvirtas mechanzmas ir pan. Nors siuo metu ir specialiai feederiui riciu nemazai prigaminta, rinkciausi butent is ju.
 #637487   irmivo
 10 Rgs 2015 17:12
Is ko rinktis net nzn , nenoriu jokiu drennan ar ryobi. Galvoju apie Daiwas ar Shimano. Bet konkreciu modeliu neissirenku ypac is shimano, gal turit ka patart? Ziurejau as Team Daiwa rite feeder ir TDR Daiwos, bet kas man nepatinka tai ta rankenele atlenkema atrodo nepatikimai ir laisvumo turi truputeli.. O spiningines rites atrodo tvirtos ir pakankamai greitos 4000dydzio manau tiktu ir feederiuj. Gal ir klystu...
 #644470   irmivo
 21 Lap 2015 22:38
Tai viso yra 10 tu ritineliu. Jie kazkur apie 1,5cm plocio tai pvz vienoj ir kitoj pusej galetum vynioti pavadelius. Tada galetum turet dar didesni pavadeliu skaiciu dezutej. Pirmo pavadelio kabliuka smeigi i ritineli o jau sekanti kabliuka kabini i pirmo pavadelio kilpute ir taip vynioji kiek tau reikia tu pavadeliu paskutiniam smeigi adatele kurios buna komplekte.Tikrai geras sitas reikalas ir kaina labai prieinama. :gutgut
 #644471   irmivo
 21 Lap 2015 22:44
Jeigu nesi tikras ar tau patiks toks dalykas gali pasidaryt pats tokia pavadeline. Gali padaryt is vamzdziu apsiltinimo putos apvalios arba plaukimo lazdu :grin: O adateliu rastum manau namie :grin:
Prikabinti failai
download.jpg
download.jpg (4.71 KiB) Peržiūrėta 2914 kartus(ų)
 #644799   ramkis
 25 Lap 2015 11:10
Aš kai pamačiau,mingės susibėgime, kokias pavadėlines naudoja rimti bičai, tai net suabejojau ar man dar reikia mano įsigytų drenaniukų :-D :-D :-D Vo te tai "jaščikai" kaži ar į mašiną "universalą" telpą :-D :-D :-D
 #644871   Julius's
 26 Lap 2015 12:18
Bula rašė:Turiu klausyma del pavadeliniu? Kokias naudojat? Kiek maciau pardavime maksimum 50cm clarusso ir maver. Kokie atsiliepimai? Daznai pavadeliu reikia didesniu. Gal kas gamina pats?
Preston innovations. Bandyk pas M.Baranauska Gargzduose ieskot ;)
O sitie ritinukai tai nemanau, kad geriausias variantas pavadziam. Sistemon - puikus.
 #644910   Skridžas
 26 Lap 2015 18:15
O aš manau kad už ritinukus nieko nėra geriau :ruko Pagrindinis pliusas kad nereikia daryti tikslaus ilgio pavadėliu kas man neišeina,ir kitas dėžutė mažai užima vietos ir sveria labai mažai apie 200gr. čia kalbu apie guru pavadėlines.Ir nerekia sakyti GERIAUSIA kitaip kam gamintojai tiek daug ju prigamino? :roll:
 #644947   ėrnis
 26 Lap 2015 22:33
Skridžas rašė:O aš manau kad už ritinukus nieko nėra geriau :ruko Pagrindinis pliusas kad nereikia daryti tikslaus ilgio pavadėliu kas man neišeina,ir kitas dėžutė mažai užima vietos ir sveria labai mažai apie 200gr. čia kalbu apie guru pavadėlines.Ir nerekia sakyti GERIAUSIA kitaip kam gamintojai tiek daug ju prigamino? :roll:
aš irgi manau kad rutuliukai yra gerai. didžiausias pliusas, kad nereik tampytis sunkių ir ilgų pavadėlinių, kitas pliusas tam kas turi 2 kaires rankas nors yra dešiniarankis tai kad nereik daryt vienodų ilgių pavadėlių.
 #644957   Donatelo
 26 Lap 2015 23:17
Nu ir dar kai i varzybas tempiese 200 kg visokio gerio, tai pavadeline ar 200g ar 1 kg, nelabai kazka ir pakeicia :grin:
Man asmeniskai tie ritineliai visiskai nepatinka, as is Shtulines pavadelines pavadoka issiimu ir uzsidedu per keleta sekundziu, ir ritinelines toks greitis - misija neimanoma... ir tiesa sakant neisivaizduoju kaip gali nesigaut rist vienodo ilgio pavadelius... nors, man ir taip atrode kol nepabandziau... ale gavosi nuo pirmo pavadelio ;-)
  • 1
  • 289
  • 290
  • 291
  • 292
  • 293
  • 332
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė