Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Kotai, ritės, valai, svareliai, šėryklėlės, signalizatoriai, naudingi priedai
 #664877   PelkiuSenis
 18 Geg 2016 11:14
PelkiuSenis rašė:O Nemune ir kokioje Skirvyteje, kokio galingumo ir ilgio kotus naudojate? :) Man asmeniskai rodos, kad reiktu kokiu 3,9, nu gal is bedos 3,6m o galingumo min 90g?
A tai niekas fyderiais nebegaudot Nemune ir Neryje ar kaip cia? O gal slapta labai info cia? :-D
 #664886   Donatelo
 18 Geg 2016 13:08
Nery labai retai gaudau, bet apie Skirvyte galiu papasakot kazka :) Tokioj kaip Skirvytej, pilnai uztenka 3,6m koto.. Bent jau varzybu cikle, ten metimai max 30m... labai retais atvejais kai sroves nera 40m.. o pagrinde, vat si savaitgali vyksianciose varzybose, esu isitikines, visa zukle vyks 15-25m atstume.. Tai tas koto ilgis nelabai ir zaidzia tokiu atveju.. Del galingumo kita tema, bent jau as kelis metus gaudziau vien Drennan kotais, Skirvytej pilnai uztekdavo 7 serijos Method arba Carp kotu, dar naudodavau Match Pro serijos Superi.. Jais drasiai metydavau 80-100g seryklas jau minetus atstumus.. Galvociau, norint universalesnio koto, tai iki 90g butu pats tas, vistiek kotas tures rezerva, o metant kad ir 100g bet netolima metima, tai ta apkrova labai baisi nebus :) Visai kas kita, jai reiktu 100g sveist 60 ar daugiau metru, tada gal jau ir galingesnuio ir ilgesnio reiketu koto negu 3,6m iki 90g...
 #664907   blight
 18 Geg 2016 16:20
Chebryte, kas ten Solitronui ieškojo viršūnėlių? Vieną radau pritaikyt, na tik kiek trumpesnė jei lygint su 3,90m fyderio orginalia. Jei konkrečiai tai ilgis jos 45cm. Ir dar šiaip žiūrint kokie tie solitronai, pas mane pvz seno raugo tai į jį eina čiut siauresnio diametro. Dabar yra 2,9mm, pas mane kai senesnė tai reiktų ~0,2mm prišveist, bet kažkaip jau bešveisdamas pagalvojau gal kam labiau pravers nei man, aš realiai ir taip jau 4 turiu :-D Tai kolkas ir nešveičiu...
 #665858   AndBa
 30 Geg 2016 14:41
Sveiki,

Savaitgali isvaziuoju prie ezeru porai paru. Planuoju truputi pailseti nuo spiningavimo ir is sandelio issitraukti savo feeder'i. Praeitais metais kazkur garaze radau besimetanti sufix feeder mono vala (tamsiai raudona, storis berods 0,18) ir suviniojau ant rites, bet taip ir neisbandziau jo praeitais metais. Pries isvaziuojant keliom parom noriu normaliai pasiruosti, kad paskui nebutu katargos prie ezero. Pasiskaiciau forume as apie ta vala, vieni ji giria, kitiems jis nelabai patinka.. tai iskylo man abejoniu ar pasilikti si sufix'a ar nusipirkti ir susivinioti nauja pintuka ? metimai greiciausiai bus apie 30 metru, max 40..
 #665862   vyrgaz
 30 Geg 2016 15:18
Ant tokio atstumo su mono valu sunkiai matysis kibimai, o jei ir matysis- tai jau pavėluoti..Su pintu būt geriau..bet jei norėsi kabinti beždžionka ir/ar dėti ant signalizatorių- pintas valas netiks..
 #665866   AndBa
 30 Geg 2016 15:51
vyrgaz rašė:Ant tokio atstumo su mono valu sunkiai matysis kibimai, o jei ir matysis- tai jau pavėluoti..Su pintu būt geriau..bet jei norėsi kabinti beždžionka ir/ar dėti ant signalizatorių- pintas valas netiks..
Viskas aisku. Taip ir maniau... idomumo delei, o kodel signalizatorius nedraugauja su pintu valu ?
 #665882   vyrgaz
 30 Geg 2016 18:41
AndBa rašė:Viskas aisku. Taip ir maniau... idomumo delei, o kodel signalizatorius nedraugauja su pintu valu ?
Jei beždžionka užspraudžiama ant valo, tai ant pinto ana tiesiog nesilaiko, nes valas per plonas, jei naudosi pakabinama su žiedeliu, tada jokiu problemu..nu bet tai jau niekaip nesusiję su "tikruoju" fideriu ir jo "darbo" principais..
 #666390   Qmas
 05 Bir 2016 19:02
Sweiki kolegos,
renkuosi antra komplektuka feederio salia savo pagrindinio Shakespeare Match XT3 3.6 m + shimano aero
Tiksas - tolimesni metimai, gal kokiam karyne kova su karpiukais....
Tik neapsisprendziu imt Okuma Solitron 3.9 m H (50-100gr) ar XH (80-130gr). Pagrinde zvejoju stovinciame vandenyje tai serykleliu nereikia nemuniniu, naudosiu iki 50 gr+ pasaras, bet kaip ir minejau noriu tolimu metimu, del to ir domiuosiu tik 3.9 m ilgio, va tik del ismetimo svoriu suabejojau....
Del riciu nusiziurejes turiu dvi: Daiwa Ninja 4000 (siek tiek atsiliepimu radau forume per paieska) ir Okuma Ceymar C35 - va apie sia rituke atsiliepimu neradau niekur, gal kas naudojat?
 #666391   RoBass
 05 Bir 2016 19:14
Turiu solitrona iki 100gr. metau 80gr. + pasaras be problemu, tai manau, apie tavo zvejybos apibudinima solitrono iki 130gr. tau nereikia.
P.S su juo esu ir 100gr. + pasaras metes, bet su protu...
 #666403   Ramekas
 05 Bir 2016 20:39
Na bent jau man su 100 solitronu 80g + pasaras jau jauciamas sioks toks ismetimo diskonfortas. Ajsku zvejojau, meciau iki ~20m, bet tolimesniems metimams manau konfortiskiausia jo riba butu 50g + pasaras.
 #666414   Ramekas
 06 Bir 2016 07:02
Qmas rašė:O tai Okumos Ceymar itariu nebande nieks.... nu teks ma isbandyt kogero ir Jum pranest atsiliepimus. O tiesa kokios rites pas jus ant savuju Solitronu uzsuktos?
Pas mane 5 metai sukasi ir neuzsilenkia niekaip surfmaster advance 5500.
 #666607   ZukasHT
 07 Bir 2016 20:28
Qmas rašė:O tai Okumos Ceymar itariu nebande nieks.... nu teks ma isbandyt kogero ir Jum pranest atsiliepimus. O tiesa kokios rites pas jus ant savuju Solitronu uzsuktos?
Pries metus isigijau sita rite (rekomendavo man ir zukles parduotuveje). Nusiskundimu kaip ir nera, maloniai vinioja vala :)
 #666609   Ce5ar
 07 Bir 2016 20:48
Qmas rašė:O tai Okumos Ceymar itariu nebande nieks.... nu teks ma isbandyt kogero ir Jum pranest atsiliepimus. O tiesa kokios rites pas jus ant savuju Solitronu uzsuktos?
Pas mane nexave 4000 fd ir exage 4000 fd. Pilnai patenkintas.
 #666610   Qmas
 07 Bir 2016 20:56
ZukasHT rašė:
Qmas rašė:O tai Okumos Ceymar itariu nebande nieks.... nu teks ma isbandyt kogero ir Jum pranest atsiliepimus. O tiesa kokios rites pas jus ant savuju Solitronu uzsuktos?
Pries metus isigijau sita rite (rekomendavo man ir zukles parduotuveje). Nusiskundimu kaip ir nera, maloniai vinioja vala :)
O idomu koky dydi emiai? man parduotuvej teko sukinet tik C-35, bet pasirode mazoka ant fyderio maut. Krypstu link didensio modelio C-40, bet neciupinejas sio. Kazkaip tuose dydziuose 30, 35, 40 ... nesigaudau - priprates prie shimaninio klasifikavimo. Bijau kad tas C-40 nebutu koks arklinis suolis tarp dydziu :D
 #666655   TONIS
 08 Bir 2016 10:29
Qmas rašė:
ZukasHT rašė:
Qmas rašė:O tai Okumos Ceymar itariu nebande nieks.... nu teks ma isbandyt kogero ir Jum pranest atsiliepimus. O tiesa kokios rites pas jus ant savuju Solitronu uzsuktos?
Pries metus isigijau sita rite (rekomendavo man ir zukles parduotuveje). Nusiskundimu kaip ir nera, maloniai vinioja vala :)
O idomu koky dydi emiai? man parduotuvej teko sukinet tik C-35, bet pasirode mazoka ant fyderio maut. Krypstu link didensio modelio C-40, bet neciupinejas sio. Kazkaip tuose dydziuose 30, 35, 40 ... nesigaudau - priprates prie shimaninio klasifikavimo. Bijau kad tas C-40 nebutu koks arklinis suolis tarp dydziu :D
Turiu C-40 tai sakyciau pagal shimano cia butu 3000 pagal dydi, nuo C35 nedaug kuo skiriasi. Vynioja vala gerai, man asmeniskai patinka jos lengvumas ir Eva rankenele. Didelis suolis yra nuo C40 i C55 ten jau mesmale sakyciau :) ten ir rankenele kitokia. Metau karmuskes 30-50 gr. sakyciau cia darbinis rezimas jai, na aisku kiekvienas pagal save sprendzia.
 #666693   ZukasHT
 08 Bir 2016 16:10
Qmas rašė:
ZukasHT rašė:
Qmas rašė:O tai Okumos Ceymar itariu nebande nieks.... nu teks ma isbandyt kogero ir Jum pranest atsiliepimus. O tiesa kokios rites pas jus ant savuju Solitronu uzsuktos?
Pries metus isigijau sita rite (rekomendavo man ir zukles parduotuveje). Nusiskundimu kaip ir nera, maloniai vinioja vala :)
O idomu koky dydi emiai? man parduotuvej teko sukinet tik C-35, bet pasirode mazoka ant fyderio maut. Krypstu link didensio modelio C-40, bet neciupinejas sio. Kazkaip tuose dydziuose 30, 35, 40 ... nesigaudau - priprates prie shimaninio klasifikavimo. Bijau kad tas C-40 nebutu koks arklinis suolis tarp dydziu :D
Pas mane C-35 ir neatrodo man ji, kad butu mazoka, zinoma galima paimt C-40. Pats su ja metau taipogi 30-50 gr, karmuskes.
 #666752   ups
 09 Bir 2016 07:35
Sveiki.reiktu pagalbos ir patarimo.planuoju isigyti 2 meskeres dugninei zvejybai.bus gaudoma tik stovinciame vandenyje ( 70%karsis.20%lynas.10%karpis).seryklos 40-65gr.bus naudojamas stovas su signalizatoriais.taigi reiktu patarimo ka butu galima siai dienai isigyti geriausio,optimaliausio,patogiausio,naudingiausio.reikalingi 2 kotai (3.6-3.9m).2 rites (tikriausiai geriausia butu 4000 dydzio). Kaina siuo klausimu nera svarbi. Dekui visiems uz atsakymus
 #666767   Donatelo
 09 Bir 2016 10:59
Pasikartosiu, naudojant stova bei signalizatorius niekad nepirkciau fyderiu. Visiskai nesusija dalykai. Sitoj temoj niekas tau nepatars to ko tu klausi. Arba mano patarimas butu, tavo minetam reikalui tiktu bet kokia 3.6 - 3.9m meskere galinti uzmesti iki 100g tarkim. Jai man kazko tokio reiketu, pirkciau pigius karpinius kotus ir nesukciau galvos.
 #666827   parduodu
 09 Bir 2016 18:07
O kodėl naudojant stovą ir signalizatorius negalima naudot feeder'ių? Kodėl reik pigių karpinių? Juk feeder'ius bus galima panaudoti ir be signalizatorių ir upėje. O va karpines tai paskirčiai nelabai panaudosi.
 #666829   Wytux
 09 Bir 2016 18:31
Na gal todel kad klausiantysis rase jog...
ups rašė:...bus gaudoma tik stovinciame vandenyje ( 70%karsis.20%lynas.10%karpis)....
beje, upeje irgi gaudo su karpiniais kotais :/braj;
 #666834   Wytux
 09 Bir 2016 19:11
Kaip ir rasiau- naudoja karpinius kotus kaip feederis ar kaip dugnine upese 'tolka piesnia' (nors klausiantysis ir kategoriskai rase kad upeje negaudys- cia jau akrtojuosi), dar karpini kota gali panaudot gaudant 'ant zyvco' , gali panaudot kaip spininga nemazoj daly situacijuir t.t. Net pomidorus paremt gali panaudot - taip kad naudojimo 'siaurumas' tik nuo mastymo 'platumo' priklauso.
  • 1
  • 299
  • 300
  • 301
  • 302
  • 303
  • 332
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė