Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Kotai, ritės, valai, svareliai, šėryklėlės, signalizatoriai, naudingi priedai
 #715376   blight
 04 Geg 2018 20:25
Užvedam naują temą apie "Deeper'io" panaudojimą žvejojant dugnine meškere. Čia bus galima ir plačiau padiskutuoti, paklausinėti, ar pasidalinti savo pastebėjimais.

Aš anksčiau su deeper burbulu buvau pažįstamas tik žiūrint iš šalies kaip pažįstami jį naudoja, o pačiam neteko nei naudoti, nei pasigilinti į jo subtilybes. Taigi pavasarį mano rankose atsidūrė Deeper Smart Sonar Pro+. Kadangi dar vanduo visur sulig krūmų viršum, tai buvo proga pradžioj pasigilinti teoriškai :-D

Na o pirmoji reali žvejyba buvo numatyta žiobriaujant. 2018-04-23. Sugalvojau kaip koks nevisai sveiko proto trenktis per visą lietuvą link Biržų į Latvijos pasienį, nes sklido gandai, kad ten gerai kimba gražūs žiobriai. Tiksliau čia mane prikalbino vienas tokis :) Daugumai tą vietą jau netgi ir žinoma kelis metus iš anksčiau, bet aš ten važiavau pirmą kartą, kompaniją palaikė Sigis (Cyma). Teko persidaryti sistemas, nes ten juos gaudo visiškai kitaip nei čia kur aš Nemune. Taigi su Sigiu atidardėjom šiek tiek prašvitus, ir aplink jau stovėjo tikrai nemažai mašinų, dauguma su apšarmojusiais langais, kas leido suprast jog atvažiavę jau iš vakar vakaro. Nusiridenus nuo šlaituko per tirštoką rūką pamatėme kone pilną pakrantę, 6 ar 7 žvejai. Bet mums dar tarpukas kaip tyčia paliktas, matomai nusprendė, kad jiems nepatogus užmetimui - po medžiu. Bet žinios nelabai kokios, per naktį visai nekibo, kas pagavo vos 2-3 kelis žiobrius, kas visai tuščiai. Aš pirma išsiimu "deeperį" ir kiek nedrąsiai, kad negaučiau nuo kaimyninių žvejų į ausį už vandens drumstimą pradedu skenuoti musų laisva ruožiuką. Pradžioj arčiau kranto, paskui kiek toliau, dar toliau. Ir ties upės viduriu susirandu visai įdomų "išėjimą" iš duobikės, pereina gylis iš 2,7m į 2,1m. Dar ant to šlaituko ir žuvies simbolį nupiešia, nors tiesa sakant aš jais nelabai tikiu. O ir šiaip simbolius įsijungiau kol dar neperpratęs gerai įrenginio, vėliau manau tikrai juos reiks nugesint.
Screenshot_2018-04-29-14-44-21.png
Screenshot_2018-04-29-14-44-21.png (449.43 KiB) Peržiūrėta 7833 kartus(ų)
Tai va Sigis sėda kiek aukščiau, pačioj duobikėj kur 2,5-2,7m gylio, o aš jau visai mums skirto ruožo apačioj ties tuo išėjimu. Dėl tos priežasties antro fyderio net nelabai randu kur užmest, tai gaudau tik su vienu. Na kol susiruošiam meškeres kaimynai taip ir toliau neįspūdingai, tik vienas kitas traukia. Na tik aišku kitam krante tai visada geriau kimba - braliukai nervus gadina... Po truputį pradeda sklaidytis rūkas.
WP_20180423_06_50_18_Pro a.jpg
WP_20180423_06_50_18_Pro a.jpg (95.85 KiB) Peržiūrėta 7833 kartus(ų)
Na ir atsidaro pirmas Sigis, po kiek laiko ir aš. Ir šiaip sunkiai, bet po truputį, po truputį vis atsargiai pakirbina. Bet labai jau atsargiai, daug tuščių kibimų. Įdienojus dauguma kaimynų jau visai susirenka meškeres ir pėdina nukabinę nosis namo - praktiškai nei vienas neturi 10 žiobrių. Po pietų liekam visai vieni su Sigiu. Na o vakarėjant prie mūsų prisijungia gerai išmiegojęs ir pailsėjęs toks pusiau vietinis Audrutis, su spotbačiukais, treningiuku ateina ir atsisėda į tarpą mūsų ir vos tik užmeta iškart ištraukia gražų žiobrį, kai mes jau gerą valandikę kibimo nematę.. Jau praktiškai pradeda iš mūsų šaipytis, bet čia kaip paaiškėjo buvo tik sutapimas. Po to ir jam viršūnėlė nejuda ilgesnį laiką. Sigis jau visai nuobodžiaut pradeda. Na o mes su Audručiu dar vieną kitą pasigaunam. Bet va kas įdomiausia visi būtent ant to išėjimo, praktiškai pločiukas 2x2m ploto, jei aš jau metu kiek žemiau kur jau sekluma - tylu, nebent kokia kuoja pasikabina. Tik kiek aukščiau, pakentėjus ir palaukus vis tiek sulauki kibimo, jei aišku Audrutis nesupainioja permetęs :-D Kibimai tik kaip ir visą tą dieną labai atsargūs, nes matosi, kad žiobriai neaktyvūs, nenori kažkodėl maitintis. Gal dėl to, kad orai keičiasi, ar dar kažkas, nes vakare grįžtant tai jau gerai ir lietaus gavom. Ir kaip paskui įsišnekėjom, pasirodo čia aš praktiškai Audručio "firminėj" vietoj sėdėjau. Ir kai žiobriai neaktyvūs visi susispaudę būtent ant to išėjimo ir matomai nebent tik iš ten juos ir gali iškrapštyt. Nes šiaip Sigis per visą diena su antru fyderiu kuris buvo aukščiau (pačioj duobėj) nepagavo anei vieno žiobrio...
Galiausiai dar ne visai įsivakarojus nusprendžiam baigt, aš turiu lygiai 10ke, Sigiui tai padėjo Audrutis (jis geresnis jo draugas nei aš :( ), tai pas jį kiek daugiau :-D
WP_20180423_19_34_47_Pro.jpg
WP_20180423_19_34_47_Pro.jpg (214.94 KiB) Peržiūrėta 7833 kartus(ų)
Na o Audrutis dar pasilieka ilgiau pavakarot su gera nuotaika:
WP_20180423_19_44_00_Pro.jpg
WP_20180423_19_44_00_Pro.jpg (166.67 KiB) Peržiūrėta 7833 kartus(ų)
 #715380   blight
 04 Geg 2018 22:05
Labai man knietėjo prabandyti kaip realybėj veikia mano akim žiūrint "žiauriai" naudingas dalykas - vidinis "deeper'io" GPS, kurio pagalba stovėdamas ant kranto gali susipaišyti žvejybos vietos batimetrinį planą. Tam reikalui pasidariau laisvą pusdienį po 05.01 išeiginės. Atėjau ramiai, krantas laisvas, tai pirmiausia sau neskubėdamas ramiai galvoju pradžioj skirsiu laiko vietos ištyrimui. Šį kartą gaudžiau jau sau artimesnėj upėj - Nemune. Tikslas toks pat - žiobriai. Vieta šiaip yra žinoma, bet ten irgi galioja kelių kvadratinių metrų fenomenas, kai turi pataikyt tam tikron vieton, norint sėkmingai pažvejot. Tad pradžioj pramėčiau platesniu (žemo dažnio) spinduliu, susipaičiau daug maž bendrą vaizdą, na o paskui jau kur įdomesnė vieta, jai skyriau daugiau dėmesio su siauru (aukšto dažnio) spinduliu. Na ir labai įdomų dalyką man deeper'is supaišė - visam šitam ruože yra visai nedidelė siaura duobikė, kur gylis virš 3m. Aš dar ir prisiminęs prieš tai žvejybos atvejį, taip pat pabandžiau gaudyt ant duobės išėjimo (pažymėjau Nr.2), užsiklipsavau valą pagal dyperį ir užsitaisiau sistemą. Kitą fyderį mečiau aukščiau, ties duobės pagilėjimu (įėjimu) (Nr.1) :)
WP_20180502_08_39_43_Pro.jpg
WP_20180502_08_39_43_Pro.jpg (185.23 KiB) Peržiūrėta 7821 kartus(ų)
Na ir visai ilgai nelaukus gan galingai supurto meškerę. Šiaip iš kart suprantu, kad čia karšio darbas, tikrai ne žiobrio. Tad pirmasis krantą pasiekia karšis, toks jau tikrai virš kilo. O pasišiaušęs prieš nerštą, kaip švitrinis popierius. Po kiek laiko fyderio viršūnėlė suvirpa jau "elektriniu" žiobriniu dažniu. Ir pagaliau pirmasis Nemuninis žiobris pasiekia kratą. Šitą vos nukabinus, sujuda ir kita meškerė, kur aukščiau - vėl žiobris. Na po to užpuola pūgžliai ir kuojos, bet į tarpus vėl sukrutina karšis, vėl žiobriukas... Na ir jau vidurdienį stipriai įsižiebus saulei virš pakaušio jau nusprendžiu, kad jaučiuosi pailsėjęs :-D . Žiobrių deja tik 3, dar 1 atsikabino prie kranto, bet prie jų dar į kompaniją prisijungė 3 karšiai 1,2-1,4kg.
WP_20180502_09_40_47_Pro.jpg
WP_20180502_09_40_47_Pro.jpg (148.71 KiB) Peržiūrėta 7821 kartus(ų)
WP_20180502_13_38_37_Pro.jpg
WP_20180502_13_38_37_Pro.jpg (229.59 KiB) Peržiūrėta 7821 kartus(ų)
WP_20180502_14_19_02_Pro.jpg
WP_20180502_14_19_02_Pro.jpg (300.09 KiB) Peržiūrėta 7821 kartus(ų)
Grįžęs namo įsijungiau "Lakebook" ir dar įdėmiau pastudijavau tą duobę. Štai kaip ji atrodo telefone ir kompiuteryje. Srovė teka iš dešinės į kairę.
Telefe.png
Telefe.png (242.67 KiB) Peržiūrėta 7821 kartus(ų)
PC su taskais.jpg
PC su taskais.jpg (157.3 KiB) Peržiūrėta 7821 kartus(ų)
PC is arti.jpg
PC is arti.jpg (53.88 KiB) Peržiūrėta 7821 kartus(ų)
Reikės toliau bandyt šią "deeperio" funkciją, nes pirmas įspūdis tikrai geras. "Deeperis" už žveją tikrai žuvies nepagaus, bet pasukus galvą ir mokant juo nauodotis tikrai gali būti didelis pagalbininkas, ypač jei atvyksti į nežinomą vietą, o nuo kranto pažiūrėjus jokio išskirtinumo nesimato.
 #715388   Wytux
 05 Geg 2018 08:55
blight rašė:
04 Geg 2018 20:25

ties upės viduriu susirandu visai įdomų "išėjimą" iš duobikės,
Nezinojau kad turi ta branzgola, buciau paprases praskanuot iejima i duobe '''bum
 #715389   blight
 05 Geg 2018 09:07
Wytux rašė:
05 Geg 2018 08:55
Nezinojau kad turi ta branzgola, buciau paprases praskanuot iejima i duobe '''bum
Tai dabar žinai. Laukiu kada pakviesi pas tave šapalus praskenuot :-D Neužilgo turėtų sujudėt... :-D
 #715390   blight
 05 Geg 2018 09:11
Wytux rašė:
05 Geg 2018 08:55
Nezinojau kad turi ta branzgola, buciau paprases praskanuot iejima i duobe '''bum
O beje kam tau to įėjimo į duobę? Ten žiobriai nesilaikė, žiūrėjau :tia-tau Kai žvejai išsiskirstė visą pakrantę praskenavau ;-) O šiaip aš kiek pastebėjau vimba visada mėgsta būtent išėjimą ;-)
 #715397   upinis
 05 Geg 2018 12:23
O-lia-lia :!:
Kaip gerai, kad bus iš ko pasimokyt šito magiško rutulio paslapčių.
Mano gentis man tokį gimtadieniui padovanojo ''plot .
Tikiuosi blight-as už pamokas daug neužsiprašys :-D , nes aš tose šiuolaikinėse technologijose - žemiausios pakopos vartotojo lygmenyje. O ten yra ką veikt ir yra ką atrast.
Pabandžiau šiemet gal tris kart. Man irgi pasirodė, kad tie žuvies simboliai - ne visada su 100% garantija. O dugną tai gražiai paišo :)
Plūdininkams irgi čia įdomu bus.
Martynai, užsirašau pamokėlėms vasaros antroj pusėj :-D :/braj;
 #715400   Wytux
 05 Geg 2018 14:33
blight rašė:
05 Geg 2018 09:11

O beje kam tau to įėjimo į duobę? Ten žiobriai nesilaikė, žiūrėjau :tia-tau Kai žvejai išsiskirstė visą pakrantę praskenavau ;-) O šiaip aš kiek pastebėjau vimba visada mėgsta būtent išėjimą ;-)
Jei kalbam apie konkrecia mineta vieta tai rastas ('visiems' zinomas) taskas geras. Ir tas paneviezietis/vilnietis/kaunietis su barzda jame buna kad neblogai sugaudo :-D bet pasodinus ji kelis metrus i sona dar klausimas ka anas parodytu :twisted: nes jis tik ten ir sedi. Is kitos puses diena dienai nelygi ir kiek savo akim maciau tai geriausiai (ne as) yra sugaude juntamai zemiau isejimo 'ant sroves', o mano absoliuciai geriausias rezultatas butent ant iejimo- bet ten yra bent pora niuansu, is kuriu viena reiketu praskanuot su 'kamuoliu' (profilaktiskai).
 #715413   blight
 06 Geg 2018 12:18
Wytux rašė:
05 Geg 2018 14:33
o mano absoliuciai geriausias rezultatas butent ant iejimo- bet ten yra bent pora niuansu, is kuriu viena reiketu praskanuot su 'kamuoliu' (profilaktiskai).
Na va, tai bus galima pračekint, aš kadangi ten buvau pirmą kartą, tiek daug niuansų nežinau :) Vianas dalykas kada žiobriai aktyvūs, tada ir ant srovikės išeina, ir visur kitur, nes realiai jei aktyviai kimba, tai kimba +/- visuam ruože, o kitas dalykas - kai jie neaktyvūs, va tada ir yra didžiausias galvos skausmas... Tik va kad jau šįmet viskas, baigės žiobriai (vakar tas su barzda sakė mėgino, vos 3 suviliojo), tai teks nulėkt kitiem metam, arba gal dar rudeniui? :roll:
Būtų labai įdomu ir ten batimetrinį suspaišyt, nors šiaip ten kur gyliai mažesni, tai norėtųsi kad jį ne kas metrą paišytų, o bent kas pusmetrį, nes 0,5m pagilėjimas čia jau didelė duobė, bet vat kartais jos gali nesimatyt, nes tarkim 1,4m ir 1,9m gylį pieš taip pat. Bet čia gal deeper'io kūrėjams bus pamąstymams kaip dar patobulint, nežinau, gal tas ir nėra visai sudėtinga, bet nauda būtų dar kur kas didenė :-D
 #715414   blight
 06 Geg 2018 12:26
upinis rašė:
05 Geg 2018 12:23
Mano gentis man tokį gimtadieniui padovanojo ''plot .
O taviškis irgi su "+", turi GPS'ą viduje? Batimetrinį gali irgi paišyti? Prieš tai lyg sakei turėjai pirmąjį "Deepr'į". Čia jau atsinaujinai kaip supratau? :gutgut
upinis rašė:Tikiuosi blight-as už pamokas daug neužsiprašys :-D , nes aš tose šiuolaikinėse technologijose - žemiausios pakopos vartotojo lygmenyje. O ten yra ką veikt ir yra ką atrast.[...] Martynai, užsirašau pamokėlėms vasaros antroj pusėj :-D :/braj;
Drąsiai, be problemų, vasaros antroj pusėj jau būsių ir pats prakutęs su visokiais niuansais :) O už pamokas tai užteks pakvietimo bendron žvejybon į tavo žuvingą vietą :-D , na ir dar kokią pintą alučio (žinoma nealkoholinio, nes kitaip gi negalima dabar rašyt :-D ).
 #715415   Wytux
 06 Geg 2018 12:51
blight rašė:
06 Geg 2018 12:18
. Tik va kad jau šįmet viskas, baigės žiobriai (vakar tas su barzda sakė mėgino, vos 3 suviliojo)....
Barzda tinginys '''bum , pavaziuotu i aukstupi tai dar ne tokiu vaizdu pamatytu :twisted: tik tiek kad jau lygtais nerstas prasideda tame upelyje.

O siaip butu idomu Nemune kokia didele duobe praskanuot , pvz kad ir Druskininkuose :roll:
 #715423   upinis
 06 Geg 2018 17:15
blight rašė:
06 Geg 2018 12:26
O taviškis irgi su "+", turi GPS'ą viduje? Batimetrinį gali irgi paišyti? Prieš tai lyg sakei turėjai pirmąjį "Deepr'į". Čia jau atsinaujinai kaip supratau? :gutgut
O už pamokas tai užteks pakvietimo bendron žvejybon į tavo žuvingą vietą :-D
Maniškis dabar viską turi ko reikia: visus + , gė pė sė, ir bonus - "ciklopą".
Anas buvo trumpam pasiskolintas tik pabandymui ir batimetriją aš pieštuku ant popieriaus paišiau :-D
Gerai, kad nebrangininkas esi, ypač turint omeny kiek anąsyk pavyko toj žuvingoj vietoj pagaut :-D
Na, ir pats dar iki vasaros šį bei tą su tuo aparatu išsiaiškinsiu.
Tikiuosi :-D
 #715752   dagasxdx
 19 Geg 2018 22:40
Pasidalinkit kas kokius įrankius, valą naudojat deeperiui? Ar naudojat shoka? Pats mėtau su 0,28 mono valu, bet karts nuo karto kažkaip nedrąsu būna, susimąstau, o kas bus jeigu.... gaila būtų... šėryklėlę nurauni ir tai nesmagu. Na žinoma kai šiuo metų laiku jei nesrauni upė ar stovintis vanduo išsimaudysi atsigaivinsi dar ir vėl galėsi juo džiaugtis bet šaltesniu metų laiku jį numušus jau būtų tikras iššūkis jį atgauti.
Storesnio mono valo jau nebedrįstu dėti, vis dažniau susimąstau apie rimtesni pintuką.
Ar jums nėra tekę susidurti su kuriozinėm situacijom naudojant deeperį?
 #715822   upinis
 22 Geg 2018 21:03
Žūklėje netikėtai deeperis "numiro", tik užrašas "deeper atjungtas" ir viskas :?
Bandžiau prijungti ir šiaip ir taip - nepasiduoda. Jau pradėjau liūdėt - naujas daiktas sulūžo 'viarkt
Betgi toptelėjo mintis - gal išsikrovė?
Parėjau, prijungiau, pakroviau - veikia ''plot
Bet po to dar du klausimai liko:
a) ar jis tikrai taip greitai išsikrauna, ar aš čia užsižaidęs laiko pojūtį praradau?
b) namie mėtosi power bank nenaudojamas: output DC 5v 1000 mA; ar jis tiktų deeperio akumuliatoriui krauti?
teko skaityti, kad tie ličio polimero akumuliatoriai reiklesni.
Žinovai, pakonsultuokit dėl antro klausimo.
 #715824   tench
 22 Geg 2018 23:25
Jeigu tas daiktas kraunasi per USB, DC 5v 1000 mA power-bonkė turėtų tikt. USB standartas leidžia prietaisams "traukti" iki 500 mA.

p.s. Su telefonų USB pakrovėjais, tais kur jungiasi į rozetę, yra truputi kitaip dėl max mA, bet čia jau kita istorija.
 #715841   dagasxdx
 23 Geg 2018 21:49
Nirtulys rašė:
22 Geg 2018 13:28
dagasxdx rašė:
19 Geg 2018 22:40
Storesnio mono valo jau nebedrįstu dėti.
Gal galima komentarą kame baimė?
Baimes storesni vala deti tikrai nera nuo to jausies tik saugesnis, taciau jei nori atlikti tolimus metimus uzsidejes 0.5 mm mono vala vargu ar iseis tai padaryti.
Zinoma valas valui nelygu. Pas mane greiciausiai bus kietas ir sunkiai pasiduodantis reik koki karpini bandyt deti.
 #715848   p.arturas
 24 Geg 2018 08:34
upinis rašė:
22 Geg 2018 21:03
Žūklėje netikėtai deeperis "numiro", tik užrašas "deeper atjungtas" ir viskas :?
Bandžiau prijungti ir šiaip ir taip - nepasiduoda. Jau pradėjau liūdėt - naujas daiktas sulūžo 'viarkt
Betgi toptelėjo mintis - gal išsikrovė?
Parėjau, prijungiau, pakroviau - veikia ''plot
Bet po to dar du klausimai liko:
a) ar jis tikrai taip greitai išsikrauna, ar aš čia užsižaidęs laiko pojūtį praradau?
b) namie mėtosi power bank nenaudojamas: output DC 5v 1000 mA; ar jis tiktų deeperio akumuliatoriui krauti?
teko skaityti, kad tie ličio polimero akumuliatoriai reiklesni.
Žinovai, pakonsultuokit dėl antro klausimo.
valties rezimu, pastoviai mirkstant vandeny, po 5 val zvejybos berods puse akumo dar like buvo.
tiesa kranto rezimu veikia jame itaisytas gps, tai turetu daugiau srebt, taciau kranto rezimu jus istisai nenaudojamas, tik kartais pametomas, tai kaip ir ilgiau turetu laikyt.
 #715853   Ramekas
 24 Geg 2018 11:48
dagasxdx rašė:
19 Geg 2018 22:40
Pasidalinkit kas kokius įrankius, valą naudojat deeperiui? Ar naudojat shoka? Pats mėtau su 0,28 mono valu, bet karts nuo karto kažkaip nedrąsu būna, susimąstau, o kas bus jeigu.... gaila būtų... šėryklėlę nurauni ir tai nesmagu. Na žinoma kai šiuo metų laiku jei nesrauni upė ar stovintis vanduo išsimaudysi atsigaivinsi dar ir vėl galėsi juo džiaugtis bet šaltesniu metų laiku jį numušus jau būtų tikras iššūkis jį atgauti.
Storesnio mono valo jau nebedrįstu dėti, vis dažniau susimąstau apie rimtesni pintuką.
Ar jums nėra tekę susidurti su kuriozinėm situacijom naudojant deeperį?
Specialiai spombai metyti ir deeperiui turiu karpini 3.5lb, nuo mono valo perejau ant 0.20mm pintuk, dingo baime kad nutruks kazkas, o ir metasi zymiai geriau, toliau. Nebuna valo uzsikabinimu uz rankeneles ar ismestu bereikalingu viju kas budavo su mono. Beto, dedu ilgesni stora lydekini pavadi, bet cia daugiau del spombos, kad astrus krastai nepazeistu pintuko, kaip persimeta per spomba..
 #716383   upinis
 12 Bir 2018 12:29
blight rašė:
04 Geg 2018 22:05
Grįžęs namo įsijungiau "Lakebook" ir dar įdėmiau pastudijavau tą duobę. Štai kaip ji atrodo telefone ir kompiuteryje.
Sveikas.
Ir aš norėčiau matyt savo duobę palydovinėje nuotraukoje. Ta žemėlapio kranto linija labai jau apytikslė - sunku pagal ją orientuotis.
Tik nerandu kaip tokį vaizdelį susikurt.
Paaiškink, jei nesudėtinga.
O jeigu daug reikia aiškint, tai liepą būsiu prie Nemuno, galėsi pirštu bakstelėt kur ir ką paspaust reikia :-D
 #716466   blight
 15 Bir 2018 16:06
upinis rašė:
12 Bir 2018 12:29
Ir aš norėčiau matyt savo duobę palydovinėje nuotraukoje. Ta žemėlapio kranto linija labai jau apytikslė - sunku pagal ją orientuotis.
Tik nerandu kaip tokį vaizdelį susikurt.
Paaiškink, jei nesudėtinga.
O jeigu daug reikia aiškint, tai liepą būsiu prie Nemuno, galėsi pirštu bakstelėt kur ir ką paspaust reikia :-D
Kad ten gan paprasta. Einam į nustatymai (settings), tada kur "Sonaro režimas" pasirenkam "Kranto GPS režimas". Ir viskas, atsiranda du ekranai, dešinėj tas tradicinis 2D kur rodo dugną ir visą kitą, o kairėj pusėj piešia žemėlapį ;-) Mėtai ir piešia deeperio matomą plotą.
Tiesa tik prieš tai reikia parsisiųsti Lietuvos žemėlapį. Einam į nustatymus, tada "žemėlapiai jūsų telefonui"->"Europe"->"Northern Europe"->"Lithuania" ;-)
O šiaip tai gyvai galėsim irgi prabandyt, pasiruošęs ;-)
 #717639   Rapolas
 31 Lie 2018 08:53
Netraukia tikrai (bent jau man:D). Per blogas oro sąlygas nevisada traukia ir per metimo atstumą (o daugiau nei ~50m aš nenumetu :D) :-D
Gal, teoriškai, idealiom sąlygom (giedra, be vėjo )gal ir pavyktų pasiekt (1 iš 10).
p.s.: belekuriuo atveju, wi-fi lyginant su bliutiufu:D yra nelyginamai didesnis gėris :gutgut bet nepaskutinė technologija,manau, įdės simm kortą ir trauks belekiek :-D
 #717658   Rapalas
 31 Lie 2018 14:10
Vat man šita tema irgi aktuali, turim mes ta deeperi geriausia koks ten pro + ar koks, žiema ledas, bet kaip nuo kranto su spodiniu kotu švysteliu, 100m tikrai neviršyju ir niekaip man nerodo, tik pradeda traukti rodo ir vėl atsijungia, paskui tik isijungia ir iškart vėl išsijungia. Vis galvojau kad išsikrauna pagulėjas pora savaičiu, bet tas negali buti, jie gi rašo puse metu ar kiek ten. Tai taip ir neišeina man tų batimetrinių pasidaryti ar tiesiog prasičekinti, nelabai atskiriu ir kur žolių sluksnis yra, arba kažka aš netaip darau arba jis gryba pjauna. Bet jau kelios žvejybos iš eilės, viršyjus 50m atstumą deeperis atsijungia. Ir niekaip jo nepajungiu. Tiesa kaip minėjo pas mane griaužtas, matyt dėl to dar įtakos yra.
 #717661   pensininkas
 31 Lie 2018 15:59
su iosu netrukineja tik tuo atveju, kai telkinys atviroj vietoj ir rysis maximumas. per paskutine zvejyba uzsiklipsuota buvo ties 36 m tai deeperis jau su iosu nesusibendravo, su androidu ejo viskas gerai ir ties 60 m. Aisku, rysis buvo vidutiniskas (operatoriai vienodi)
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė