Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Kotai, ritės, valai, svareliai, šėryklėlės, signalizatoriai, naudingi priedai
 #466281   Vegys
 11 Bal 2013 21:11
Pintukas ("ant popieriaus" 0.1 mm Power Pro) pikeriui nepatiko, bo naudojant mažus svorius valą sunkiau įtempt, anas plaukt linkęs labiau už mono.
Kalbu apie mažus svorius, bo su kokiu nors 40 g tai nebesvarbu ko gero ...
 #466353   Antas
 12 Bal 2013 07:56
zvejoju su nanofilu (0,12 mm) viskas puikiai istempia ir su 10 g, o mono valas nelygus mono valui, jei jau imt tai tik kuo maziau tampresni.

Vegi 0,1 mm pintas pikeriui ne per stiprus? Nes as ant dugnines toki naudoju, tai 60 gr seryklos uzsimeta laisvai.

Be to atsargiai su mono valais, kad nebutu taip kaip man ir pan, kad naud 0,16 mono (sufix feeder valas) visos mini seryklos (10 - 20 gr) nulekia lauk.
 #466520   timocha
 12 Bal 2013 14:29
man pvz patika kai jauti visus zuvies smugius i ranka, smagesne zvejyba gaunasi, ir markerinio koto nereikia tistys i zvejyba, atsrumas mazas su svareliu visus dugno nelygumus surandi, o su mono hren suprasi ar kriauklytes ar smeliukas, ar zvyras toj vietoj kur gaudai, vat tau ir pinto valo privalumai :ruko
 #466524   Ramekas
 12 Bal 2013 14:36
timocha rašė:man pvz patika kai jauti visus zuvies smugius i ranka, smagesne zvejyba gaunasi, ir markerinio koto nereikia tistys i zvejyba, atsrumas mazas su svareliu visus dugno nelygumus surandi, o su mono hren suprasi ar kriauklytes ar smeliukas, ar zvyras toj vietoj kur gaudai, vat tau ir pinto valo privalumai :ruko
Na tu teisus, del siu dalyku kazkaip nepagalvojau :roll:
 #466734   Guru
 12 Bal 2013 23:30
Ramekas rašė:
timocha rašė:man pvz patika kai jauti visus zuvies smugius i ranka, smagesne zvejyba gaunasi, ir markerinio koto nereikia tistys i zvejyba, atsrumas mazas su svareliu visus dugno nelygumus surandi, o su mono hren suprasi ar kriauklytes ar smeliukas, ar zvyras toj vietoj kur gaudai, vat tau ir pinto valo privalumai :ruko
Na tu teisus, del siu dalyku kazkaip nepagalvojau :roll:
Visalaika ant rites bugneliu skirtingas valas - viena spulė su mono kita su pintu :) stuksenk i valias su pintu po to persimesk monuske :)
 #466825   Guru
 13 Bal 2013 14:04
timocha rašė:žvejojant su ul darau ta pati, tik paskutiniais metas mono pragulėjo nenaudojama 90% visu zvejybu, siemet pikeriui suvyniojau http://www.fema-zukle.lt/index.php?rout ... ct_id=3569, bent jau mano zuklavietese tokio pat storio mono valas pralaimi visais atzvilgials :roll:
na jei kaina būtų be vienetuko.. :) tada kalbų, nebūtų.
 #468279   Vegys
 17 Bal 2013 12:14
Neįtikėtina ! Šį kart Skridžas manęs neapgavo. Romadoj tikrai radau viršūnėlę 1 oz. Ne stebuklas, galėtų būt lengvesniam svareliui ir kainuot mažiau (ši 26 lt), ale tiks. Pati viršūnėlė lanksti. Tik va ar pavyks tinkamoje vietoje nupjaut (sakė pjaut galima) - tai bus matyt :) Jei ką ž žinau kur dar gaut :)

Pernai metais apgaudinėjo visi kas netingėjo. Ir Skridžas liepė Romadoj eit (neturėjo nieko), ir Antas į Algirdo gatvę siuntė - sakė visokių pikerinių (nors net 1 oz anie neturėjo). Taisosi žmonės :)
 #468393   Vegys
 17 Bal 2013 14:25
uuu ... aaaa .... nežinau ... Storgalis pikeriui per storas (pjausiu), plongalis plonas. Prie savęs neturiu, jei ant jos bus užrašyta storis - galėsiu parašyt iš namų.
 #468399   Skridžas
 17 Bal 2013 14:38
Vegys rašė:uuu ... aaaa .... nežinau ... Storgalis pikeriui per storas (pjausiu), plongalis plonas. Prie savęs neturiu, jei ant jos bus užrašyta storis - galėsiu parašyt iš namų.
Pasimatuok kokia skilė pas tave,gal ten reikės tik nužlifuoti varganus 0,5mm,ka aš ir drau i viena fideri nušlifuojiu ir daugau,o va nupjausi neteksi darbinės dalies daug nu ir.t.t Žodžiu pamatuok 9 kartus paskui pjauk ;-)
 #498106   ansanas
 04 Rgp 2013 19:48
sveiki, bet tai kai pas jus sita tema mirus.. :grin:
negaudot pikeriais vasara ar kaip ?
Dairausi naujo pickerio kokio ekonominio varianto ir akis uzkliuvo uz sito http://www.zvejys.lt/market/meskere-sal ... clone.html gal kam teko ciupinet?
paskutinej zuklej vietoj pickerio naudojau salmo mikrojig iki 10gr svaidziau su 15-30gr seryklom gyvent galima, bet noris visgi tikro pickerio.
Dar klausimas kokia itaka turi valo storis gaudant pickeriu? o klausiu del to,kad naudojau norfoj pirkta pinta vala kurio storis tiktu krokodilams gaudyt, bet kita vertus prie pinto valo pririsu ~ 1m 0,16-0,18mm paprasta mono vala tai kaip ir neturetu zuvis baidytis..
zodziu gal kas paporins apie mano pasirinkta pickeri arba kazka panasaus pasiulys ir atsakys i klausima ar baisu nusikaltima darau gaudydamas storu pintu valu :grin:
 #502482   ansanas
 24 Rgp 2013 23:20
gal kas galit issifruot Fyderis 2.7m OMNI-X Quiver Shakespeare 9ft 2.70m - užmetimo svoris 6lb, dalių skaičius 2, svoris 226g
6lb tai cia kiek? nes mano ziniom 1lb ~ 450gr kazkaip norisi manyt, kad tie 6lb nereiskia 6x450gr.. :)
 #536256   timocha
 12 Sau 2014 12:46
atnaujinau savo pickeriu arsenala drennan matchpro combo 10-11 ft kotuku, kiek neįprastas modeliukas, nes keičiasi ne pacios virsunes, o visa viršutine dalis nuo pirmo sujungimo, nors dar žvejyboj nebadžiau bet rankoj smagiai dirba :gutgut
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė