Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Kotai, ritės, valai, svareliai, šėryklėlės, signalizatoriai, naudingi priedai
 #418035   renaldas
 27 Spa 2012 17:22
bobis rašė:na ir kaip dabar žinot, pinokis aš ar ne? Gal testai kokie yra pasitikrinimui?

nes jau čia pagal tą pasakymą reik suprasti, kad jei pinokis esi, neišmoksi niekada.
A tu cia rimtai isizeidei ir galvojai kad tave pinokiu pavadinau? :lol:
 #419880   Antas
 05 Lap 2012 17:13
Edmis rašė:Situ pikeriu jau nebera Lietuvoje,nebent atsitiktinai rastum kokioje parduotuveleje.Rudeni paskutinis nupirktas.Kaina buvo 299 lit.
p.s. dar gali kreiptis i dalyvi "bobis"-jis zino,kur ju gauti Lietuvoje,sake,jam tai ne problema :-D .Dargi ir ilgesniu gali parupinti :lol:

Nu jo kaina tokia LIETUVISKA :-D gerai, kad as kaip grynas lietuvis uz mazesne pasiemiau (aisku cia ju nebuvo kai pirkau) ....
Edmi cia istikruju tokia kaina jo buvo?
Apie kotuka galiu sakyti tik pliusus, nebent minusas, kad virs 30 - 40 gr jau metasi sunkiau, arciau ir t.t. Virsunes 4 , bet ant kotuko uzrasyta max uzmetimo svoris 30gr, o virsune pati kieciausia istikruju islaiko daugiau nei 30gr.
 #419888   Edmis
 05 Lap 2012 17:31
Antas,kazka maisai del uzmetimo svorio.Ant 2,70m.koto uzrasyta max.45gr. Ant 3m.koto max.60gr. Gal ne apie ta pati kota kalbam....Pasiskaityk auksciau,apie kuri pikeri kalbejau.
Kaina 3m.koto buvo 259 lit.pernai.Kiek ji siemt buvo-tiksliai nezinau,nes nebemaciau daugiau tu pikeriuku pardavime.Si rudeni rase V.M.,kad dar mate viena pikeriuka Vilniuje ir jo kaina prekybos saleje buvo 299 lit.Tai taip ir parasiau.Turbut uzkele kaina,kaip paskutiniam koteliui.
 #457761   MariusJa
 16 Kov 2013 13:46
Sveiki vyrai,

Kadangi neišvengiamai atėja dugninės žvejybos sezonas, reikia atsinuajinti įrangą (kol dar laiko yra) :)

Žvejoju stovinčiame vandenyje feederiu su signalizatoriais ir t.t. Dabartiniai mano feederiai - malkos, nelebai ir prie rankos limpa, bet kiap sako "dovanotam arkliui į dantis nežiūri". Sezoną atžvejojau ir noriu atsinaujinti. Tik va klausimas, ar verta žėt pickerį stovinčiam vandeniui ar pasilikit ties feederiais?

Taip pat gal galite patartį kokį kotą padorų ekonominės klasės iki 150-160Lt?

p.s. jei vis dėl to pasakysit kad geriau feederis mano žvejybai - kelsiuosi į feederių temą :)
 #457765   Ramekas
 16 Kov 2013 13:54
VisualSound rašė:Sveiki vyrai,

Kadangi neišvengiamai atėja dugninės žvejybos sezonas, reikia atsinuajinti įrangą (kol dar laiko yra) :)

Žvejoju stovinčiame vandenyje feederiu su signalizatoriais ir t.t. Dabartiniai mano feederiai - malkos, nelebai ir prie rankos limpa, bet kiap sako "dovanotam arkliui į dantis nežiūri". Sezoną atžvejojau ir noriu atsinaujinti. Tik va klausimas, ar verta žėt pickerį stovinčiam vandeniui ar pasilikit ties feederiais?

Taip pat gal galite patartį kokį kotą padorų ekonominės klasės iki 150-160Lt?

p.s. jei vis dėl to pasakysit kad geriau feederis mano žvejybai - kelsiuosi į feederių temą :)
Cia priklauso kokiais atstumais metysi karmuske ir kokia zuvi gaudysi. Beto pickeri statyt ant signalizatoriu tai net nzn, kazkaip ne taip ziurisi ir mastosi.
 #457777   Ramekas
 16 Kov 2013 14:56
giedriuzzz rašė:Tavo atveju geriausiai donkė ;-)
Donke kaip donke, pamirstas dalykas. As naktinej zvejyboj irgi feederius statau ant signalizatoriu, jeigu nebuna aktyvaus kibimo ir nesiruosiu visa nakti spoksoti i virsuneles ar bus kliovas ar ne. Lynus gaudydamas taip pat statau ant signalizatoriu nes del 2-5 kibimu per 12 valandu zvejybos gali iskristi akys ziurint i virsune.
 #457806   MariusJa
 16 Kov 2013 16:58
Ramekas rašė:
giedriuzzz rašė:Tavo atveju geriausiai donkė ;-)
Donke kaip donke, pamirstas dalykas. As naktinej zvejyboj irgi feederius statau ant signalizatoriu, jeigu nebuna aktyvaus kibimo ir nesiruosiu visa nakti spoksoti i virsuneles ar bus kliovas ar ne. Lynus gaudydamas taip pat statau ant signalizatoriu nes del 2-5 kibimu per 12 valandu zvejybos gali iskristi akys ziurint i virsune.
Na aš ir nesakiau kad pickerį statysiu ant signalizatoriaus, aš sakau kaip dabar žvejojau. O gieddriuzzz jei netuti ką protingo pasakyt, tai pravartu būtų patylėti ;)

Ramekas, signalizatorius taip pat naktim naudojau, dieną žėjau pagal viršūnę, bet kaip ir sakiau, kuolai tie mano feederiai, nelabai kas ten matydavosi. Todėl ir ieškau naujų.

Metu apie 40m, kartais gal kiek daugiau, kartais kiek mažiau. Pickeris kiek suprantu būna mažo užmetimo svorio ar ne? Nes galvoju kad idialiausias variantas būtų iki 60g užmetimas.

Todėl i rašau, gal kas gali patart kokį feederį/pickerį pirkti. Gal kaip pvz kokią nuorodą galit numest ir t.t. Dėkui :)
 #457812   Julius's
 16 Kov 2013 17:18
Picker tipo dugnine yra labai mazu uzmetimo svoriu jei neklystu iki 40 tai jau bus maksimumu maksimumas pikeriui. Ilgiai pikerio taip pat iki 3,3m. Atsizvelgiant y tai, metimo atstumas iki 30m. Optimaliausias 15 - 20m konfortiskai zuklei.

Tavo ezerinems zuklems patariu 3,90 na 3,6m iki 80-100gr kotus su 1,5oz, 1oz virsunemis. Taip 40m atstumas tau nesudarys jokiu problemu. mesi iki 70 -80m
Pickeris tau tikrai netinka.
Iki 40gr rasi nebent Light klases feederius. Taciau su zvejyba 50m atstumu tau jie niekaip nesirimuoja.

Dar pasikartosiu. 360cm 390cm stai ko tau reikia jei nori zvejoti. o ne vargti ir jausti nemalonuma.
 #457821   MariusJa
 16 Kov 2013 17:35
Julius's rašė:Picker tipo dugnine yra labai mazu uzmetimo svoriu jei neklystu iki 40 tai jau bus maksimumu maksimumas pikeriui. Ilgiai pikerio taip pat iki 3,3m. Atsizvelgiant y tai, metimo atstumas iki 30m. Optimaliausias 15 - 20m konfortiskai zuklei.

Tavo ezerinems zuklems patariu 3,90 na 3,6m iki 80-100gr kotus su 1,5oz, 1oz virsunemis. Taip 40m atstumas tau nesudarys jokiu problemu. mesi iki 70 -80m
Pickeris tau tikrai netinka.
Iki 40gr rasi nebent Light klases feederius. Taciau su zvejyba 50m atstumu tau jie niekaip nesirimuoja.

Dar pasikartosiu. 360cm 390cm stai ko tau reikia jei nori zvejoti. o ne vargti ir jausti nemalonuma.
Super atsakymas, dėkui Juliau :) keliuosi tada į feederių skiltį :)
 #457831   giedriuzzz
 16 Kov 2013 17:53
Ne nu tu pats rašei, kad žvejoji feederiais su signalizatoriais. Tai vat todėl ir pasiūliau donkę, nes nu net neįsivaizduoju kokia prasmė naudot feederį jautria galūne jei jį stati ant signalizatoriaus.
Vat jei būtum paminėjęs, kad ant signalizatoriaus statai tik retkatrčiais, pvz naktimis, tai ir patarimas būtų kitoks ;-)
O Juliaus pikerio apibūdinimas :gutgut
 #457841   MariusJa
 16 Kov 2013 18:10
giedriuzzz rašė:Ne nu tu pats rašei, kad žvejoji feederiais su signalizatoriais. Tai vat todėl ir pasiūliau donkę, nes nu net neįsivaizduoju kokia prasmė naudot feederį jautria galūne jei jį stati ant signalizatoriaus.
Vat jei būtum paminėjęs, kad ant signalizatoriaus statai tik retkatrčiais, pvz naktimis, tai ir patarimas būtų kitoks ;-)
O Juliaus pikerio apibūdinimas :gutgut
Na taip, pats kaltas kad neparašiau. Be to, tie "feederiai' kuriuos turiu - ne kažką su jautrumu :D na kaip ir sakiau, visiškai papigeiskas reikalas ten jie. Sunkūs, stori ir t.t. :)
 #457914   vava
 16 Kov 2013 23:23
man patinka, kaip galima gaut info tau rupimu klausimu:
reiskia ateina zmogu su klausimu. ji paraso ir laukia patarimu.
Ir islenda personazas, kuris net "metai gaudo su poliansku fideriu". Ir duoda "talkova" atsakyma, kuri paklausejas priima , kaip tikra piniga...
Klausykit, chebra, jei jus norit gaut normalu patarima, tai ziurekit, kas ji raso, pasidomekit, kiek tas zmogus yra zvejojes fyderiu/pikeriu, kokius irankius turejes ir apskritai, kas jis per zmogus.
nei zvyno atsirenkant :)
 #457915   Julius's
 16 Kov 2013 23:25
nori gal vava pasigincyt del konors? :D

Kad neturiu drennano uz 700lt.. tai dometis bei zinot negaliu.. Nu gal ir taip, aisku turit atsirinkt kas ka raso. PAts ziuriu labai zinovas esi :D ypac feederiu tema patinka tau :D
 #457919   vava
 16 Kov 2013 23:41
as tiesiog trokstu gincytis, ypac del drenano, kurio neturiu :)
o fyderio tema man patinka, nes dazniausia butent taip ir gaudau.
Tad, jei turi klausimu, nesigedyk, klausk, mes labai faini bachurai, atsakysim
 #457922   Julius's
 16 Kov 2013 23:53
Taves as tikrai neturiu ko paklaust. Tu neturi irgi jokios info, ir net, kad ir kaip noretum nesugebetum patikrinti kie kas turiu kompetencijos atsakyti y zmoniu klausimus.
As bent jau padedu tiems kurie nori zinot. O ne tokie kaip tu, kurie tik is tuscio y kiauria pavarot, ir kanors uzsipuolat.
Cituok ir taisyk mano postus tada, jei tavo patirtis yra didesne uz mano ir tu matai, kad as nusisneku. Nemanai, kad taip yrodytum savo zinias. Ir paneigtum mano?
 #457927   Julius's
 17 Kov 2013 00:05
As y savo klausimus moku rasti atsakymus pats. Ir megstu tai daryti. Tada kol randi atsakyma y savo klausima, suzinai daug naujo ne vien apie tai kas tave domino.
Ydomiai tu cia rasai kazkaip. Nelabai taves suprantu. Ar tu cia man ykast taip nori, ar kokio velnio. Nezinau. Tiek to.. :)
Dar kart siulau. Jei matai, kad rasau nesamones ir esu visiskas neismanelis. Cituok mano postus ir juos taisyk.
 #457928   vava
 17 Kov 2013 00:11
nera jokio noro ikast. bet tingiu eit per dvi temas ir atrinkinet mano nuomone nesusiderinancius tavo pasakymus. bet, kaip jau ir rasiau anksciau, nemegstu, kai patarimai dalinami tada, kai pats dar nelabai tvirtas toje sferoje esi.. tai tiek :)
 #457929   Julius's
 17 Kov 2013 00:17
Tai as juk nepersu savo nuomones, ir nesakau, kad viska as cia zinau ir ismanau ir darykit taip kaip as sakau. Tiesiog bandau pateikti kuo issamesne informacija apie tai ka as zinau, ir apie tai kaip mano nuomone tai turetu buti, o jei dar daugiau zmoniu prisidetu prie to, o ne tik is sono paziuretu butu dar geriau.
Ir jei musu nuomones nesutampa tai reiskia zmones esam :D turim savo pozicijas, savo galva ant peciu nesiojam. Jei butu kazkokia tai biblija apie viska parasyta, ir butu tik viena tiesa, manau nebutu reikalo pradeti zvejoti visai :)
 #457939   MariusJa
 17 Kov 2013 03:30
vava rašė:nera jokio noro ikast. bet tingiu eit per dvi temas ir atrinkinet mano nuomone nesusiderinancius tavo pasakymus. bet, kaip jau ir rasiau anksciau, nemegstu, kai patarimai dalinami tada, kai pats dar nelabai tvirtas toje sferoje esi.. tai tiek :)
Sveiki, ponas. Tai jei jau dedatės labai žinovu (čia be sarkazmo), tai gal atsakysit į mano klausimą/patarimo prašymą aukščiau pateiktą? Būtų smagu išgirsti daugiau nuomonių
 #466211   atomaxas
 11 Bal 2013 17:51
Nusiziurejau vala pikeriui. Vienas pintas kitas kitas mono. Pintuko skersmuo 0.06mm mono 0.16mm. Na apie firmas detaliai nesigilinsim.
Tai va misliju ka rinktis reiketu. Zinau kad pintukas geriau butu, bet pintuko kaina kadziojasi lyginta su mono valu. Puse fyderio kainos. Tai klausimas ar verta i vala tiek daug invenstuoti?
Vistiek pikeris ne fyderis, zvejojama artimesniuose atstumuose, tai jautrumui mono gal itakos neturetu lyginant pintuku.
 #466235   Skridžas
 11 Bal 2013 19:14
Aš tai paskutiniu metu stengusi pažiūrėti kaip bus,kam tau dabar tas pintukas pažvejok su mono,na jeigu netiks tada nupirksi ta pintuka..Gal iki to laiko ir geresne kaina bus,arba naujesnis pintukas..O gal pamatysi kad pikeris kitas reikalingas tai pintukas liks antram plane...Žodžiu su zilka aš darau palaipsnui išbanau viena, jeigu netinka bandau kita :grin:
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė