Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Kotai, ritės, valai, svareliai, šėryklėlės, signalizatoriai, naudingi priedai
 #717121   OnlyDreams
 08 Lie 2018 20:22
Sveiki. Gal patartumet, koki feederiuka pirkti? Upese negaudau, bet noreciau, kad feederi galeciau naudoti ezeruose, gerai jausciau smugius, maloniai rankoje liptu. Siuo metu shimano alivio medium turiu, jokio malonumo gaudant su juo nejauciu, traukiant 20g serykla, labai sunkiai traukiasi, smugiu sakyciau isvis neperduoda, metasi irgi be komforto. Pats kaip irankis, tai jis lengvas labai, bet siaip nieko gero.. Lauksiu pasiulymu, noretusi iki 100€. Pagrinde gaudau su 20-40g 50g max seryklomis. Noretusi ir tolimesnio uzmetimo
 #717122   arta777
 08 Lie 2018 22:36
Turiu Maver Skyline.3.30m.iki 70gr.Liaunas,greitos akcijos,labai smagus įrankiukas.Kol kas dirbo tik stovinčiuose vandenyse.Puikus metikas,40gr.šėryklą su pašaru meta puikiai,be jokio diskomforto.Buvau labai maloniai nustebintas jo puikiu darbu,kovojant su 8kg.karpiu,Valinsko tvenkiniuose.Kai kam minusas,kad dvidalis,prailgėja transportavimo ilgis.Man tikrai ne.Nuoširdžiai rekomenduoju.
 #717153   Rapalas
 10 Lie 2018 08:45
Po nemažos pertraukos šiemet sugryžau į žvejybą rimčiau nei kitais metais ir gryžau būtent į feeder klase. Turėtas kotas pernai berots ar užpernai metimo metu lūžo ir iškeliavo į šiukšlinę. Šiemet pradėjau domėtis ir ieškoti kas ir kaip su tais kotais rinkoje dedasi. Gaudau pagrinde stovinčiam vandenyje ir reikalingas ganėtinai tolimas metimas. Dar paminėsiu kad stengiuosi maximaliai naudoti flet method šėryklėles kur leidžia gylis, tas man duoda stulbinamą užmetimo nuotolį. Taigi prioritetas buvo 39m ir 3 dalių kotas. Biudžetas buvo 50-70eur ribose, bet pačiupinėjus ir panagrinėjus nelabai kas džiugino. Netyčiom atvažiaves pačiupinėti vieno koto gavau į rankas maver experience 3,9m ir 80gsm testo. Nu ir jis man taip prilipo, o ir kaina padarė tikrai superine, tai ir pasiemiau. Prieš vėja 40 gramų kašikėlį mesti sunku, bet uždėjus flet šėryklėlę 48gsm skrenda kaip kulka. Pats kotas labai plonytis ir informatyvus, žuvies spardymaisi jaučiasi ir juos puikiai gesina. Taip išėjo kad noriu antro koto ir peržiūrėjes viska šiandien renkuosi tokį patį kotuką. Pačiupinėjau naujuosius concept feeder distance 80, tai palyginus su maves kuolas kaip reikiant, nenuostabu kodėl gerai meta. Labai norėjau išbandyti preston arba drennan, bet jų kainos jau gerokai lipa virš biudžeto, beto drennan nelabai turi tų 13ft kotų. O va su ritėmis jau prasčiau, kolkas garbolino precision nusižiūrėjas, tik va dar sudomino senas postas apie browning feeder ritukes. Reikia dar pasičiupinėti. Beje Maver experience kotuko kaina gavau 100eur, tai už tokį kotą puiki kaina sakyčiau.

Gal kas dėl ritukės turit patarimų?
 #717171   Eziukas_Nindze
 11 Lie 2018 05:59
Rapalas rašė:
10 Lie 2018 08:45
Gal kas dėl ritukės turit patarimų?
Jau antra sezona droziu ant feederio Okuma Ceymar 40 rites, super ! Ryoby zauberis ant tokio pacio koto, tokia pacia serykla traukia dvigubai sunkiau. Sukasi tikrai svelniai ir lengvai, 7+1 guoliai duoda savo. O ir pati rite palyginus lengvute, po intensyvaus pusantro sezono, niekas nekliba, nebarska, be liuftu. O svarbiausia KAINA, kiba.lt tik 40 eu. Zodziu drasiai rekomenduoju !!!
 #717204   Rapalas
 12 Lie 2018 08:27
Identiška pirmam Maver experience 3 3,9m ir 80g užmetimo, man jis labai patinka, plonas, ilgas, gera gramatųra, aš didelėm šeryklom negaudau, upėj irgi beveik ne, o su method šėryklėlėm Maver ir Guru skrenda super toli. Kita savaite išbandysiu Maver šėryklėles tinklines metalo kur apačioi švinas, tipo nukritusios ne ant šono krenta o stovi ir gerai kyla. Vadinasi Maver distance cage feeder. Nes naudojamos/mėgstamos drenan plastikinio sietelio 40g labai sunkiai skrenda. Kaip rašiau apčiupinėjau daug kotų iš geresnės klasės ir nelabai buvo daugiau ka pirkti.
 #717272   Rapalas
 16 Lie 2018 09:06
as ji paciupinejau, tiesa 80g 3,9m o ne simtuka, tai jis man dratas pasirode, del to ir geras metikas. bet vaizdas kad kaifo nebus su juo daug. Darbinis toks didesnem karmuskem kotelis.
 #717273   Ramekas
 16 Lie 2018 09:39
Na man kazko grieztesnio ir reikia dideliu karsiu zvejybai. Mazu karmuskiu nenaudoju ir priklausomai nuo ezero reikia kartais mesti 60+ metru. Del to ziuriu kazkokio koto, kad taikliau mestu ir nebereiketu steneti uzmetinejant :-D Kaip tik manau ir Nemuno karsiams, sapalams sueitu.
 #717461   Ramekas
 24 Lie 2018 14:24
Rapalas rašė:
23 Lie 2018 07:53
Gali užsukti i rodgers fishing and hunting parde už pilaitės arba elektronine rodhf.lt ten volžankų didžiausias pasirinkimas.
Dekui jau nupirkau Colmic next adventure 3.9m 120g ir pirmoj ribalkej apzuvinau kaip reikalas :)
Prikabinti failai
DSC_4346.JPG
DSC_4346.JPG (168.66 KiB) Peržiūrėta 6505 kartus(ų)
DSC_4349.JPG
DSC_4349.JPG (154.74 KiB) Peržiūrėta 6505 kartus(ų)
 #717527   tukasG
 25 Lie 2018 16:06
Sveiki, feederių mėgėjai. Gal kas turit, naudojat Flagman Sherman Pro Feeder Medium 3.60m. 60g kotą https://www.anglera.lt/meskeres/dugnine ... .-60g.html . Pasidalinkit atsiliepimais, pliusais, minusais. Susidomėjau. Reik panašių charakteristikų koto vidutinei distancijai žuveliokams iki 1 kg rezultatyviai su malonumu traukt. :grin: Dėkui.
 #717535   Rapalas
 26 Lie 2018 08:26
tukasG rašė:
25 Lie 2018 16:06
Sveiki, feederių mėgėjai. Gal kas turit, naudojat Flagman Sherman Pro Feeder Medium 3.60m. 60g kotą https://www.anglera.lt/meskeres/dugnine ... .-60g.html . Pasidalinkit atsiliepimais, pliusais, minusais. Susidomėjau. Reik panašių charakteristikų koto vidutinei distancijai žuveliokams iki 1 kg rezultatyviai su malonumu traukt. :grin: Dėkui.
Nežinau ar turi tik dabar 3,6m maver experience 3,6 - 70g testu, labai plonas ir geras kotukas, kaina 20eur su gera nuolaida didesnė bet kotas super.
  • 1
  • 324
  • 325
  • 326
  • 327
  • 328
  • 332
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė