Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Kotai, ritės, valai, svareliai, šėryklėlės, signalizatoriai, naudingi priedai

 #62322   senelis
 09 Bir 2008 12:17
Kairys rašė: Paėmiau brangesnį ir dailesnį, laikas kelti įrankių kokybės kartelę aukštyn. ;-)
Sveikinu,isigijus nauja iranki ;-) O kai pazvejosi naujuoju fyderiu,tai suprasi ar tenkina tave tas irankis,ar ne... Mano naujas fyderis 3.60 m.Tai savaitgali ,zvejojant ezere karsius,kai uzmesti reikejo gana toli,nes arciau dugnas labai zolemis apzeles,supratau,kad 3.90 butu neblogai fyderi isitaisyti :? Na bet ir su saviskiu karsioku neblogu pasigavau ;-) Vienas tai netoli 2 kg trauke ;-) Smagu traukti,kai kabliukas 16 nr ir pavadelis 0.14 :) Sezonas prasideda! ;-)

 #62323   senelis
 09 Bir 2008 12:19
O mano mineta paternoster sistemele tai nepavede. Taigi labai rekomenduoju ;-)

 #62331   Kairys
 09 Bir 2008 14:29
Šaunu, Seneli, tai čia kartu su Gintasu karšiokų paplėšėt? Reiškia, jie ir dabar kimba.... Aš tai dažniausiai pradėdavau juos gaudyti nuo liepos vidurio, o didesnį tai jau senokai ir sugavęs esu. Tiesa, kelis metus gegužės mėnesį visai neblogai kibdavo, gal prieš nerštą suaktyvėję būdavo...
Tai va, susistatysiu dabar du fiderius ir sėdėsiu sau gimto kaimo ežero pakrantėje. Beje, o kaip su skambaliukais, nededate? Suprantu, kad kibimą rodo viršūnėlė, bet visą laiką spoksot į meškerę irgi kartais nusibosta, tiksliau, kaklą paskausta... ;-)

 #62332   gelmės
 09 Bir 2008 14:34
Nekelk taip aukštai viršūnės ir kaklas neskaudės. Nuleidi žemyn i vsio. Skambalus naktį gali dėti. Gali ir cypiantį.

 #62334   senelis
 09 Bir 2008 14:52
gelmes teisybe sako - nereikia statyti fyderio,guldai visai horizontaliai.Tada vejas jokios itakos neturi ir kaklas neskauda :) Na nebent upeje,sroveje zvejoji... O gaudant fyderiu,tai tas man ir patinka,kad visiskai nevargsta akys (kaip gaudant pludine) ir vejas tau dzin :) O as irgi anksciau karsius liepa gaudydavau,tai si karta nelabai ir tikejausi karsiu... O jau kimba ir tai labai smagu ;-)

 #62365   Agis
 10 Bir 2008 07:32
net ir sroveje kartais geriau paguldytas negu stovintis, taciau daugumoje atveju, bent jau Zemupyje keli aukstai vien tik tam, kad sumazintum valo apsinesima visokiais maurais, ypatingai, kai prasideda karklu zydejimas.

 #62554   Kairys
 11 Bir 2008 18:37
Na va, ir paprotinot kiek, gerai. ;-) Bus antra vasara su fideriu, tai ką norėt. Pabandysiu pasiguldyt juos kitą kartą žvejodamas. O statydavau tikriausiai todėl, kad dažniausiai žvejodavau ramiu oru, kai vėjo nėra arba vos vos. O be to, kai fideriukas pastatytas, gal kibimas efektingiau matosi, kai sudrebina meškerę, tai iškart adrenalino padaugėja. ;-)

 #62630   Kairys
 12 Bir 2008 13:57
Beje, o kokį valą ant fiderių dedat gaudydami ežeruose, tikriausiai labai nenusiploninat? Kaip 0.18 -0.20 pagrindinis jūsų nuomone, tinka? :grin:

 #62632   senelis
 12 Bir 2008 14:06
Kairys rašė:Beje, o kokį valą ant fiderių dedat gaudydami ežeruose, tikriausiai labai nenusiploninat? Kaip 0.18 -0.20 pagrindinis jūsų nuomone, tinka? :grin:
Manau,kad turetu buti pats tas,bet as zvejoju pintu valu. 0,1 -0,12 mm...Nors jei netoli metant,tai pintas tikrai nebutinas. Bet jautrumas,naudojant pintuka,tai tikrai nerealus - matosi net atsargiausias zuvies prisilietimas.
Siaip tai apie zvejyba fyderiu labai rekomenduoju paskaityti
www.salapin.ru
http://www.matchfishing.ru/techniks/fiderandpiker.php
tikrai nemazai info rasi ;-)

 #62652   Kairys
 12 Bir 2008 16:16
Dėkui, Seneli, reikės pasiskaityt, jei laiko atrasiu. O jei neatrasiu, tai pats mokysiuos, taip išmokstama geriausiai. :-D .

 #62873   DainiusM
 14 Bir 2008 18:24
Na va, uzkniso ir man kaip naslaiciui kai prireikia (du kart per merus) dugnines ja is spiningo konstruot... tai sugalvojau, kad kokia pigia iki 100Lt pasigriebsiu. Baigesi eilini karta taip, kad virsijau biudzeta dvigubai. Paemiau SPRO 3,9m dugnine... patiko, nes tikrai dideli ziedai suvanoti, prie to pacio rite spro (si karta nebrangia- 56Lt) dvigubu stabdziu pagriebiau. Aisiu dabar samu medziot. (o mintys jau sukasi apie stova su signalizatoriais ir dar kokias 2-3 dugnines i komplekta...) :-D

 #62988   Kairys
 16 Bir 2008 12:17
Tai dabar , Niuxa, bus rami galva, nereikės konstruoti. ;-) O su biudžeto viršijimu tai čia turbūt dažnam taip gaunasi, kai nueini, pamatai, tai ir to, ir ano prireikia. ;-) Bet smagu, kai norai pildosi. :-D

 #62995   DainiusM
 16 Bir 2008 12:48
Vakar vakare isbandziau pelkej tokioj, tai metasi liuks, kelis pugzlius ir karsio vaikus kelis pagavau :) Artrimiausiu metu i nemuna leksiu bandyti nakciai... tik va jau norisi elektroniniu signalizatoriu poros.... ech... :-D

 #63004   lydekiukstis
 16 Bir 2008 13:14
Na samaut Nemune man visiskai pakanka elementariu skambuciu. Neš zoles - suds, kauks ir kauks tas signalizatorius. O siaip mano nuomone per ilgas 3,9 m kotas. :roll: Metimu juk nereik i kita kranta - nepatogu transportuot, plius jei reiktu pabiogiot krantu tai ne kas. O va ta spro rite, kiek girdejau visai nebloga. As naktiniai zuklei isigijau kiniskus teleskopus - kuolelius :lol: Liuks :-D Patogu nestis, neuzima vietos, plius negaila mučint. Ilgis 2,4 m ;-)

 #63005   DainiusM
 16 Bir 2008 13:19
Na kaip... praeita karta tokioj pakrantej sedejom, kad vargas su tuo 2.5m butu, transportuot jokiu bedu- 3 dalys, susideda i 1.4m maisioka. Plius norejau, kad ir ezerui kokiam, ar juros pleksnems tiktu. O krantu VYRAI paskui zuvis nelaksto (isijungti skaitantiems humoro jausma), o zuvis prie saves pritraukineja... :-D

 #63008   lydekiukstis
 16 Bir 2008 13:32
Na as kaip pakankamai daznai ( ypac siemet ) nakti zvejoju, taip man vienas is kriteriju - patogumas : isimeti suristas meskerikes ir leki. Ir siaip pastebiu VYRAI daznai lazda perlenkia : prisiskaito apie Ispanija, Volga ir laukia 60 kg monstro su armaturiniais kuolais. Uzkimba "nedidukas" desimtinis, tai kaifo nejaucia. :-D O skeptikams manantiems, jog teleskopas S.... pasakysiu - eina tie ilgausiai krantan kad jop.....at :lol:

 #63011   Airis
 16 Bir 2008 13:37
niuxa rašė:Na kaip... praeita karta tokioj pakrantej sedejom, kad vargas su tuo 2.5m butu, transportuot jokiu bedu- 3 dalys, susideda i 1.4m maisioka. Plius norejau, kad ir ezerui kokiam, ar juros pleksnems tiktu. O krantu VYRAI paskui zuvis nelaksto (isijungti skaitantiems humoro jausma), o zuvis prie saves pritraukineja... :-D
jei triju daliu tai nera bedos, o vot mano karpiniai-saminiai kotai 3.9m ir tik 2 daliu.reik galva pasukt kaip in masina intalpint :grin:

 #63022   DainiusM
 16 Bir 2008 14:24
lydekiukstis rašė:Na as kaip pakankamai daznai ( ypac siemet ) nakti zvejoju, taip man vienas is kriteriju - patogumas : isimeti suristas meskerikes ir leki. Ir siaip pastebiu VYRAI daznai lazda perlenkia : prisiskaito apie Ispanija, Volga ir laukia 60 kg monstro su armaturiniais kuolais. Uzkimba "nedidukas" desimtinis, tai kaifo nejaucia. :-D O skeptikams manantiems, jog teleskopas S.... pasakysiu - eina tie ilgausiai krantan kad jop.....at :lol:
Nu kaip jau sakiau as jam platesni pritaikyma numates, plius nedaznai sedziu naktim ir dienom su su dugninem ar pludinem, tai man tiks, o del lakstymo, tai patogiau su ilgu begant per krumus vala perkelinet. :bzz-bla:

 #63039   blight
 16 Bir 2008 16:04
airis rašė:jei triju daliu tai nera bedos, o vot mano karpiniai-saminiai kotai 3.9m ir tik 2 daliu.reik galva pasukt kaip in masina intalpint :grin:
Tai vat vat pas mane tas pat.
O kiek meshkeriu sumerkiat? Ash pakolei kas tenkinuos 1na :roll:

 #63044   Airis
 16 Bir 2008 16:27
blight rašė:
airis rašė:jei triju daliu tai nera bedos, o vot mano karpiniai-saminiai kotai 3.9m ir tik 2 daliu.reik galva pasukt kaip in masina intalpint :grin:
Tai vat vat pas mane tas pat.
O kiek meshkeriu sumerkiat? Ash pakolei kas tenkinuos 1na :roll:
jei netingiu visas 4 su signalizatoriais, tai jei koks pagalys uzplaukia ont valu, tai nakti skleidziasi visa pakrante :grin:

 #63046   DainiusM
 16 Bir 2008 16:43
Nu as 2 kemsu, bet planas yra pasidaryt komplekta su 3 sunkiais feederiais ir vienu delikatnu pikeriuku, aisku visiem po 1 kabliuka. Nes norisi ir duobes prieki ir viduri ir gala patikrint, o dar sekliui uzmest norisi... :-D

 #63380   madwifi
 20 Bir 2008 16:46
noreciau paklaust kaip fixuojate metimo atstuma? man kazkaip baisokai atrodo tas uzkabinimas ant rites bugnelio kabliuko ypac su sunkesne serykla ar svinu...

 #63382   DainiusM
 20 Bir 2008 17:12
Geriausias variantas manau baltas vaskinis specialus markeris parduodamas zukles pardose, nutepi reikalinga valo vieta ir tiek (cia jei pintuku gaudai).

 #63387   Sokratas
 20 Bir 2008 21:03
Esu girdėjęs, kad uždeda ant būgnelio, tiesiai ant valo paprastą gumelę ir viskas. Su dugnine bandęs nesu, o su plūdine labai gerai, kai reikia pataikyti į tarpą tarp žolių

 #63393   Dzukeliz
 21 Bir 2008 08:54
niuxa rašė: o krantu VYRAI paskui zuvis nelaksto prie saves pritraukineja... :-D
kai ikirsi zhuvi palakstysi :-D :-D :-D

 #64459   Skridžas
 08 Lie 2008 08:37
sweiki, gal žinot gera vala dugninei labai pinasi man viskas girdėjau kad yra kaskokie valaqi be atminties ir kioki optimalausiai stori naudoti? su dugnine planuojiu karsius pagaudinsti tain va ? gal kas turit kaskokis super vala ikuris geras yra ir patarsyt?

 #64465   Liveris
 08 Lie 2008 09:48
Man labai patiko COLMIC valai. Bandziau 2 serijas POwer ir RVS. Rvs dabar esu uzsidejes ant spiningo 0,16. Kas man jame patiko kad yra minkstas, gerai tamposi. Nzn pabandyt gal patiks ;)

 #64468   Skridžas
 08 Lie 2008 10:07
BET AR JIS YRA BE ATMINTEIS? NES KIEK GIRDĖJAU TIE BE ATMINTIES NEISIUKA IR NEATSIMENIA JIOKIU ILNEKIMIU IT T.T
O KOKI STORI MANIOT OPTIMALAUIA KARŠIU ŽUKLEI SERIKLĖLĖ BUS NEPASUNKINTA MANAU IKI 40G :cool:

 #64469   Skridžas
 08 Lie 2008 10:12
Liveris rašė:Man labai patiko COLMIC valai. Bandziau 2 serijas POwer ir RVS. Rvs dabar esu uzsidejes ant spiningo 0,16. Kas man jame patiko kad yra minkstas, gerai tamposi. Nzn pabandyt gal patiks ;)



BEJE AR 0,16 SU SPININSGU KA GAUDAI? NEJAUGI LIDZIKAMS NE PER PLONAS JAI KRUKUDILAS TAI ATE MASALAUI IR ŽUVINUI? AR KLISTU?

 #64471   Liveris
 08 Lie 2008 11:22
skridzas rašė:BEJE AR 0,16 SU SPININSGU KA GAUDAI? NEJAUGI LIDZIKAMS NE PER PLONAS JAI KRUKUDILAS TAI ATE MASALAUI IR ŽUVINUI? AR KLISTU?
Na nzn gaudziau 1 nr mepsiuko, rites frikcija susireguliavau, lyg ir normaliai. Paskui jau rudeniop persidesiu 0.22.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 332
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė