Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Kotai, ritės, valai, svareliai, šėryklėlės, signalizatoriai, naudingi priedai
 #298534   Antas
 13 Rgp 2011 10:48
be to kokia spalvos itaka gali buti nakti? kai virs vandens tamsu, tai po vandeniu dar tamsiau, apie spalvas galima rasyti tik sviesios paros metu ir gylis iki 1 - 3 metru, kur gylis 5 - 10 metru - tamsu kaip reikiant, tai ir vel tada spalva isnyksta - regejimo poziuriu.
kai gylis mazas galima zaist kontrasto spalvomis, net ir paciame jauke ....
 #300879   Antas
 26 Rgp 2011 23:53
Wytux rašė:Parasyk jas parasyta- isversiu :ruko Bet kurio atveju laabai saikingai vartok, ne visom zuvim ir ne visada tinka
neparasyta kiek deti, va tame ir beda, kitoje puseje prirasyta visokiausiu produktu ir kiek det, o apie kraujo miltus nutilejo, tai kiek dedi i 1 kg pasaro
 #300884   makaulė
 27 Rgp 2011 01:08
kraujo miltai,jau koki deshimtmeti nebenaudojami i sportyinius-varzhybinius pasharus,o jie visgi progreso variklis,nes pasiteisina koki karta is 10,tom pachiom zukles salygom...nebent naudoti esheriams ir shamams,bet feederiu tai neesminis zhukles objektas.
 #300898   Antas
 27 Rgp 2011 10:19
makaulė rašė:kraujo miltai,jau koki deshimtmeti nebenaudojami i sportyinius-varzhybinius pasharus,o jie visgi progreso variklis,nes pasiteisina koki karta is 10,tom pachiom zukles salygom...nebent naudoti esheriams ir shamams,bet feederiu tai neesminis zhukles objektas.
gal zinai kur dazus pirkt? juodu, raudonu, geltonu?
p.s. kur maistiniu ieskoti ir pats zinau.
 #300901   makaulė
 27 Rgp 2011 10:29
As uzsisakiau sezono pradzioje is Salmolitos sensas trasix,manau Lietuvoje ju gauti labai sunku dabar arba neymanoma.....bet jie pagaminti tu paciu maistiniu dazu pagrindu,paprasta isheitis maishyti maistinius su labai smulkiai maltais dziuvesiais kavamaleje.Efektas tas pats,tik,kad sensas neuzrashyta,jauka dazo puikiai.
 #301271   ultimate
 29 Rgp 2011 18:03
Sveiki visi.
Norėčiau ir aš išbandyti tuos kraujo miltus, kur galėčiau klp juos įsigyti.
Nes žvejojau mariose karšius ir šalia stovėjo senas virš 70m senukas, aš maišiausi jaukus o jis man atrėžė "sunau mandarinų nusipirk už tuos pinigus, aš niekada neperku tokių išmislų" pagalvojau žmogus išsakė savo nuomone ir tiek :shock: Pagautų karšiukų turėjo jau jis ir induką tokį turėjo, kol maišiausi jaukus jis pagavo dar 2vnt nedidelius po 600g kažkur tokius. Jis sliekus pamirkė į tą induką ir švyst į marias tuos sliekus ir jam kibo gana gerai jie. Aš žiūriu kad jis pagautiems karšiams perpjauna žiaunas ir lašinasi/braukia su tuo indeliu kraują, pamatęs kad pastebėjau jo procesą jis man ir sako "va anto kraujo gaudyk ir pamatysi kaip kibs ir nereiks čia visokių maistų mėtyti į vandenį. Taip prišeriat žuvis ir nekimba paskui jos", kibo jam gerai, bet netikėjau šituo reiškiniu, kol paragintas jo nepabandžiau pamirkyti į tą indelį pats tų savo sliekų ir žinot ką - ir man pradėjo gerai kibti :superšokas . Patikėkit aš rimtai nustebęs buvau tokiu jauko paruošimo būdu. :shock: Todėl neturiu jokio noro pjaustyti žuvų o norėčiau paklausti kur yra pirkti klp tų kraujo miltų.
 #301342   Agis
 29 Rgp 2011 22:31
Kažkas lentynas tuoj išsivalys po tokių "kibimų" :lol:
Nu negi sunku sliekų pasikapoti, bus jum ir kraujas ir šūdas ir kvapas :-D Jei sliekas netinka, tai šaldytų matilių pridėkit, vis bus ir geriau ir natūraliau, negu juką iš pašaro daryti :lol:
 #301541   ultimate
 30 Rgp 2011 17:49
Nežiau vyrai derkitės kiek norit, žvenkit iki nukritimo, bet aš mačiau faktą savo akimis. Kai patryniau sliekus kažkodėl ir man pradėjo kibti o kita meškerė netokia aktyvi buvo o poto patrynus ir kitos meškerės sliekus pradėjo duoti kaip iš patrankos. Nenoriu sakyti, kad čia super kažkoks atradimas, tiesiog jai matėte kur pirkti tu miltų parašykit labai norėčiau juos išbandyti. Aš nežadu užsiimti tokiu būdu , kaip tas senolius nes aš karšių neimu išvis ar jis 10g ar 2,5kg man tiesiog žiauriai malonu juos gaudyti.
Paskutinį kartą redagavo 1 ultimate. Iš viso redaguota 30 kartus.
 #301547   ultimate
 30 Rgp 2011 17:58
Geriau duotum patarimą ar pastebėjimą, nei žvengtum. Ir išvis keistas pasaulis yra, kaip kam kasnors nutinka nestandartinio tai visi likusieji dergesi iki paskutiniūju o nekometuoja situacijos (kodėl taip nutiko, kas įtakoja.....) sekmės visiem žvengti iki to laiko kol prie jūsu atsistos koks dėdukas ir pavarys kažką panašaus tada ir aš pažvengsiu.
 #301551   giedriuzzz
 30 Rgp 2011 18:12
Šiaip tai kažkada seniai esu turėjęs tų kraujo miltų ir jais bandėm su draugeliu ešerius prisijaukint :lol:
Aišku nieks mums nesigavo :lol: :lol: :lol:

Kvapas tų kraujo miltų tai toks lievas, smirdintis pasakyčiau :-vimt Su natūralaus kraujo kvapu nėr net ko lygint, anas kvepia :roll:
Gal dabar jau kitokį gamina :roll:
 #301573   Wytux
 30 Rgp 2011 19:33
ultimate- bijau, kad tau nepavyks toks fokusas su kraujo miltais, nes visu pirma sviezias kraujas ir kraujo milteliai - du skirtingi dalykai, antra- kraujo milteliai jei neklystu gyvulines kilmes - tai bijau kad irgi skirtumas bus nuo zuvies kraujo. Bet pabandyk, kraujo miltu tikrai turetu buti kiek rimtesneje parduotuveje, jei neturi- paklausk ju kada tures arba kur kitur gauti. JEi parasytum is kokio miesto- gal padetu vietiniai ZT nariai.
 #301636   ultimate
 30 Rgp 2011 23:07
Aš esu iš Klaiėdos (nerandu kur jūs užsidedat prie avataro savo miesto pavadinimą). Sakai rimtesnei pardutuvei, nei romadoi nei D.A.M nėra.
Sakot kad bus skirtumas? juk kvapas sukurtas tas pats? Gal kas plačiau galėtu apšviesti, gal yra naudojęs tuos miltus būtent karšių žuklėje? Ar čia buvo labai retas reiškinys, nu bet kad tas senukas tvirtino, kad gaudo visą laiką taip? :e:e. Nežinau, anksčiau gyvenau laimingai, kol nesutikau to senio, gaudžiau sliekais, musės lervom, blynu, kukurūzais, žirniais, kvepinau juos kvapais, dipais, dariausi jaukus ramei, bet tokio kibimo dar neturėjau, kaip su tuo dėdu.
 #301646   Antas
 31 Rgp 2011 07:25
kraujo miltu yra vilniuje, siaures miestelyje, parduotuveje valas (priesais norfa), bet kiek domejausi su kraujo miltais reikia atsargiai, neperdaugint, nes efektas bus atvirkstinis, be to dar nieks neisdave kiek jo det galima i jauka :)
 #301655   Wytux
 31 Rgp 2011 08:15
ultimate rašė:...Sakot kad bus skirtumas? juk kvapas sukurtas tas pats?
Kai pauostysi kraujo miltus (ir sviezia /karsio/ krauja) tai suprasi kad kvapas tikrai ne tas pac :-D Jei jau zmogus uzuodzia skirtuma, tai zuviai tai bus daug lengviau.... nenoriu nuvilti,bet duodu 99.99% kad su kraujo miltais nebus to tavo aprasyto efekto kaip pas senuka.
 #301674   ultimate
 31 Rgp 2011 09:02
Nu susisuko galva jau man visiai ;;yel . Suprantu vyrai aš Jumis esat bandę, reiškias žinot. Esmė tokia aš galvojau tų mitų įpilti į jauką ir taip jis (gal labiau) privilios baltą žuvį. Reikia, tada, pripažinti faktą tokį, kad tai buvo tik atsitiktinumas, nes jai taip būtų jaukas nr1 jis jau būtu žinomas ir iškomentuotas iki smulkmenų o tas diedukas būtu Lietuvos karšių čempionas. Čia turbūt, kaip ir su dipais vakar ant uodo truklio lervų kvapo kibo o šiandien musės lervų kvapas dominuoja. Nu jai rasiu nusipirksiu pabandysiu
Ačiū visiems kas pagelbėjot, pakomentavot ir privertėt mastyti plačiau, nei pamačius pirmus rezultatus pulti ir kaip akis išdegęs taip daryti. :gutgut
 #301970   Wytux
 31 Rgp 2011 19:45
As galvojau kad tu meginsi kraujo miltus i vandeni pilti ir tame birzgale masala (slieka) mirkinsi kaip senis, jis juk ne i pasara ta krauja pyle kaip supratau ? :? Gal sviezias karsio kraujas ir geras dipas - sunku pasakyt nebandzius, bet ka as norejau pasakyt- kad kraujo miltai nebus tas pakaitalas kaip kad manei.
ultimate rašė:. Esmė tokia aš galvojau tų mitų įpilti į jauką ir taip jis (gal labiau) privilios baltą žuvį. t
Jei y jauka planuoji tuo kraujo miltus verst tai makaule auksciau gi parase:
makaulė rašė:kraujo miltai,jau koki deshimtmeti nebenaudojami i sportyinius-varzhybinius pasharus,o jie visgi progreso variklis,nes pasiteisina koki karta is 10,tom pachiom zukles salygom...nebent naudoti esheriams ir shamams,bet feederiu tai neesminis zhukles objektas.
Gal ir ne koks jis zvejys, bet kartais teisybe sako :-D
 #303013   Sokratas
 05 Rgs 2011 22:05
Šiandien pirmą kart pabnaudžiau tokį pašarą:

Paveikslėlis
adult image hosting

Nežinau, atsitiktinumas ar ne, bet pradėjo man liuksiškai kibti karšiai ir kluojos smetoninės :).
Kvepia migdolais, kad net už širdies griebia.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 43
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė