Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Kotai, ritės, valai, svareliai, šėryklėlės, signalizatoriai, naudingi priedai
 #279686   grazvis
 06 Geg 2011 14:15
Na supratau, kad plaukas gerai naudojant tam tikra masala tai tiek jo privalumu dekui ir uz tiek :/braj;
Arba plauko pagalba galima prikelti masala nuo dugno ;)
PS: Bet jai masala stambinsi kabliuka parinksi pagal masala manau ir plauko visia neprireiks jai nenaudosi boiliu ar panasiu masalu ;)
 #279694   Skumbrotas
 06 Geg 2011 14:55
Antas rašė:yra du zymejimai, nuo didesnio link mazesnio, tai yra 1 - 24, ir nuo mazesnio link didesnio, tai yra 1 patys maziausi. ....
Kabliukų dydžių numeracijų sistemų yra daug, net sunku pasakyti kiek iš viso - tarptautinė, rusiška, japoniška, suomiška, ir t.t.
 #279803   EDVD
 07 Geg 2011 08:38
senelis rašė:Grystant prie temos. Va kaip tik radau vaizdine medziaga,kaip olandai zvejoja karsius,naudojant method seryklele ir plauka ;-)
http://www.youtube.com/watch?v=j1EraPiy7ag Viskas paprastai ir aiskiai.Ir visai net nereikia olandu kalbos suprasti :lol:

viskas labai grazu, esi isbandes tai lietuvoje? kur gauti tokia protinga seryklele? ''plot
 #279804   senelis
 07 Geg 2011 09:36
As mazai zvejojes method, keleta karsiu tik pagaves... Principas juk panasus i spyruoklines serykleles,o jomis gaudo labai daug kas :roll: tik pavadelius deda kazkodel gana ilgus :roll:
 #279841   Antas
 07 Geg 2011 15:46
o tai plaukui netinka standartines sistemos - paternosteris ir kilpa?
kaip suprantu cia kaip su karpais itraukia i save ir turi pasikirst. is kitos puses, gi kibima sekam pagal virsune, tai valas yra itemptas. method seryklos, geras tuo, kad galima stambu jauka i jas deti ir kabliuka i ji slepti.
 #279895   makaulė
 08 Geg 2011 01:02
Kada suprasime peletes(musu tempais uz kokiu 5 metu),turesime galimybes jomis shert,ne nusipirke 1kg per metus,ar 2,o pastoviai ir desningai jas naudodami,tada ir ,,ant plauko,, ismoksime zvejot,atsimusht nuo ukleiku,ir baigt gyvent atsiminimais,kad VA TAM ezere priesh niekingus 5 metus puikiai kibo ant ,,dzyku,,.Nedurnos gi tos zuvys,ju yra,o reaguoja greiciau nei mes savo atsiminimuose.Zinoma,per artimiausius penkis metus(kol ismoksime peletemis),daug zmoniu mirs nuo vezio,bus kruva zemes drebejimu,susigalvos koks karas su Iranu,...o karshiai irgi nebenustebs ,,plauke,, pelete pamate...Taip ir lenktyniausime,kas greiciau mirs-karshis-ash?......Boilis priesh deshimtmety irgi stebuklas buvo,dabar gi kiekvienas kaimietis zino,kad bulve virta-sh,o ne masalas karpiui,ale kiek mire-to nesuprate....Zodziu niekur nesuspesim,ramiai bunam :/braj;
 #281003   Edmis
 11 Geg 2011 22:58
Makaule,tikrai galetai kazka placiau apie peletes parasyti.Kaip tas masalas vadintusi lietuviskai?Va,buvau uzklauses vieno zinomo zvejo,apie zvejyba duona,anglu budu,kai formine duona pakocioja ir ispaudzia su tokiu koteliu,tada ant kabliuko veria.Ta duona vandenyje is suspaustos formos gryzta i pradine-pleciasi ir taip vilioja zuvis.Bei apie paletes paklausiau.Tai man atsake,kad anglu zukles budus palikciau anglams,o Lietuvoje geriausia zvejoti ant dziku ir matyliu.Va taip vat...
 #281180   makaulė
 12 Geg 2011 16:03
Gi nesinervuoju as visai,man is vis prie juros manjana,viskas ce kimba ir ner ko dviracio ishradinet.Peletes,pats tik antri metai bandau,daugiau klausimu nei atsakymu,dar po poros parashysiu ar parodysiu,kaip supratau,niekad nieko ,,neburiu,,100proc.nezinodamas.Traukinys tik vaziuoja,paciam reik kol kas angly mest.
 #281185   EDVD
 12 Geg 2011 16:24
makaulė rašė:Gi nesinervuoju as visai,man is vis prie juros manjana,viskas ce kimba ir ner ko dviracio ishradinet.Peletes,pats tik antri metai bandau,daugiau klausimu nei atsakymu,dar po poros parashysiu ar parodysiu,kaip supratau,niekad nieko ,,neburiu,,100proc.nezinodamas.Traukinys tik vaziuoja,paciam reik kol kas angly mest.
bus laida apie tai?
 #281544   balius
 13 Geg 2011 13:37
Rudolfas rašė:Dekuj Vegys uz nuoroda ;-var-var. seneli is kur palupai tokiu mandru stopiku? kur papirkai? kiek lietuvisku? jei nepaslaptis :D
Quickstop'ų jebejui yra, su parsiuntimu iki 10 lt gaunasi už 24 vnt pakiuką.
 #281548   senelis
 13 Geg 2011 13:42
balius rašė:
Rudolfas rašė:Dekuj Vegys uz nuoroda ;-var-var. seneli is kur palupai tokiu mandru stopiku? kur papirkai? kiek lietuvisku? jei nepaslaptis :D
Quickstop'ų jebejui yra, su parsiuntimu iki 10 lt gaunasi už 24 vnt pakiuką.
Teisingai baliau,pamirsau pasakyt :oops: beje,anksciau pirkti quickstopai buvo tokie kudesni,dabar gi tokiu tvirtesniu atsirado...
 #283987   balius
 23 Geg 2011 12:03
Prie to paties, užtikau ir nusipirkau tam pačiam jebejui aukščiau nurodytam linke į olandų filmuką apie karšių gaudyma matytą inline method feeder rinkinėlį - keturias šėryklėles po 24 gr ir formelę jaukui. Su atsiuntimu gavosi kažkur iki 35 lt, tkeliavo per tris dienas, taigi, jei nieko nenumatyto nenutiks, reiks ateinantį savaitgalį atlikti bandomąją žvejybą Varėnos rajone.
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... 0741238113 apie ką aš čia.

Turiu pridėti nuo savęs, kad šita tema man patinka, tikiuosi bendrom jėgom parutuliosim ją iki naudingos lygio pabaigę sarkastiškai stumti vienas ant kito... Gal ir makaulė mūsų nepamirš - jis juk daugiausia laiko turi tokiems eksperimentams.
 #283990   Antas
 23 Geg 2011 12:14
balius rašė:Prie to paties, užtikau ir nusipirkau tam pačiam jebejui aukščiau nurodytam linke į olandų filmuką apie karšių gaudyma matytą inline method feeder rinkinėlį - keturias šėryklėles po 24 gr ir formelę jaukui. Su atsiuntimu gavosi kažkur iki 35 lt, tkeliavo per tris dienas, taigi, jei nieko nenumatyto nenutiks, reiks ateinantį savaitgalį atlikti bandomąją žvejybą Varėnos rajone.
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... 0741238113 apie ką aš čia.

Turiu pridėti nuo savęs, kad šita tema man patinka, tikiuosi bendrom jėgom parutuliosim ją iki naudingos lygio pabaigę sarkastiškai stumti vienas ant kito... Gal ir makaulė mūsų nepamirš - jis juk daugiausia laiko turi tokiems eksperimentams.
svarbiausia, kad zuvies butu ezeruose tiek kiek olandijoje, anglijoje, vokietijoje.
 #283995   senelis
 23 Geg 2011 12:37
Antas rašė: svarbiausia, kad zuvies butu ezeruose tiek kiek olandijoje, anglijoje, vokietijoje.
Ir dar nemaziau svarbu neterst idomios temos nieko nesakanciomis zinutemis....Jei zmones diskutuoja,vadinasi tai kazkam idomu ir naudinga.
 #284021   Skridžas
 23 Geg 2011 13:45
senelis rašė:Teisingai baliau,pamirsau pasakyt :oops: beje,anksciau pirkti quickstopai buvo tokie kudesni,dabar gi tokiu tvirtesni
Išbandžiau šita stebuklą , tai patiko kad labai gretai keičiasi kukurūzai ,tas ypač aktualau,nes kuojos nudaužo migom,bet viena riebia kuoja pagavau šitoku butu,tiesa jeigu aukšliu daug tai systėma nespėja nusileisti kadangi kablis nuogas leisdamasi per aukšliu buri užkabluoja aukšle per nugara,tad reikia vėl permetinėti iš naujo :grin:
 #284024   Rudolfas
 23 Geg 2011 13:57
senelis rašė:Prie to paties, užtikau ir nusipirkau tam pačiam jebejui aukščiau nurodytam linke į olandų filmuką apie karšių gaudyma matytą inline method feeder rinkinėlį - keturias šėryklėles po 24 gr ir formelę jaukui. Su atsiuntimu gavosi kažkur iki 35 lt, tkeliavo per tris dienas, taigi, jei nieko nenumatyto nenutiks, reiks ateinantį savaitgalį atlikti bandomąją žvejybą Varėnos rajone.
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... 0741238113 apie ką aš čia.

Turiu pridėti nuo savęs, kad šita tema man patinka, tikiuosi bendrom jėgom parutuliosim ją iki naudingos lygio pabaigę sarkastiškai stumti vienas ant kito... Gal ir makaulė mūsų nepamirš - jis juk daugiausia laiko turi tokiems eksperimentams.
Prie to paties, užtikau ir nusipirkau tam pačiam jebejui aukščiau nurodytam linke į olandų filmuką apie karšių gaudyma matytą inline method feeder rinkinėlį - keturias šėryklėles po 24 gr ir formelę jaukui. Su atsiuntimu gavosi kažkur iki 35 lt, tkeliavo per tris dienas, taigi, jei nieko nenumatyto nenutiks, reiks ateinantį savaitgalį atlikti bandomąją žvejybą Varėnos rajone.
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... 0741238113 apie ką aš čia.

Turiu pridėti nuo savęs, kad šita tema man patinka, tikiuosi bendrom jėgom parutuliosim ją iki naudingos lygio pabaigę sarkastiškai stumti vienas ant kito... Gal ir makaulė mūsų nepamirš - jis juk daugiausia laiko turi tokiems eksperimentams.
Bet kiek matau sio tipo serykleles yra neperveriamos valo? :shock: :roll: beje ir kaina nera gazdinanti uz 4 vnt. tik kazkaip mistiskai greitai atsiunte per 3 dienas :)
 #284028   vyrgaz
 23 Geg 2011 14:06
O šitom "method" šėryklėlėm reikia kaip nor specialiai jauką pasiruošt, purus ir apysausis, koks naudojamas konteineriukams, jom musėt netinka? Vistik tą suformuotą "kukulį" faktiškai teoriškai iš puraus neitų suformuot ir jis neišsilaikytų užmetimo metu..
 #284037   senelis
 23 Geg 2011 14:25
Teisingai,jaukas turetu buti siek tiek lipnesnis. As tai truputi herkuleso dribsniu dejau i standartini pasara,kad lipnesnis butu :roll: Bet yra daugiau budu ir gal pazangesniu,negu dribsniai :roll:
 #284042   balius
 23 Geg 2011 14:41
Va būtent, į jauką reikia dėti rišančių medžiagų - pirktinių ar parankinių, čia kaip kas sau leisti gali.

Rudolfai - perveriamos šios šėryklėlės, yar nemažai mokomųjų filmukų britų (aš tiesą sakant kol kas neprisiruošiu parsisiųsti pilnų, bet žiūriu youtube), kaip surišti sistemą.

Skridžai - masalas kartu su kabliuku dedamas į formelę ant jauko, tada suspaudžiamas ir metamas kaip vientisas daiktas. dugne jaukas pradeda byrėti, privilioja karšį, kuris jį siurbčioja kol atidengia masala, kurį taip pat siurbteli kartu su kabliuku - šposas tas, kad jis siurbia masalą smarkokai, teisingai pririštas kabliukas iš inercijos segasi lūpon ir prasideda "tūsofkė".
 #284309   Guru
 24 Geg 2011 10:34
nu Rudolfai kai pagaminsi nepasididžiuok - pasirodyk.. beja pas mane dabar apie 10 kg svino yra ... as ir susimasciau apie toki daikta savos gamybos :)
 #284402   Guru
 24 Geg 2011 19:03
nuo auto ratu balansyrų. ir tu gramais graduotu kur lietnykam ir tu uzkalamu permaisyta, kol kas dar neperrinkinejau ir netvarkiau
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė