Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Kotai, ritės, valai, svareliai, šėryklėlės, signalizatoriai, naudingi priedai
 #614244   libaranaus
 20 Vas 2015 19:36
Sita tema isseko jau senokai ziuriu:D as esu pora kartu praktikoj isbandes savadarbiu boiliuku, taip pat pasiemes kokybiskus renmar boilius didelius karpiam ir juos apipjaustes kad ir kvadratukais:) karpininkai savadarbius boilius jau seniai propoguoja, yra net gatavu misiniu pirkt ir paciam darytis, tik ten sudedamosios dalys ypac zuvies pagrindu pagamintuose boiliukuose yra ypac kokybiskos ir aisku ypac brangios. Todel nenorejau miegot viena nakti ir gaminaus savus:D dejau viska ka turejau, tokia tirsta lipnia blynu tesla padariau is maltu slieku, dziku, dziovintu zuvu, visokiu saldikliu, deepu, ir kiausini imusiau, o tirstinimui arba pauksciu lesala malta arba miltus arba manu kruopas dejau:) suformavau rutuliukus kokius norejau ir jei nori skestanciu, verdi pora min, jei nori plaukianciu, orkaitej o dar geriau mikrobanginej kaitini:) i vsio, gali maistiniu dazu det ir bus kokios nori spalvos:D esme tame, kad reiktu tuoa boiliukus kiek imanoma ilgiau pametyt zuvim priprast, kad joms butu pazystamas daiktas telkiny:) ir vsio, lynai smaguriavo labai neblogai, karsiu ten kur bandziau maziau, tai.nepagavau, bet as raudonus dariau specialiai lynam su zuviim malta:) ir liuks ir pigu! Tiesiog viska ka turi suvarai:D tik sakau, man patinka dzikus sliekus su lavamale autrint:) pamirsau paminet, kad isvirus isdziovint ant servwteles ir i salda, bet cia jau matosi;) ir kobra pametai i telkini, as savaite visa meciau pries zvejyba:)
 #614251   Qmas
 20 Vas 2015 20:01
As daug paprasciau esu bandes - zvejoju ant lynu dazniausiai, tai nusipirkes mandresnio kvapnesnio pasaro lynam sumaisau dali jo su kiausiniu (tik va kadangi senokai dares, tai nebepamenu ar su tik baltymu ar su visu turiniu). Is tos mases suformuoju norimu rutuliuku - va cia ir visas pliusas - rutuliuoju kokiu tik noriu nuo 8 mm iki 20 mm diametro. Aisku didzioji dalis i mazesne puse 8 -12 mm. Tada visus meno kurinukus i verdanti vandeni ir paverdu kol iskils, isgriebes ant kokio ranksluostuko palaikau kad nudziutu ir atvestu - i vsio .... Nors tiesa sakant zvejojant esu aisku ant ju lynu istraukes, bet kad butu koks aiskesnis pranasumas pries kitus masalus negaleciau pasakyt (va cia manau mano klaida buva, kad nedariau kaip libaranaus rase auksciau - nepripratinau ir nesupazindinau zuvu is anksto) . Didelis pliusas selektyvumas - jei jau ims tai tikrai ne plakis ar raudele...
 #614255   libaranaus
 20 Vas 2015 20:11
Taip,tam boilis ir skirtas, kad mazytes netarsytu..su pasaru gera ideja labai, jei dar sausu seri, o cia zuviai diidelis jauko gabalas guli, to pacio kvapo ir skonio, dar kokio deepuko imaisyt, kad issiskirtu is bendro konteksto kazkiek, nu super reiks gamintis...
 #614258   libaranaus
 20 Vas 2015 20:14
O kas tingi gamintis, tai sakau imi karpiniu dideliu boiliu ir pjaustai kaip nori, gal taip ilgai nesilaikys kaip nepazeistas boilis vandeny, bet galima padziovint papjauscius ir bus gerai... ypac kad tie karpiniai boiliai dideli labai geros sudeties, aisku ne visi bet issirinkt yra is ko:)
 #620722   irmivo
 31 Kov 2015 21:51
Is pigesniu labai gerai tinka fudo 8 nr. isbandes esu. Siemet bandysiu guru kabliukus turetu buti neblogi. Tinka manau ir kitu gamintoju svarbiausia tik kad butu astrus. Ir patarimas gaudant boiliukais karpiukus, amurus iki 2kg, rinkis storesnes vielos kabliukus geriausiai su kilpute. ;-)
 #666839   kitas
 09 Bir 2016 20:16
tinkamą atsakymą rasi tik pats, nes kiekvienu atveju, skirtinguose telkiniuose gali veikti visai kiti kvapai ir skoniai, bet aš rinkčiausi vanilę, medų ir saldų kukuruzą
 #666849   Skridžas
 09 Bir 2016 21:30
Darukas85 rašė:sveiki ,kal galetumet patart,kokius boiliukus geriausiai issirinkt karsiu zvejybai? is penkiu rusiu turiu issirinkti trys. Braskes,bananas-kanape,medaus,vaniles ar saldaus kukuruzo kvapo?
Aš turbut bandyčiau: vanilės, kukurūzo,na ir egzotika gali suveikti tai gal banano :-D

Praėjusi savaitgali komėrcinam telkini metodu gaudžiau, tai gražu karšiuka ant ananasinio boiliuko pagavau :)
 #669387   Mykalas
 06 Lie 2016 09:56
kaip atrodo plauko sistema gaudant ant boiliuko ?
ziurejau pora bet atrodo kosmosas tie vamzdelei visokie ir panasei kam jie skirti ? :koliorava

gal kas kokia nuotrauka galetu ideti ar nuoroda kaip turetu atrodyt patikrinta ir veikenti sistema?
 #670726   Sosied
 23 Lie 2016 00:40
Klausimeli turiu: o ar kas bandet tas mazytes gumytes naudot? Ten panasiai irgi kaip plauko sistema turi veikt kaip suprantu. Kur gumyte apjuosi pelete ir perveri per kabliuko geluoni. Gaunasi kad pelete laiko tik gumyteAr kas bande?
Nenusimusa masalas uzmetinejant? Ir is vis ar bent kimba zuvis ant tokios hu...nia? :D
 #670730   arta777
 23 Lie 2016 08:50
Ne chujnia čia,o viskas gerai :-D Daug šią vasarą taip gaudžiau,labai patogu.Kai tingisi su plaukeliu žaist.O jei dar turi gumyčių išplėtėją,toks aparatukas,tai geriausi masaliniai kembrikai gaunasi iš...sukarpytos žiedeliais medicininės pipetės gumos!
 #670739   Sosied
 23 Lie 2016 11:14
Ir dar vienas klausimas, zvejojant tokia sistema, ar plauko sistema, tai kiek suprantu reiktu zvejot arba su svateliu arba au serykla sunkesne, kad ir kaip pvz ta method kad zuvis pati pasikirstu?? Ar nebutinai? Paaiskinkit man durnam? :D
 #670758   Sosied
 23 Lie 2016 16:34
Tvirtinama tai turbut tam gumytes pagalba, kad ne visos peletes lengvai veriasi ant kabliuko....kazkada teko vert ant kabkio, tai nekazka... neesu as visiskas pradziamokslis, zvejojiu senai, taciau iprastais liaudiskais metodais, sliekas ant kablio ir gerai. Taciau po truputi reik ir baujoviu kai siais laikais jau tiek visako atsirade, tai ir bandau pradziai apsiklausinet kaip kas, o tada jau reiks mastyt ka ir kaip geriau panaudojus..
 #670759   Sosied
 23 Lie 2016 16:39
Tenoriu atsakymu, patarimu... o kam jau atrodo ar klausimas kvailas, ar seip kas nepatinka, tai manau nereiketu vargt net rasyt kazka.. eik zvejot ir pamatysi cia daugmaz..zvejojiu daugiau nei tu manai.. paprasciausias dalykas jei nzn atsakymo, ar nenori sakyt ar patart, tiesiog nieko nerasai ir problemos nera. Aciu uz supratinguma
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė