Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Kotai, ritės, valai, svareliai, šėryklėlės, signalizatoriai, naudingi priedai
 #398087   Skridžas
 20 Rgp 2012 15:22
Tai ežeruose tinka tau tos žalios,o kodėl juk kila jos prastay skrysti gal geriau skrenda negu foksai...na ir pašara atyduoda prasčiau..Galėtum daugau pakomentuoti kodėl?Nes kol yra man tada reikia irgi nuspirkti.. tu lengvesniu bet jauciu lengvesniu nei 25 gramai neapsimokia :)
 #398092   renaldas
 20 Rgp 2012 15:27
Kas tau sake kad jos kyla prastai ir pasaras is ju sunkiai iseina? Aisku taip nesauna i virsu kaip foksai, bet uz metalines tikrai geriau. Pasaras irgi tvakingai isena, nes nera daug skyliu jose ir nesikabina i karmuske, zinama su salyga, kad pasaras ne plastelino konsistensijos. A metas jos puikiai, ne kulka, bet netoli tavo. Nors as mazesniu kaip 30g nenaudoju :)
 #398102   renaldas
 20 Rgp 2012 15:42
Nu pas toki valiu man rodos tos tinklines gerai turetu sueiti, siaip sakau, jas naudoju jei nera susaros daug, bo ji jau atsitrenkus i vandeni skleidzias ir jei yra kokiu auksliu ar kuojikiu pavirsiuje, gali keist vieta, ramybes nebus :lol:
 #398118   vyrgaz
 20 Rgp 2012 16:26
A kuom tos rudos nuo žalių skiriasi? Fydercupe kai jamiau iš dėžės tai žalių nepastebėjau.. :? Plastikinės tai labiau upinės,al bandžiau ir tvenkiny žvejoti..Tos mažiukės geros tuom, kad nedaug jauko telpa, ir galima atsargiai neperšeriant sušarą dubasinti...Arba jei vien tokiom žvejoti, tai vienai dienai užtektų 0,5 kg sauso jauko..Tiesa, šeštadienį jaukindamas pra...sau foksą..ir pinto valo kokius 20m..Taip ir nesupratau ko tas per vidurį nutrūko..O taip kirbėjo mintis alefoks'ą šeriant prikabinti.. :?
 #399570   Antas
 24 Rgp 2012 10:01
visos jos geros in-line, svarbu uzmesi ir zvejosi. Antroje pakuote visos skirtingos dydzio, ka pirktis jau pats spresk, jei ka nueik i KOTAS, ten yra drennan ar preston firmos.
 #399604   AndriusM
 24 Rgp 2012 12:25
Antas rašė:visos jos geros in-line, svarbu uzmesi ir zvejosi. Antroje pakuote visos skirtingos dydzio, ka pirktis jau pats spresk, jei ka nueik i KOTAS, ten yra drennan ar preston firmos.
O čia irgi eina komplekte konektoriai ?
 #400104   Skridžas
 26 Rgp 2012 20:34
Va atsitiko toks nemalonus daliklis drenanao šerikla persprogo,galvojau kad plastikas prastas kai pirmoji perskilo ,bet dabar antra papikes pouliau ardyt ir laužit,daugau niekur neskila plastikas elastingas galima daryti kaip nori lansktiti,toks jausmas kad kai jis sujungtas ovalo forma tada silpniausias,o skilo būtent per tas vietas kur prijungta prei švino...Bet dar galvoju kad čia pats kaltas pašaras išsausėja ir per daug persistengiu primušinėdamas šerikla.. :roll:
 #400165   hamis
 26 Rgp 2012 22:39
Man buvo trukusi ta serykla per ta vieta kur su svinu susijungia, per tas kniedes, ar kas ten. Kitos pakolkas laikosi, tik viena kazkaip deformavosi, forma dbr tokia idomi :D
 #400242   vyrgaz
 27 Rgp 2012 09:08
Skridžas rašė:Va atsitiko toks nemalonus daliklis drenanao šerikla persprogo,galvojau kad plastikas prastas kai pirmoji perskilo ,bet dabar antra papikes pouliau ardyt ir laužit,daugau niekur neskila plastikas elastingas galima daryti kaip nori lansktiti,toks jausmas kad kai jis sujungtas ovalo forma tada silpniausias,o skilo būtent per tas vietas kur prijungta prei švino...Bet dar galvoju kad čia pats kaltas pašaras išsausėja ir per daug persistengiu primušinėdamas šerikla.. :roll:
Skridžas rašė:Man irgi sekasi aš jau drenana perspaudžiau 2 guru šėryklas.Drėkint jauk reikia daugiau ir nebus tokiu problėmu :roll:
:ruko
 #402071   Taddas
 01 Rgs 2012 19:43
viz rašė:Gal žinot kur lietuvoje yra pirkti šių šeryklėlių ? Domintu kaune.

Preston Quick Release Method Mould LARGE +2 30g Feeders

Paveikslėlis
Butent situ seryklu pirk Kaune yra Akropolyje Rovanoje,bet kaina tai nori zveriska,vien uz forma nori 23 pinigus.Seip tai rinkciausi geriau Drenano,nes yra vietele didesne masalui idet
 #402153   viz
 02 Rgs 2012 11:39
Keistoka, vakar buvau kaip tik akropolį, žvejų parduotuvėj, klausiau ar turit Preston šeryklėlių, tai atsakė, kad neprekiauja preston produkcija. Turbūt teks nusipirkt Drenan šeryklėle.
 #402154   liorenas
 02 Rgs 2012 11:56
Na as keleta kartu isbandziau siemet Drennan method feeder seryklas ir nieko blogo apie jas pasakyt negaliu...kauselyje yra vieta masalui, viskas labai graziai isispaudzia ir issiima...gal tik kiek tas pavadelio ir pagrindinio valo karabinas, kuris isistato i serykleles korpusa kartais uzstringa, bet del to kazkokiu neigiamu pasekmiu nepastebejau... :ruko gaudziau plauko sistema, ant plauko dedamas kukuruza arba zirni...kybiai lyginant su paprastom sistemom tai ispudingi... :superšokas kartais taip tymtelna virsune, kad atrodo gaudytum ne ezere karsi, o upej sapala... ;uolrait :-D
 #402174   Taddas
 02 Rgs 2012 14:53
viz rašė:Keistoka, vakar buvau kaip tik akropolį, žvejų parduotuvėj, klausiau ar turit Preston šeryklėlių, tai atsakė, kad neprekiauja preston produkcija. Turbūt teks nusipirkt Drenan šeryklėle.
tikrai keista,nes butent vakar ir as jas ciupinejau,ir jie ju tikrai turejo,net palazdavojau,kad nori nezmoniskus pinigus,nes as kazkada forma parsisiunciau uz 2 svarus,o cia 23 lt
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 30
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė