Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Kotai, ritės, valai, svareliai, šėryklėlės, signalizatoriai, naudingi priedai
 #497847   savas
 02 Rgp 2013 21:13
renaldas rašė:
savas rašė: gal kas parduotu koki metriuka tos stebuklines gumos pabandymui
daiktas tikrai reikalingas ir naudingas, nusipirk spule, ir tikrai ja sunaudosi, gulejimo stalciuje ji nebijo, galesi ir kelis metus ja naudot
Nu nusipirkau tokios arklines :-D . Plonesnes nebuvo nei 1mm ir tos tik dvi spulikes belike... Visa komedija prasidejo, kai sunus pamate - but galejes atmatuot ir 100 metru, bo pasirodo ant identiskos gumos veriamos gintarines apyrankes :-D . Sake dvieju storiu turi ir ne tokiu - arkliams rist. Nu, bet ka padarysi, saukstai po pietu :-ug ...
Ryt bandysim nutrukusius gigantus sugaudyt :-D
 #497859   savas
 02 Rgp 2013 21:49
Tai is tikro ten POWER GUM. Feeder gum'o neradau. Storis - 1mm, salmo pardavejas, paziurejes i mane, nustate, kad ne sportininkas - turetu tikt ir tokia... Siaip tai noretus, kad biski daugiau tampytusi. Teks ilgesni gabala rist, o pagal eLbeEsus, tai kazkas arkliams turetu but. Na kiek man dasunta, tai ta guma ne zuviai skirta, o seryklai ar svino gabalui amortizuot metant. Na, bet rytojui sueis ir tokia. Norisi pasiziuret koks skirtumas bus tarp buvusios ir busimos meskeriones. Kaip jau rasiau, is manes feederastas - visiskai zalias.
 #497886   Agis
 03 Rgp 2013 07:59
Tu nusipirkai plūdininkų "pričindalą" Paskirtis jų panaši, tačiau savybės manau labai skiriasi.(Rišama prie kito galo :-D )Aš tokią naudojau, kai bandžiau surasti prasmės toje rusiškoje ssistemoje, kur tipo ją panaudojus viename sistemos petyje, tipo žuviai jaučiamas mažesnis pasipriešinimas, kai ji griebia masalą, o gaudoma toli su sunkiomis šėryklomis.Nežinau, nesu žuvis, tai skirtumo nepastebėjau kibimo momentui, tik jau labai visas tas "gėris' painiojasi ir palengvina srovei nugalėti šėryklos svorį.
 #497957   savas
 03 Rgp 2013 16:56
Na, siaip ar taip, o skirtumas labai didelis ar su guma ar tik su pintu. Niekas ne karto nesusipyne, kibimai matosi puikiai, partraukiant zuvi neber "plaktukinio" stuksenimo i ranka, nors jauciasi visi zuvies judesiai. Galu gale rezultatas: nenutrauktas ne vienas pavadelis, atsikabino nesulaukusi graibsto tik viena zuvis. Viso krante atsidure 5 karsiukai, kelios kuojos ir pora eseriuku. Atsikabino aisku didziausias... Be gumos gaudant, buvo istraukta tik puse zuvu ir tai tik mazesnes, Prarasti 4 pavadeliai traukiant ir 2 nulupo kibdama pati zuvis, net nespejus meskeres kilsteleti.
Vienzo, guma valdo... Daba be jos jau bus nebe zvejyba.
 #497969   savas
 03 Rgp 2013 18:30
Galejau ir nepirkt. Sunus atveze akurat tas pats, tik plonesne (ismatavus - 0,7mm), automatiskai daugiau tamposi, o nutraukt - nu is jegos tempiant 0,15 pavadys 2,3kg laikymo, pokstelejo pirmas. Reiks pasitikrint kokia trukimo riba tos gumos. Is akies tai viens prie vieno kaip ir power gum'as.
 #552158   pensininkas
 15 Kov 2014 11:17
Prie super vangaus kliovo su mono valu fik ka kibimus pamatysi. Pries keleta metu malkose su renaldu gaudant pirmakart taip akivazdziai tai matesi. Tas su pintu traukia zuvi po zuvies, as istraaukiu nusasalintus dzykus ir kliovo nematau nenent koks pasiutplakis atplaukes nesmugiuoja masalo.
 #552161   Darukas85
 15 Kov 2014 11:39
hipy rašė:na jei ivardintum savo "gaudyma dugnine" ir "gera mono vala", tai butu apie ka padiskutuot, o dabar pirstelejai ir nuejai...
nesupratau ka norejai pasakyt,o koks skirtumas dugnine ar fideris? fider angliskas zodis,o dugnine lietuviskas,kaip sakant norejai matyt sustriau ka susakyt tik nifiga nieko neisejo ....
 #552180   hipy
 15 Kov 2014 13:31
tai va ta ir norejau pasakyt, kad fig suprasi ka norejai pasakyt... dugnine labai plati reiksme ir jei kalbant apie karpiavima butum teisus, tai kalbant apie fyderi nusisnekejai kaip reikiant nu arba davai i studija mono valo uzvadinima kuris netamprus kaip pintas ir atsparus fiziskai kaip fluorokarbonas, na ir kad stiprumo/diametro santykis i pinto panasus butu...
 #552185   Darukas85
 15 Kov 2014 13:58
hipy rašė:tai va ta ir norejau pasakyt, kad fig suprasi ka norejai pasakyt... dugnine labai plati reiksme ir jei kalbant apie karpiavima butum teisus, tai kalbant apie fyderi nusisnekejai kaip reikiant nu arba davai i studija mono valo uzvadinima kuris netamprus kaip pintas ir atsparus fiziskai kaip fluorokarbonas, na ir kad stiprumo/diametro santykis i pinto panasus butu...
kodel nusisnekejau? kad su mono geriau ir ne taip atsikrato zuvis??? nezinau kaip jum bet man su mono valu daug geresni rezultatai negu su pintu,kaip pastebejau su pintu valu atsargesni kliovai ,as galvoju gal del to kad pintas valas labiau yra matomas vandenyje o mono valas atvirsciai, ant jo man stabiliasnis kliovas.
 #552190   Ramekas
 15 Kov 2014 14:17
F-gum naudojant zuvis irgi neatsikarato. Aisku kiekvieno reikalas koki vala pasirinkti tam tikromis zvejybos salygomis. Bent as asmeniskai dazniausiai irgi zvejoju mono valu, nes susara nevilioja ir mano pagrindine zuvis yra karsis. Del to man nera reikalo naudoti pinta vala, gaudant tiek diena, tiek nakti, nereikia papildomu shock leaderiu, f-gumu ir visokiu kitokiu mazgu. Pinta vala naudoju tik dugno skambinimui ir retais atvejais zvejojant atsargias rudenines kuojas Nemune.
 #552194   hipy
 15 Kov 2014 14:31
Darukas85 rašė:kodel nusisnekejau? kad su mono geriau ir ne taip atsikrato zuvis??? nezinau kaip jum bet man su mono valu daug geresni rezultatai negu su pintu,kaip pastebejau su pintu valu atsargesni kliovai ,as galvoju gal del to kad pintas valas labiau yra matomas vandenyje o mono valas atvirsciai, ant jo man stabiliasnis kliovas.
zuvies atsikratymo problema sprendzia guma, slangavotas kotas, pintuko neatsparuma ir nusovimus - soklyderis, uzmetimo nuotolis irgi plonesnio-lengvesnio pintuko pusej. bet mono tamprumo minuso kibimo matyme tu niekuo neistaisysi tik pintuku. del matomo valo isvis briedas, nes naudojami pavadeliai, o jei jau baidos valo, tai prie karmuskes isvis per patrankos suvio atstuma nesiartintu zuvis. gaudant stambia zuvi ar nedideliais atstumais pintukas gal ir nereikalingas, bet dideliu minusu jis ir cia neturi. sportininkam gal letas skendimas is didesniu minusu, bet zvejojant malonumui...
 #552212   Skridžas
 15 Kov 2014 15:56
Niekas neskrenda taip gerai kaip brauninginės su bumbulu švino visos kitos mana galva masalas žvejams.Esu tyrėjas panašias garbolino kaarmuškes....Dar puse velnio kote parsiduoda ukrainietiškoss kulkaas plastikinės su švino bumbulu bet čia tiktais kai vėjo nėra stipraus ir kilia neblogai..Manau kad liksiu prie brauninginiu kulku nors padarytos su kirviu jos bet kol-kas efektibausai skrenda ir vėja pramuša....
 #567519   Wytux
 13 Geg 2014 18:22
Maciau krautuvej seryklele dydzio kaip kukuruzu skarbonke. ar kas naudojat tokias? nuo kokio uzmetimo svorio jas jau galima konfortiskai metyt ?
 #567528   Wytux
 13 Geg 2014 18:46
Tai jo , tik paserimui kaip suprantu, nes dydzio sakau kaip optimos linijos kukuruzu skarbonkes- 4 uzmetimai ir kilo pasaro nerasta :-D jokio papildomo svorio- tik 'sietka'. Tai man ir klausimas ar su savo 90gramiu pasisersiu konfortiskai, ar reikia atskiro koto ( kurio tikrai netusysiu ).
 #567534   Shtulas
 13 Geg 2014 19:00
Nu wycka pas tave ir klausimai... Jeigu žvejosi prie pat kojų, tai tau jos nafik nereikia. Jeigu žvejosi pašarą pasidaręs kaip pensininkas mėgsta, tai tau irgi nafik jos nereikia. O jeigu žadi žvejot normaliai, tai nusiperki ją, prisikemši normaliai užmaišyto pašaro, dedi ant svarstyklių, pasižiūri kiek sveria ir sprendi ar tu užmesi ją ar ne. Nemanau, kad ji daug kainuoja.
P.S. Aš iš kažkur, berods iš koto esu nusipirkęs tokį komplektą šeryklų pasišėrimui. Tai didžiausia ten kažkas panašaus į mažiuką kukuruzų skarbonkę. Tokių didelių neesu net matęs :)
 #567536   Wytux
 13 Geg 2014 19:08
nu ji ten septynis su kapeikom kainuoja, nu bet gal palauksiu daugiau murziu nuomoniu, nes pirkt tik tam kad namie uzmaisyt pasaro, passivert ir poto klausimas ar eis uzmetinet - per daug reikalu.....
 #567588   renaldas
 13 Geg 2014 21:17
Turiu as panasia, su ta savo 90g saka, nebent sau po kojom ja uzmesi. as su 200g palka bandziau ja mest. Nu gal koki 20m ir numeciau,bet suma ji sukeldavo krentant konkretu...tai kazkaip ir nugule ji pas mane padvale kazkur :) ja nebent normaliai eitu panaudot is valties nuleist ant dugno, gaudant dideliam gylyje
 #567592   Wytux
 13 Geg 2014 21:38
Nu va, atejo teisingas murzius ir sudeliojo taskus ant "i" , o tai tie pusmurziai su 'as speju' , "as galvoju" tai ... :n.nee:
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė