Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Kotai, ritės, valai, apranga, muselių rišimas, medžiagos
 #359269   SKarolis
 06 Bal 2012 10:42
Iš kur gauti kokybiško plaušo rišti strymeriams kurių galima rasti paprastose parduotuvėse? :) Gal tiksliau pasakyti reiktų, kokios prekės turėtų tokio plaušo :)
Pvz juodas perukas labai gerai tinka, bet man reiktų baltos spalvos. Gal pasiūlymų okių turit? :)
 #359356   Donis
 06 Bal 2012 14:15
Gal ir tiktu,nemeginau,bet gali buti,kad greitai prisigers vandens ir tada bus bedu. Yra vaiku skyriuose,prekybos centruose,visokios figureles,skaiciai,raides is fomkes,gali dar ten pasiieskoti,bet ten jau gali tekt ploninti,isiskarpineti,as perku normalia is zukles parduotuviu,ne karve kainuoja ir liuks visai.
 #359934   SKarolis
 08 Bal 2012 14:38
turiu klausimėlį, pas mane yra keletas kabliukų, kurie kotelio viduryje išsišakoja, o pire rišimo kilputės sueina į vieną, padarydami tuščia erdvę tarp to išsišakojimo. Kam tokie kabliukai reikalingi? Gal kokiems vabalams rišant? Jog vabalo kūnas geriau laikytusi?
Dabar neturiu galimybės parodyti, nes dingo mano usb laidas..
 #360065   andys
 09 Bal 2012 00:26
SKarolis rašė:turiu klausimėlį, pas mane yra keletas kabliukų, kurie kotelio viduryje išsišakoja, o pire rišimo kilputės sueina į vieną, padarydami tuščia erdvę tarp to išsišakojimo. Kam tokie kabliukai reikalingi? Gal kokiems vabalams rišant? Jog vabalo kūnas geriau laikytusi?
Dabar neturiu galimybės parodyti, nes dingo mano usb laidas..
Ploksciom nimfom risti.i ta tarpa galima ilitoti pasunkinima.risama jai neklistu water lace imitacija.
 #385622   Donis
 28 Bir 2012 16:06
Galima padaryti ir sunkesniu,na dideliu svoriu neis padaryti,bet su ul uzmest manau reikia,dar klausimas kokio reikia,plaukiancio ar skestancio,no to daug kas priklauso,skestancius sunkesnius galima sukombinuot.
 #392115   sunnuva
 26 Lie 2012 17:35
Papuolė į rankas toks rinkinys muselių darymui, ta proga nusprendžiau pamėgint, tik pasidarė įdomu ar viskas ten yra tinkama mūsų kraštui, ypač tos ryškios dažytos plunksnos ir kailiai, beigi egzotiškų gyvių, tokių kaip kengūra, ruonis ar marabu, dalys. Ir dar įdomu kam reikalingi tie keisti įnagėliai staklyčių dešinėje.
Paveikslėlis
pic upload
Paveikslėlis
pic upload
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė