Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Kotai, ritės, valai, sistemėlės, signalizatoriai, priedai, rūbai, kėdės, ir t.t.
 #34371   x-rap
 27 Bir 2007 21:02
karpininku skyriuje matau tik konkrecius punktus, bet nera skilties apie pacius nuotykius.linkiu visiems nei zvyno ,nei uodegos, nei svarelio ,nei pavadelio :grin:
Paskutinį kartą redagavo 1 x-rap. Iš viso redaguota 28 kartus.

 #34374   x-rap
 27 Bir 2007 21:09
kaip ir rasiau , 12 nakties pasikabinau arkli, bet suvaldyti neisejo. gal sumaise snaudulys, gal jaudulys, nes pirmas karpis tam tvenkinyje. pasilaikiau kelias akimirkas ir issitraukaiu tik vala. leadcoro klp nera , reikes radviliskyje ieskoti.kiek zinau korda 17lt . bet kaip sakant iklimpai i ta liuna, tai sausas nelipsi.
kamsciui: bandau pramusti nemokama zvejyba pykaiciuise.karpiu ten yra, alaus irgi. nuo kauno tik 130km. karpius garantuoju, nersiu ir prikabinsiu , blogiausiu atveju.

 #34379   kamstis
 27 Bir 2007 21:31
:shock: :grin: Super pasiulymas ;-) Tik nuo 07.10iki07.24 manes nebus LT tad siulyciau po siu datu derinti reikaliuka,dar ir Saciokas ko gero pasirasytu ;-) as po biski jam ta virusa skiepiju,ir didelio atmetimo nesijaucia :twisted:
O siaip tai,jau laikas butu ir man ,koki mazuli,prisisnekinti jau kazkaip pavargau nieko nepagadmas :evil: Tik daiktus tampydamas ir kukuruzus maisais sutindamas ;-)

 #34383   Sokratas
 27 Bir 2007 22:15
Na vyrukai, jūs ir duodate, taip ir norisi pasirašyti man į jūsų kompaniją. Varžytis net nesiruošiu, jūs- per aukštas lygis man. Bet pažiūrėti- visada būtų įdomu, kaip reikia dirbti su karpiais....Tarp kitko, tvenkinių savininkas- mano mamos kaimynas. Taip kad, nuolaidos garantuotos, bet prieš tai, aišku, reikėtų paderinti, gal susipyko ta mano mama su juom vakar :)

 #34403   x-rap
 28 Bir 2007 11:23
koks cia aukstas lygis? nepagaunu ir as kartais kelis kartus is eiles, bet dazniausiai tose vietose, kur zvejoju pirma karta ir tik is kalbu esu girdejes, kad tvenkinyje yra karpiu. is trecio karto jau pagaunu.

 #34411   gelmės
 28 Bir 2007 13:16
Kažkada kažkar rašiau, kad su sūnumu jaukinome metus vienoje mažoje užtvankėlėje. (Aišku ne visas dienas) ;-) Tik antrais metais pradėjome pagauti. Ir tai. Galvojome, kad jie kimba tik naktimis, o kai pradėjome ir dieną paimti, tai tikras kaifas. Tik mūsų pagrindas-virta bulvikė. Tur būt šiais laikais tik boiliai. Na, o dabar privatizavo atsakančiai. Neleidžia. Gal ir nebėra jų, nes prieš tai buvo nuleidę, tai kabliautojų buvo kartu su GA žinia.

 #34618   x-rap
 01 Lie 2007 22:29
po paskutines zvejybos praejo savaite.gerai,kad orai buvo slykstus,nebutu buve galimybes varyt zvejot,o tai tas pabeges karpis nedave ramybes.20.00 4 kotai pamerkti.sedesiu per nakti.ant plauku skirtingi kvapai.persik-ananas, bulves kvapo boilis,tuti-fruti ir scopex.22.30 traukinys pajudejo.ispjovem 1ha zoles,bet kai pasakiau,kad paleisiu ,isiprasiau graibstan.pasveriau ir ramia sazine uzsirukiau-7.4kg ir zoliu 5kg.permetu meskere.iki ryto toli

 #34619   kamstis
 01 Lie 2007 22:44
:grin: :grin: Uzsikurik cigara :grin:

 #34621   Sokratas
 01 Lie 2007 23:23
Jooooo, vyrai nesnaudžia, vyrai darbuojas. Pavydžiu :)

 #34623   x-rap
 02 Lie 2007 02:05
jooo,kur cia pasnausi! 2.30 -podjom.pyptelejo!kazkas plaukioja! uzkliuvo uz valo. uz 5 minuciu traukinys isvyksta i zoles.vel hektaras nupjautas.sis nors sveria panasiai ale arsus.tamsu kaip su-ineje.isvelyju krantan.uzsirukau.rasau i foruma.iki ryto dar laiko yra

 #34625   kamstis
 02 Lie 2007 06:02
Kaip tie esalonai :grin: :?: Ar dar turejai uktelejimu :?:

 #34629   x-rap
 02 Lie 2007 07:29
jau traukiniai isvaziavo.manau dugnas yra svarus zvirgzdas ir viskas diena matosi.kita karta reikes maskuotis.dar pora val ir trauksiu namo.pakankamai issimiegojau gryname ore

 #34635   Vegys
 02 Lie 2007 08:44
zinutes rasai nuo ezero, ty "nieathadia at kasy" ? Super !

 #34644   x-rap
 02 Lie 2007 11:10
nuotraukikes bus veliau, jai mane paveikslaves vaikinukas ides i interneta. ir tai tik apie paleidima.
vis arteja ta diena, kai galesime pykaiciuose zvejoti nemokamai :cool:

 #34688   spiridonas
 03 Lie 2007 09:21
kaip naujas inventorius? :roll:

 #34690   x-rap
 03 Lie 2007 10:03
spiridonas rašė:kaip naujas inventorius? :roll:
tikrai geras.uzmetimas zymiai tolesnis,traukiant zuvi gerai amortizuoja ir ant stovo graziai guli

 #34734   x-rap
 04 Lie 2007 05:26
geras egzempliorius, bet kiek supratau is komentaru, jo nepaleido. taip kad mum su kamsciu mesti rukyti negresia dar 20 metu.
p.s. pykaiciu tv. savininkas uzdraude 'mesininkams' zvejoti didziajame tv. pasake: man nereikia ju pinigu,auginsim monstrus, Giedriau. valio, bus kur zvejoti

 #34746   Agis
 04 Lie 2007 10:06
Reiskiasi tavo traukiniai pajudejo gerojon pusen :-D

 #34772   x-rap
 04 Lie 2007 15:12
cia truputi ne i tema:
turiu slapta minti padaryti meeta pykaiciuose ;-) gal net nemokamai ;-)

 #34773   x-rap
 04 Lie 2007 15:41
kaip paleidinejama mesaPaveikslėlis
lygiuot, ramiaiPaveikslėlis
pakeliam sparnusPaveikslėlis
ir varot namo

 #34774   aqva
 04 Lie 2007 16:00
x-rap rašė:cia truputi ne i tema:
turiu slapta minti padaryti meeta pykaiciuose ;-) gal net nemokamai ;-)
Būtų visai šaunu.
Gerb. x-rap, ar Jūs sugavęs laukinį karpį, kartais nesurūkote cigaro?
Klausiu todėl, kad kur yra įdėtos Jūsų nuotraukos iš žvejybos, toje vietoje mačiau cigaro liekanas.

 #34837   x-rap
 05 Lie 2007 14:45
tikrai nerukau cigaru, kartais pypke ;-)

 #34857   kamstis
 06 Lie 2007 07:19
:evil: Vakar i pavakare,buvom nuvazeve i viena tvenkinuka mmeskeres sumetem ir masinoj pasedejom,isijungem radija :shock: ogi apie baisia liuti porina ,liepia gyvulius zmonems namo parvesti ,is namu be svarbaus reikalo neisvykti,nu ir t.t.
issigandom ir atgal i masina ir namo :evil: :evil:
Siandien oras kuo puikiausias ,ziauriai pykstu ant saves :evil:

 #34859   Agis
 06 Lie 2007 09:41
Gal truputy nepateike su vieta.23 val.paziurejau i meteorologiniu stoteliu duomenis, cia kur prie keliu stovi.Panemuneje rode krituliu 10 mm :shock: :shock: .Taigi kai kibiras tik vienas ,bet labai didelis, sunku nuspeti iki kur ji danes :-D

 #35249   x-rap
 12 Lie 2007 12:06
prasedejau nuo vakar vakaro 15 val. prie tvenkinuko ir anei krust. vanduo pakiles, po truputi senka. raudonas nuo misko durpiu, kad tik20cm matosi. jei nemokam zvejoti , suversim visa kalte orui ;-)
p.s. is vakaro zmogenai zvejojo lydekas su 4 kotais ant gyvos zuveles ir trys spiningistai is valties--- 000. vsia ryba usla za kordon

 #35729   x-rap
 22 Lie 2007 11:54
kadangi paskutines pora zvejybu nesiseke ka nors pagauti, tai , kad sirdis atsigautu, penktadieni po pietu vaziuoju i Pykaicius. jau ten tai tikrai ka nors isvelysiu. susiskambinu su savininku Stasiu suzinau, kad"mano" vietele laisva. nuvykes per tris kartus susinesu visa iranga i vieta .laukia ilga para zvejyboje. kartu pasiimu savo "medzioklini" suni shar-pei.
Paveikslėlis
ant "plauko" manu ivairiu kvapu boilius, nors ir zinau, kad kibs ant quontum scopex. pirmas "vaikas" uzkimba tik 22 val. 5.6kg
Paveikslėlis
toliau seka ilga naktis palapineje. visa nakti ramu, anei pypt. ryte permetu meskeres jau ant visu uzdejes scopex boilius. ilgai laukti nereikejo ir vienas po kito krante atsidure 2 saunuoliai 7.2kg ir 8kg
Paveikslėlis
traukti tokias nors ir neitin dideles zuvis buvo itin sunku del tankaus zoliu kilimo. kartu parsitraukdavau apie 5kg slapiu zoliu. "kova" trukdavo apie 15min, nenorejau nutraukti vala. 10 val ir 11 buvo dar du nerealizuot kibimai ir 16val dar vienas 5.5kg mailiukas kuris taip ilindo i zoles , kad vargau visas 25 min, kol istraukiau. per zole nesimate karpio, tai partraukiant nusprendziau, kad pabego.
visi placiazubiai toliau gyvena ir gadina kitiems nervus.
Paveikslėlis
"mano" vieta pasiteisino su kaupu 6kibimai--4 karpiai krante. netoliese zvejojo dar trys zvejai, viso 12 kotu--nei vieno kibimo! Iki kito karto ,Pykaiciai!

 #35748   kursis
 23 Lie 2007 08:33
ir 16val dar vienas 5.5kg mailiukas .... :shock: :shock: :shock:
Nu saunu X-rapai ;-var-var.

 #35750   Skumbrotas
 23 Lie 2007 09:17
Gerų paršų pritraukei, respekt :!:
Dabar turiu tokį klausimėlį. Keliaudamas po Kataloniją buvau porai dienų sustojęs tokiam karpininkų rojuj - prie Ebro upės Riba Ryjo užtvankos. Upė galinga, užtvanka taip pat. Ten taip pat veisiasi ir gigantiški šamai, bet kaip man paaiškino "ne sezonas". Taip pat yra kažkokios rūšies lašišiūnių žuvų, ešerių ir lydekų, kurias ir bandžiau gaudyti. Karpių prisižiūrėjau spiningaudamas sočiai - pastoviai marširavo palei pat krantą būriais, kokių 5-8kg dydžio. Taip pat ištisą dieną jie šokinėjo visoje užtvankoje - iš pradžių galvojau kad lašišos, bet kai porą iššoko prie pat manes pamačiau kad tai karpiai. Kai kurie šuoliai įspūdingi - 0,5-1m į orą :!: :shock: Tad ir įdomu man - ko jie šokinėja :?: :?: :?: Ar kokias muses gaudo, ar šiaip smaginasi :?: Gal kas iš karpininkų galį šį karpių elgesį paaiškinti :?:

 #35753   x-rap
 23 Lie 2007 09:47
viena is nuomoniu yra , kad jie tokiu budu issiplauna ziaunas nuo isiurbto dumblo. isibegeje ir issoka is vandens.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė