Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Įranga, apranga, žūklės įrankiai, masalai, įvairūs priedai
 #644571   Tironas
 23 Lap 2015 09:36
emsas rašė:
Jurginas rašė:Norfin Arctic Red kombinezono kelnės jau baigia gyvenimą, atlaikė 4 sezonus gan intensyvios žūklės, kol ledas sausas, viskas gerai, bet ant šlapio jau nebegaliu klūpėt - leidžia vandenį. Ar įmanoma kažką panašaus iki 200 nupirkt, ar bent iki 300 ltl kartelę kelt reikės? Kai už visą kombinezoną mokėjau 500 litų, tai kažkaip ranka neleidžia daugiau mokėt. Tiktų man ir lygiai tokios pačios kelnės, bet kad norfinų gal nelabai iškomplektuoja..
nusirpirk geras slidininko kelnes ir nematysi vargo su tais norfinais ar dar kažkuom.

Slidininko kelnes skirtos slidinejimui. Todel jos nera siltos. jos negali buti siltos. o svarbiausia kad jau minejai "geras" tai jos ir kainuoja gerai ;)
 #644580   rusla02
 23 Lap 2015 10:16
Jurginas rašė:
vava rašė:draugas ieskosi kombinezono. Labai silto nereikia, bet turi but neskestantis. Kaina apie 300eur. Turit minciu?
Šiti kinetikai vieni geriausių http://www.gelezinislydys.lt/home/403-n ... -suit.html# Nėr labai šiltas, bet tuo pačiu ir neišpūstas - nevaržo judesių. Ešeriavimui ar iš valties rudenį žvejoti :gutgut
Aš jau 3 metus naudoju ši . Patenkintas ir galiu rekomenduot.

http://romada.lt/shop/index.php?route=p ... uct_id=196
 #644585   Skumbrotas
 23 Lap 2015 11:39
Tironas rašė:
Slidininko kelnes skirtos slidinejimui. Todel jos nera siltos. jos negali buti siltos.
Teisingai - slidininko kelnės skirtos slidinėjimui, čiuožiko čiuožinėjimui, dviratininko važinėjimui dviračiu, krepšininko krepšiniui. Pažiūrėkit sportines varžybas ir įsitikinsit patys :) Tikriausiai žmogus turėjo mintyse laisvalaikio apangą, kuri puikiausiai tinka žvejybai, bo žvejyba ir ya laisvalaikis. O tokios aprango pairinkimas yra, ir kokybiškos, o ir kainos tikrai žemesnės už tuos "žvejybinius" rūbus iš žvejybos reikmenų pardžių :). Nebūtų eilę metų vykes žmogelių smegenų zombinimas - nieks žvejybos kioskeliuoe nei aprangos nei batų nepirktu :!:
Kita aprangos kategoija tinkama šitam pomėgiui yra kokybiški darbo rūbai iš kokybiškų medžiagų, kurių irgi yra nemažas pasirinkimas specializuotose parduotuvėse. Kaina tokios apangos dar pigesnė nei laisvalaikio, nekalbant jau apie "žvejybinių" :lol: ...
 #644587   Wytux
 23 Lap 2015 11:45
Gal kazka konkreciau is darbo rubu naudoji ziema vietoj kombindzono is 'zvejybines' ?
 #644602   Skumbrotas
 23 Lap 2015 14:48
Wytux rašė:Gal kazka konkreciau is darbo rubu naudoji ziema vietoj kombindzono is 'zvejybines' ?
Kombinezonų aš išvis nenaudoju, nes jie mano požiūriu patys nepraktiškiausi drabužiai. Šiuo metu naudoju tokius http://www.e-audimas.lt/lt/catalog/prod ... ategory/5/ ir http://www.e-audimas.lt/lt/catalog/prod ... tegory/19/ , esu labia patenkintas, liuks rūbai žiemai.
Pereitą savaitę kaip tik prašarinau visas Klaipėdos kontoras, kurios prekiauja darbo rūbais - dairiaus stiukės/puskombinezonio kelnių važinėjimui šaltuoju metu su dviračiu, kas būtų signalinių spalvų su atšvaitais, kvėpuojančios normaliai, bo dviratinėse pardėse ta pati problema kaip ir žvejybinėse ( menkas pasirinkimas už trigubą kainą), tai galiu pasakyt, kad gera kvėpuojanti striukė su išsegamu vidumi, kurį atsegus dar ir rankoves galima panaudot kaip šiltą liemenę, galima nupirkt už 50-60 eur, puskombinezonio šiltas kelnes 45-50 eur. Kombinezonais neidomėjau, bet kainos irgi panašiai iki 100 eur.
 #645213   PelkiuSenis
 30 Lap 2015 09:52
Variantai neblogi. O kaip su nepralaidumu vandeniui? Gal teko isbandyt? Nes mastyciau apie varianta rudeni/pavasari is valties gal visai.
 #645231   Skumbrotas
 30 Lap 2015 13:29
PelkiuSenis rašė:Variantai neblogi. O kaip su nepralaidumu vandeniui? Gal teko isbandyt? Nes mastyciau apie varianta rudeni/pavasari is valties gal visai.
Jei klausi apie tuos "Audimo" - tai parašyta, kad membranos nepralaidumas vandeniui 10 000mm H2O, kvėpavimas 10 000g/m2 per 24h, Gore-Tex membrane tokių parametrų, Simmso kvėpuojančios bridkelnės bei braidymui skirtos striukės irgi tokių parametrų membranų gaminami. Visi tie "a la žvejybiniai" apdarai turi geriausiu atveju po 5000 mm H2O ir 5000 g/m2 per 24h, nors kainuoja dvigubai brangiau.
 #645253   jonkac
 30 Lap 2015 16:17
Skumbrotas rašė:
PelkiuSenis rašė:Variantai neblogi. O kaip su nepralaidumu vandeniui? Gal teko isbandyt? Nes mastyciau apie varianta rudeni/pavasari is valties gal visai.
Jei klausi apie tuos "Audimo" - tai parašyta, kad membranos nepralaidumas vandeniui 10 000mm H2O, kvėpavimas 10 000g/m2 per 24h, Gore-Tex membrane tokių parametrų, Simmso kvėpuojančios bridkelnės bei braidymui skirtos striukės irgi tokių parametrų membranų gaminami. Visi tie "a la žvejybiniai" apdarai turi geriausiu atveju po 5000 mm H2O ir 5000 g/m2 per 24h, nors kainuoja dvigubai brangiau.
O jeigu pas Audimą paprašytum sertifikato patvirtinančio visus šituoskvėpavimo ir nepralaidumo parametrus, ar tu jį gautum, ir ar aplamai jie tokį turės ?? o prisirašyt pardavinėdamas gali bet kokių skaičių už tai niekas nebaudžia.
 #645259   Skumbrotas
 30 Lap 2015 18:15
jonkac rašė:O jeigu pas Audimą paprašytum sertifikato patvirtinančio visus šituoskvėpavimo ir nepralaidumo parametrus, ar tu jį gautum, ir ar aplamai jie tokį turės ?? o prisirašyt pardavinėdamas gali bet kokių skaičių už tai niekas nebaudžia.
Visais klausimais gali kreiptis nemokama kokybės linija 880060000, ten manau viską paaiškins.
Per savo gyvenimą esu sunešiojes nemažai visokiausios kokybės aprangos, tad savas kailis geriausiai pasako už bet kokius parašymus - ant kiek kvėpuoja audinys, ant kiek nepralaidus vandeniui. Man juokingi žmonės, nematantys alternatyvos nusipirkti rūbų žvejojimui niekur kitur apart žvejų parduotuvės, įdomu kur jie perka rūbus grybavimui - grybų supirkimo punktuose :?: :)
 #645277   PelkiuSenis
 30 Lap 2015 19:44
Kad kainuoa dvigubai net nera ka gincytis.
Buvau pirkes lasvalaikio striuke su 3000 ar 5000 nelaidumu ir kvepavimu. Tai iki pirmo skalbimo nors skalbiau su spec priemone. Tada vis labiausiai vanduo skverbesi, stiprus vejas kiaurai ejo, o kai silciau siluma uzsilaike :-D tai linkstu prie to, kad tokie parametrai "no name" tai niekai.
Del bridkelniu, prisimenant Tirono pamokas, jos keliu sluoksniu, ko pasekoje ir neleidzia vandens.
Tai striuke bus vieno sluoksniu kad kvepuotu, o va kas per membrana ir kiek ji apdirbta iki pirmi skalbimo, kita istorija. Todel ir idomu praktika ant lietaus su ja
 #645301   vava
 30 Lap 2015 21:46
Skumbrotas rašė:
PelkiuSenis rašė:Variantai neblogi. O kaip su nepralaidumu vandeniui? Gal teko isbandyt? Nes mastyciau apie varianta rudeni/pavasari is valties gal visai.
Jei klausi apie tuos "Audimo" - tai parašyta, kad membranos nepralaidumas vandeniui 10 000mm H2O, kvėpavimas 10 000g/m2 per 24h, Gore-Tex membrane tokių parametrų, Simmso kvėpuojančios bridkelnės bei braidymui skirtos striukės irgi tokių parametrų membranų gaminami. Visi tie "a la žvejybiniai" apdarai turi geriausiu atveju po 5000 mm H2O ir 5000 g/m2 per 24h, nors kainuoja dvigubai brangiau.
Kur radai goretex membranos tokius duomenis?
 #645320   Skumbrotas
 01 Gru 2015 09:32
vava rašė: Kur radai goretex membranos tokius duomenis?
Čia standartiniai goretex parametrai. Kiek esu turėjes drabužių visur būtent tiek būdavo nurodoma.
 #645321   Skumbrotas
 01 Gru 2015 09:39
PelkiuSenis rašė:Buvau pirkes lasvalaikio striuke su 3000 ar 5000 nelaidumu ir kvepavimu.
Esu tokių turėjes - įtariu kad tai išvis makaronai, nes niekur neradau kad apskritai būtų gaminamos membranos su tokiu "kvėpavimu". Apie realią apsaugą nešneku - nei ten nuo vandens apsaugo, nei ten prakaitą greit išgarina.
 #645332   vava
 01 Gru 2015 10:58
Skumbrotas rašė:
vava rašė: Kur radai goretex membranos tokius duomenis?
Čia standartiniai goretex parametrai. Kiek esu turėjes drabužių visur būtent tiek būdavo nurodoma.
Skumbrotai, ar ten tikrai goretex membrana budavo?
Nes man neteko matyt papildomu uzrasu, jei ant drabuzio parasyta Goretex. Ir internete rast Goretex membranu (o ju ne viena yra) parametru man nepavyko.
Ju nera net oficialiame puslapyje.
Tai is kur tu juos trauki?? Gal kokia nuoroda turi
 #645347   Skumbrotas
 01 Gru 2015 15:55
vava rašė:Tai is kur tu juos trauki?? Gal kokia nuoroda turi
Turiu kažkur, ne tik goretexo, bet ir kitų pasaulyje gaminamu membranų, reiks paieškot kur užseivinta, nes senai bereikėjo. Dabar minu stintų, nėr kada.
 #649474   pensininkas
 14 Sau 2016 17:58
Gal katras pasipuoses Norfin Discovery Grey kostiuma? Noreciau, kad pasidalintumete ispudziais. Turit laiko iki 2015-01-15 d. ~ 10h :)
 #650005   Saulenas
 19 Sau 2016 09:46
Sveiki,
Gal kas turite ar yra teke girdeti apie shimano xtreme winter suit kostiuma?
 #650570   Eziukas_Nindze
 24 Sau 2016 16:19
Sveiki žvejai,
anksčiau žiema nežvejodavau, bet pabandžiau ir užsikabinau. Pradėjau dairytis kažkokio tam reikalui tinkamo rūbo. Žemom temperatūrom tikrai nežvejosiu, manau iki max -10. Susidomėjau Gamakatsu Hyper Thermal žieminiu kostiumu, išsisega vidinė striukė, tai manau kostiumą galima būtų naudoti ne tik žiemą, bet ir pavasarį, bei rudenį, ar aš klystu ?
Prezentaciniame video rodoma, kad kostiumas neperšlampa net po didelės srovės, o kaip realiai ?
O gal kažką galit patart universalesnio ruduo/žiema/pavasaris, ar tokio tipo kostiumų aplamai nebūna ? Biudžetas iki 250 eu.
 #650627   pensininkas
 25 Sau 2016 10:52
pensininkas rašė:Gal katras pasipuoses Norfin Discovery Grey kostiuma? Noreciau, kad pasidalintumete ispudziais. Turit laiko iki 2015-01-15 d. ~ 10h :)
Tai vistik nusipirkau as ji. M dydis, tiek kelnes, tiek striuke man idealiai. Del silumos - viena zvejyba buvo prie -13-14 + nedidelio vejuko ant ezero ieskant lydeku - silta, patogu viskas zjb. Antra zvejyba si savaitgali ant mariu buvo. Oras skirtingas, buvo ir stilis, buvo ir saules, ir vejo, ir lietaus. Salcio nejauciau :) kolkas esu patenkintas pirkiniu.
 #650628   giedriuzzz
 25 Sau 2016 11:13
Eziukas_Nindze rašė:Sveiki žvejai,
anksčiau žiema nežvejodavau, bet pabandžiau ir užsikabinau. Pradėjau dairytis kažkokio tam reikalui tinkamo rūbo. Žemom temperatūrom tikrai nežvejosiu, manau iki max -10. Susidomėjau Gamakatsu Hyper Thermal žieminiu kostiumu, išsisega vidinė striukė, tai manau kostiumą galima būtų naudoti ne tik žiemą, bet ir pavasarį, bei rudenį, ar aš klystu ?
Prezentaciniame video rodoma, kad kostiumas neperšlampa net po didelės srovės, o kaip realiai ?
O gal kažką galit patart universalesnio ruduo/žiema/pavasaris, ar tokio tipo kostiumų aplamai nebūna ? Biudžetas iki 250 eu.
Šiemet kaip tik turiu nusipirkęs Gamakatsu Hyper Thermal kostiumą. Dar buvau tik keletoje žvejybų, tačiau jis man patiko. Jeigu mėgti gana aktyvią žūklę spiningėliu ar šiaip daug judi, tai iki -10 tikrai nereikalingas tas pašiltinimas, nes bus per šilta. Šeštadienį esant -12 šalčio nenaudojau to pašiltinimo ir tikrai nejaučiau jokio šalčio, kadangi daug judėjau ieškodamas ešerių. Sekmadienį šalčio buvo mažiau tačiau pūtė nemalonus vėjas, su kostiumu jo net nesijautė. Manau tas pašiltinimas reikalingas tik sėsliai žūklei ir kai oras šaltas su vėju.
Dėl nelaidumo vandeniu kolkas nieko negaliu pasakyti nes per lietų neteko žvejot o namie po dušu nestovėjau :lol: Nors gal reikia pabandyt :roll: :lol:

Tiesa mokėjau kažkur ~180 eurų lygtais ;-)
 #650641   Zmeegolov
 25 Sau 2016 17:00
Gamakatsu geras kostiumas...turiu nesiskundžiu...ir medžiaga visai minkšta, judesių nevaržo..
 #650657   Tošis
 25 Sau 2016 19:48
Ka dar ir kuriam sluoksni pasivilkt kad butu silciau? Pirmas sluoksnis TAGRIDER plona skura, antras Vision Polartec dvieju daliu ir trecias NORFIN EXTREME 4 . Sedint prie 10 salcio su lengvu vejaliu po valandos reik pajudet nes vesu pasidaro. Ka siulot?
 #650664   p.arturas
 25 Sau 2016 20:15
Tošis rašė:Ka dar ir kuriam sluoksni pasivilkt kad butu silciau? Pirmas sluoksnis TAGRIDER plona skura, antras Vision Polartec dvieju daliu ir trecias NORFIN EXTREME 4 . Sedint prie 10 salcio su lengvu vejaliu po valandos reik pajudet nes vesu pasidaro. Ka siulot?
tai pajudek :cig.
 #650669   Tošis
 25 Sau 2016 20:24
O jei jama gerai ? Nuo eketes tikrai gi neisi :-D
 #650670   Ramekas
 25 Sau 2016 20:28
Kai jama, tada netikiu, kad jauciasi saltis, o kai nejama, tada zvejai jama ir vistiek buna silta :-D
 #650671   Tošis
 25 Sau 2016 20:30
Tai ka komisija siulot? Keist pirma ar pagalvot apie trecia apatini sluoksni ? Kai jama tai nesijaucia saltis, bet kai nustoja jamt , tada prasai draugo, kad padetu atsistot nuo dezes :-D
 #650673   p.arturas
 25 Sau 2016 20:53
gerai kvepuojantis rubas toki atsalimo ispudi ir sukelia, jei prisedi susiles ne uz ilgo pajauuti vesuma. bet cia greiciau psichologinis veiksnys, kai per daug i pojucius gyliniesi.
kas gali padet, ati gal apatinis merino sluoksnis, jis ne taip gerai dregme salina nei gryn sintetika, bet siltumo pojuti sukuria.
kai taip ieskoma siknoj razinku, reikia prisiminti kaip anksciau su dzinsais, kerzais ir sena striuke zvejodavom, paskui rubai eme mandret, o mes per daug is ju tiketis...
 #650676   Tošis
 25 Sau 2016 21:04
Zinau tuos senus laikus , pats su vasariniais guminukais sededavau , vidus net apserksnydavo ... O jei pirma i storesni pasikeist? Siaip db kombinacija superine, suprakaituot dar nepavyko, garina gerai ir susilu vos pajudejas , eseriaut kaip tik, bet noris ir karsius dabot su komfortu...
  • 1
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 56
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė