Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Įranga, apranga, žūklės įrankiai, masalai, įvairūs priedai
 #328954   Wytux
 28 Gru 2011 15:12
SauliusM rašė:
Tironas rašė:nu spekuliantai spekulianai, ka darysi. kad diemena didesne negu 98lt :)
a tai tie ciakimba cianekimba iskur anas gauna tada jei jau taip....
Turbut kontrabanda :-D
 #329013   OMar
 28 Gru 2011 20:47
Zimnij lietnij jashchik. Nusiima virsus ir pasidaro kibiras tokia ideja. Virsta. Issisedi ir islinksta ir tada iskrenta tos dezutes kur po sedyne. Bet plastmase gan kokybiska. Labai didele daug telpa nera lengva. Bet kam ko reikia. Man nepatiko bandau atsikratyti. Pagrindine priezastis del ko neprekiaujam siais metais tai daug ir daznai luzta uzsegimai. Man asmeniskai neluzo nei vienas bet dar turiu atsarginiu. Zodziu nekokibiskai dadarytos.
 #329015   SauliusM
 28 Gru 2011 20:49
nu vo, nusipirkau ta jascika. Vilniuj Kote emiau. vava, nepyk, paskutini paemiau, nes kai pritaike nuolaida tai neprasciau nei pas tuos ciakimba cianekimba gavos kaina... tai ir nemasciau daug. kaip uz toki piniga tai neisivaizduoju ar geriau gali but. kaip ir nezinau, ka ten Tironas su kainom subludino... nors siaip tai 129Lt anos kaina uzklijuota Kote buvo, nu bet drambliai niekad neperka tom kainom kurios uzklijuotos. siaip labai smagus daiktas kolkas. labai norint biski butu galima kabinetis prie smulkmenu, nu bet velgi, kaip uz tuos pinigus gal nekulturinga butu ta daryt.
 #329018   SauliusM
 28 Gru 2011 20:53
OMar rašė:Zimnij lietnij jashchik.
labai taikliai pasakyta. as ana pirkdamas pusiau apie ziema masciau o pusiau apie ejima plezan su surfais visas krevetes, karpio, kuojos, strimeles porcijas, kalmarus, kelis kilogramus svino ir siaip gal alaus ar dar ko isidejus. jei isluzines kas, labai neverksiu. bus perkvalifikuota i kokiu raktu ar atsuktuvu laikymo deze rusy... visgi kaina kaip bonkes limonado...
 #330076   SauliusM
 03 Sau 2012 19:04
Tironas rašė:nu spekuliantai spekulianai, ka darysi. kad diemena didesne negu 98lt :)
vat paziurejau siandien. ten is principo beveik toks pats bet ne toks pats jascikas salmoj. ant ano ne ukrainietiskas aquatech o rusiskas aqua logotipas ilietas i plastmase uztatai ir kaina matyt lygiai dvigubai didesne... tsakant uz prekes zenkla :lol:
 #330085   Dziedas
 03 Sau 2012 19:21
Turbūt ir aš toki turiu .Nežinau kas padirbo ,bet visa vasara mane laike -100kg. Pas mus su papildomu indeklu -60lt. , be -50lt. Draugas toki irgi turi, o jo svoris 110 kg. – laiko. Vasara labai gerai ,ir kuprine ir kėdute atstoja.Ir sėdėt patogu. :gutgut
 #330104   SauliusM
 03 Sau 2012 19:48
Dzedas rašė: Pas mus su papildomu indeklu -60lt. , be -50lt.
tai cia gal tas mazesnis kaip uz tokius pinigus. svori kad laiko net neabejoju. tik va aukstesniam ant jo sedet tai kelius paskausta ir vejas ana varto...
 #330329   Dziedas
 04 Sau 2012 11:30
Aukštis -38cm. plotis 23 x 35cm. Didesniu nemates. Mažesniu yra ir pas mus.
 #335508   Justas.07
 22 Sau 2012 13:15
Pademonstruosiu ir aš savo kuklu kurinuka :lol:

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Deze susikonstravau budamas kaskur apie 14 metu. Jau 4 sezonus puikiausiai atzvejojau bet po sio sezono manau jau reiks nurasyt ja i pensija. :-D

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Zuvies skyriaus nera, bet kaip kaskas cia sake tuscias bulvivnis maisas puikiai telpa. :lol:
 #345171   SauliusM
 25 Vas 2012 12:20
bijau kad policija niekaip neirodytu kad jie tuos stulpelius patys susibrakusino o ne siaip rado kur patvory besimetancius. as pvz sodyboj irgi viena toki stulpiuka turiu, per potvyni Nemunas krantan ismete. tai gal tipo mane del to galetu nubaust kazkaip?
 #345175   zemaytis
 25 Vas 2012 12:53
Niekas nenubaus. Nu aisku gali prisikabinti is kur gavai ir pan. (jei nuo kelio prie namu nenusienavai kilometrais :lol: ) Siaip mes darbe kiek ju primetom-pametam, kiek pavogia, kiek numeto i pievas, tai niekas nesuskaiciuojam patys - aisku ne nauju, nes taip kaina kazkas apie 40lt :superšokas
 #345420   -=Tadelis=-
 26 Vas 2012 13:50
Turbūt normali kaina už kokią perka tai gal kainuos bent 10 litų ,bet juk reikia deklaruoti kad daugiau kainuoja žinau aš tuos bajerius kaip parduotuves užsideda bent jau 200 proc.antkainį
 #424733   vava
 21 Lap 2012 16:56
ei, diedai, jauciu, kad reikia atsinaujint deze zvejobine. gal matet kokias "padabnas" kur krautuvej?
Siaip noreciau, kad nesunki butu, kad termosas litrinis ir sumustiaku dezute tilptu, butu gerai gal, kad kokios sonines kisenes spiningeliui butu, nes dabartineje tokiu nera, tai biski nervina.. :)
 #424738   dainiuška
 21 Lap 2012 17:01
vava rašė:ei, diedai, jauciu, kad reikia atsinaujint deze zvejobine. gal matet kokias "padabnas" kur krautuvej?
Siaip noreciau, kad nesunki butu, kad termosas litrinis ir sumustiaku dezute tilptu, butu gerai gal, kad kokios sonines kisenes spiningeliui butu, nes dabartineje tokiu nera, tai biski nervina.. :)
Jeigu tinka tokia, kaip gamina Stasys Jarašiūnas, tik ne jo gamybos ir pigesnė - brūkštelk, parašysiu kontaktus :/braj; Kažkur ir fotkes turiu - reik pasiknist :cool:
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 15
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė