Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Įranga, apranga, žūklės įrankiai, masalai, įvairūs priedai
 #158285   Marazas
 09 Gru 2009 10:26
zuviuks, cia zuvies pilnas maisas prie dezes ?!

o jei apie dezes, mano is sendaikciu turgaus uz 20 lt., priveza is uzsienio kruvas visokiu termosu, puikiausia deze galima pasidaryt
 #158293   dagys
 09 Gru 2009 11:07
proga nupūst dulkes ir pažiūrėt ką turim inkiliuke...
jei daraisi pats, tai parduotuvėj ir internete pasiieškai idėjų, pasimatuoji ir prisitaikai pagal save. pabandai pasedėt ir nusistatai patogų sau aukštį, dar primeti ar termosas stačias tilps. imi meškerėles, kitus pričindalus ir žiūri kur ir kaip sutalpinsi- va tau ir išmieros. paskui bandai išmieras sumažint, nes mažesnė- lengvesnė. jei ketini žuvį dėt į dėžę, labai patogu nupjautas plastikinis kanistriukas, kaip fotkėj. gerai kai dugnas neleidžia vandens- jei dėžė aliuminė- prieš sukniedijant kampinukus pertepi silikonu, jei medinė- nežinau. patogiau kai dėžė stovi ant mažų kojyčiu, nei remiasi visu dugnu. ant dangčio man labiausiai patinka priklijuotas kietas polistirolas- neįmirksta ir puikiai šildo ir lengviau padaryt nei žaist su porolonu ir dermantinu. esu kelis inkiliukus sukalęs, kelis sukniedijęs. tvirtumo-lengvumo-ilgaamžiškumo santykis geresnis skardinės dėžės, nes faniera sunki, bet fanierinę sukalt paprasčiau, tik kaip nuo drėgmės apsaugot.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
išmieros 40 x 40 x 18 cm
sekanti bus mažesnė, nes turėsiu mažesnį termosą, mažiau pričindalų, beto ant dėžės beveik nebesėdžiu, beto žuvies nebe...
 #158302   Dziedas
 09 Gru 2009 13:09
Skardines dėžes skamba kaip varpai,kažin ar myli triukšmą ešeriai? '''bum Dabar yra plastikiniu geru,patobulines vidine ertme,pas mus kainuoja75-95lt. Bet jei sava tai tik iš medenos.
 #158304   Dziedas
 09 Gru 2009 13:31
Paveikslėlis Maišelis nuimamas
Paveikslėlis pertvaros kad meškieres nesipainiotu,tuščias skirius termosui o per varžybas meškierem.
Paveikslėlis pokelis nuo sulčio-gerai tinka meškierem .I deže galiu papildomai trys pokelius Bendrai sudedu apie 15 meškieru.Mačiau pas vyrus ir kitus variantus.
 #158305   Dziedas
 09 Gru 2009 13:35
Paveikslėlis Atleiskit šita foto kaškodel neprilipo,o pataisit nera varianto.
 #158493   zuviuks
 10 Gru 2009 13:53
Marazas rašė:zuviuks, cia zuvies pilnas maisas prie dezes ?!

o jei apie dezes, mano is sendaikciu turgaus uz 20 lt., priveza is uzsienio kruvas visokiu termosu, puikiausia deze galima pasidaryt

nu siek tiek smulkmes yra :neutral:
 #159978   Edosius
 16 Gru 2009 19:24
Kokiam tikslui dėžė? Maistui, sedėjimui? Kaina kokia..
 #159982   amberiss
 16 Gru 2009 19:30
Edošius rašė:Kokiam tikslui dėžė? Maistui, sedėjimui? Kaina kokia..
Na termosiukui,baklaskikei,lasinukams su cibuliuku. :grin: Toliau 3 balailaikoms ir spiningiukui.ir kad sedant ant jos neisizergtu.Dezike nedicka ,praso 78lt,dar be derybu
 #159987   Edosius
 16 Gru 2009 19:35
Foto? Kolega turi tokią žaliai juodą plastmasinę, man ji visai nieko, tik minusas - ant sėdimos vietos nėėra jokio pa minkštinimo :!: Beto, nežvejojom prie minus dešimt, tad kaip didelį šaltį laikys nžn :neutral:
 #159991   Edosius
 16 Gru 2009 19:42
Bratka rašė:edosiau,tokia pat pernai pas mano drauga suskilo,visa zalia virsus rudas ar juodas
Jo apie tokią ir kalbu, reiškia kolkas 3:0 laimi minusai ;uolrait
 #159993   amberiss
 16 Gru 2009 19:43
Bratka rašė:edosiau,tokia pat pernai pas mano drauga suskilo,visa zalia virsus rudas ar juodas
Jo, as kaip tik tokia is ciupinejau,visa zalia,virsus juodas be paminkstinimo.Reiskia suds,suksim galva toliau :/nek
 #160020   Vitolis
 16 Gru 2009 20:47
Puikiausia, tai kedute (yra ir su atlenkiamu atloshu nugarai), po kuria tvirtinasi spec. kuprine su atskiromis kishenemis termosui, spiningeliui, kitiems pribambasams. Kuprines vidus impregnuotas. pasedejai, ant peties ir papizdil tolyn. Pasikniskit Googlyje ir rasit. Prekiauja daugelis Lietuvos zvejybiniu pard. Na o plastikines dezes ant LT tai tik made in hina. Jei butu rusu gamybos, tos tikrai tvirtos . Ruseliai shudo negamina, o kitaicai nuo ju kaip tik ir nukopijave shuda gamina.
 #160023   Rukis
 16 Gru 2009 20:57
Vitolis rašė:Puikiausia, tai kedute (yra ir su atlenkiamu atloshu nugarai), po kuria tvirtinasi spec. kuprine su atskiromis kishenemis termosui, spiningeliui, kitiems pribambasams. Kuprines vidus impregnuotas. pasedejai, ant peties ir papizdil tolyn. Pasikniskit Googlyje ir rasit. Prekiauja daugelis Lietuvos zvejybiniu pard. Na o plastikines dezes ant LT tai tik made in hina. Jei butu rusu gamybos, tos tikrai tvirtos . Ruseliai shudo negamina, o kitaicai nuo ju kaip tik ir nukopijave shuda gamina.
Vasara tokia pirkau Romadoje shakespeare firmos,geras daiktas,mokejau 79lt.
 #160111   Skumbrotas
 17 Gru 2009 10:26
Vitolis rašė:.... Na o plastikines dezes ant LT tai tik made in hina. Jei butu rusu gamybos, tos tikrai tvirtos . Ruseliai shudo negamina, o kitaicai nuo ju kaip tik ir nukopijave shuda gamina.
Jo, prie paskutinio "rybačje s nami" žurnalo pridėtame CD pasakoja ir rodo bandymus su tom dėžėm. Ruselių po presu išlaiko 800kg apkrovą, o kinietiškos padielkos kelis šimtus, yra žymiai plonesnio plastiko ir nelaiko geometrijos.
 #162877   Vaidotas
 05 Sau 2010 11:28
Sveiki,
gal kas užmatėte Vilniuje normalių plastikinių dėžių su daiktadėže dangtyje?
Mane domina tokio tipo http://www.coolfishing.ru/product/jashi ... -a-elita-/. Yra panašios zebco padielkos , bet labai jau nepatvariai atrodo jos. Laureoloj vis žadėjo atvežt gerų rusiškų dežių, laukiau labiau negu Kalėdų, o atvežė šias nesamones http://www.coolfishing.ru/product/rybol ... ita-sport/
 #162934   Airis
 05 Sau 2010 17:42
Vaidotas rašė:Sveiki,
gal kas užmatėte Vilniuje normalių plastikinių dėžių su daiktadėže dangtyje?
Mane domina tokio tipo http://www.coolfishing.ru/product/jashi ... -a-elita-/. Yra panašios zebco padielkos , bet labai jau nepatvariai atrodo jos.
pas mane panasi aquatech, ukrainos gamybos.reikia po puslapius paieskoti kaip atrodo pirkau kaune kreves gatveje.apie 100tl.tvirta, su dezutem, dvieju aukstu
 #162960   pensininkas
 05 Sau 2010 19:52
Che :) tvarkydamas metalini garaza radau da kazkada seniai seniai pagal uzsakyma tevukui gaminta zvejybine deze. Fanierine, lengva, 1 skyrius skeltas i dvi dalis, dangtyje papildoma detuve meskerelems ir siaip smulkei. Telpa 2 balalaikos, 4 skrituliai, termosas, zakuske ir siaip reikalingos smulkmenos :) Kaip pradziamoksliui zvejui (ant ledo pirmi metai), tai tik dulkele nubraukt reikejo ir pirmyn :)
 #162970   savas
 05 Sau 2010 20:24
Pirma zakuskes indek ir pakratyk gerai, nes kai "termosa" italpinsi - viskas pro dugna gali isbirt. Deze juk tevukui gaminta, a Tu jau pensininkas, tai kiek dezei metu ? Nei zvyno, nei "termoso"...
 #162993   Tanius
 05 Sau 2010 22:42
:-D :-D Nezinau, as tai pasiemiau tokia zalia plastmasine, irgi dvieju daliu, dangtyje 4 atskiros dezutes, neatrodo baisiai tvirta, bet, kad laikys tai esu ysitikines, mate turbut daugelis esat, apie 70lt parduotuvej kainuoja.
 #165513   Skridžas
 14 Sau 2010 08:54
Vakar tko apžiurėty ta ice box

Ispudis labai geras iš karto matosi ka ne koks pigus plastykinis šudas labai kompaktyška ir patogi iš pirmo žvilgsnio...Net toks noras buvo ja nusipirkti na o kaina be nuolaidos apie 130lt...Ir kiek supratau dar kolkas deficitas lietuvoje :)
 #165570   Agis
 14 Sau 2010 11:07
Kitaiskos versijos po 70-90 eina, tai jei rusiška, tai gal ir verta tokio pinigio šiuo momentu.Hobyje apžiūrėjau tą kitaiską kopiją, pigią smirdinčia plastmasę, dėžutės šaltyje manau irgi greitai aplūžinės....pagalvojau, kad dar nekeisiu savo aliumeškos.Paklijavimas subinei tokio lygio, kad ant viršaus stovinti dėžė įspaudžia savo kontūrus negryžtamai.
Rusų totente yra filmukas . berods iš serijos "Serebreny rūčei", tai tenai parodoma su visais išbandymais kitaiski "privalumai"
Ydomu, tos rusiškos parduodamos čia su visais pribumbasais , tipo pakabinamos kišenęs, vidinio plastikinio maišelio prilaikymas su anga ar tik plikos.
 #165760   Vaidotas
 14 Sau 2010 16:18
Skridžas rašė:
Vakar tko apžiurėty ta ice box

Ispudis labai geras iš karto matosi ka ne koks pigus plastykinis šudas labai kompaktyška ir patogi iš pirmo žvilgsnio...Net toks noras buvo ja nusipirkti na o kaina be nuolaidos apie 130lt...Ir kiek supratau dar kolkas deficitas lietuvoje :)
Man iš čia http://www.zuklys.lt/katalogas/index.php?productID=4901 122Lt su atgabenimu į namus kitą dieną kainavo. O dėžė tai liuks ;uolrait Dar vienas malonus pliusas, kad plastikinių dėžių dugnas neapšąla balon pastačius.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė