Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Įranga, apranga, žūklės įrankiai, masalai, įvairūs priedai
 #328784   Vegys
 27 Gru 2011 18:52
Žuvis mesi į kibirą ant termoso ?
Kaip sėdisi ? Spėju, nepatogiai. Klystu ?
Kokius matai privalumus lyginant su paprasta dėže ?

Pagal grožį - gražu ir originalu.
 #328791   Wytux
 27 Gru 2011 19:15
Vegys rašė:Žuvis mesi į kibirą ant termoso ?
Kaip sėdisi ? Spėju, nepatogiai. Klystu ?
Kokius matai privalumus lyginant su paprasta dėže ?

Pagal grožį - gražu ir originalu.
Taigi zuviai speciali vidine kisene per puse kibiro , o termosas su maistu stovi kibire. Sededi normaliai, nes kibiras tokio pat aukscio kaip ir deze- o man tosks aukstis tas pac, nes pvz, kai buna keliu auktu dezes tokios auksesnes tai jos man per aukstos- kai sedi ant karsiu ir reikia pasilenkt meskereles pakirtinet tai diskomfortas. Po kailiu- porolonas, tai ner jokio nepatogumo - bent jau sedint ant jo namie :-D
Patogumai lyginant su paprasta deze tai kad kibiras ne kvardatinis ( kazkaip man rodos apvaliam daugiau telpa - Arvidys- tavo nuorodoje kibiras 12litru- manau ryskiai per zemas kad sedet) . Kiseniu komplektas uzsisega viena 'lipucke", "kovineje" padetyje lengva prieiti prie reikiamos balalaikos norint pasikeist ar idet zuvy neatidarinejant dezes, taip pat issimit marmyskes ar blizgutes is kiseniu - nereikia stotis ir lysti i deze ir t.t.- kai salta mane uzknisa atseginet dezes uzsegtukus, atidarinet ir joje kazko ieskot- nes su pirstine paprastai ranka netelpa- reikia ja nusiimti ..... paziurejau, kad per puse kibiro galima prifutbolint ir 15 kiseniu balalaikoms-jas butu lengva keisti sportiniu rezimu. plius dar galvoju patobulint pagrindini dirza kad butu galima susikomplektuot namie pries zvejyba kokiu kiseniu reikia konkreciai zvejybai- ar marmyskint, as su spinigeliu varyt. Dar nesveriau, bet man rodos kibiras turetu but lengvesnis nei metaline deze. Nu bet pirma reik isbandyt ant ledo :che-he:
 #328795   Vegys
 27 Gru 2011 19:22
Spėčiau, kad keturkampę dėžę patogiau nešt nei kad apvalų į viršų platėjantį kibirą.
Karvės kailiukas drėgmės nesugers, nebus šlapia sėdėt per sniegą ? Nuo dėžės tik brūkšt ir nusivalei sniegą.
Oda nebus per kieta prie minuso gero ?
Bet kokiu atveju pagarba už ieškojimą kažko geresnio :)
 #328796   Arvidys
 27 Gru 2011 19:24
Linke kibiras aisku zemas imeciau linka tik del formos! Kažkaip susimasčiau ar ir man panašaus dalyko nepasidarius! Kaip Vegys sako man ir atrodo keturkampi kibira patogiau nest. :)
 #328800   SauliusM
 27 Gru 2011 19:47
Wytux rašė:...kazkaip man rodos apvaliam daugiau telpa...
as maniau, kad tokiam moksle kaip eiline geometrija visi atradimai senai padaryti, bet va, pasirodo kad ne...

o siaip tai sita viedra su odinem kisenem tai uzskaitau. 10 balu. ir vien del to, kad vaizdelis neeilinis hipiskas toks. nu ta prasme japoniskam O-CHU-JE stiliuj :lol:
 #328810   Wytux
 27 Gru 2011 20:10
Vegys rašė:Spėčiau, kad keturkampę dėžę patogiau nešt nei kad apvalų į viršų platėjantį kibirą.
Karvės kailiukas drėgmės nesugers, nebus šlapia sėdėt per sniegą ? Nuo dėžės tik brūkšt ir nusivalei sniegą.
Oda nebus per kieta prie minuso gero ?
Bet kokiu atveju pagarba už ieškojimą kažko geresnio :)
Nera jis ten jau taip ziauriai platejantis kaip kad nuotraukose atrodo- objektyvas biski ispaltino, bet taip- pradzioje norejau daryt is neplatejancio kibiro nuo kokio majonezo ar spakliaus- bet neradau namie reikamo aukscio, o parduotuveje pirkti 20 ar 25 litrus spakliaus vien del kibiro tai irgi :-D jei pasiteisins ideja tai prie progos nusipirksiu ir neplatejanti. Del kailio ir sniego taip pat buvo kilus mintis, bet kailis trumpas- paziuresim kaip bus per sniega- jei ka - ne problema pakeisti ji i oda.
Oda naturali, tai neturetu 'lauzytis' prie minuso, juolab, kad jei daugiau nei -10 nelabai ir sedziu ant ledo. Minusa odos matau tame, kad ji salyginai sunki yra- reikes pasiziureti kokio nors tvirto bet lengvo materiolo pas tiekejus.
SauliusM rašė:[
as maniau, kad tokiam moksle kaip eiline geometrija visi atradimai senai padaryti, bet va, pasirodo kad ne...
Prisipazinsiu, kad is geometrines puses 'nepaziurejau' i sita reikala, tiesiog is praktines puses bent jau man atrode, kad visada i kibira daugiau zuvies prikraudavau nei i deze :-D
 #328815   Vegys
 27 Gru 2011 20:17
Wytux rašė:Prisipazinsiu, kad is geometrines puses 'nepaziurejau' i sita reikala, tiesiog is praktines puses bent jau man atrode, kad visada i kibira daugiau zuvies prikraudavau nei i deze :-D
Turėjai omenyje, kad apvalus kibiras būdavo pilnas, o keturkampio tik pusė ? :)
 #328818   SauliusM
 27 Gru 2011 20:25
eee,tu, kibiras, sluhaj, o tau i tas kisenes sonuose su balalaikom ant to viedro neprisnigs? is vieno kibiro jis mat dvi degtuku dezutes prikraudavo...
 #328821   Wytux
 27 Gru 2011 20:36
Nu tai jei snigs tai prisnigs i tas kisenes .. ir ant galvos ... nu tai bet kam dabar lengva? negi namie sedesi kai sninga :-D Kiseniu apacios nepilnai uzsiutos- kampuose yra sklyles- bevaziuojant namo pro tas skyles i kibira vanduo subegs- beliks tik i vonia ispilti.
 #328823   SauliusM
 27 Gru 2011 20:45
Wytux rašė:Nu tai jei snigs tai prisnigs i tas kisenes .. ir ant galvos ... nu tai bet kam dabar lengva? negi namie sedesi kai sninga :-D Kiseniu apacios nepilnai uzsiutos- kampuose yra sklyles- bevaziuojant namo pro tas skyles i kibira vanduo subegs- beliks tik i vonia ispilti.
nu supratau... kam dabar lengva... bet vistiek kazkiek kilbuku pardaves kepure nusipirk. ar bent kapisona pasisiuk, nes siut tai moki kaip matau. plika galva nevaiksciok kai sninga. miningita koki dar pasigausi netycia...
 #328927   SauliusM
 28 Gru 2011 10:53
Tironas rašė: salmoi turi but
bliamba, nu lyg ir buvau praeita savaite ten, dar seaguaro pirkau, ale uz akies neuzkliuvo kazkaip... nu reiks dar uzeit gal
 #328928   Vaidotas
 28 Gru 2011 10:57
SauliusM rašė:kasnors kurnors situ deziu Vilniuj gyvai matet?
http://www.ciakimba.lt/lt/ziemines-deze ... atech-2870
klausiu apie butent sitas , o ne panasias. atkreippkit demesi i gabaritus ta prasme.
Butu idomu gyvai paciupinet kas per daiktas.
nusipirkus šitą dėžę reikia jai 2 modus padaryt: tai pragręžus plonas virvutes tarp dangčių pririšt, kad atsidarytu nedaugiau 95 laipsniu kažkas dangtis, nes kitaip verčia dėžę, jei klumpinių ešerių neprimesta :grin: dar nuotraukose prastai matosi, bet pats apatinis skyrius padalintas gali but - galima įdėt 2 pertvaras, jos lengvai išsiema todėl labai patogu plaut ją. Ir atpigo blembą per kelis metus... Jo ir aukšta ji, gerai sedėt ilgesniam. Salmo praitą savaitę nemačiau jos.
 #328931   SauliusM
 28 Gru 2011 11:21
Vaidotas rašė:...aukšta ji, gerai sedėt ilgesniam...
:gutgut plius dar ir plati ganetinai tai vejas manau irgi neturetu lengvai ant sono verst kaip kad siauresnius jos analogus, ir kad to nebutu tai dezej butinai turi voliotis termosas pusantrinis ir snabes puslitris, tada nevercia taip lengvai....
Vaidotas rašė:... Salmo praitą savaitę nemačiau jos.
o as dabar pradedu mastyt, kad gal ir maciau kazka panasaus ten, tik ar nebus taip kad lyg ir 3x brangiau nei toj nuorodoj kainavo tai nelabai demesi ir tekreipiau...
 #328936   p.arturas
 28 Gru 2011 12:46
Wytux rašė:Na vienuzodziu daug mislines 'uztiuninau' kibira zieminei zvejybai siemet-duodu jusu teismui ir pastaboms. Jamiau kibira po rublydvidesimt :
pakelti auksciau priekines kisenes,gal dar isiut vidine kisene ten kur termoso ir maisto vieta ir dar si bei ta paslifuoti.... greiciau tas ledas :che-he:
cia is biednumo ar is durnumo???
 #328938   Vaidotas
 28 Gru 2011 13:10
SauliusM rašė: :gutgut plius dar ir plati ganetinai tai vejas manau irgi neturetu lengvai ant sono verst kaip kad siauresnius jos analogus, ir kad to nebutu tai dezej butinai turi voliotis termosas pusantrinis ir snabes puslitris, tada nevercia taip lengvai....
Per 2 metus nebuvo man jos vėjas nuvertęs, tikrai stabili. Tik sakau reikia tas virveles dangčiams pritaisyt. Metalinė fleška arba 05 telpa į dangtį, pirmam skyriui nuo viršaus - reikalingiausi daiktai po ranka :grin:
 #328939   Mike
 28 Gru 2011 13:17
Wytux rašė:
p.arturas rašė: cia is biednumo ar is durnumo???
Is idejos ::hai-bai
Mano galva toks kibiras yra labai geras daiktas varžyboms, gal tik tuo atveju labiau specializuotas turėtų būti, t.y. tiuningo elementai labiau pritaikyti. Va čia puikiai matosi keli variantai tokių tiuninguotų kibirų, iš kurių, manau, Wytux ir sėmėsi idėjų.
http://www.salmo.lt/zinios-is-viso-pasaulio/archyvas-4/
Arba dar tiktų daugiau judriai žūklei, kai žvejys mėgsta ant kelių klūpėti avižėle gaudydamas. Bet sėsliai žūklei ar tolimesniems ėjimo atstumams aš vis tik rinkčiausi dėžę.
 #328941   Wytux
 28 Gru 2011 13:34
Vo vo , jau aisku kaip spiningelius prisabacint. Dariausi ant seslios pagrinde, paziuresim ar pasiteisins.
 #328945   SauliusM
 28 Gru 2011 14:05
Tironas rašė:ne 3 kartus brangiau, bet kad brangiau tai tikrai :)
ot spekuliantai... tai ka, reiks salminej apsiciupinet o paskui pirkt internetu... nors gal pavyks kokia nuolaida isderet ir vietoj, iki siol tai kazkaip padarydavo jie tu nuolaidu ten...
 #328952   SauliusM
 28 Gru 2011 14:57
Tironas rašė:nu spekuliantai spekulianai, ka darysi. kad diemena didesne negu 98lt :)
a tai tie ciakimba cianekimba iskur anas gauna tada jei jau taip....
 #328953   SauliusM
 28 Gru 2011 14:59
Vaidotas rašė:Per 2 metus nebuvo man jos vėjas nuvertęs, tikrai stabili. Tik sakau reikia tas virveles dangčiams pritaisyt. Metalinė fleška arba 05 telpa į dangtį, pirmam skyriui nuo viršaus - reikalingiausi daiktai po ranka :grin:
o cia jau geros zinios. o va su mazesniaja jei 05 sukvepuoji, o klumpiniu eseriu nepagauni per ta laika, tai beda. vien del to ir kyla man noras mazesne i didesne pasikeist.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 15
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė