Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Įranga, apranga, žūklės įrankiai, masalai, įvairūs priedai
 #162103   Raupsuotas
 30 Gru 2009 19:05
Kembrikas lenda pro bet kokia skylute tik reikia moketi ta daryti :ks> Zemiau pateikiu smulku aprasyma.
"Kembriko vėrimas į avižėlę"
Būna, kad parduotuvėje nusipirkus avižėlę ji yra be kembriko.Ką turėtume daryti, norėdami įsiverti į itin mažą skylutę kembriką :?: Darykite kaip tą darau aš ar tie žvejai kurie tą "meną" perkrimtę.Darome taip:
1- Susirandame tarybinių laikų telefoninį kabelį.Jis yra juodos spalvos.Ardome jį.Prapiovus juodą itin kietą plastmasinį šarvą pamatysite blizgančios baltos spalvos gana minkštą foliją.Ją išviniojame kartu su plonyte vielyte susukta spiralės pavidalu.Nuėmę foliją rasite plastmasinę papildomą apsaugą žalsvos spalvos.Ji gana minkšta ir taip pat apsisukusi kaip spiralė.Išvyniojame jos turinį tarsi saldainį ir rasime net 20 mažyčių spalvotų vielučių.Tada imame aštresnį peilį ir pn. apipiovę 3-4cm ilgio kembriko nuvelkame jį nuo vieno viduje esančio laidelio.Tai monolitinė, bet ne daugiagyslė vielutė.Ir tų vielučių yra 20.Taip turėtų atrodyti mano aprašytas sovietinis telefono kabeliukas.
2-Imame pincetu už jau tuščiavidurio kembrikėlio galo ir kitą jo galą patraukiame (proto ribose) su replytėmis.Kembrikėlis ims tysti ir dar suplonės.
3-Ištemtąjo galo pačią pradžią (1-3mm) nupiaukite britvute ir įkiškite į avižėlės skylutę taip kad truputį išlystų.
4-Ta suimkite replytėmis už iškišto kembriko galiuko ir traukite jį per skylutę tarsi norėdami išverti.Kai tik storas kembrikėlio galas ieis į avižėlės skylutę sustokite.Nupiaukite švariai iš abiejų avižėlės šonų įverto neištemtojo kembriko galus.
5-Kembriką verkite iš tos pusės iš kurios versite vėliau valą.
6-Atminkite, kad joks kitas kembrikas, kabeliukas ar kitokia medžiaga jum šitam darbui netiks.
Sėkmės eksperimentuojant veriant kembrikus į avižėles :ks> Jei kam bus neaišku, rašykite, skambinkite, visada paaiškinsiu, padėsiuPaveikslėlis
 #162105   Arunasbaze
 30 Gru 2009 19:16
makaulė rašė:RESPEKTS ;-var-var. ale jei paleisiu kiliny esery....i ant valuo liks tik kilpele :?: :shock: :shock:
Jei labai nepasitiki kliju ar lydmetalio sukibimo galia,galima prakisti 2mm ilgesne kabliuko nuokarpa,pries tai ja pakaitinus ziebtuveliu ir kitoj pusej avizeles ja uzlenkti,uzlenkus -kiek per daug-nukirpti.Tada manau atlaikys bet ka ::hai-bai
 #162108   makaulė
 30 Gru 2009 19:26
Kur gaut tu ruskiu kabeliu :?: Ale Aruno varijantas irgi gut,ypach didelem avizom gaudant srovej,ba ant tu ,,diskoteku,, Minijoj eseriai jama kaip isproteje.
 #162110   saulux
 30 Gru 2009 19:34
makaulė rašė:RESPEKTS ;-var-var. ale jei paleisiu kiliny esery....i ant valuo liks tik kilpele :?: :shock: :shock:

Kiek zinau super glue nera atsparus vandeniui. Man tai visiskai juokingai atrodo tokie klijavimai :liež-uvis :-D :-D
 #162112   minvydass
 30 Gru 2009 19:56
kodel juokingai :?: kai trauki zuvi tigi avizele jis tempe i apacia tu i virsu, ta ausele uzsiskersuoja ir netikiu kad gali istrukt ji :)
 #162114   Arunasbaze
 30 Gru 2009 20:04
saulux rašė:
makaulė rašė:RESPEKTS ;-var-var. ale jei paleisiu kiliny esery....i ant valuo liks tik kilpele :?: :shock: :shock:

Kiek zinau super glue nera atsparus vandeniui. Man tai visiskai juokingai atrodo tokie klijavimai :liež-uvis :-D :-D
Matyt neypatingai zinai,ypac organinej chemijoj :-D Super glue arba kitaip Cyanoacrylatas kieteja ne garuojant jame esanciui tirpikliui,o nuo ore ar kitur esancios dregmes,t.y. vandens :tia-tau .Kliju sukibimo laikas apie 30-60 sek.pilnas sukietejimas po 24 val.Jei nori,gali klijuot ir epoksidke ;-var-var.
 #162115   Raupsuotas
 30 Gru 2009 20:05
makaulė rašė:Kur gaut tu ruskiu kabeliu :?: Ale Aruno varijantas irgi gut,ypach didelem avizom gaudant srovej,ba ant tu ,,diskoteku,, Minijoj eseriai jama kaip isproteje.
Ir kaip tau juos perduoti :?: Buvo neseniai klaipedski pas mane, o dabar be pavasario jauciu nieko nebusPaveikslėlis
 #162121   Kairys
 30 Gru 2009 20:53
Arunobazes mintis per avižos perdirbimo liuks, man patiko, tuo labiau, kad visokių senų kabliukų tikrai mėtosi namuose. ;-)
 #162132   Tanius
 30 Gru 2009 23:03
Tikrai nemanau, kad o.1o valiukas bus stipresnis nei su super glue priklijuotas ausele ;-)
 #162141   saulux
 31 Gru 2009 00:13
minvydass rašė:tikiuosi kad kas nors supratote mano minti :grin:
Supratom puikiai ;uolrait
 #162497   cesius
 02 Sau 2010 19:17
Su kuom avizas "gaivinat", veilokas ,dantu pasta, ... :?:
 #162500   M.Gintaras
 02 Sau 2010 19:26
cesius rašė:Su kuom avizas "gaivinat", veilokas ,dantu pasta, ... :?:
as tai su trintuku biski patrinu
 #162511   Raupsuotas
 02 Sau 2010 20:42
cesius rašė:Su kuom avizas "gaivinat", veilokas ,dantu pasta, ... :?:
Jei nedaug trinti tai gerai ir vilnoniu gabaleliu.Sportininkai vari kaip minejo ir trintuku pavalo.Tavo pavardytos priemones irgi :gutgut Svarbu blizga Paveikslėlis
 #162995   Wytux
 05 Sau 2010 22:44
Tai tu 'neapmusijusias' parodyk, su tuo einamu atspalviu :)
 #163007   Saugirdas
 06 Sau 2010 01:27
Vos kelias matau matau man kibias. GAl just dirbt ne su visom moku / :mėlynvarla
Ir ne visos privalo blizgėt. Bet šiaip ;uolrait arsenalas. Piniginė patiko. ;-var-var.
Pats sidabro nenaudoju, o kibus jis??? :roll:
 #163166   rolandas99
 06 Sau 2010 20:16
http://img3.imageshack.us/img3/8792/p1020715n.jpg

Didesnė dalis avižėlių yra "nariuotos" įgilinimai ant jų po pirmų žvejybų pasilieka tamsūs, o iškilimai pašviesėja. Manau čia ir yra jų žaismas. Apačios švininės, neturi tokio blizgesio kaip cinkas. Sidabras ešeriui,kaip kur, bet balta žuvelė tai nespjauna.
 #163168   Airis
 06 Sau 2010 20:21
per paskutine zvejyba eseriai isviso neziurejo i joki sidabra ar auksa, jame ryskias, salotines, neonines spalvas. man geriausiai kibo ant avizeles su virsutine dalimi kaip svarovskio kristaliukas raudonos spalvos. (upe, gylis 4m, lengva srove, vanduo skaidrus, sniegas ant ledo)
 #163196   rolandas99
 06 Sau 2010 22:03
Airis rašė:per paskutine zvejyba eseriai isviso neziurejo i joki sidabra ar auksa, jame ryskias, salotines, neonines spalvas. man geriausiai kibo ant avizeles su virsutine dalimi kaip svarovskio kristaliukas raudonos spalvos. (upe, gylis 4m, lengva srove, vanduo skaidrus, sniegas ant ledo)


Būna būna. Gal galėtum tos gražuolės foto. Mačiau pas savo moterį sage su kristaliukais, kažkaip daug jų ten -:kiwl O tos dažytos, tai volframas? kokios formos ir svorio, dirbo 4metrų gylije? Būčiau dėkingas ;-)
 #163212   makaulė
 06 Sau 2010 23:35
rolandas99 rašė:http://img3.imageshack.us/img3/8792/p1020715n.jpg

Didesnė dalis avižėlių yra "nariuotos" įgilinimai ant jų po pirmų žvejybų pasilieka tamsūs, o iškilimai pašviesėja. Manau čia ir yra jų žaismas. Apačios švininės, neturi tokio blizgesio kaip cinkas. Sidabras ešeriui,kaip kur, bet balta žuvelė tai nespjauna.
vienos gereusiu avizhu :gutgut mano megztamiausiu 3 jetuke-2 vieta jama.
 #163459   rolandas99
 07 Sau 2010 17:47
makaulė rašė:
rolandas99 rašė:http://img3.imageshack.us/img3/8792/p1020715n.jpg

Didesnė dalis avižėlių yra "nariuotos" įgilinimai ant jų po pirmų žvejybų pasilieka tamsūs, o iškilimai pašviesėja. Manau čia ir yra jų žaismas. Apačios švininės, neturi tokio blizgesio kaip cinkas. Sidabras ešeriui,kaip kur, bet balta žuvelė tai nespjauna.
vienos gereusiu avizhu :gutgut mano megztamiausiu 3 jetuke-2 vieta jama.

Esu gerbėjas tų avižų, tai gal apie 1,3 vietas, kad netapčiau aklu fanatiku.
 #163500   Wytux
 07 Sau 2010 18:55
makaulė rašė:
rolandas99 rašė:http://img3.imageshack.us/img3/8792/p1020715n.jpg

Didesnė dalis avižėlių yra "nariuotos" įgilinimai ant jų po pirmų žvejybų pasilieka tamsūs, o iškilimai pašviesėja. Manau čia ir yra jų žaismas. Apačios švininės, neturi tokio blizgesio kaip cinkas. Sidabras ešeriui,kaip kur, bet balta žuvelė tai nespjauna.
vienos gereusiu avizhu :gutgut mano megztamiausiu 3 jetuke-2 vieta jama.
..Napishytie vies spisok pozalsta .... labai ;uolrait ir foto pavidalu ;;yel
 #163796   Fishermen
 08 Sau 2010 18:39
Wytux rašė:
makaulė rašė:
rolandas99 rašė:http://img3.imageshack.us/img3/8792/p1020715n.jpg

Didesnė dalis avižėlių yra "nariuotos" įgilinimai ant jų po pirmų žvejybų pasilieka tamsūs, o iškilimai pašviesėja. Manau čia ir yra jų žaismas. Apačios švininės, neturi tokio blizgesio kaip cinkas. Sidabras ešeriui,kaip kur, bet balta žuvelė tai nespjauna.
vienos gereusiu avizhu :gutgut mano megztamiausiu 3 jetuke-2 vieta jama.
..Napishytie vies spisok pozalsta .... labai ;uolrait ir foto pavidalu ;;yel

Pasmatri navirhu tam link ! Tam i foto ! :-D :-D
 #163802   Wytux
 08 Sau 2010 19:21
Fishermen ty mienia nie ponial ....mnie nuzno top3 avizai makauliesa , miesto 2 tolko jasno poka.....
 #163816   makaulė
 08 Sau 2010 20:16
nemuoku det fotkiu,ir nefotkyju........zodziu pirma- gaublys diskoteka-tokia apvali su labai daug briaunu,mazesnis variantas,varinis-dirba visa ,,mirusy,, sezona visur.Trecia-dazyta,oranzinis,geltonas lashelis,kartais ju virshu padryzuoju juodu markeriu-bet tik virshu-dirba tada,kai jauti kad yra dideliu eseriu,bet i tradicines-nereaguoja.
 #163820   Arunasbaze
 08 Sau 2010 20:19
makaulė rašė:nemuoku det fotkiu,ir nefotkyju........zodziu pirma- gaublys diskoteka-tokia apvali su labai daug briaunu,mazesnis variantas,varinis-dirba visa ,,mirusy,, sezona visur.Trecia-dazyta,oranzinis,geltonas lashelis,kartais ju virshu padryzuoju juodu markeriu-bet tik virshu-dirba tada,kai jauti kad yra dideliu eseriu,bet i tradicines-nereaguoja.
Sutampa su mano prioritetais :-D
 #163824   makaulė
 08 Sau 2010 20:38
todel,kad gaudai ytariu irgi 3 kart per savaite i ne kuojas.O siaip,kad atsirinkti kur kada,ir kokios avizos,reik netinget perrishinet,nors ir nefaina,rankos shala,valas nelenda te kur turi lyst i tt.....siandie perrishau 4 avizas,kuriu neturejau ant atsarginiu meskereliu,ir 1viena pasiteisino,ir sukibo....o buciau paruoshtom birbines butu :wh.flag:
 #163827   rolandas99
 08 Sau 2010 20:50
makaulė rašė:nemuoku det fotkiu,ir nefotkyju........zodziu pirma- gaublys diskoteka-tokia apvali su labai daug briaunu,mazesnis variantas,varinis-dirba visa ,,mirusy,, sezona visur.Trecia-dazyta,oranzinis,geltonas lashelis,kartais ju virshu padryzuoju juodu markeriu-bet tik virshu-dirba tada,kai jauti kad yra dideliu eseriu,bet i tradicines-nereaguoja.
Išgelbėjai,jau ruošiausi prie ''cironkinės''svarovskį tą iš sagės prisabačinti.Ryt piktą orą praneša,avižos pailsės,dirbs balansyras.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 21
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė