Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Įranga, apranga, žūklės įrankiai, masalai, įvairūs priedai
 #343158   Mike
 19 Vas 2012 12:15
Ar ryte buvo toks pats lipnus kaip vakare, ką tik sudrėkinus? Gal nesudrėkinai normaliai, todėl dalelės neišbrinko ir jaukas tapo per lengvu - neskęstančiu. Šiuo atveju geriau yra perdrėkinti jauką, nes žiemą žuvis dažnai nenori labai aktyvaus, "sprogstančio" jauko. Perdrėkintas tiesiog gultų ant dugno, šiek tiek skleistųsi ir taip viliotų žuvį. O sunkinti visada galima juodžemiu.
 #343184   Antas
 19 Vas 2012 16:44
Mike rašė:Ar ryte buvo toks pats lipnus kaip vakare, ką tik sudrėkinus? Gal nesudrėkinai normaliai, todėl dalelės neišbrinko ir jaukas tapo per lengvu - neskęstančiu. Šiuo atveju geriau yra perdrėkinti jauką, nes žiemą žuvis dažnai nenori labai aktyvaus, "sprogstančio" jauko. Perdrėkintas tiesiog gultų ant dugno, šiek tiek skleistųsi ir taip viliotų žuvį. O sunkinti visada galima juodžemiu.
nu buvo siek tiek perdrekintas (rutuliai formavosi labai puikiai nenaudojant visai jegos), vakare ir ryte lipnumas buvo vienodas, tai vat ir man mistika, kad taip gavosi .....
 #343187   Vegys
 19 Vas 2012 17:14
Antai, kvailas toks klausimas - neišsausėjo per naktį ? Gal vis tik nedadrėkinai ?
P.S. juokais - šššš.... ten o ne pašaras. Nes tik šššš.... plaukia :)
 #343334   Antas
 20 Vas 2012 08:27
Vegys rašė:Antai, kvailas toks klausimas - neišsausėjo per naktį ? Gal vis tik nedadrėkinai ?
P.S. juokais - šššš.... ten o ne pašaras. Nes tik šššš.... plaukia :)
matyt šššš buvo :-D dar ne toks, kad issausetu :lol:
as su tuo zieminiu trapper (kuojinis ir universalus) ir rudeni bandziau zuvauti prie 0 - +5 laipsniai, tai is seryklu labai blogai issiplaudavo, nors buvo nepridrekintas, sakyciau netgi sausas.
viena isvada persasi, kad vegys teisus del to šššš .....
reiks vasarini paimt isbandyt, tada viskas bus aisku.
 #343451   pensininkas
 20 Vas 2012 15:01
zieminis (tiksliau - saltam vandeniui) traper geltonas yra - keleta kartu bandziau, nenuvyle. bet sunkiai sekas man ji surast.
o sikart bandziau vasarini, kazkokios firmos, nepamenu, lygtais gutkeviciu, juodas, kuojai. irgi viskas su juo buvo gerai.
 #352982   Goild
 19 Kov 2012 23:46
Nusipirkau Uab 'Sedum' pagaminta ,juoda ziemini jauka,atsidaraiu ipakavima ir is jo pasklido keistas deguto kvapas .Gal kas buvo susidures su tuo stebuklu? I zvejyba jo neemiau ,nes mano zvejybinis protas tam labai stipriai papriestaravo ,teko is namie esanciu produktu susimalti skanesniau atrodanti prievila .
Idomi bandziusiuju nuomone ,cia man toks smirdalas pakliuvo ,ar jis is tikruju toks yra.
 #352995   dainiuška
 20 Kov 2012 06:54
Aš irgi tapau šio jauko "auka" :lol: Dar gerai, kad praplėšiau pokelį namuose iš vakaro, norėdamas pasitikrinti, kaip kvepia. Jjo kvapo tikrai negalima apibūdinti žodžiu "kvepia" :-niak' Sekantį rytą nusipirkau normalaus pašaro, bet dėl įdomumo ant ledo pasiėmiau ir šitą brudą. Per 4 pašertas eketes - nei kibimo, nors visai netoliese, pasišėrus kitu pašaru, smagiai traukiau kuojytes...
 #353091   Goild
 20 Kov 2012 12:45
As ji akvariume isbandziau ,tai zuvis i kita akvariumo kmpa pabego ir pradejo oru kvepuot!!! :-vimt ,dar pataupysiu iki siltu oru ,pametesiu kur pakranteje ,paziuresim koks poveikis bus ,matyt chebra kazkokiam garaze grindis isslave ir i maisiukus supilste .
 #353112   Goild
 20 Kov 2012 13:20
Ypatingai jei jie sedi auksciau sroves :-D ,Visdelto geriausia paciam gamintis ,vasar tik taip ir darau ,prisiperku visko maisais ir maitini zuvis visa vasara ,maisydamas ivairius ingridientus.
 #440084   TheTomas
 16 Sau 2013 16:54
Kas cia pasidare dar savaitgali pagaudziau normaliai kuoju ir dydzio normalaus, o pastarosiomis dienomis visai nusmulkejo iki degtukiniu... Gal kokiu stambesniu pasaru pasert reiktu?
 #440984   giedriuzzz
 18 Sau 2013 15:36
Katik nusipirkau Traper žieminio pašaro jau paruošto, tipo sudrėkinto. Ėmiau matylio skonio ir karšinio. Gal kas jau esate bandę tokį čiūdą?
Pardavėjas sakė, kad neblogas :roll:
 #441043   vava
 18 Sau 2013 17:41
joo, atrask pardaveja, katras sakytu, jog shudu prekiauja....
as viena ziema buvau "uzkibes"ant granuliuoto pasaro... tai taip jis man ir nesuveike niekad.. :)
 #441061   Saugirdas
 18 Sau 2013 18:32
Esu kažkokio karšinio Traper bandes, bet kažkoks triper buvo... :roll:
Vava, Rokiškyje yra vienas pardavėjas, kuris bent jau man tai teisingai pataria, pasako koks prastas pašaras, koks geras, tiek žiema tiek vasara, dar pataria, kokius guminukus ešeriui siūlyt, ale nevisad del to sutinku. :grin:
 #441065   giedriuzzz
 18 Sau 2013 18:45
Nu sekmadienį jei jėgos leis išmėginsim tą Traper-triper pašariuką :lol:
Reiks sėst kažkur netoli saugirdo, nes pas jį aple super-duper-fantastic pašaras. Žiūrėsim kas te kaip :twisted: :lol:
 #441446   Saugirdas
 20 Sau 2013 20:11
Mano super-duper-fantastic pašaras sudirbo 8kart geriau nei Tavo triperiukas, taip, kad... :-D
 #441532   vava
 20 Sau 2013 22:39
giedriuzzz rašė:Nu sekmadienį jei jėgos leis išmėginsim tą Traper-triper pašariuką :lol:
nu i kaip pasaras?
 #451790   TheTomas
 24 Vas 2013 17:51
Galvoju reik ateinancia visa savaite pasert vienoje vietoje. Gylis apie 5-6m. Dugnas lekstas galvoju gal pavyks prisivilioti karsiu arba kuoju. Aplinkiniu zveju megstamiausias pasaras yra manu kruopos :grin: as dar megdavau imaisyt ir aviziniu dripsniu. Bet pastaruoju metu nelabai dirba sis pasariukas. Gal koki pasiulyt galit? Kuom jus seriat?
 #451841   SauliusM
 24 Vas 2013 20:46
kai dar kuojas gaudydavau senais laikais, tai budavo labai efektyvu lietuviskas maltas sunu edalas (au au berods vadinosi) sumaisytas su virtais zirniais. bet ar kur eitu to edalo siais laikais gaut tai nezinau.
 #453712   pensininkas
 03 Kov 2013 20:29
gal kas koki slapta ingridienta man parasys, kuri idejes i jauka, privanociau lesciu kruva? P.s. visus paleisiu
 #453726   Bratka
 03 Kov 2013 21:11
pensininkas rašė:gal kas koki slapta ingridienta man parasys, kuri idejes i jauka, privanociau lesciu kruva? P.s. visus paleisiu
Boro rugstis labai tinka :gutgut
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 13
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė