Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Įranga, apranga, žūklės įrankiai, masalai, įvairūs priedai

 #150078   Dusia
 03 Lap 2009 20:45
Pasiemiau ir as tokius ,ir taip pat laukiu ziemos :-D Bus matyt ar verti tu pinigeliu

 #150145   Skumbrotas
 04 Lap 2009 10:00
saturnas rašė:siaip galetumet kokia ir nuoroda mestelt , wisgi idomu kokie ten tie .... :roll: :-D
Čia mtyt kalba eina apie merino vilnos apatinius. Pernai pirkau, geras daiktas.
Čia apie pačią medžiagą:
http://www.rasakila.lt/lt/naudinga-zino ... -vilna.htm
Čia Audimo šiemetiniai pasiūlymai:
http://prekyba.audimas.lt/visos-prekes/ ... da-xs.html
http://prekyba.audimas.lt/visos-prekes/ ... a-xxs.html
Yra ir pigesnis varijantas ne iš merino vilnos, žiūrėti Oniks seriją:
http://prekyba.audimas.lt/visos-prekes/ ... ?tipas=284

 #150273   LAURUX
 04 Lap 2009 19:06
Skumbrotas rašė:
saturnas rašė:siaip galetumet kokia ir nuoroda mestelt , wisgi idomu kokie ten tie .... :roll: :-D
Čia mtyt kalba eina apie merino vilnos apatinius. Pernai pirkau, geras daiktas.
Čia apie pačią medžiagą:
http://www.rasakila.lt/lt/naudinga-zino ... -vilna.htm
Čia Audimo šiemetiniai pasiūlymai:
http://prekyba.audimas.lt/visos-prekes/ ... da-xs.html
http://prekyba.audimas.lt/visos-prekes/ ... a-xxs.html
Yra ir pigesnis varijantas ne iš merino vilnos, žiūrėti Oniks seriją:
http://prekyba.audimas.lt/visos-prekes/ ... ?tipas=284
taip kalba eina apie tuos pacius merino vilnos apatinius. kainavo berods apie 170lt (abidvi dalys)

 #150278   Skumbrotas
 04 Lap 2009 19:32
LAURUX rašė: taip kalba eina apie tuos pacius merino vilnos apatinius. kainavo berods apie 170lt (abidvi dalys)
Pabrangino gyvatės :evil: Pernai per api dalis buvo apie 140, pirkau su kalėdine nuolaida už 100. Bet gal geresni šiemet :roll: :twisted:

 #150283   Skumbrotas
 04 Lap 2009 19:54
Turiu dar ir sintetinį komplektą pirmam sluoksniui, tai tą iš merino naudoju tik žiemą, nes jis dar ir šilumos priduoda. O sintetinį šiltesniu metu. Pagrindinę funkciją nutraukti prakaitą nuo odos gerai atlieka abudu, užsivilkus antram sluoksniui normalų fleesą ir dar kažkiek kvėpuojančius, neperšlampamus ir neperpučiamus viršutinius rūbus visiškas komfortas. Sausa, šilta ir labai lengva. Niekad nebelysčiau į visokius medvilninius apatinius, vilnonius megstinius ir milicininko dublionkę :!:

 #150516   Vitolis
 05 Lap 2009 18:23
Nukirtau shiandien ir ash Audimo Dagon apatinius. Matysim kaip tie Merinosai ar pasiteisins. Iki shiol neshiojau irgi Audimo taciau KROSS. Jie tikrai mieli prie kuno. Tai ne Norfino zali sintetiniai, kuriuos rengiuosi tik kai ne tiek shalta. O ir nejauku man su jais. :(
Vat ka daro reklama. Ar nebusiu tik eiline auka. Bet jei Skumbrotas rekomendavo, nutariau ishbandyt. :-D

 #150745   Vitolis
 06 Lap 2009 16:08
Apsivilkau shiandien ash tuos Audimo DAGON apatinius. Na nezinau, kazko truksta :-D Labai jau jie plonyciai ir dar kas mane neramina, kad kai nusirenginejau, tai visi brashka, treshka nuo el. ishkrovu. Tai ar jie taip turi isielektrint, kai ish 100% vilnos? Ar tik neinkisho man tu stipriai pigesniu, kur didesne dalis juose sintetikos, pakeite pakuote :-D

 #150746   Skumbrotas
 06 Lap 2009 16:22
Sintetiniai beveik visiškai nesielektrina, o tie merininiai tai ir man biški batareikas pakrauna, kaip ir priklauso vilnai beje :-D Tik nelabai kreipiu dėmesį. GAl kokiu specialiu antistatiniu purškalu juos papurkšt jei elektros nereik :?: :roll:

 #150756   Airis
 06 Lap 2009 17:20
Vitolis rašė:Apsivilkau shiandien ash tuos Audimo DAGON apatinius. Na nezinau, kazko truksta :-D Labai jau jie plonyciai ir dar kas mane neramina, kad kai nusirenginejau, tai visi brashka, treshka nuo el. ishkrovu. Tai ar jie taip turi isielektrint, kai ish 100% vilnos? Ar tik neinkisho man tu stipriai pigesniu, kur didesne dalis juose sintetikos, pakeite pakuote :-D
siaip tie second skin ir buna daznai sintetiniai ir labai ploni.jie atstumia prakaita nuo odos ir patys nesudreksta.jie neturi sildyti

 #150787   Vitolis
 06 Lap 2009 19:40
Tai tada ramus. Maniau, kad ne tuos paemiau, nes rode ir tuos pigesnius, bet kai paziurejau ant dezutes, tai lyg ir viskas ciki. Del shildymo, tai ner problemu, ant virshaus Norfino storuosius uzsitraukiu ir gut :-D

 #150794   amberiss
 06 Lap 2009 21:15
Vitoli,nesijaudink naturali medziaga lengvai isielelektrina,tik saugokis kad nenutrenktu :grin: Cia tas pats,kaip su gerais dzinsais islipdavau is masinos ir gaudavau per nagus :-D

 #150801   Vitolis
 06 Lap 2009 21:51
amberiss rašė:Vitoli,nesijaudink naturali medziaga lengvai isielelektrina,tik saugokis kad nenutrenktu :grin: Cia tas pats,kaip su gerais dzinsais islipdavau is masinos ir gaudavau per nagus
:-D
Jo. gerai kad ne per pomidorus :grin: Nepamenu, kuris cia ish forumieciu rashe, kad jo fideris ziebia per nagus. Ash jau tada norejau paminet, kad gal jo apranga ta diena kalta buvo o ne pats blankas :grin:
 #158403   Tanius
 09 Gru 2009 23:34
Sonca, kad kaina i tu kitu audimo panasi. Beja gavau dovanu toky stora megstiny, sake specialei zvejybai, "Eric Taberly" - storas, toks ydomus megstinis nuo "Panoply" firmos negirdetos kazkokios, gal laike, ciupineje kas nors esat? Sudetis 100proc. poliesteris parasyta.
 #158404   Vaidis
 10 Gru 2009 00:12
Sonca, šitie iš AIC irgi ne tiek kainuotų jeigu būtu iš Merino vilnos, sintetiniai ir audimo pan kainuoja
 #158889   Airis
 11 Gru 2009 20:16
kartais buna tom philips parduotuveje idomiu apatiniu rubeliu ir flysini kombinezona esu ten pirkes, ir slidinejimo kombinezona kvepuojanti ziemai ant ledo, viskas popigiajai ir kokybe nebloga.
 #159146   Helias
 13 Gru 2009 18:12
Sveiki,
nuo ledo zvejojo nuo praeitu metu, bet turiu viena problema. Labai sala rankos, ka daryt , kad jos taip nesaltu. Nes nervina pazvejoji ziema koki pusvalandi, ir jau rankos susalusios buna kaip reikiant, net motyliu sunku uzkabint. Gal yra kokiu metodu, kurie jums is tikruju padeda. Girdejau, kad pries zukle reikia ikist rankas i ekete, tada apytaka pagereja ir nebesala rankos, bet isbandes ir sitai, ir nieko nepadejo, tik rankos dar labiau salt pradejo. Pirstines irgi retai padeda, meginsiu siais metais nusipirkt kokias labai rimtas, gal pades.
 #159160   Bratka
 13 Gru 2009 20:02
Zasies taukais rankas itrink,tikrai kad padeda,patikrintas metodas.Del pirstiniu,jei pas tave jau taip stipriai rankos sala tai tik kumstines pades su naturaliu kailiu,pirstuotu gali net nepirkt,nes kai pirstai atskirai jie greiciau sala.
 #159189   Sukriuke
 13 Gru 2009 22:01
Kazkaip man rankos nesala isvis,net keista,buna ilgai zvejoju o kiti paima manop ranka sako sakes kad siltos,bet siaip slidininko pirstines turiu tai greitai kaista rankos,bet nepatogu zvejoti,bet kaip man retai kada rankom salta,tai uztenka pilnumoje :)
 #159192   Skumbrotas
 13 Gru 2009 22:39
marens rašė:Kazkaip man rankos nesala isvis,net keista,buna ilgai zvejoju o kiti paima manop ranka sako sakes kad siltos,bet siaip slidininko pirstines turiu tai greitai kaista rankos,bet nepatogu zvejoti,bet kaip man retai kada rankom salta,tai uztenka pilnumoje :)
Čia kiekvieno žmogaus individualios savybės, surištos su kraujotaka. Turiu pažystamą, kuris apskritai nenaudoja pirštiniu, net žvejodamas prie -15C, taip pat turiu kitą pažystamą, kuris ir su pirštinėm šala pirštus net prie -1C.
 #159320   maske
 14 Gru 2009 16:06
Vitolis rašė: Neshioju jau net neatmenu kiek ziemu. Visokias ishbandziau. Sitos man geriausios.
cia norfino vilnones? as ziuejau kazkokias norfino, su flysu tai siules jau nauju irsta... bet patogios :grin:
 #159406   Vitolis
 14 Gru 2009 23:07
maske rašė:
Vitolis rašė: Neshioju jau net neatmenu kiek ziemu. Visokias ishbandziau. Sitos man geriausios.
cia norfino vilnones? as ziuejau kazkokias norfino, su flysu tai siules jau nauju irsta... bet patogios :grin:
Ne Norfino o Salmo
 #159413   Tanius
 14 Gru 2009 23:24
Man su rankom irgi beda didele, gera tema uzvedei, is tokiu ydomesniu minciu kurias skaiciau, kad pvz: imi stipriai per dideles kumstines ir kibimo metu paprasciausiai stipresniu mostu jos nusmuka, BET, pavyzdziui gaudyt avizele nebeiseina, beja lyg tais MINDULE minejo, kad naudoja kazkokius mini sildytuviukus, gal galima placiau :ks>
 #159419   Vitolis
 14 Gru 2009 23:38
Yra ju visokiu tu shildytuviuku. Ash dar sovietiniais laikais nusipirkau Daugpily toks per visa delna metalinis nikeliuotas ir plokshcias. Dirba kai ziebtuvelis. Uzsipildo ziebtuveliu kuru, su paciu ziebtuveliu uzdegi jo degikli (katalizatorium ji vadina) paskui uzputi ir jis smilksta ir inkaista visas jo korpusas. Insidedi i vidine kishene striukes, tai maloni shiluma apima visa kuna. Kai shalta rankom, idedi ji tiesiog i pirshtine, i rankos delna ir moment ranka sushyla. Tik kad va nukishau kazkur, neberandu. Reiks geriau pasiknist. Shilumos, vieno uzpildymo, pilnai uztenka visai dienai, dar ir namie buna shiltas.
 #159470   Vaidis
 15 Gru 2009 11:01
gal kam pasirodys, kad esu mazochistas ir nežinau ar kam padės, bet man padeda ;uolrait
kai jau visai rankos sustyra - šmaukšt į eketę, aišku pirmas jausmas :superšokas , bet po kelių minučių pradeda kaist :-ou-je !yeee!
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 17
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė