Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Įranga, apranga, žūklės įrankiai, masalai, įvairūs priedai

 #40367   Vegys
 15 Spa 2007 12:27
Norejau paklaust, o gal kas nors turit / naudojat tas kojines kur 40-60 Lt kainuoja ? Firmu nepamenu, todel rasau kainom. Ant ju dar buna surasyta iki kiek temperaturos jas geriausiai aveti. "Laikas Zvejoti"pardavejas pernai gyre. Kazi verta / neverta pirkt ? Lig siol su vilnone zvejodavau, bet si vistiek sudreksta (nepadeda net koju plovimas pries zukle).

 #40370   Skumbrotas
 15 Spa 2007 13:02
Vegy, kad kojinės sudrėksta tai tikrai ne kojinių kaltė, o greičiau batų. Nesu matęs visiškai "nedrėkstančių" kojinių, jei kas tokias žinot būtų įdomu gauti informacijos.
Tikriausiai kalbi apie "romados" vežamų kojinių seriją (Mund, Himalai ir pnš). Kai jos pasirodė nusipirkau tokias - ne brangiausias ir ne pigiausias, 38lt berods mokėjau. Paskui dar vienas pakaitines nusipirkau, paskui dar žmonai ilgas iki kelių. Man jos patiko, žymiai geriau nei vilnonės. Šiek tiek sudrėgsta, bet ne tiek kiek vilnonės. Naudoju ir su žieminiais batais ant ledo, ir su braidymo kelnėmis lysdamas į šaltą vandenį. Gal ir didoka kaina, bet vaistai nuo peršalimų dar brangiau kainuoja...

 #40374   Vegys
 15 Spa 2007 13:32
Manau kad mes kalbame apie tas pacias kojines. Jei jos nors siek tiek geresnes uz vilnones, reiskias reiks nusipirkt. Kaina jo, didoka, ale mano batai ner labai silti, prie -20 su vilnonem saltukas jausdavosi.

Dekui uz informacija !

P.S. as jau biski ledo pasiilgau :oops:

 #42460   senelis
 09 Lap 2007 11:07
Ziemos sezonui artejant nutariau atnaujinti garderoba.Viska kaip ir susirankiojau,bet va liko pirstines.Na reiktu gi pakeisti tas kailines boksininko pirstines i kazka modernesnio :) .Kokias jus devite? Kokias patartumete pirkti? Aciu.

 #42469   gelmės
 09 Lap 2007 13:14
Nežinau kas per rankos pas mane, bet dažniausiai gaudau be pirštinių. Jei pradeda šalti pirštai, tai užsidedu tas pačias kailines. Bandžiau ir nupjautais galais, ir dar kažkokias, man nesušyla rankos kai to reikia. Tiesa, prie -10 ar kažkur dar žemiau sunkiai išvažiuoju į žvejybą. Nors baisiau yra vėjas...

 #42508   Vitolis
 09 Lap 2007 21:23
senelis rašė:Ziemos sezonui artejant nutariau atnaujinti garderoba.Viska kaip ir susirankiojau,bet va liko pirstines.Na reiktu gi pakeisti tas kailines boksininko pirstines i kazka modernesnio :) .Kokias jus devite? Kokias patartumete pirkti? Aciu.
Jau shiemet bus penktas sezonas, kai naudosiu tas pacias Salmo firmos megstas pirshtuotas pirshtines. Delnai ju pasiuti minkshta oda, o vidus flisu. Labai shiltos ir jokiu problemu. Kainelabai shalta, tai ir sh kaip Gelmes nenaudoju jokiu. Taciau su tais nupjautais pirshtais ash negali. Man tada jau geriau visai be pirshtiniu. Kai reikia uzmaut trukliukus, nusimaunu ir tiek. Tiesa shimet jau dairaus nauju, taciau kol kas tinkamu sau neaptikau, nors ju yvairiu pvz. Romados parduotuv. sociai. Maciau ir matavausi vienas, kurios tikrai lipte prilipo prie rankos, bet kai pasake kaina, tai ish karto padejau i vieta. 195 Lt Tai va.

 #42509   senelis
 09 Lap 2007 21:45
Na neee,195 Lt netinka !nea! As irgi kiek galima kenteti gaudau basomis rankomis... O i siltas kumstines ikisu rankas tik pasisyldyti... Nors reikes nukulniuoti i romada i zvalgyba :neutral:

 #43307   Gedasas
 21 Lap 2007 10:17
vakar armijai ir civiliams Vilniuje radau alia apatinius su kailiu is vidaus papigiaja, kaina tik 10 Lt :lol: jie gal storoki ir itin silti , ant stintu sedejimo jauciu bus labai geras dalykas :roll: ten buvo dar keliu rusiu siltu apatiniu ir ta pacia kaina :roll:

 #43309   Edosius
 21 Lap 2007 10:27
Gedasas rašė:vakar armijai ir civiliams Vilniuje radau alia apatinius su kailiu is vidaus papigiaja, kaina tik 10 Lt :lol: jie gal storoki ir itin silti , ant stintu sedejimo jauciu bus labai geras dalykas :roll: ten buvo dar keliu rusiu siltu apatiniu ir ta pacia kaina :roll:
Adresa tiksliau gali pasakyti?

 #43310   Agis
 21 Lap 2007 10:35
http://arsenal.lt/lt/

Buvau pernai pirkes is ju kazkokias is suns vilnos.Tikrai siltos, taciau problema tame, kad isskalbus susitrauke, nors ploviau rankomis tikrai ne karstame vandenyje :evil: Is 46 paliko kokio 40 :cry:

 #43313   Gedasas
 21 Lap 2007 10:54
Edosius rašė: Adresa tiksliau gali pasakyti?


http://arsenal.lt/lt/kontaktai/#2

buvau senamiescio parduotuveje, o ar yra justiniskese, nezinau :roll:

 #43319   Gdainius
 21 Lap 2007 11:15
Edosius rašė:
Gedasas rašė:vakar armijai ir civiliams Vilniuje radau alia apatinius su kailiu is vidaus papigiaja, kaina tik 10 Lt :lol: jie gal storoki ir itin silti , ant stintu sedejimo jauciu bus labai geras dalykas :roll: ten buvo dar keliu rusiu siltu apatiniu ir ta pacia kaina :roll:
Adresa tiksliau gali pasakyti?
laisvės pr. 62,prie Nestės kolonėlės, kur kertas Rygos ir Laisvės pr.

 #44443   Vegys
 04 Gru 2007 16:54
Kiek milijonu sumokejai ? :)

 #44446   Donis
 04 Gru 2007 17:28
Nekainuoja jie milijonus :grin: ,apie 300 litu jei gerai pamenu,uztat polartec medziaga,kas labai daug reiskia :)

 #44448   Airis
 04 Gru 2007 17:55
saniokas rašė:Nusipirkau Vision firmos apatinius,nes jau Norfin nusibodo.
http://www.visionflyfishing.com/thermal ... erall.html
kas turi sake labai geri ir aplamai kiek turiu Vision rubu tai visi super.
super daiktas, jau viena sezona atitasiau

 #44449   Airis
 04 Gru 2007 17:59
labai idomiu flees kombinezonu yra pirkti thom phillips parduotuveje. tik 34lt. klaipedoje ismieru jau nebebuvo. atrodo geras pasiuvimas, uztrauktukas per prieki, kisenes , uzsegamos sleikos, sustiprintos keliu ir uzpakalio vietos. na aisku medziagos kokybe nepalyginsi su vision, bet silta

 #44452   Vegys
 04 Gru 2007 18:10
Donis rašė:Nekainuoja jie milijonus :grin: ,apie 300 litu jei gerai pamenu,uztat polartec medziaga,kas labai daug reiskia :)
O cia jie ziemai ar braidziojimui upese pirkti ? Jei ziemai, kaip uz apatinius, 300 LT ner mazai, 1/2 kombenzono kainos :roll:

Apsvieskit mane neismaneli kuom ta polartec medziaga ipatinga ? Esu girdejes, ale kas do daiktas - nezinau ...

 #44454   Airis
 04 Gru 2007 18:27
naudojau juos kai i jura lasisu varem ir ant stintu mariose ejom. o medziaga , kaip ir fleesas tik tamposi i visas keturias puses ir prakaita atmusa i pavirsiu.

 #44456   Donis
 04 Gru 2007 19:27
Neisitampo,skalbiant nesivele,uz flece kvepuoja ir sildo geriau,yra lengvesnis.

 #44469   tuomahaukas
 04 Gru 2007 20:31
Mačiau kad Gintasas turi "NORFIN cosy line" flisinius apatinius, berods tokie patys ir pas Gedasą.
Gintasas sakė kad maunas tiesiai ant pliko kūno ir jie nelimpa, nešunta ir pan. :roll: Pats praeitą pavasarį buvau ant pliko kūno užsidėjęs flisinį džemperį, tai labai nekoks jausmas- prakaitas žliaugė, visas aplipau pūkais kaip viščiuks :lol: . Gal flisas flisui nelygu ? :roll:
Kokie dar apie juos atsiliepimai iš naudojusių ? Ar verta pirkti ? Ar tikrai nieko po apačia nereikia dėtis ?

 #44470   Donis
 04 Gru 2007 20:42
Po apacia nieko detis negalima,jei pasimausi koia paprasta maike,jokio efekto nebus,ir kaip rasiai istiesu,flecas,flecui nelygus.

 #44471   žVYNAS
 04 Gru 2007 20:45
Idekit kas nors kokiu teisingu drenaziniu apatiniu nuoroda :roll: , bus didelis aciu!

 #44472   Vegys
 04 Gru 2007 20:55
tuomahaukas rašė:Kokie dar apie juos atsiliepimai iš naudojusių ? Ar verta pirkti ? Ar tikrai nieko po apačia nereikia dėtis ?
Klausi apie Cosy Line ? Turiu, naudoju. Mano atsiliepimai : pirkt neverta. Kodel ? Todel kad kelnes yra be rysio, ty nemalonios. Jas uzsidejus norisi kuo greiciau nusiimt. Gal kaltos storokokos mano kojos ? :lol: Taip gavosi, kad is komplekto tik megztini naudoju. Beje, jo nededu ant nuogo kuno. Po apacia rengiuosi Jaxon apatiniais. Todel jei pirkciau dabar, geriau jau pirkciau Thermo line (kaip apatinius) + koki nors geresni flysini megztini.

 #44474   ruginukas
 04 Gru 2007 21:18
siuose krastuose - GB, drabuziu parduotuvese (pvz.Matalan) yra pirkti fleesiniu apatiniu (poliesterio) ir plonesniu ir storesniu
aisku ant ju nera uzraso Norfin ar pan. :)
bet kokybe tikrai neblogesne ir kaina kelis kart mazesne nei tokio pacio daikto zukles parduotuveje ;-)
senokai nevaiksciojau po Lietuvos drabuziu parduotuves,
gal jau ir ten yra ...
:roll:

 #44481   žVYNAS
 04 Gru 2007 21:48
o siuose krastuose kur as esu(norge), fleeso apatiniai drabuziu parduotuveje yra tikrai nepigus, as ziurejau storesnius, litais tai butu apie 300, cia kelnes ir dzemperis, o zukles prekiu parduotuveje dar brangiau, vien uz kelnes su sleikom sumokejau netoli 900 Nok. Mane labiau domina ar dedates drenazinius rubus po fleesu, kokios firmos ir kokie atsiliepimai, nes esu skaites, kad tipo jie butini jei daugiau vaikstai, judi, i reklamas demesio nebelabai kreipiu tai noreciau tikslios informacijos is naudojanciu ar kazka suprantanciu. Dar karta bus aciu!

 #44483   Skumbrotas
 04 Gru 2007 22:00
Gerai visa rūbų politika buvo išdiskutuota neseniai konfoje. Štai keleta kertinių pasisakymų:
http://www.konferencijos.lt/article.php ... ame=zvejai
http://www.konferencijos.lt/article.php ... ame=zvejai
Gerai Donis pastebėjo, kad fleesas nelygus fleesui, jų yra daugybė rūšių. Ką nors perkant reikia pirma gerai išsiaiškinti to daikto sąvybes, ar jos atitiks poreikius. Mano pirmieji bandymai įsigyti šiuolaikinius po kostiumu dėvimus rūbus baigėsi pinigų išmetimu į spintą, nes vadovavausi principu "kam mokėti daug, jei galima už sąlyginai mažai nupirkti". Prie nesėkmės prisidėjo aišku ir visokių marmalių reklaminiai staripsniai žurnaluose.
Pateiktose nuorodose VT visiškai aiškiai išdėsto kaip reikia rengtis - drenažiniai apatiniai, vienas ar du sluoksniai fleeso, geras kvėpuojantis kostiumas.

 #44488   žVYNAS
 04 Gru 2007 22:58
Aciu Skumbrotai uz informacija, dabar zinau ka ir man atnes Senis saltis :grin: ;-)

 #44502   saniokas
 05 Gru 2007 08:58
Jo kaina 349 ltl,bet man padare labai gera kaina tai kainavo 240 ltl. Pirkau ziema ant ledo,rudeni ir pavasari is valties. Su nugara turiu problemu,tai man kaip tik is vienos dalies. Po jo nieko negalima deti,nes efekto nebus. Ant virsaus kokia majke ir fleece bliuzona.

 #44503   saniokas
 05 Gru 2007 09:00
airis rašė:
saniokas rašė:Nusipirkau Vision firmos apatinius,nes jau Norfin nusibodo.
http://www.visionflyfishing.com/thermal ... erall.html
kas turi sake labai geri ir aplamai kiek turiu Vision rubu tai visi super.
super daiktas, jau viena sezona atitasiau
Aisku po apacia nieko negalima,a ka ant virsau geriausia?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 17
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė