Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Įranga, apranga, žūklės įrankiai, masalai, įvairūs priedai
 #234839   Rapalas
 22 Lap 2010 09:08
Aš gaudau be sargelio, koks spiningėlis nepamenu, bet pirktinis, galesiu pasiziurejas parasyti, bet su sargeliai man nepatinka, jie vistiek minksti buna, aisku turiu ir meskeryte kuri su sargeliu tai irgi pazvejoju, bet su naujuoju spiningeliu istikro jauciu viska, dazniausiai atsiklaupes ar atsituper prie eketes bunu ir matau galunele, tai kiekvienas virptelejimas matosi, net kai tik kabliuka su matyliuku ciulpia.
 #234848   Vegys
 22 Lap 2010 09:59
Ko gero dar turi esmę ir gyliai, kuriuose gaudoma ...
 #236470   Vegys
 29 Lap 2010 11:21
Kurie spiningai geresni - greitesnės akcijos ar lėtesnės ? :) Niekas tau vienareikšmiškai neatsakis.
Aš tai velniui imčiau kietesnį. Balansyrui / blizgei - per viduriuką. Kalbu gaudant su sargeliu.
 #236473   Vegys
 29 Lap 2010 11:35
Nerandu intenete tokių kaip naudoju, bet nemanau kad jie geriausi. Taip sakant - ieškosim geresnių. Man tai svarbu kad valas per juos slystu gerai, ty kad per dažnai neužsaltų sargelio skylė. Kad ne visai liauni būtų. Šiaip tai čia nereik tokio jautrumo kaip su aviža gaudant. Kad ištraukinėjant nesusilankstytų (nemoku ko gero išsireikšt dėl šio kriterijaus).
 #236541   zzzubarruu
 29 Lap 2010 15:08
man o nuomone:
svarbu kad gerai tilptu dezen(pasirinkai teleskopini)
o del jo kietumo nepergyvenu, juk su sargeliu galima kompensuot.
ir kaip Vegys sako, svarbu, kad nesaltu ir valas slystu.
uztat atsisakiau taip vadinamu,,snargliu" toks trumpas, susuktas is vielos ir valas per vidu eina. tie tai man ziauriai uzsalineja.
zvejoju pagrinde mazais balansyrais ir mazom blizgutem, gadyt su sunkiom galima ir be sargelio.
 #236599   Vitolis
 29 Lap 2010 19:08
giedriuzzz rašė:O kokie sargeliai geriausi spiningeliui gaudant balansyrais ir sunkesnemis blizgutemis?
Naudoju panashius kaip stintinem meshkerelem. Tik valas neina per spiruokles visuri, o i ta raudona bumbuliuka, kuris prishaky inklijuoju nedideli spiningini ziedeli. Kol kas nenusivyliau.
 #236802   Rapalas
 30 Lap 2010 10:39
Kad nešaltu žiedeliai nusipirkit senukuose flakonėli su silikonu, pasipurkšit automobilio dureliu gumas kad neužšaltu, gražto šneka, nubėks vanduo ir nešals ledas, bei spiningėlio žiedelius irgi nešals ledas. Paprasta ir logiška.
 #236964   saulux
 30 Lap 2010 18:50
Rapalas rašė:Kad nešaltu žiedeliai nusipirkit senukuose flakonėli su silikonu, pasipurkšit automobilio dureliu gumas kad neužšaltu, gražto šneka, nubėks vanduo ir nešals ledas, bei spiningėlio žiedelius irgi nešals ledas. Paprasta ir logiška.
O valui nekenkia tos plastmases (silikonas) :?:
 #236977   Saugirdas
 30 Lap 2010 19:09
Na va, vasarą visą apie spiningus pilna iš tuščio į kiaurą žiemą irgi... :-D NA tai ir aš prisijunksiu. :ruko
saulux ne nekenkia valiui ipač pintam...
 #240225   Antas
 13 Gru 2010 13:55
pakomentuokte spinigėliai su tulpėmis ir be jų. Kaip suprantu be jų naudojamas sargelis, kaip supratau sargelis irgi geriau kietas, bet parduotuvėje sakė, kad yra dar vidutiniai, minkšti ir atskyra klasė stintiniai? ar vėl viskas priklauso nuo gaudomo balansyro gramatūros?
 #240265   Rapalas
 13 Gru 2010 16:01
Tikrai taip, priklauso ant ko gaudai, kokiam gylije gaudai ir kokia žuvi gaudai. Bet realiai dauguma gaudom su vienu universaliai. Imk bendro ilgio 60-80cm spiningeli, ziurek kad butu vidutinio liaunumo, o sargeli jau kaip nori, gali deti gali nedeti, pabandyk be sargelio, jei nepatiks, nusiimsi paskutini ziedeli ir uzsidesi sargeli, tada velgi jau nuo gramaturos priklauso koki sargeli, jei didele blizge ar sunkus balansyras kietesnio reikia, jei blizgutes po grama-du tai labai liauno reikia. Tiesiog darykis universalu ir tiek.
 #240283   Skumbrotas
 13 Gru 2010 16:50
Labai nesunku prisivyniot kokį štyriuką (kad ir balalaikos kotelio galiuką) virš tulpės sargeliui - tada bus išties universalus visiems gyvenimo atvejams :!:
 #248225   Arvidys
 13 Sau 2011 20:21
Taigi noriu nusipirkti pirma spiningeli. Neplanuoju investuoti daug, apejau Ukmergei esancias parduotuves ir kazkaip nieko gero neradau, o tik iskilo klausimu. Koks spiningelio bendras ilgis turetu buti? Cia kai paskaiciau tai radau, kad apie 60-80cm.
Tokio ilgio maciau tik viena suskleidziama nepatiko man jis. Kiti visi daug trumpesni vos 50 siekia. Ar tikrai turi buti apie 80cm? Pakonsultuokit del ilgio ar yra jis labai svarbus? Ir aisku kokie pliusai ar minusai ilgesnio ar trumpesnio. :ruko
 #248227   Bratka
 13 Sau 2011 20:41
jei ruosies gaudyt atsistojes tada gal geriau ilgesnis,bet to 50cm. tikrai uztenka
 #255749   dainiuška
 12 Vas 2011 13:38
Vardas.Pavarde rašė:Sveiki. Gal kas nors is jusu turi sita preke http://www.zvejys.lt/market/index.php?d ... t_id=30563 jei kas turit tai noreciau suzinot atsiliepimus apie ja.
Nieko ypatingo :roll: Rankena geriau kai būna lenkta, kad valas iš beinercinės ritės į pirmąjį žiedelį eitų tiesiai, o ne kampu. Jeigu tikrai esi alytiškis, kaip kad parašyta anketoje - kreipkis į Stasį:

http://www.zvejo-deze.ten.lt/ tel. nr. +37067605498

Jis gamina labai smagius spiningėlius ;uolrait Ir kaina nesikandžioja, ir prie rankos limpa.
 #255751   Vardas.Pavarde
 12 Vas 2011 13:46
dainiuška rašė:
Vardas.Pavarde rašė:Sveiki. Gal kas nors is jusu turi sita preke http://www.zvejys.lt/market/index.php?d ... t_id=30563 jei kas turit tai noreciau suzinot atsiliepimus apie ja.
Nieko ypatingo :roll: Rankena geriau kai būna lenkta, kad valas iš beinercinės ritės į pirmąjį žiedelį eitų tiesiai, o ne kampu. Jeigu tikrai esi alytiškis, kaip kad parašyta anketoje - kreipkis į Stasį:

http://www.zvejo-deze.ten.lt/ tel. nr. +37067605498

Jis gamina labai smagius spiningėlius ;uolrait Ir kaina nesikandžioja, ir prie rankos limpa.
Jo is Alytaus esu.
 #316511   grfd
 04 Lap 2011 21:27
Gal kas bande darytis spiningeli is feeder'io galiuku? :D
 #316519   Bratka
 04 Lap 2011 21:36
Neverta,ziedeliai labai mazi ir ju daug,ziema uzsiknisi prie minuso.Geriau imk stiklo virsuneles,jas susiplonink pagal poreikius,uzmesk 3-4ziedelius ir turesi gera spiningeli.Tik nenaudok anglies pluosto jei ruosiesi gaudyt prie gero minuso,mano turetas nonemas spiningelis is anglies pabirejo mazdaug prie -15,daiwa prie -25 i tris dalis pabiro po siupoko smugio.
 #316924   SauliusM
 05 Lap 2011 19:39
nu katuska tai panasi tokia i ale muselkos kokia 2-3 klases gal. jei ne dar mazesne. ir gal ten stabdis koks mandrus idetas ledui tinkamas. visgi ana tipo spec ledui skirta o ne muselkai. i kota suvis demesio nekreipiau. man tik rituke idomi. galetu atskirai tas ritukes be tu kotu pardavinet. jauciu reiks gal imt ana ir isleist vulgaria katuskele uz rubl dvacat i pencija. nors... dar 7 tas uz rubl dvacat katuskytes turiu. uzsipirkau i ateiti tam atvejui jei gamyba nutrauks :lol: jauciu as anom silpnybe kazkokia.
 #316928   Jurginas
 05 Lap 2011 19:45
http://www.icefishingchat.com/forum/vie ... 38&start=0
Spiningėlis ką aš žinau, kaip rimtai žiemą neblizgiavusiam, pradžiai manau sueis. Vis bus geriau nei kitaicų širpatrebas su lenkų užrašais. O vat ritė rimtai domina, nes beinercai man žiemą :/nek
 #316955   SauliusM
 05 Lap 2011 20:19
va va, as irgi ten kur imanoma beinertsines nenaudot jos ir nenaudoju ziema... varva man seiles jau i sita frabill rituke beziurint, nu bet kaina jos tai irgi nevaikiska. ne rubl dvacat ta prasme kitos beinertsines pigesnes. nu bet ir ne kosmosas.
 #316967   p.arturas
 05 Lap 2011 20:54
norit ant metalines katuskes ziema slapia vala viniot?
kaip manot, kodel plastikines ziemines gamina?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 44
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė