Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Įranga, apranga, žūklės įrankiai, masalai, įvairūs priedai
 #686126   Bratka
 05 Sau 2017 20:55
Vat apie ką ir šneku,nors yra ten visai negerų balansuoklių neprisiminsiu dabar pavadinimų,ir dažai lupasi ir "nevaikšto" į šonus,priekiniai/galiniai vienšakiai kabliai sukinėjasi kaip nori,nu yra rokių...
 #686193   inf
 06 Sau 2017 15:41
Kurkit nauja tema zieminei zujkei, dabar mini ratlinai po truputi skinasi kelia. Kuo toliau tuo daugiau juos megina ir dziaugias rezultatais
 #686204   Evaldas Z
 06 Sau 2017 16:48
Tik reik atsirinkt, nes vieni kaip pagaliai aukstyn zemyn i vsio, o kiti ir i sona paplaukia, ir ant sono pavirsta sklesdami ir pan.
 #686212   inf
 06 Sau 2017 17:21
Turim kaune viena fanata. Jis zip baits calibra, duo refina, pontoon kalikana giria. O ir rapaliukai sake gaudo
 #686558   Vanderlogas
 09 Sau 2017 10:53
Sveiki gal kas esate isbande AKARA firmos balansyrus? butu idomu isgirsti nuomone ar verti demesio
 #686676   Tironas
 10 Sau 2017 09:21
gal jie ir dirbantys, bet kad taip kreivai uodegos priklijuotos, jog man niekaip neatrodo, jog atlaikys bent veina lydekaite ar maziausia kontakta su ledu
 #686699   navimi
 10 Sau 2017 12:25
Paziurek mano paskutines tris fotkes fotoreportazuos , visur gaudyta akara balansyru, man pakolkas kibiausias, tik uodega tai dar pereinu superklijum del viso pikto...
 #687444   Absolut
 18 Sau 2017 22:51
Kuom skiriasi RAPALA WH JIGGING RAP ir RAPALA JIGGING RAP? :e:e
 #687449   Giedra
 19 Sau 2017 05:23
Jai neklystu tai WH su papuostu trisakiu o kitu kabliukas be papuosimo.
 #687461   Tironas
 19 Sau 2017 09:00
seip as absoliuciai vizualiai nustatuneciau koki balansyra rinktis. ir ziureciau stai i ka:

1- kaip pagamintas. tai yra ar atrodo tvarkingai, proporcingai, kaip priklijuota uodega. ar ne kreivai kaip nors. viskas labai gerai matosi
2- ar apacioje kabantis trisakis yra paprastas ar papuostas akute? jei paprastas tai kaip keiciasi kabliukas. kodel tai svarbu, nes keiciant kabliukus, tose kur stovi ilituota paprasta kilpa, o ne koks ziedelis ar uzsegimas, minimaliai 1 is penkiu nulus. o balansyras be trisakio, tai turbut tik lydekai tinka.
3- ir jei praeina atranka , paziureciau kaina. as asmeniskai abejoju ar tokios pat formos ir kokybes daikta verta pirksti uz 2 karts daugiau, jei salia guli kitas? gaudo jie visi. va ir su akara zmones pagauna. ir tikrai nera taip, kad vienas kazkuris renka visa zuvi, o kiti tik kas trecia :)

as asmeniskai tuoj inventorizuosiu savo dezute ir pasilikti 3-4 spalvu ir 2-3 dydziu balansyrus. visa kita kam nors dovanosiu arba labai uz simboline kaina parduosiu.
 #687466   Absolut
 19 Sau 2017 09:35
Tironas rašė:seip as absoliuciai vizualiai nustatuneciau koki balansyra rinktis. ir ziureciau stai i ka:

1- kaip pagamintas. tai yra ar atrodo tvarkingai, proporcingai, kaip priklijuota uodega. ar ne kreivai kaip nors. viskas labai gerai matosi
2- ar apacioje kabantis trisakis yra paprastas ar papuostas akute? jei paprastas tai kaip keiciasi kabliukas. kodel tai svarbu, nes keiciant kabliukus, tose kur stovi ilituota paprasta kilpa, o ne koks ziedelis ar uzsegimas, minimaliai 1 is penkiu nulus. o balansyras be trisakio, tai turbut tik lydekai tinka.
3- ir jei praeina atranka , paziureciau kaina. as asmeniskai abejoju ar tokios pat formos ir kokybes daikta verta pirksti uz 2 karts daugiau, jei salia guli kitas? gaudo jie visi. va ir su akara zmones pagauna. ir tikrai nera taip, kad vienas kazkuris renka visa zuvi, o kiti tik kas trecia :)

as asmeniskai tuoj inventorizuosiu savo dezute ir pasilikti 3-4 spalvu ir 2-3 dydziu balansyrus. visa kita kam nors dovanosiu arba labai uz simboline kaina parduosiu.
Tada asmeniskai priglausiu patinkancius,gali iskart man partasyti asmenine zinute :)
 #687607   inf
 21 Sau 2017 11:08
Rapala balansyrai sauniausi, dauguma kitu yra tik ju kopijos. renkantis balansyra visu pirma atsizvelgciau i tai kokia kompanija ji gamina. Is padelku tiketis kibumo galima, taciau tiketis, kad pametes viena ir atpirkes ji gausi vel ta pati kibuji jau kyla abejoniu, nes jis jau bus kitokio kreivumo. Tai sioje vietoje as vertinciau butent sita kokybini lygmeni. Tas pats ir su blizgutem, kuusamo jos identiskos, o visokios namudinesm ranku darbo ir kitaicai nezinomi jau rizika, kad atrades auksa, ir ji praganes nagus nusigrausi.
 #687609   Tadasb1987
 21 Sau 2017 11:22
Sveiki kokiu budu risat balansyra su valu ? tiesiogiai su valu, ar per segtuka su sektuku? ir ar taip nenukencia jum balansyro darbas ?
 #687653   Jurginas
 21 Sau 2017 20:35
inf rašė:Rapala balansyrai sauniausi, dauguma kitu yra tik ju kopijos. renkantis balansyra visu pirma atsizvelgciau i tai kokia kompanija ji gamina. Is padelku tiketis kibumo galima, taciau tiketis, kad pametes viena ir atpirkes ji gausi vel ta pati kibuji jau kyla abejoniu, nes jis jau bus kitokio kreivumo. Tai sioje vietoje as vertinciau butent sita kokybini lygmeni. Tas pats ir su blizgutem, kuusamo jos identiskos, o visokios namudinesm ranku darbo ir kitaicai nezinomi jau rizika, kad atrades auksa, ir ji praganes nagus nusigrausi.
Šiaip jei daugiau pažvejotum balansyrais pamatytum, kad kibumo atžvilgiu jokių ten auksų nėra. Kimba daug maž vienodai ant visų normaliai dirbančių balansyrų - nuo rapalos ar kuusamo iki belekokių ten nouneimų. Tavo taip vadinamų padielkų ( nors tarp nouneimų visai įdomių modelių gali rasti ) mini kreivumai, jeigu netrukdo normaliam darbui, tai irgi tik žvejui, o ne žuviai rūpi.
Man tai asmeniškai labiausiai kuusamo patinka balansyrai. Bet ne dėl to, kad kažkokie kibesni už kitus būtų, bet dėl to, kad man jie gražūs, unikalios formos ir kokybiški - uodega ne priklijuota, o įlieta, aštrūs kabliai, kilpelės keičiant trišakį nelūžinėja. Nils masteriai didesni be priekaištų padaryti, mažiukams priekiniai kabliai iš per slabnos vielos įstatyti. Rapaloms kartais kilputės tikrai lūžta ir dar snap rapai mėgsta pasidalint į dvi dalis. Lucky johnai klasikin iai gal ir kokybiški, bet bent man asmeniškai taparnai atrodo. Shark pliantai man labai gražūs, bet ir kilputės labai lūžta ir uodegėlės trupa - net ne atsiklijuoja, bet sutrupa. Akaroms masiškai priekiniai kabliai lūžinėja, tai vat jų nafik irgi geriau nepirkti. Tada dar nauneimų visokių daug, tai ten kaip jau pasiseks, bet parpastai tendencija tokia, kad dauguma jų tikrai dirbantys ir gaudantys, bet kokybe firminiams neprilygsta.
O su blizgėm, bent man porą paskutinių metų volframinės legendos nukonkuravo visa kita.
Paskutinį kartą redagavo 1 Jurginas. Iš viso redaguota 21 kartus.
 #687654   Jurginas
 21 Sau 2017 20:38
Tadasb1987 rašė:Sveiki kokiu budu risat balansyra su valu ? tiesiogiai su valu, ar per segtuka su sektuku? ir ar taip nenukencia jum balansyro darbas ?
Jeigu yra šansų, kad ir atsitiktinai, sugaut lydeką, balansyrą kabinu tik ant volframinio pavadėlio. Bet jei nebijai kad nukąs, geriausia naudoti vien karabiną elementarų.
 #687657   911
 21 Sau 2017 21:23
Jurginas rašė:
Tadasb1987 rašė:Sveiki kokiu budu risat balansyra su valu ? tiesiogiai su valu, ar per segtuka su sektuku? ir ar taip nenukencia jum balansyro darbas ?
Jeigu yra šansų, kad ir atsitiktinai, sugaut lydeką, balansyrą kabinu tik ant volframinio pavadėlio. Bet jei nebijai kad nukąs, geriausia naudoti vien karabiną elementarų.
Arba, jei nori būt mažiau radikalus, rišk karabina, ir 0.3 fliuriką :-D
 #687660   Jurginas
 21 Sau 2017 21:41
911 rašė:
Jurginas rašė:
Tadasb1987 rašė:Sveiki kokiu budu risat balansyra su valu ? tiesiogiai su valu, ar per segtuka su sektuku? ir ar taip nenukencia jum balansyro darbas ?
Jeigu yra šansų, kad ir atsitiktinai, sugaut lydeką, balansyrą kabinu tik ant volframinio pavadėlio. Bet jei nebijai kad nukąs, geriausia naudoti vien karabiną elementarų.
Arba, jei nori būt mažiau radikalus, rišk karabina, ir 0.3 fliuriką :-D
Man šį žiemos sezoną jau du ploniausius flexonit pavadėlius ( ne aukščiau pavadėlio, bet patį pavadėlį! ) geri lydžiai nukando, tai tas 0.3 flurikas unt juoka.
 #687662   Rolandas19
 21 Sau 2017 21:59
0.3flurika nukas be problemu,bet ziuriu ruseliai jau pradeda reklamuoti kazkoki stebukla :grin: florika kurio99.99proc nenukanda lydekos.
 #687672   Absolut
 22 Sau 2017 08:30
Jurginas rašė:
inf rašė:Rapala balansyrai sauniausi, dauguma kitu yra tik ju kopijos. renkantis balansyra visu pirma atsizvelgciau i tai kokia kompanija ji gamina. Is padelku tiketis kibumo galima, taciau tiketis, kad pametes viena ir atpirkes ji gausi vel ta pati kibuji jau kyla abejoniu, nes jis jau bus kitokio kreivumo. Tai sioje vietoje as vertinciau butent sita kokybini lygmeni. Tas pats ir su blizgutem, kuusamo jos identiskos, o visokios namudinesm ranku darbo ir kitaicai nezinomi jau rizika, kad atrades auksa, ir ji praganes nagus nusigrausi.
Šiaip jei daugiau pažvejotum balansyrais pamatytum, kad kibumo atžvilgiu jokių ten auksų nėra. Kimba daug maž vienodai ant visų normaliai dirbančių balansyrų - nuo rapalos ar kuusamo iki belekokių ten nouneimų. Tavo taip vadinamų padielkų ( nors tarp nouneimų visai įdomių modelių gali rasti ) mini kreivumai, jeigu netrukdo normaliam darbui, tai irgi tik žvejui, o ne žuviai rūpi.
Man tai asmeniškai labiausiai kuusamo patinka balansyrai. Bet ne dėl to, kad kažkokie kibesni už kitus būtų, bet dėl to, kad man jie gražūs, unikalios formos ir kokybiški - uodega ne priklijuota, o įlieta, aštrūs kabliai, kilpelės keičiant trišakį nelūžinėja. Nils masteriai didesni be priekaištų padaryti, mažiukams priekiniai kabliai iš per slabnos vielos įstatyti. Rapaloms kartais kilputės tikrai lūžta ir dar snap rapai mėgsta pasidalint į dvi dalis. Lucky johnai klasikin iai gal ir kokybiški, bet bent man asmeniškai taparnai atrodo. Shark pliantai man labai gražūs, bet ir kilputės labai lūžta ir uodegėlės trupa - net ne atsiklijuoja, bet sutrupa. Akaroms masiškai priekiniai kabliai lūžinėja, tai vat jų nafik irgi geriau nepirkti. Tada dar nauneimų visokių daug, tai ten kaip jau pasiseks, bet parpastai tendencija tokia, kad dauguma jų tikrai dirbantys ir gaudantys, bet kokybe firminiams neprilygsta.
O su blizgėm, bent man porą paskutinių metų volframinės legendos nukonkuravo visa kita.
Tos Legendos trikampio formos? kokia spalva geriausiai? Koki dydi naudoji? balta ar auksine?
 #687740   Tironas
 22 Sau 2017 21:36
Daniau, nenusikalbek. Balansyras ne vobleris. Realiai klasikinis balansyras yra nudazyto svino gabalas. tikrai gerai padarytas ir kokybiskai. Bet kaip ir kiti minejo, rasti kokybisku galime ir be rapalas.
Pakankama paimti kelis balansyrus is lentynos ir apziureti. Jei kokiu 3 uodegos priklijuotis vienodai, lygiai, klijai nenubege, tas balansyras greiciausiai bus geras.

Beje, galiu pamineti kelis rapalos minusus:
1- jei jie eina su trisakiu be akutes, tai yra blogai. kokia 60-70 procentu zvejybu eseriai gana pasyvus ir atakuoja tik akute. O keiciant pas rapala yra tik storos vielos kilpa, kuri is 3-4 viena nuluzta, keiciant kabli. o su akute yra neproporcingai brangesni.
2- pernai zvejojom su rapala ir su LJ lydekas. gaude is esmes vienodai. Bet pas rapala po kiekvienos lydekos uodega nulekdavo. Tiesa sakant nuleke ir nuo keliu LJ. galimai tai buvo kazkokia nelabai teisinga partija.
3- daugiau minusu nepastebejau. geri ir kibus balansyrai.
 #687744   Arvidys
 22 Sau 2017 22:04
Gaudau pagrinde rapala 3cm. Nei veinam nenulūžo uodega nors lydekų būtą. Nei vienam nelūžo ta kilpa, kur veriasi kablys. Nei vienam neišlūžo kabliai iš nosies ar uodegos... Turiu ir LJ. Pas vieną išlūžo kablys iš nosies. Vienam nulėkė uodega, ir tai ne nuo lydekos, o savaime. Visiem naujai nupirktiem reik su replėm paveržt kilputę nes nusega lydžiai trisakius. Po paveržimo keist kabliis rizikinga lužinėja kilputė.(nuo rapala nusegtu kabliu nepasitaikė). Gal man kaip tik su rapala eina geros partijos, o LJ prastos partijos kaip, kad Tironas rašo... Kolkas problemų nebuvo tik su LJ Baltic balansyru is LJ gamos, o beto or kibus. Ir čia ne vienų metų patirtis ir pavyzdžiai. Tiesa tik LJ baltic gaudau sia ziema bet jamsiu ju daugiau nes gerai uzsirekomendavo.
 #687745   Karalaitis
 22 Sau 2017 22:14
Jurginas rašė: Man šį žiemos sezoną jau du ploniausius flexonit pavadėlius ( ne aukščiau pavadėlio, bet patį pavadėlį! ) geri lydžiai nukando, tai tas 0.3 flurikas unt juoka.
Greiciau nutrauke
 #687748   Tironas
 22 Sau 2017 22:27
ant LJ kabliai yra Kamasan. Bent museliniai kabliai Kamasan yra vieni tvirciausiu. nerudija.

Lj siemetiniai kolkas visi su uodegomis, nors lydeku mate. Kablio nebuvau nulauzes, nei nuo rapalos, nei nuo Lj.

Beje, lydekas siemet pagavau ant 3 cm. uodegele mazyte. man uodegos nulekdavo nuo 6 -7 cm. ju uodegos dideles, apkrova didesne, klijuojamo pavirsiau plotas palyginus su uodegos plotu, didelis.

Gal pasikarsciavau del skaiciau. Rapalos ta kilpute pakankamai lanksti ir galimai maziau ju nuluzta. bet saltyje, paskeisti bus neimanoma, beveik tikras. MAciau balansyru, su labai stora viela, kuriu jauciu luzta kas antras. i sita irgi rekomenduoju atkreipti demesi. as esu nulauze 2 rapalas ir kokius 4 pliantus. todel ju vengiu. Juolab pliantai visi eina be akutes.
 #687751   Vylukas
 22 Sau 2017 23:16
O jeigu nukirpus trišakį ant kilputės uždėti žiedelį,arba karabinuką?
 #687755   Tironas
 23 Sau 2017 00:19
butent taip ir teko daryti, po keliu sulauzytu. nes balansyrai nepigus
 #687762   Jurginas
 23 Sau 2017 08:18
Vylukas rašė:O jeigu nukirpus trišakį ant kilputės uždėti žiedelį,arba karabinuką?
Bet jau tada reikia žiūrėt, kad nepersimetinėtų trišakiukas už valo.
O šiaip tai jei bijom kilputę nulaužt, trišakį galima papuošt senais gerais raudonais siūlais, patikrinta - veikia. Tik nereikia persistengt su siūlų kiekiu.
 #687765   inf
 23 Sau 2017 08:37
As rasiau kad rapala sauniausi, visi kiti jos kopijos. Nerasiau, kad vieninteliai gaudo. Nepuskit akiu ir akuciu ant kabliuku ;-) Per 6 metus daugiausiai geru zodziu isgirdau butent apie Rapala balansyrus, nors prekiaujam daug firmu. Tiesiog jie kibus, visi vienodai kokybiski, spalvu ir dydziu pasirinkimas kosminis (pasislepti visiem lj, kuusamam, akarom ir sudarom). Yra ir su akutem ir be ju, bet keiciant niekas neluzineja. Parasiau, nes pastebejau, kad kazko sioje temoje labai apie padelkas sneka, tai tik priminiau originala. Zodzio laisve. ;-var-var.
 #687770   Tironas
 23 Sau 2017 10:00
tau vieninteliam, kaip pardavejui, gerai yra ta spalvu begalybe. Nei paciam normarkui tai negerai, del ispustu likkuciu. nei parduotuves seimininkui.
o zvejui, tai tu spalvu reikia na jau max maximum 7, ir tai 4 bus uzkabinamos 10-15 minuciu seip del visa ko. o gaudoma su 3. beje, eprka irgi maximum 10 spalvu. visa kita "sekmingai" investuoti pinigai i platu asortimeta, kad patenkintas pirkejas galvotu, oho, kiek daug visko yra, o pirktu tas pacias 10 spalvu :p
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 33
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė