Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Įranga, apranga, žūklės įrankiai, masalai, įvairūs priedai
 #687771   Tironas
 23 Sau 2017 10:04
Luzineja, maciau savo akim. ne taip daznai kaip plinatai. ypac kai keiti i owner kabli, kuris yra storesni gerokai.

bet kuriuo atveju pernai as dar sutikciau moketi 2 kartus daugiau del vienos spalvos. bet siemt isistikinau galutinai, kad neverta. turesiu 4 spalvas LJ po 3 vnt ir pagausiu betkur ir bet kada. Na isskyrus kauno marias ir tvenkinius aplink kauna, nes ten niekas niekada nepagauna :D
 #687822   inf
 23 Sau 2017 15:27
Eugi, del spalvu gamos tai tu klysti is visu pusiu. Pirma tai tau uztenka 4 spalvu, bet kadangi gaudai ne tu vienas, tai kitam uztenka 4 kitu spalvu, nes jis gaudo kitur ir kitaip. Na ir per visus gaudytojus reikia jau 100 spalvu, kad visu norus patenkinti tureti savo mylimas spalvas. Aisku jei kalbam apie naujoka, kuris ateina jam uzteks ir 10 splvu gamos, kol jis nepagaudys ir nepamatys ant ko x baloje pagauna vietiniai ir pan. Tada jis jau atbega ir jam reik tokios ir anokios spalvos. Na va si visuma ir suformuoja paklausa dideliai spakvu gamai, o kas ta paklausa sugeba patenkinti tas ir laimi. Eserys ar starkis nera 3 spalvu zuvis, kaip lydeka. Tikrai vyrauja niuansai ir atspalviu veiksmingumas nera mitas. Dar karta pakartosiu, tau uztenka 3 spalvu, bet tu negaudai visur.
 #687831   Tironas
 23 Sau 2017 16:45
Daniau, kuo toliau tuo labiau matau kad objektyvumo tavo zodziose vis maziau. Juolab, kad ir neparemi savo teiginiu praktiniais patikrinimais. Aisku, kaip pardavejui tau reikia kuo daugiau visko. bet as sakau, ziema nustojau parintis del spalvu. jei nekimba, nepadeda ir spalvu kaitaliojimai. o jei kimba, viena is mano pasirinktu spalvu tinka.

Filosofija paprasta, spalvos visos daugiau maziau naturalios. kai ledas tamsus, vanduo tamsus, oras tamsus, masalus renkuosi maziau blizgius, jei imanoma be hologramu. ir atvirskciai. ir man pasiteisina .
o pasitikrinti labai gerai kai ne vienas. senokai bepamenu, kad gauciau ryskiai i kaulus nuo "masalo".
 #687834   inf
 23 Sau 2017 17:41
Apie spalvu svarbuna geriausia pakomentuotu velkiautojai. Ten labai aiskiai atsiskleidzia kas kaip.
 #687867   Karalaitis
 23 Sau 2017 22:24
Vylukas rašė:O jeigu nukirpus trišakį ant kilputės uždėti žiedelį,arba karabinuką?
pliant balansyru kilpute luzta 99% bandant nuimt trisaki (cia ne vieno mano nuomone) - tenka nukirpt, bet nauja turint rankas uzdet galima be ziedu ir karabinu
 #687947   Tadasb1987
 24 Sau 2017 21:52
Sveiki tai isvalot pilnai eketes nuo ledo jei mazas gylis 1m 2m ? ar paliekat? , bet ar tada nenukencia darbas svytuokles ?
 #687951   Jurginas
 24 Sau 2017 22:03
Tadasb1987 rašė:Sveiki tai isvalot pilnai eketes nuo ledo jei mazas gylis 1m 2m ? ar paliekat? , bet ar tada nenukencia darbas svytuokles ?
Pacios skyles nevalau, ner tikslo - laiko gaisimas ir zuvies baidymas, balansyro darbas gal ten minimaliai ir pasikeicia, bet kibimui tas itakos kaip ir neturi. Tik kai sala ledoksniu kauburi nuspardau, kad valas uz krastu nesikabintu.
 #687957   Evaldas Z
 24 Sau 2017 22:21
Ar verta turet firetiger'i ? Ar ziema visgi ryskalai reciau issauna ?
 #687967   Absolut
 24 Sau 2017 23:46
Kaip kinetic balansyrai? ar uz tokia kaina dirbantis?
 #687972   Bratka
 25 Sau 2017 08:42
Dirbantys,tik dažai gan greit nusilupa.
 #687973   Tironas
 25 Sau 2017 08:44
o ko jiems but nedirbantiems? tik , kiek pamenu, tai pakeisti trisakio, sansu mazai :)
 #687984   Evaldas Z
 25 Sau 2017 10:37
Tironas rašė: Filosofija paprasta, kai ledas tamsus, vanduo tamsus, oras tamsus, masalus renkuosi maziau blizgius, jei imanoma be hologramu. ir atvirskciai. ir man pasiteisina ..
Tironas rašė: . naudoji taisykle, sviesi diena minimaliai blizguciu, tamsi diena daugiau.
Kazka tu cia veli jau... :)
 #687986   Jurginas
 25 Sau 2017 10:56
Rolandas19 rašė:Eseriam irgi :gutgut
Ešeriams tai blizgės :gutgut :-D
Jeigu kalbant apie normalių ( aš tokiais laikau nuo 200 gramų ) ešerių žvejybą, tai balansyras labai retai gali su blizge konkuruot. Iš mano praktikos balansyras ešeriui ne blogiau nei blizgė dirba tik keliuose specifiniuose telkiniuose, kur ribalka vyksta 1.5 - 2.5 metro gylyje, bet tuo pačiu tie telkiniai nėra maži, konkrečiai kuriuose gaudau abu po 200 hektarų ( ir max 3 metrai gylis). Bet ir tai per nekibadienius blizge geriau juose sugaudau. O visur kur gilu tai blizgė ir dar kartą blizgė...
Tiek kad jei prisimenant dar ir lydekas, tai balansyras daug universalesnis masalas. Ešerinėms blizgėms šituo atžvilgiu tikriausiai duotų malkų 10:1.
 #687987   Tironas
 25 Sau 2017 11:02
Evaldas Z rašė:
Tironas rašė: Filosofija paprasta, kai ledas tamsus, vanduo tamsus, oras tamsus, masalus renkuosi maziau blizgius, jei imanoma be hologramu. ir atvirskciai. ir man pasiteisina ..
Tironas rašė: . naudoji taisykle, sviesi diena minimaliai blizguciu, tamsi diena daugiau.
Kazka tu cia veli jau... :)

JO, suveliau :)

Saule sviecia, masalai be hologramu. apsiniauke - holograminiai blizgus.
bet cia mano taisykle. ir kai jis man atsibosta, as imu ja ir sulauzau. pasibandau ka nors visiskai nelogisko :) nes as nebijau nepagauti :)
 #688005   Karalaitis
 25 Sau 2017 16:15
Jurginas rašė:
Rolandas19 rašė:Eseriam irgi :gutgut
Ešeriams tai blizgės :gutgut :-D
Jeigu kalbant apie normalių ( aš tokiais laikau nuo 200 gramų ) ešerių žvejybą, tai balansyras labai retai gali su blizge konkuruot. Iš mano praktikos balansyras ešeriui ne blogiau nei blizgė dirba tik keliuose specifiniuose telkiniuose, kur ribalka vyksta 1.5 - 2.5 metro gylyje, bet tuo pačiu tie telkiniai nėra maži, konkrečiai kuriuose gaudau abu po 200 hektarų ( ir max 3 metrai gylis). Bet ir tai per nekibadienius blizge geriau juose sugaudau. O visur kur gilu tai blizgė ir dar kartą blizgė...
Tiek kad jei prisimenant dar ir lydekas, tai balansyras daug universalesnis masalas. Ešerinėms blizgėms šituo atžvilgiu tikriausiai duotų malkų 10:1.
Galima daug teoriju isvedziot. Kas liecia eserius siemet turejau pora geru zvejybu 10-20m. gyliuose, kur sugavau ivaraus dyzio eseriu, kai kolegos su blizgemis rinko tik sprindinukus. Bet balansyras gerai veikia mazdaug pora savaiciu nuo pirmledzio (bent toks pastebejimas is siu metu).
Prikabinti failai
photo_1484140879012.jpg
 #688023   Tironas
 25 Sau 2017 18:59
Jurginas rašė:
Rolandas19 rašė:Eseriam irgi :gutgut
Ešeriams tai blizgės :gutgut :-D
Jeigu kalbant apie normalių ( aš tokiais laikau nuo 200 gramų ) ešerių žvejybą, tai balansyras labai retai gali su blizge konkuruot. Iš mano praktikos balansyras ešeriui ne blogiau nei blizgė dirba tik keliuose specifiniuose telkiniuose, kur ribalka vyksta 1.5 - 2.5 metro gylyje, bet tuo pačiu tie telkiniai nėra maži, konkrečiai kuriuose gaudau abu po 200 hektarų ( ir max 3 metrai gylis). Bet ir tai per nekibadienius blizge geriau juose sugaudau. O visur kur gilu tai blizgė ir dar kartą blizgė...
Tiek kad jei prisimenant dar ir lydekas, tai balansyras daug universalesnis masalas. Ešerinėms blizgėms šituo atžvilgiu tikriausiai duotų malkų 10:1.
gincytinas teiginys. sunkiai irodomas. reiktu, kokius 4-5 zvejybu. gerai butu kad abu vienas nuo kito neleptu vietu ir gaudytu dalindamiesi informacija. tik tada galima kazka irodyti.
as pav su blizge iki pernai metu isvis nieko nepagaudavau. tiK balansyru. pernai pramuse ir blizgute, bet taip toliau blizges ir neimu :)
 #688030   Wytux
 25 Sau 2017 19:40
BalanCyrai tik lydekom ir zmonem be fantazijos.
 #688050   Karalaitis
 25 Sau 2017 22:43
Jurginas rašė:Na porą žvejybų tai gal ir auksinėm eketėm galima nurašyt :-D
Gal daugiau laikui (2 sav. atgal), nes gaudyta buvo dvi dienas paeiliui ir skirtinguose telkiniuose, tiesa bendras abieju ezeru bruozas stinteliniai ezerai, gal tiko melsva spalva jiems..nzn :?
 #688381   keraz
 29 Sau 2017 02:24
Evaldai, iš asmeninės patirties rapala GT spalvinimo man yra rezultatyviausias tiek eseriui tiek lydekai ;)
 #688475   Evaldas Z
 29 Sau 2017 21:44
Šiandien 7 šaudyklės pabuvojo ant ledo ir viena gražesnė prie eketės atsikabino. Viskas ant kuusamo firetiger'io 6cm. ;-var-var.
 #690069   Karalaitis
 17 Vas 2017 09:33
Tironas rašė:
Jurginas rašė:
Rolandas19 rašė:Eseriam irgi :gutgut
Ešeriams tai blizgės :gutgut :-D
Jeigu kalbant apie normalių ( aš tokiais laikau nuo 200 gramų ) ešerių žvejybą, tai balansyras labai retai gali su blizge konkuruot. Iš mano praktikos balansyras ešeriui ne blogiau nei blizgė dirba tik keliuose specifiniuose telkiniuose, kur ribalka vyksta 1.5 - 2.5 metro gylyje, bet tuo pačiu tie telkiniai nėra maži, konkrečiai kuriuose gaudau abu po 200 hektarų ( ir max 3 metrai gylis). Bet ir tai per nekibadienius blizge geriau juose sugaudau. O visur kur gilu tai blizgė ir dar kartą blizgė...
Tiek kad jei prisimenant dar ir lydekas, tai balansyras daug universalesnis masalas. Ešerinėms blizgėms šituo atžvilgiu tikriausiai duotų malkų 10:1.
gincytinas teiginys. sunkiai irodomas. reiktu, kokius 4-5 zvejybu. gerai butu kad abu vienas nuo kito neleptu vietu ir gaudytu dalindamiesi informacija. tik tada galima kazka irodyti.
as pav su blizge iki pernai metu isvis nieko nepagaudavau. tiK balansyru. pernai pramuse ir blizgute, bet taip toliau blizges ir neimu :)
Pasidalinsiu sio sezono pastebejimais - kazkada eserius gaudydavau balansais irgi 2m gylio balose kaip priegauda prie lydeku (arba atvirksciai :) ). Dabar nepatingejau per sausi - vasari paeksperimentuot ir puikiai susigaudo eseriai is 15-20m gyliu, netgi geriau nei blizge(subjektyviai).
 #703022   Moonwalker
 08 Rgs 2017 08:27
sveiki, stipriai ruošiuosi artėjančiam sezonui, būtų labai smagu išgirsti top 3 balansyrų modeliukus lydekoms kiekvieno , spalvos kodo neprašau, domina tik pats modelis :)
 #703039   Jurginas
 08 Rgs 2017 13:18
Moonwalker rašė:sveiki, stipriai ruošiuosi artėjančiam sezonui, būtų labai smagu išgirsti top 3 balansyrų modeliukus lydekoms kiekvieno , spalvos kodo neprašau, domina tik pats modelis :)
Modeliai yra visiškai pokhui, tinka visi dirbantys, svarbu kad pats balansyras būtų tvirtas ir nesubyrėtų lydį betraukiant.
 #703413   Moonwalker
 14 Rgs 2017 14:23
O gaudant 5-7 cm balansyrais lydekas, kokio storio vala naudoti? 0,24 ne per storas?
 #703422   emsas
 14 Rgs 2017 16:35
ne per storas. Lydekom as atskira meskerike turiu su 0.24 valu. Jei lydeka netoli, tai keli tymptelejimai ir iskart duos zinoti apie slaia esancia margasone. Poxik jei tas valo storis. As su 0.24 ir dar ryskiai spalvotu gaudau. Balansyra 5 arba 7cm kisu lydekai. kartais didesnio nenori, ir ima mazesni, o buna dienu kai mazesnio neisiulysi o ant didesnio be problemu kimba.
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 33
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė