Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Įranga, apranga, žūklės įrankiai, masalai, įvairūs priedai
 #605648   pensininkas
 30 Gru 2014 07:18
0.18
 #608067   giedrius777
 13 Sau 2015 21:42
Sveiki, balansyrais zvejoju retai bet siandien apturejau idomia zukle,is triju pakirstu lydeku tik viena ant ledo ir ta tik istraukus atsikabino.Balansyras Rapala 5 cm .Cia su tais balansyrais taip nepasikerta ar reikia kietesnio spiningelio,pas mane clam meat stick 24 ms.Dekui.
 #608070   SauliusM
 13 Sau 2015 21:44
gal sakyciau balansyro didesnio su didesniais kabais reiktu lydekai.
 #608091   Bratka
 13 Sau 2015 22:51
Tinka jom ir tie po 5cm. balansai,tik trisakius i didesnius pakeisk,nuejimu tikrai sumazes.
 #608483   Tironas
 16 Sau 2015 09:34
turiu toki stai klausima.
ANt ledo per pastaruosius du sezonus zvejojau tik kelis kartus. nespejau deramai sibandyti balansyru LJ mebaru. darba istyrinejau puikiai. Lydekos juos eda kaip pasiutusios. Bet va eseriu tai gal tik viena pagavau.
Taigi klausiu ar yrazvejojusiu jais ir normaliai pagavusiu eseriu? ar vistik jie tik lydekiniai ir starkiniai nors gal nebuna tokiu masalu?
 #608554   Jurginas
 16 Sau 2015 13:23
SauliusM rašė:gal sakyciau balansyro didesnio su didesniais kabais reiktu lydekai.
Vakar ant snap rapo 6-uko, katras jau nesakyčiau kad labai mažas būtų, iš 12-os kliovų 6 lydžiokai ant ledo tik atsidūrė, 4 nuėjo prie eketės, du kliovai šiaip nepasikirto ar nepataikė - 50 % realizacija kažkaip nedžiugina. Ir šiaip, šiemet pradėjau rimčiau balansuot lydekiokus, tai pastebėjau mažą kibimų realizaciją ir praktiškai visi nueina prie pat eketės - kablys balansyro į eketės kraštą kartais įsisega, bet dažniausiai šiaip prikėlus jau prie skylės pasimakaluoja ir ate. Problema, tikriausiai 11.5 cm skersmens skylėj. Ir traukime mano ko gero - dažniausiai lydžiokus gaudau 1 - 1.5 m gylyje (valo atitinkamai išvyniojęs būnu 0.7 - 1m) , po kliovo paprastai labai nežaidžiu ir spiningėlio mostu ir laisvos rankos pagalba bandau lydeką kuo greičiau išlupt laukan. Viskas kažkaip refleksiškai vyksta, matomai, reikės stengtis labiau eketėn žuvis taikyt :grin:
 #608570   Arvidys
 16 Sau 2015 14:49
Jurginai, davai daugiau apie taktika nes 12 kibimu tai rimtas reikalas... Kiek grezi ekeciu? Kiek uzsibuni vienoi eketei?
 #608583   Jurginas
 16 Sau 2015 15:42
Arvidys rašė:Jurginai, davai daugiau apie taktika nes 12 kibimu tai rimtas reikalas... Kiek grezi ekeciu? Kiek uzsibuni vienoi eketei?
Gaudant mažam gylyje, tai gręžiu kiek įmanoma daugiau ekečių išsyk, 20 - 30 vienu kartu. Pvz. vakar padariau 5 serijas po 30 ekečių. Darau 7-10 pakėlimų. Anksčiau darydavau iki 20, bet visą laik skaičiuojant pastebėjau, kad dažniausiai kliovas būna per pirmus 5 pakėlimus. Kai žvejoju negiliai, panašiam gylyje, masalo iki dugno neleidžiu, laikau sukėlęs visad apie vidurį vandens. Kai giliau kažkur žvejoji, tai jau leidžiu iki dugno, pabumbsiu, tada šiek tiek sukeliu, pakiloju, tada dar sukeliu ir pakiloju.. Bet svarbiausia, tai žvejot ten, kur yra žuvies.
 #608586   Arvidys
 16 Sau 2015 16:09
Jurginas rašė:Gaudant mažam gylyje, tai gręžiu kiek įmanoma daugiau ekečių išsyk, 20 - 30 vienu kartu. Pvz. vakar padariau 5 serijas po 30 ekečių. Darau 7-10 pakėlimų. Anksčiau darydavau iki 20, bet visą laik skaičiuojant pastebėjau, kad dažniausiai kliovas būna per pirmus 5 pakėlimus. Kai žvejoju negiliai, panašiam gylyje, masalo iki dugno neleidžiu, laikau sukėlęs visad apie vidurį vandens. Kai giliau kažkur žvejoji, tai jau leidžiu iki dugno, pabumbsiu, tada šiek tiek sukeliu, pakiloju, tada dar sukeliu ir pakiloju.. Bet svarbiausia, tai žvejot ten, kur yra žuvies.
Tas tai aisku kad svarbu :-D

Aš lydeku nesu daug pagaves. Bet kelias pagavau sedint eketei ilgokai... O kelias kaip minejai po 4-5 pakelimu. O gaudant sekliai naudoji didelius balansyrus tokius kaip 9cm? Man cia patare, kad ir tokiais gaudo net kur ir 1m gylio... As tai isimtinai visas pagaves ant rapala jiging rap 3cm. Ir visas ne giliau negu 3m. Tiesa ne tikslingai jos ir buvo gaudytos.
 #608982   Arvidys
 18 Sau 2015 21:31
Turiu, viena toki vaiksto tai labai plačiai jis. Bet po sitos foto jauciu daugiau nepirksiu...
 #649640   giedriuzzz
 16 Sau 2016 11:28
Sveiki.

Gal kas esate jau bande toki stebukla? Kaina jo truputi kanda. Bet paemiau viena pabandymui..
WP_20160116_001.jpg
 #649648   Ramekas
 16 Sau 2016 14:18
Nezinau koki stebukla jie gali padaryt. Bent jau man asmeniskai blizgutes zymiai labiau pasiteisina gaudant eserius nei balansyrai.
 #649654   giedriuzzz
 16 Sau 2016 15:04
Paziurejus video tai jo zaidimas visai graziai atrodo. Tie sparneliai prideda sklendimo..
 #684711   ZvejysArta
 19 Gru 2016 18:47
Laba, gal jau kas bandet naujus Lucky John? man 69mm salota suveike ieskant lydeku, galvoju, kokiom dar spalvom atsargas pasipyldyti...
 #684714   Bratka
 19 Gru 2016 18:57
Žalia,mėlyna,raudongalvis,ešeriuko imitacija,lynuko imitacija-einamiausi spalvinimai
 #686039   Absolut
 05 Sau 2017 02:30
Kaip jums lucky john mebaru svytuokles ar kam pasiteisine? Mastau isigyt maziausia dydi
 #686045   Tironas
 05 Sau 2017 09:34
pasakysiu atvirai.
Mebaru didesni, labai neblogai pasiteisino lydekoms.
O stai maziausius kalbinti reikejo labai ilgai. KOl prakalbinau ant ju eserius, reikejo keliu zvejybu. Tikrai zinau, kad daug kas jais nusivilia, nes nepagauna. Daug kas sako, kad kabinasi galinis trisakisuz valo ar pavadelio. Bet taip atsitinka, kai pernelyg staigus pakelimas vyksta.
KItaip tariant su juo reikia visai kitaip dirbti, nei su iprastu balansyru. Gaudyt, jis gaudo, bet reikia atrasti darba su juo ir tureti kantrybes.
 #686067   Bratka
 05 Sau 2017 12:57
Taip su mebaru gaudyt galima,bet šioks toks mazohizmas gaunasi.
 #686096   giedrius777
 05 Sau 2017 16:40
As balansyrus laikau tik lydekoms,nes Dzukijos ezeruose nesu mates,net girdejes kad ant balansyro kas nors gerai pagautu eseriu ar eseriuku.Eseriui renkuosi avizele.Bandes kokias penkias zukles palikt viska namuose ir pasiimt tik balansyrus geriausias rezultatas keliolika cigaretiniu eseriuku .Bent jau mano ezeruose tai masalas lydekai,nes nuo avizeles ir blizges gauna i kaulus 1 prie 20.
 #686103   Tironas
 05 Sau 2017 18:06
Jurginas rašė:Galima, bet ar reikia? Mano supratimu jis neturi jokių privalumų prieš įprastą balansyrą.
turi. Lydekoms tikrai turi. tai kad jo amplitude gali padidinti ar pamazinti yra privalumas. tai kad jis visas lietas is salciui atsparios plasmases irgi privalumas, nes paprastuose balansyruose, uodegu nukritimai yra pakankamai dazni.

o sv arbiausia tai, kad su juo galima zvejoti sroveje. paprastas bansyras, deja, sroveje nelabai, o su mebaru galima. ir zinau kad pagauna.
 #686105   Absolut
 05 Sau 2017 18:20
Klausiau todel kad dydis jo idealus ir yra galimybe pritvirtint 2 trisaki su akute ko kituose balansyruose nera arba as nezinau
 #686120   Jurginas
 05 Sau 2017 20:32
Tironas rašė:
Jurginas rašė:Galima, bet ar reikia? Mano supratimu jis neturi jokių privalumų prieš įprastą balansyrą.
turi. Lydekoms tikrai turi. tai kad jo amplitude gali padidinti ar pamazinti yra privalumas. tai kad jis visas lietas is salciui atsparios plasmases irgi privalumas, nes paprastuose balansyruose, uodegu nukritimai yra pakankamai dazni.

o sv arbiausia tai, kad su juo galima zvejoti sroveje. paprastas bansyras, deja, sroveje nelabai, o su mebaru galima. ir zinau kad pagauna.
Ka reiskia ta amplitude, ar nuo to lydeku daugiau pagausi? Mano megstamiausi balansyrai kuusamo irgi turi ilieta uodega, taip kad cia nenaujiena, nors ir rapalai, isskyrus snap rap, dar nei vienos pametes nesu. Su kitaicais ir lj tai jo, buna. Paprastas balansyras srovej nedirba? Nepastebejau, esu net sapalu ir salaciuku pagaves ant gan normalios sroves paprastu balansyru.
 #686121   Bratka
 05 Sau 2017 20:35
Balansyras yra lydekinis masalas,kiek esu bandęs jais ešerius viliot...blizgeles ešeryiai (šneku apie didžiuosius)kanda daug geriau.Dėl balansyrinių kablių,trišakius visad keičiu į didesnis ir patikimesnius,visvien visad orientuojuos į ledekas balansuodamas.Dėl meberu amplitudės,taip ji šiek tiek didesnė,norint dar didesnės amplitudės jau daug metų yra gaminami ale polediniai džerkai arba išlengvinti balansyrai,taip jie kibūs viskas gerai,bet man tokia žvejoba nelimpa,kai nejauti masalo.Dėl balansyrų uodegėlių lūžimo,pametimo,klibėjimo nusipirkus prieš dedant į masalų dėžutę visus nepriklausomai nuo firmos perlieju su super glue klijais ir problema išspresta.Paskutinius gal daugiau nei 5 metus naudoju vien tik LJ balansus,kokybės ir kainos santykis mane ir ledekas tenkino.
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 33
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė