Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Įranga, apranga, žūklės įrankiai, masalai, įvairūs priedai
 #339876   EDVD
 07 Vas 2012 11:31
Skridžas rašė:Prie laiptu 3 aukšte,pavadinimo neatsimenu :)
jei žvejybos tai Rovana
 #424600   looking4snow
 21 Lap 2012 11:49
As ten nesuptatau tos 3 fotkes. Ar ji tikrai nuo to termoso? Nes jeigu taip, tai lygiai tokia pati eina ant "Maximiniu" uz 15 Lt. Turiu toki "Maximini" termosa, tai sunkoka teisinga ta dangteli uzsukti, taip ir nori susikreipti. Siluma tai laiko puikiai iki pirmo atidarymo. Man trumpai ziemos dienai pilnai uztenka.
 #424633   hipy
 21 Lap 2012 12:55
pensininkas rašė:Gal kas uzrodys teisinga ir neprabangia fliaskute kisieliui ar svarainiu sirupui isipilti ir ant ledo pagurksnoti? :roll:
kaip tau:
Paveikslėlis
 #424639   giedriuzzz
 21 Lap 2012 13:26
Šiaip tai man reikia nediduko, kokio 0,5l., kad tilptų į nedidelę žieminę dėžikę ešeriaujant.
Turiu 1,2l termosą, bet jis man per didelis šiam reikalui, be to ir svoris jo yra, tad tampytis malonumo maža.

O pusės litro termosiukas būtų :gutgut
 #424654   Rapalas
 21 Lap 2012 14:01
Aš stanley žalia turiu, ermitaže mačiau pardavinėja, laiko tikrai gerai, yra visokių dydžių.
 #424736   Skridžas
 21 Lap 2012 16:59
SauliusM rašė:kaip taip eme ir pradejo nebelaikyt? kazkokia cia migla puti, davai konkreciau.

Vat jo viena diena ėme ir pradėjo nebelaikyti ,ankstyva pavasari po žiemos pasidariau arbatos ir kažko keista po poros valandu tokia drungna kai žiema po poros valandų karšta kai velnias buva,dar karta namie užpyliau karštis eina per korpusa,nunešiau stanlejaus atstovams prieš tai paskambies ir pasidievagojes kad termosas pirkau prieš du metus čeko senai nebėra...sakė nėra problemos atnešk pakeisim,nunešiau pardavėja įpylė vandens karštis eina per korpusa davė kita ir fsio...
 #424796   SauliusM
 21 Lap 2012 19:05
Skridžas rašė:
SauliusM rašė:kaip taip eme ir pradejo nebelaikyt? kazkokia cia migla puti, davai konkreciau.

Vat jo viena diena ėme ir pradėjo nebelaikyti ,ankstyva pavasari po žiemos pasidariau arbatos ir kažko keista po poros valandu tokia drungna kai žiema po poros valandų karšta kai velnias buva,dar karta namie užpyliau karštis eina per korpusa,nunešiau stanlejaus atstovams prieš tai paskambies ir pasidievagojes kad termosas pirkau prieš du metus čeko senai nebėra...sakė nėra problemos atnešk pakeisim,nunešiau pardavėja įpylė vandens karštis eina per korpusa davė kita ir fsio...
woodoo ir ne kitaip....
 #424882   valgykitmorkas
 21 Lap 2012 22:17
giedriuzzz rašė:Gal kas esate turėję tokį termosą? Kokie būtų atsiliepimai?

http://aic.lt/esbit-termosas-0-5l/indai ... _1421.html
Aš kai rinkausi pirkti, dvejojau tarp Primus ir Esbit, bet vis dėlto pasiėmiau primus. Kiek girdėjau giria ir Esbitus, ir Primusus. Aišku nekalbant apie stanley - juos visi giria, bet vėlgi - labai priklauso nuo modelio. Man stanley dėl išmatavimų nepatiko - 1 litro talpos žymiai aukštesnis už primus buvo, o aukštis aktualu kai reikia talpinti į dėžę. Žinoma, jeigu tau tikrai užtenka 0,5 litro, tai dydis neaktualu - tas visur tilps. Aš pirkau iš čia http://www.blockpost.lt/termosai-termos ... 0_282.html . Šiaip pardavėjai gyrė, kad ir Esbit geri, bet ėmiau Primus dėl garantijos ir dar dėl to, kad kiek pamenu primuso pylimo anga siauresnė - teoriškai mažesni šilumos nuostoliai. Naują pripyliau verdančio vandens, tai po paros (po 24 val., termosas stovėjo kambario temperatūroje) vandens temperatūra buvo virš 70 laipsnių, t.y. daugiau, negu deklaruojama. Po metų naudojimo sąvybės kolkas tos pačios, o naudojame absolučiai kiekvieną dieną visus metus. Bet kokiu atveju ir tą patį stanley iš karto nusipirkus reikia išbandyti.
 #424884   valgykitmorkas
 21 Lap 2012 22:32
SauliusM rašė:
Skridžas rašė:Vat jo viena diena ėme ir pradėjo nebelaikyti ,
woodoo ir ne kitaip....
Tas woodoo labai paprastas: kiekvieno metalinio termoso dugne (uždengta dugno dangčiu) yra tokia metalinė uodega-vamzdelis, per kur vakuumas padarytas, tas vamzdelis būna supresuotas ir dar kažkuo panašiu į epoksidkę padengtas. Nuo ilgo dėvėjimosi, ar nuo smūgių, ar nuo temperatūrų pokyčių velnias žino kodėl, tas mazgas pradeda praleisti, tarp sienelių prisiurbia oro ir baigiasi termoso sąvybės. Taip ne su vienu termosu jau buvo, vieną buvau išardęs, epoksidinė derva buvo nutrupėjusi ir matyt nebeliko sandarumo, bet čia buvo pigesni modeliai made in china, bet brangiuose tas mazgas įdentiškas, tik gal kokybiškiau padarytas. Vėlgi, nuo broko niekas neapsaugotas ir gerai, kad brangūs termosai turi garantiją.
 #430289   Gedasas
 10 Gru 2012 22:25
pezdauskas.. uzislenke mano primusas maistui, prisidejau i ji plovo, o po keliu minuciu termoso sieneles bvuo siltos.. per pietus plova valgiau uzsalusi :x *PYP* ismeciau ji , gavno, garaze dabar varztus laikysiu...
Pasiluose reiks ko gero stanleju 0.7 litro jamc, pardaveja sake, kad duoda 25 m. garantijos... vien zo su primusu praliotas ...
 #430290   SauliusM
 10 Gru 2012 22:28
Skridžas rašė:
SauliusM rašė:kaip taip eme ir pradejo nebelaikyt? kazkokia cia migla puti, davai konkreciau.

Vat jo viena diena ėme ir pradėjo nebelaikyti ,ankstyva pavasari po žiemos pasidariau arbatos ir kažko keista po poros valandu tokia drungna kai žiema po poros valandų karšta kai velnias buva,dar karta namie užpyliau karštis eina per korpusa,nunešiau stanlejaus atstovams prieš tai paskambies ir pasidievagojes kad termosas pirkau prieš du metus čeko senai nebėra...sakė nėra problemos atnešk pakeisim,nunešiau pardavėja įpylė vandens karštis eina per korpusa davė kita ir fsio...
pliat privarazinai. mano termosui tas pat nutiko. kur ten tie atstovai kuriem nesei?
 #430782   Kykas
 12 Gru 2012 15:01
Stenley termosus Gerduva importuoja, (jei kas nežinojo).
Bet Maxima kartais numeta 40% akciją, tada gaunasi keliais litais pigiau, nei gerduvoj.
Metus turiu Stanley outdoor, kolkas ok.
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė