Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Įranga, apranga, žūklės įrankiai, masalai, įvairūs priedai

 #16165   Vegys
 12 Lap 2006 14:06
tuomahaukas rašė:Kas naudoja multiplikatorinės riteles žiemą ? Kokių firmų ? Kokie atsiliepimai ?
aga, ir dar prie viso sito butu gerai tokiam neismaneliui kaip as suzinot "kuom zieminiai multikai geriau uz beinercines riteles ar pan". Bo as susidares nuomone kad multiko pagrindinis pliusas - rites stiprumas. Bet kai zvejoji max 0.2 mm valu (pvz blizge ar velnias) - ar to stiprumo reik ?

 #16167   saciokas
 12 Lap 2006 14:51
As kaip nelabai zinantis visus + ar -. Bet matau viena pliusa :grin: itariu kai salta tai su multiku lengviau nuleisti masala i gyli. Su pirstinem sunkiau yra atlenkti lankeli negu pasapausti multiko "nuleidimo svirti", Tai va tiek minciu :oops:

 #16169   Vegys
 12 Lap 2006 16:14
saciokas rašė:itariu kai salta tai su multiku lengviau nuleisti masala i gyli.
1. Ar kusamines jazz (cia kaip pavyzdys) svorio uztenka prasukt multika ?
2. Ar multikas ner per letas (lyginant su beinercinem) suvyniot vala, traukiant blizge is didesnio gylio ?

 #16171   Skumbrotas
 12 Lap 2006 17:14
Ant multiko bugnelio valas prie didesnio minuso turėtų sušalti į gan padorų ledo gabalą, ir nuleisti lengvą žieminį masalėlį vien jo svorio veikimu turėtų būti neįmanoma. Jei sukant beinercinę ritę vanduo nuo valo dar bent kiek nusitaško, tai sukant multiką jis visas suteka ant ritės.
Įdomu, iš kur toks klausimas atsirado - aš nesu nei matęs nei girdėjęs kad pas mus kas naudotų žieminei multikus?

 #16172   kliovas
 12 Lap 2006 17:34
pas mus ,nelabai kas jas ir naudoja. geru gamintoju multiku nemachiau skirtu zieminei zuklei. o kazkokiu lievu yra, po kelis dolerius bet labai jau nerimtai atrodo. lengvesne blizge tikrai nepasuks bugnelio. o be to reikia ir meshkeres su kilputem i virshu. pvz. kaip shita

http://www.naturevisioninc.com/shop_nvi ... oductid=96

 #16175   Vegys
 12 Lap 2006 19:03
Skumbrotas rašė:Įdomu, iš kur toks klausimas atsirado - aš nesu nei matęs nei girdėjęs kad pas mus kas naudotų žieminei multikus?
Zvejojanciu nemates berod, bet ar tai parduotuvese, ar tai zvejybiniuose zurnaluose/reklamose esu mates.

 #16176   tuomahaukas
 12 Lap 2006 19:36
Na ir kiek to vandens nusitaškys ? Esant geram minusui manau kad tiek pirmam, tiek antram variantui būtų žopa. Beinercinė man nepatinka dėl svorio centro pasiskirstymo ir nepatogumo ja žūklauti. Manau kad ir dėl ritės prasisukimo multikas turėtų pliusų :roll: Čia turiu omenyje didesnius gylius. Arba kiek lengvesnio masalo panaudojimą.
Tiesiog esu bandęs žūklauti meškerėle su plastamasine rite (terkšle)- man pasirodė žymiai komfortiškiau, nepaisant kad tai plastmasė, stabdžio reguliavimo nebuvimas ir pan. :roll: Todėl ir klausiu.

 #16180   saciokas
 12 Lap 2006 20:57
Nu mano manynu:
1. svorio pakaks nuleist, jei bus geras stabdziu balansas, bent jau taip manau :roll: nes ant spiningines rites(multiplikatoriaus) galima stabdzius atreguliuot ant labai mazo svorio.
2. o del uzsalimo, tai multikas irgi turi valo vedikli, kuris galvoju kazkiek to vandens "nuima"
Tiek minciu siam kartui.

 #22264   tuomahaukas
 31 Sau 2007 11:20
Daznai meskerelese su plasmasine ritele (foto nerandu, kalbu apie tas, kur plast. ritele isistato i plast. korpuseli ir per centra prisisabacina plast. kaisciu, dazniausiai buna baltomis ritelemis, su kamstinemis rankenomis, atlenkiama kolele pastatyti... tikuosi supratote apie kokia sneku ;-) ) atsiranda zyzimas- plastmase trinasi i plastmase :neutral:
Kaip sprendziat sita problema ?

 #22268   mende
 31 Sau 2007 12:08
tokia turiu :-ou-je zyzia kaip ir pas tave :-ou-je bet kadangi as ja per zvejyba max du kartus suvinioju tai dejau skersa ant to zyzymo :lol: sei bandyk tept alieju,taukais ;-)

 #23628   Gintasas1
 09 Vas 2007 09:10
Ne, paėmiau papigiai akcija buvo po 10,90 lt. Ji vyšninės spalvos Larus TF 100, perdavimas 5.1:1 :lol:

 #88907   Skersnukis
 04 Sau 2009 15:35
Gal kas turi patarimu renkantis beinercine rite polediniam spiningeliui?
Ar neverta skirti per daug demesio? As turiu kazkokia nebrangia bet reikia ant naujo geresnio spiningelio.

 #88923   Vitolis
 04 Sau 2009 17:37
Priesh metus dar buvo galima pamatyt prekyboje ypatingai neblogu ir zveju vertinamu zieminiam spiningeliui skirtu riciu firmos "TICA". Kiek teko girdet, tai ji gamina Daiwa rites. Ash jau kelinti metai turiu dvi shios kompanijos rites ir dziaugiuosi. Koks shaltis bebutu, jos visad sukasi idealiai ir be jokiu sutrikimu. Turi po du bugnelius. Gaila, taciau jau nuo praeitu metu pavasario ju nebepasirodo pardavime. Jos pakankamai brangios. Ash tuo laiku mokejau po 175 lt. Paskutiniu metu jos buvo pardavinejamos jau po 200 lt. Gal yra ir dar geresniu, taciau ash bent nesutikau.

 #88927   rytukas
 04 Sau 2009 18:05
aš esu labai patenkintas mikado ričiukėmis. irgi po 2 būgnelius. kaina jų kuklesnė - po 56Lt. iki -15 sukosi taip kaip reikia. naudoju antrą sezona.
turiu dar kelias po 10lt. irgi sukasi, bet netaip maloniai, o apkrovos žiemą tikrai retai kada būna didelės, tad tarnaus ir tarnaus.
 #163133   Raupsuotas
 06 Sau 2010 17:10
AndriusK rašė:Airio prasymu nufilminau kaip reiia vynioti vala, labai letai dariau kad suprastumet.;DD siaip as kai iprates tai 1 2 3 y vsio.. plius ant ledo lengviau nes valas eketej.. http://smotri.com/video/edit/upload/?id=u14569292adc :D
Deje ta nuoroda nieko nerodo :/nek Paveikslėlis
 #163150   Raupsuotas
 06 Sau 2010 18:57
Grazus saldainiukas, gera ritele.Svarbiausia mazute, nesunki, o ko daugiau ziema reikia Paveikslėlis
 #163173   Tanius
 06 Sau 2010 20:33
Kaip su kaina jos? Daugelyje parduotuviu yra? ;-)
 #163174   Hookaz
 06 Sau 2010 20:53
beje nedarasiau kad firma mitchell jos...nes neradau kaip paredaguot zinute :oops: kaina pernai apie 70 berods buvo gal kiek daugiau...rinkausi gal is kokiu 4 skirtingu riciu....sita pasirode priimtiniausia... ;-var-var.
 #163175   rayyyma
 06 Sau 2010 21:01
nu va ikisiu savo trigrasi ir as... pirkau spiningeli kieta lydekoms ir kitoms didesnems zuvims. prie jos buvo prikabinta rite, mazike beinercine... nu nusipirkau uz komplekta sumokejau 28 lietuviskus... spiningelis tai dar nieko.. o kai sendien teko pasukinet ta rite, tai akys ant kaktos vos neisprogo.. vos ejo pasukt, salcio buvo apie -18 kazkurtai...
tai reiketu ir apie tai pagalvot apie tuos pigius neaiskius daiktciukus...
siaip tai dar turiu viena "abu garcia'' tai su ta jokiu problemu nebuvo. bet uz ja atidaviau apie 100 lietuvisku vot...
 #163713   AndriusK
 08 Sau 2010 15:36
nu nigali but. pas mane rodo kuo pauikiausiai..
 #163722   Arunasbaze
 08 Sau 2010 16:09
Mano zieminis spiningelis vegelem,lydekom ir kitom rimtesnem zuvim.Fotkeje pusiau sustumtas,siaip dar pailgeja ant 50 cm.Pats pasidariau :roll: ,nes pirktiniai per silpni,luzta nuo perkvovu.Rite Abu Garsia,valas -0.12mm zieminis pintukas.Sorry uz fotkes kokybe,labai takart salta buvo,ranka sudrabejo,o dabar eit perfotkint specialiai tingiu :ruko
Paveikslėlis
P.S.vegele paleista.... :liež-uvis
 #163725   giedriuzzz
 08 Sau 2010 16:18
O kuo multikas geriau uz beinercine rituke? kokie jo privalumai?
 #163743   Tanius
 08 Sau 2010 17:00
Nesala taip
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 19
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė