Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Įranga, apranga, žūklės įrankiai, masalai, įvairūs priedai
 #687058   liorenas
 13 Sau 2017 15:19
Audimas rašė:Galvoju gal sueitu toks komplektelis Spiningelis Žieminis Iron Wolf Monocrystal Soft : MEZ-B/60 Soft 60cm su sita IRON WOLF WINTER BASIC 35 4+1BB rite. Pagaudyti ežerines stintas is 20m gylio...
Del spiningelio nezinau, bet rite nebus patogi...stinteles dazniausiai laikosi kazkokiam konkreciam gyly, o kadangi nera toj ritej kur klipsuot vala, neis pataikyt i konkretu gyli... ::hai-bai
 #687079   Audimas
 13 Sau 2017 17:20
Hmm.. keista kad ne vienas gamintojas nepadare ir kairiarankiui sitokio gerio rites. Butu idealu ezerinems stintoms gaudyti. Gal priprasciau. Tik kur rast tokia iron volf ritele vilniuje apziureti?
 #687080   Audimas
 13 Sau 2017 17:25
liorenas rašė:
Audimas rašė:Galvoju gal sueitu toks komplektelis Spiningelis Žieminis Iron Wolf Monocrystal Soft : MEZ-B/60 Soft 60cm su sita IRON WOLF WINTER BASIC 35 4+1BB rite. Pagaudyti ežerines stintas is 20m gylio...
Del spiningelio nezinau, bet rite nebus patogi...stinteles dazniausiai laikosi kazkokiam konkreciam gyly, o kadangi nera toj ritej kur klipsuot vala, neis pataikyt i konkretu gyli... ::hai-bai
Logiska liorenai apie tai nepagalvojau... jo jos daznai keicia gyli o su klipsavimu psprasciau.. o su sita reiktu nebent vala markeriu zymetis
'''bum
 #687881   tonas
 24 Sau 2017 09:32
Audimas rašė:Hmm.. keista kad ne vienas gamintojas nepadare ir kairiarankiui sitokio gerio rites. Butu idealu ezerinems stintoms gaudyti. Gal priprasciau. Tik kur rast tokia iron volf ritele vilniuje apziureti?
rite reikia deti taip, kad valas eitu toliau nuo meskeres rankenos, tada galesi laikyti meskere kairej o vynioti su desine ranka, paciam teko suktis is tokios situacijos (esu kairiarankis) rite pirkau kote seimyniskiu g. ten gali apziureti..
manau ezerinems stintoms sita rite nelabai.. letai renka vala, valas neidealiai lygiai gula ir stabdzio frikcija netolygi, stringanti..
 #706819   Jurginas
 31 Spa 2017 09:26
Esu paieškose lengviausios/mažiausios įmanomos ritukės su stabdžiuku. Prieš keletą metų Larus Catch būdavo mažas modelis, turėjau dvi nusipirkęs, deja, viena jau subyrėjo. Jei neklystu, nuo pernai Larusas kažkodėl paties mažiausio modelio atsisakė ir dabar turi du didesnius modelius. Įmantrybių nereikia, dėl lengvumo rinkčiausi plastmasę vietoj metalo, svarbu, tik kad stabdis bent kiek veiktų :)
Prikabinti failai
larus catch.jpg
larus catch.jpg (105.96 KiB) Peržiūrėta 4550 kartus(ų)
 #706839   Giedra
 31 Spa 2017 16:29
Ten kazkas gali subyret??? Atrodo mazuju maciau vilniui keles
 #721294   saulux
 02 Gru 2018 21:04
Gal sujuokinsiu gal ne, bet gal rekomenduosit kokia padoresne beinercine ziemine rituke spiningiukui uz mazdaug 15eu. nesinori pasiekti daugiau nei 20eu. Nu ta prasme kad butu su momentiniu, metal bugnu ir pakenciamu frikcionu :ks>
 #721340   valgykitmorkas
 04 Gru 2018 13:23
saulux rašė:
02 Gru 2018 21:04
Gal sujuokinsiu gal ne, bet gal rekomenduosit kokia padoresne beinercine ziemine rituke spiningiukui uz mazdaug 15eu. nesinori pasiekti daugiau nei 20eu. Nu ta prasme kad butu su momentiniu, metal bugnu ir pakenciamu frikcionu :ks>
O nebandei čiupinėti žieminių multikų? Buvo išleidę ir Runos, ir su Salmo ženklų, kurie vėliau pakeitė į brendą lucky john. Beje lucky john turi ir dviejų dydžių: https://salmo.ee/en/ice-reels/145011-ka ... maiko.html, o čia tas pats su Runos brendu: https://zvejoklis.lt/poledine-zvejyba/2 ... iz-81.html. Kiek pamenu dar pora brdndų buvo panašių ir truputi pigesnių išleidę, bet va šitos kiek čiupinėjau labiausiai prilipo. Salmo jau trečią žiemos sezoną naudosiu, tai jokių nusiskundimų. Taip pat paėmiau ir lucky john praeitais metais kitam spiningėliui. Iki 15-18 m. gylio tikrai nereikia jokių beinercinių, valo nesusuka, valas gerai vyniojasi nuo špūlės ir nuo mažytės blizgutės. Aišku nežinau ar bandyčiau stintelėms ar seliavoms žiemą, bet manau, kad irgi sueitų. Aš asmeniškai dabar nekeisčiau į jokią beinercinę žieminei žvejybai kai reikia žvejoti gylyje. Kainos užlankstytos aišku, kas metai prideda po 5 eur, prieš du metus berods ir už 25 buvo :-) Vėlgi stebuklų nereikia tikėtis iš made in china, parduotuvėj iš kelių čiupinėtų ričių kas antra nelabai gražiai skambėjo, ar tai guoliai labai, sausi, ar kreivi, nežinau. Ėmiau tas kurios be pašalinių garsų ir kolkas iki dabar tokios. Reikia kaip visada iščiupinėt ir žiūrėt ar gražiai viskas sukasi, ar stabdis teisingai reguliuojasi, ar paleidimo mygtukas švelniai spaudžiasi ;-)
 #721380   saulux
 07 Gru 2018 00:00
Man kazkodel norisi beinercines. Pvz Tica GCA800 verta savo pinigu ar nelabai? dar rankose neciupinejau gyvai kas ten per gyvunas... :ks>
 #721456   tukasG
 09 Gru 2018 18:32
Jurginas rašė:
31 Spa 2017 09:26
Esu paieškose lengviausios/mažiausios įmanomos ritukės su stabdžiuku.
Gal dar ir tos Larus Catch mažosios galutinai neprapuolė, nes šią savaitę sūnui ant žieminio spiningiuko Kupišky žūklės parduotuvėj būtent tokią pirkau, tik būgnelio tvirtinimas truputį pasikeitęs, negu mano senųjų.
Dar vieną įdomų mažos inercinės ritelės variantą va čia internete užmačiau: https://rovana.lt/ziemine-rite/1973-zie ... inoe-.html. Trijų dydžių būna, gyvai pačiupinėt neteko, gal kas esat rankose laikę, įdomu,kaip tas pats mažiausias modelis atrodo gyvai. Skersmuo tik keturi centimetrai, įdomu, koks svoris.
 #721457   linasykas
 09 Gru 2018 19:06
Gal kas mate Klaipedoje pirkti tokiu, lengvu, be jokiu ten metaliniu varztuku mygtuku, grynai plastikiniu - polikarbonatiniu :/brazasista
B294BEB2-5BAA-46AA-B087-FFC71C3AFF17.png
B294BEB2-5BAA-46AA-B087-FFC71C3AFF17.png (429.19 KiB) Peržiūrėta 3606 kartus(ų)
 #721461   Ramekas
 09 Gru 2018 20:58
tukasG rašė:
09 Gru 2018 18:32
Jurginas rašė:
31 Spa 2017 09:26
Esu paieškose lengviausios/mažiausios įmanomos ritukės su stabdžiuku.
Gal dar ir tos Larus Catch mažosios galutinai neprapuolė, nes šią savaitę sūnui ant žieminio spiningiuko Kupišky žūklės parduotuvėj būtent tokią pirkau, tik būgnelio tvirtinimas truputį pasikeitęs, negu mano senųjų.
Dar vieną įdomų mažos inercinės ritelės variantą va čia internete užmačiau: https://rovana.lt/ziemine-rite/1973-zie ... inoe-.html. Trijų dydžių būna, gyvai pačiupinėt neteko, gal kas esat rankose laikę, įdomu,kaip tas pats mažiausias modelis atrodo gyvai. Skersmuo tik keturi centimetrai, įdomu, koks svoris.
Na turiu pernai parsisiuntes del idomumo uz 2.5 euro ta 4cm kopija is kinu, neisbandes, bet nemanau kad ir bandysiu, nes man jos visos tiek didele tiek mazoji asmeniskai persunkios. Svoris raso 55g, bet pats nesveriau. Tingiu po darbu bruktis iki garazo, kad nufotkinti bendram vaizdui 5 dydi prie 4, tad imetu prie kitos riteles. Jei mirtinai reikia svorio ir foto mazosios prie 5 dydzio, rytoj galiu ta padaryti..
P.S. jei cia nuoroda i ta rite: https://www.aliexpress.com/item/55g-65g ... 4c4d86fIc8
IMG_20181209_203520.jpg
IMG_20181209_203520.jpg (82.19 KiB) Peržiūrėta 3589 kartus(ų)
 #721466   Jurginas
 10 Gru 2018 08:22
Vat šitas, kur Ramekas iš Aliexpress nuorodą įdėjo naudoju - to paties fabriko kepyklos kaip ir Larus Catch. Ne kopija, bet ta pati ritė su skirtingais užrašais :) 4 cm skersmens susisiuntęs turiu - aišku norėtųsi dar lengviau, bet man tinka. Larus Catchai 5 ir 6 cm skersmens liko nebenaudojami. Kur Tuko nuorodoj Devil - identiška ritė.
 #721469   Ramekas
 10 Gru 2018 09:52
Manau skirtumas tik tas, kad is aliexpresso ilgiau laukti ir aisku 4 kartus pigiau 🙂
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė