Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Įranga, apranga, žūklės įrankiai, masalai, įvairūs priedai

 #23438   Gedasas
 07 Vas 2007 14:51
Gintasas rašė:Koki patarsite pirkti grąžtą :shock: Ir kur galima būtų nebrangiai bet gera nusipirkti Vilniuje :?:
geriau jau pirk gerą ir brangesnį ... pvz rusišką titaninį, o jei iš pigesnių tai gariūnuose rusišką žiūrėk, arba pagal skelbimus naudotą

 #23441   Gintasas1
 07 Vas 2007 14:57
Skambinau Inai tai pas ja Barnaulo 130mm 95Lt. Laikas žvejoti akcija tokio pačio 99lt. Sakė kad jie geresni negu Leningrado :shock:

 #23443   Tadas
 07 Vas 2007 15:00
as irgi parekomenduociau tik rusiska ;-) turiu grazta rusiska ta jam jau apie 30< metu mano tevo jis taip galima pasakyt :oops: bet tam graztui tiktai keleta kartu buvo keisti peiliukai ir viskas puikus graztas su tuo graztu ir metrinis ledas neproblema ;-) tik va beda tikslaus to grazto pavadinimo tikrai nepaminsiu :roll: o kaip toks ledas kaip dabar tai keli pasukimai ir fsio ;-)

 #23448   Gintasas1
 07 Vas 2007 15:21
Pas mane yra tėvo senas grąžtas geltonos spalvos įtariu Leningrado, bet praitais metais pakeičiau peiliukus per pačius šalčius nes ledas buvo labai storas :cry: maniau bus geriau :shock: pasirodo peiliukai truputi per dideli iš kraštų išlenda. Tai aš gi lebida :mhu niekaip nesusiruošiau pašmirgeliuoti kraštus tai žmona nutarė Valentino dienos progą padovanoti man grąžtą, kad nesikankinčiau, pazoras :oops:

 #23449   Tadas
 07 Vas 2007 15:25
peiliukus reik moket darytis ir galast ;-) mano tevas prieina prie tu visu aparatu ir nesunkiai pasigalanda o seip rankiniu budu ar ant smirgeliaus tai ssss.kiek ten tevas sake reikia nustatyt galandinimo kampa 26 laipsnius ar kiek dabar nepamenu tai su ranka laipsniu tikslumu niekaip nepagalasi ;-)

 #23450   Gedasas
 07 Vas 2007 15:25
Gintasas rašė: tai žmona nutarė Valentino dienos progą padovanoti man grąžtą, kad nesikankinčiau, pazoras :oops:
tuo labiau prašyk titaninio, jis lengvas kaip plunksnelė, o grežia liuks, į komplektą atskirai įeina peiliai šlapiam ledui. tik kaina jo gali būti apie 500 :roll:

 #23452   Gintasas1
 07 Vas 2007 15:32
tik kaina jo gali būti apie 500
Oho, :shock: aš jau geriau su lobziku tadu ekete išpjausiu. Dar iki tokios kainos nedaaugau. Sužinotu brangioji kiek kainuoja titaninis ir jeigu dar jo užsimsnyčiau tai išnamų kartu su visa žvebinia įranga lauk išmestu :grin: :-D

 #23462   gelmės
 07 Vas 2007 16:52
Barnaulo gamybos.Su peiliukais vargo daug nebus ir kainos prieinamos.
Čia prašneko apie senuosius grąžtus.Turiu latvių gamybos.Tikrai apie 30 metų.Laiko.Tik senukas jau. :roll: Bet dar kruta. ;-var-var.

 #23492   tuomahaukas
 07 Vas 2007 22:39
Nacher jam tas titaninis reikalingas ? ("Fanatikuose" stovi po 500 LT, jeigu ką) . Ti peiliai rusiški eina. Gintasas toks pats lebeda kaip aš: ~30 dziurkų ir psio, nebent "bizas užeina" ;-)
Tie titaniniai gerai, jei mėgėjas lakstyt su spiningėliu ir lengvu kostiumėliu neprakaituodamas... čia jau nėr kalbos kai tampaisi dėžę su sasiskom, termosu ir !buonka!

 #23499   spiridonas
 07 Vas 2007 23:56
pernai per sezona pakeiciau 3 komplektelius peiliuku (barnaulo 100- peiliuko asmens ilgis 43mm: pakeiciau po sezono i naujus, paskui vienam kampas nuluzo, veliau neapskaiciavau kur eina kranto linija ir pakeliau is po sniego plutos zvyra). o tam mano "atominiam" graztui( kas dalyvavo burokraiscio meete tikriausiai atsimena , kaip jis padejo pirmaja vieta nuskinti ekeciu grezime :-D ) neteko keisti peiliuku. paradoksas bet.... tam senoviniam graztui peiliai buvo kurkas trumpesni, nei tuos kuriuos uzdejau veliau (leningrado) peiliai "susikryziavo" bet kazkas labai patiko graztui ir su tokiu peiliu kampu graztas grezia "zveriskai" :shock:

 #23505   Gintasas1
 08 Vas 2007 08:34
Na štai jau nusipirkau Barnaulo grąžtą, atidavė už 90 lt. parduotuvėje Laikas žvejoti :lol: Šeštadienį piz.. visom žuvim, iš po žemių išgrešių :grin: Laikykitės Lietuvos ežerai, Gintasas su nauju grąžtų atvaro :-D

 #23507   spiridonas
 08 Vas 2007 08:52
tikiuosi emiai 130mm? jau bent KLP siam diametrui peiliukus lengviausiai gauti. Gintasai, jo pati pirma karta butent ir pabandyk zuvis is po zemiu paimt, pamegink ir pagrezt :jeheje: :!erzina:!

 #23508   Gintasas1
 08 Vas 2007 08:55
tikiuosi emiai 130mm?

Taip 130mm paėmiau, pasirodė otimaliausias diametras :-D

 #23509   Scorpas
 08 Vas 2007 09:04
Paskaitinėjau aš čia apie grąžtus ir nutariau savo trigrąšį inkišt. :grin: Kai babkės kišenių nedrasko, pirmiausiai reik pagalvot: ar dažnai aš žvejosiu, koks mano žvejybos stilius (lakstau kaip patrakes po ežerą nuo skylės prie skylės nuo vienos žvejų grupelės prie kitos, o gal iš anksto žinomose vietose sėdžiu sėsliai, pasišeriu keletą ekečių ir kantriai laukiu savo žuvies), ar labai pergyvenu ir ypač tuo rūpinuosi kaip aš kitiems atrodau su savo"firmine" apranga, dėže, grąžtu ir t.t., o gal man svarbiausia, kad būtų šilta, jauku, patogu, nesunku ir malonu ne dėl brangių daiktų, bet dėl gero ir tinkamo jų pasirinkimo. :?: :lol: Taip ir su tais grąžtais. Pernai pirkau Barnaulo 100-į. Pilnai mane jis tenkina, nusipirkau atsarginius peiliukus, kuriuos "dėl visa ko" nešiojuosi dėžėje. Sujungimas patikimas ir tvirtas. Tiesa, retkarčiais reikia prisukti atsileidusius varžtus, todėl atsuktuvėlis irgi dėžeje įdėtas. Draugas pirko tą patį tik 130 mm, bet per visą žiemą taip ir neteko matyti bei pagauti tokios žuvie, kuri nepralystų pro 100-į, taigi. Jei pernai 50-70 cm ledą grežiojome, tai šiemet 10-20 cm laisvai įveiksime. O titaninio ir aš norėčiau, ale dar norėčiau ... nu patys suprantate. ;-) Geriau jau dažnai neiti į tas žvejų reikmenų parduotuves, bo tada žvejybai laiko nebelieka: vien galvoji kaip čia ir kada tą ar aną gerą daiktą pirksiu ir kaip bus faina jį turėt. :roll: Taigi, greičiau varykit ant ledo, kol vieversiai neparskrido. :grin: Teorija gerai, bet praktika geriausia. :!: :-D

 #23511   Gintasas1
 08 Vas 2007 09:16
Na nemanau kad galvoja žvejai kaip atrodo jo firminiai pričindalai ir rūbai. Bet pabandyk per šaltį išeiti ne su normaliais rūbais(firminiais) o pvz.su fufaike, vailokais ir t.t. Jeigu reikia paeiti gera puskilometri tai su vailokais nekoks ėjimas ( nors juose šilta ) o su fufaike :?: Tai dėžė nuo pečių pastoviai nuslenka nešant, atsisėdus žvejoti kaunierius maišo jei atsiseges, judėti ir komfortabiliai jaustis nelabai kas.
Čia yra mano asmeninė nuomonė iš praktikos :grin: Šiais laikais jau nėra didelė prabanga žieminis kostiumas ar avalynė ir kainops prieinamos visiems :lol:

 #23513   Scorpas
 08 Vas 2007 10:00
Pritariu Gintasai, o ir supratau, kad pats tuos tavo aprašytus "rūbus"esi išbandes, nes "gerasias" jų savybes gražiai ir tiksliai aprašei. :grin: Aš ne už minimalizmą, pats naudojuosi Norfino neskestančiu kombinzonu, labai patogiais, šiltais, neslidžiais ir pakankamai pigiais rusisškais Roksais, plonais ir dar ant jų šiltais prakaitą atstumiančiais apatinias. ;-) Visa tai tinka žvejybai, nors , kaip medžiotojas, turiu daug metų dar rusų laikų karo lakūnų ilgas kelnias ant petnešų ir kailinę striukę, kerzinius - veilokinius batus, kuriuos anksčiau naudodavausi ir žvejybai žiemą. Va tie daiktai tai tikrai šilti, velniškai patogūs, bet striukė per sunki, batai irgi per sunkūs ir labai slidžiu padu, o kelnės - klūpant peršlampa. :cry: Įlūžus jie tikrai dugnan gerai temptų. :x

 #23514   Gintasas1
 08 Vas 2007 10:08
:-ou-je ::liux

 #47451   eLPi
 09 Sau 2008 14:24
Po paskutines isvykos "ant stintu", uzsilenke graztas [oj-me: . Koki patartumete isigyti :?: Zvejoju tik ant kursmariu - stintos, vegeles :-ou-je

 #47452   Gintasas1
 09 Sau 2008 14:32
Barnaulo 130mm ::liux ;uolrait :-D

 #47458   Judokas
 09 Sau 2008 14:39
taip...Barnaulas...svedisko tau nesiulau nes neverta vien del kursmariu jo pirkti...

 #47474   Agis
 09 Sau 2008 15:07
Man atrodo tai grazta perkiesi ne pagal vandens telkiny o pagal tai, kiek ruosiesi su juom grezti.Koks skirtumas ar vaikysiesi stintas kursmarese ar eserius kur nors Rubikiuose.
Barnaulo matau privaluma tame, kad gai sezonui pasibaigus apsirupinti ispardavimo kainomis peiliuku ir nereikia sukti galvos del galandinimo.
Nors is kitos puses negalim kalbeti ir apie kitus graztus ju neisbande :roll: Siaip tai manau pats geriausias atvejis butu elektrinis arba benzininis :lol:

p.s. nu negi jau neina senojo prikelti, jis juk metalinis, o metala ir suvirinti galima :roll:

 #47479   Gintasas1
 09 Sau 2008 15:14
Agi, bet ar apsimoka jį prikelinėti ir mirusiujų :?: Jei jau senas grąžtas tai galima ir naują nusipirkti, ne karvę gi šiais laikais kainuoja ;-)

 #47480   Judokas
 09 Sau 2008 15:15
Agi, as tai ir turejau omenyje, kad jei tik ten gaudai, jis puikiai tarnaus...nes pripazinkime, kad ziemos sezonas kursmarese nera ilgas..

 #47602   eLPi
 10 Sau 2008 08:42
Agis rašė:
p.s. nu negi jau neina senojo prikelti, jis juk metalinis, o metala ir suvirinti galima :roll:
Kad jau praejusi sezona galvojau keisti :-ou-je , o dabar vamzdis uzsilenke prie pat rankenos [oj-me: , tai galvoju jam jau galas :jeheje: , todel ir zvalgausi naujo ;-)

 #47675   kamstis
 10 Sau 2008 14:55
Jei pirksi nauja tai ,geriausias kainos ir kokybes santykis yra Barnaulo,bet jei galima pataisyt senaji ir jis 130-120diametro :roll: tai uzsidek ant seno leningradsko, barnaulsko naujus peilus ir pirmyn,as dvi ziemas taip gaudziau,o simet dar ir barnaulska prikeliau is numirusiu tai dabar turiu du graztus ir abudu super jama ;-) :grin:

 #47682   Dusia
 10 Sau 2008 15:09
Jo ir as turiu barnaulo,tikrai jokiu priekaistu.

 #74229   Starkenas
 02 Spa 2008 20:41
sveiki visi, artejant ziemos sezonui kuris tikiuos siemet bus ankstyvas, noriu paklausti gal yra kam teke remontuoti grazto rankena? pas mane taip atsitiko kad begreziant is virsutines rankenos tik sipuliai paliko. gal yra kokiu nors atcarginiu rankenu pardavime ar patys kokia chalturke darot?

 #74234   spiridonas
 02 Spa 2008 22:59
Jei tai BARNAULO graztas - atsarginiu rankenu prekyboje buna :roll:

 #74239   kamstis
 03 Spa 2008 06:42
Atsarginiu rankenu buna pirkti,jos tinka visiems rusiskiems graztams,tos remontines rankenos tinka tiek viduriui,tiek virsui.Kokybe ju aisku ne kokia,tad uzdejus ant grazto geriausia ja apvynioti izoliacija ar lipnia juosta,kad vel neuzilgo nereiketu pirkti nauju ;-)

 #74289   Starkenas
 03 Spa 2008 10:04
dekui uz atsakymus bandysiu ieskot
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 72
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė