Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Šalia žūklės...
 #598875   tench
 14 Lap 2014 15:35
Skumbrotai, pabandyk ištrint zvejotribuna.lt cookies (sausainėlius) toj naršyklėj kurioj yra problema. Jei nežinai kaip juos ištrint - klausk (turi parašyt kokia naršyklė). Ar bandei iš kitos naršyklės prisijungt? Koks rezultatas?

UPD: pasitaisau - ne zvejotribuna.lt, aišku, o to kito forumo cookies.
 #609190   vyrgaz
 19 Sau 2015 18:36
Kaži kame reikalas- žvejo tribunoj atidarius bet kurią nuorodą išmeta šitą:
Untitled.png
Blin..pasibandžiau- bet kokį interneto puslapį atidarant vis išlenda.. :?
 #615142   GeneroL
 25 Vas 2015 14:13
Gal žinote kur Vilniuje nebrangiai ir gerai atlieka Laptopo Aušinimo sistemos išvalymą, termopastos pakeitimą ? ;-) nes daugumoj plešia daug :neutral:
 #615507   Wytux
 27 Vas 2015 16:33
Situacija tokia, kad name yra sena telefono linija. Noriu is to namo i kita nama atsivesti linija, kad galeciau pajungti Teo lelevizija kadanors. Klausimas- koki laida/kabeli naudot kad atsivesti ir issivedzioti name ?
 #619358   pensininkas
 21 Kov 2015 17:56
a šita, kaip toks kompas HP probook 430 G2?
Reikia darbui, ten wordas, excelis, pastas, google, biski youtubas, biski online transliacija, ir biski online zaidimukai.
 #619362   pensininkas
 21 Kov 2015 18:23
Tas hp modelis tiesiog butu su teo sutartim verslui. sutarties pratesimas + uz 1 eur jie duoda ta hp probook'a. tai tiesiog ir domejaus butent situo modeliu. o siaip man dellai prie sirdies labiau
 #619366   gabras
 21 Kov 2015 18:30
as darbe naudoju hp probook 450 g2, po pries tai naudoto macbook pro tai liudnuma, pagrinde del ekrano :) bet jei reiktu rinktis tarp asus ir hp, tai hp rinkciaus, vien del korpuso kokybes. hp istaise senas problemas su ausinimu. win8.1 uzkrauna per kelias sekundes. sdd, i7, 8gb ram. pries tai turejau dell kazkuri is verslo klases, bet buvo problemu su kietu disku, tai buvo perleistas buhalterei. is sesiu dellu dviem parejo hardai, pripazino garantinis, kad tokia problema yra
 #619368   tench
 21 Kov 2015 18:36
pensininkas rašė:a šita, kaip toks kompas HP probook 430 G2?
Su HP laptopais (ne tik su jais, aišku, bet su jais - visada) visada būdavo tokia problemėle - nepagrindinių devaisų (audio, bluetooth ir pan.) oficialus draiveriai egzistuoja tik tai Windows versijai, su kuria tas HP laptopas parduodamas. T.y., jeigu kartais sugalvotum upgrade'inti OS į naujesnę, arba grįžti prie senesnės (pvz. iš debiliškos Win8 prie Win7), tai... tai turėk omeny, vienžodžiu...
 #620412   justgytis
 29 Kov 2015 19:40
Nera nieko neimanomo su wisais draiveriais...

O kas del laptopu tvarkymo, ventiliatoriaus valymo, pastos pertepimo ar tai uzpilto tvarkymas ir seip jeigu nerandat draiveriu ar dar ko... Galit kreiptis. Esu Klaipedietis. Ir daug neimu :)
 #620414   justgytis
 29 Kov 2015 19:48
Del nesiojamu kompu galiu padet issirinkti. Del brandu kalbant... Paskutines tendencijos kurias galiu paminet: HP neturi nieko normalaus pasiulyt pagal kainos ir okybes santyki. Labai panasus kompai eina ASUS ir ACER. Abu gauna po 3 metus garantijos. Taciau man nepatinka ACER surinkimo medziagos, labai jau prasta plasmase... Taip kad jeigu ieskai pigaus ir gero rimkis ASUS pakolkas... Jeigu ieskai jau brangesnio ir galingesnio galimi ir ivairesni pasirinkimai bet HP velgi iskrenta. Neturi jie ko pasiulyt isvis. Dell manau aukstesniame lygyje butu geriausia apziuret... Sviecianti klaviatura aiuminis korpusas ploni galingi... P.S Cia tik mano pastebejimai ir nuomone.
 #625899   iRane
 09 Geg 2015 18:37
justgytis rašė:Del nesiojamu kompu galiu padet issirinkti. Del brandu kalbant... Paskutines tendencijos kurias galiu paminet: HP neturi nieko normalaus pasiulyt pagal kainos ir okybes santyki. Labai panasus kompai eina ASUS ir ACER. Abu gauna po 3 metus garantijos. Taciau man nepatinka ACER surinkimo medziagos, labai jau prasta plasmase... Taip kad jeigu ieskai pigaus ir gero rimkis ASUS pakolkas... Jeigu ieskai jau brangesnio ir galingesnio galimi ir ivairesni pasirinkimai bet HP velgi iskrenta. Neturi jie ko pasiulyt isvis. Dell manau aukstesniame lygyje butu geriausia apziuret... Sviecianti klaviatura aiuminis korpusas ploni galingi... P.S Cia tik mano pastebejimai ir nuomone.
dėl HP drysčiau nesutikti, viena jų serija buvo "xrenova", degė čipai, apturėjo didelių nuostolių, dbr pasitaisė, jei darbui reikia patikimo kompo, tai hp probook, (o kaip kurių paistalai dėl softo bėdų, tai ne pas visus tiesios rankos auga :) ) arba toshiba bandyt žiurėt, bet pas juos su aušinimu pastoviai problemos, ASUS, nu nzn, kreivai surinkti, neveltui juos pravardžiuoja anusais :) ACER, kaina neatitinka kokybės, jei nešiojamo reikia pramogoms, žaidimams, tai tik dell alienware, bet brangokai atseis
 #637162   vava
 07 Rgs 2015 21:30
Chebra, reikia konsultacijos, o gal ir pagalbos įsigyjant kompanija.
Vienu žodžiu, reikia laptopo studentei. Įstrižainė ne pati didžiausia, nes bus nešiojamas kiekvieną dieną, ne žaidimams zaisti. Turi būt galimybe žiūrėti TV ir internetas. Bet čia tikriausia dabar pas visus tas yra.
Ir tikrai ne aplas.
Kiek galiu mokėti?? Nežinau, nes toj srity nesigaudau..
Patarkit, noriu šią savaitę nupirkti, nes mano išsivežė tuo kartu.....
 #637171   Salokym
 07 Rgs 2015 22:21
vava rašė:Chebra, reikia konsultacijos, o gal ir pagalbos įsigyjant kompanija.
Vienu žodžiu, reikia laptopo studentei. Įstrižainė ne pati didžiausia, nes bus nešiojamas kiekvieną dieną, ne žaidimams zaisti. Turi būt galimybe žiūrėti TV ir internetas. Bet čia tikriausia dabar pas visus tas yra.
Ir tikrai ne aplas.
Kiek galiu mokėti?? Nežinau, nes toj srity nesigaudau..
Patarkit, noriu šią savaitę nupirkti, nes mano išsivežė tuo kartu.....
Jei nešiojimuisi kiekvieną dieną, tai tik ultrabook'as. Jei bandysit taupyt ir imsit storą ir mažą (ale kad lengvesnis būtų) - keiksitės. Čia toks labai abstraktus patarimas, nes toliau jau žiūrint, kiek finansinės galimybės leidžia.
 #637172   vava
 07 Rgs 2015 22:37
Neisivaizduoju, kiek yra pradžia už nebloga kompa. 300? 500? Daugiau? Vat varciau kažkokį lankstinuka, tai ten įvairios kainos, bet, kai man nieko nesako visokie Ram, Intel ir t.t., tai ir neturiu už ko uzsikabint. Aišku, galima nueit į bet kokia parde ir ten tave įtikina, bet nesinoretu būt isdurtam....
 #637174   Salokym
 07 Rgs 2015 23:06
vava rašė:Neisivaizduoju, kiek yra pradžia už nebloga kompa. 300? 500? Daugiau? Vat varciau kažkokį lankstinuka, tai ten įvairios kainos, bet, kai man nieko nesako visokie Ram, Intel ir t.t., tai ir neturiu už ko uzsikabint. Aišku, galima nueit į bet kokia parde ir ten tave įtikina, bet nesinoretu būt isdurtam....
Sudėliojau filtrus maždaug pagal tai, kam naudotumėt, galit kainas maždaug pasižiūrėt: http://www.1a.lt/kompiuterine_technika/ ... 3176-37643

Kadangi mergina nežais, vaizdo plokštė integruota (nebent dirbtų su vaizdine medžiaga - Photoshop, Illustrator, After Effects, Sony vegas ir t. t. - tuomet integruotos nepakaks), mažesnės nei 15.6'' įstrižanės ekrano tikrai nepatariu imt - kankynė. Operatyvioji atmintis 8 GB (4 GB būtų, žinoma, kažkiek pigiau, bet vėlgi - žiūrint į ateitį tai tų kelių eurų sutaupymas tikrai nebūtų protingas sprendimas).
 #637186   vava
 08 Rgs 2015 09:16
tai dekui uz gaires :)
pabandziau palygint is pasiulytu variantu, tai atmeciau lieciamus displejus, o toliau gilinantis, mano akim, dideliu skirtumu nebuvo. Nebent operacine sistema Win7 ar Win 8. Tai, jei neklystu Win 7 yra artimesne iprastiems XP windowsams, o Win 8 jau tokie naujoviski su kvadraciukais nesamoningais. Ar klystu??
Tai kol kas akis gula ties situo modeliu:
http://www.1a.lt/kompiuterine_technika/ ... k9k37eaabb
pagrindine priezastis - baterijos veikimas. Sitam modeliui raso iki 9 val. Kiti zenkliai trumpiau.
 #637187   vyrgaz
 08 Rgs 2015 09:34
Win8 turi galimybę sukelt win7 interfeisa ar desktopa kaip te pavadinta..vienzo startuoja 8, paskum isijungi desktop vaizda i te viskas kaip 7 tik start knopkes ner..pas mano mama kompe taip yr-suseptintinti astunti.. :)
 #637191   Salokym
 08 Rgs 2015 10:37
vava rašė:tai dekui uz gaires :)
Tai, jei neklystu Win 7 yra artimesne iprastiems XP windowsams, o Win 8 jau tokie naujoviski su kvadraciukais nesamoningais. Ar klystu??
Na kokie naujoviški, jau ir Win10 yra... :) Taip Win8 turi „kvadračiukų“ interfeisą (8.1 turi ir „start“ knopkę) ir jie, tiesą pasakius, yra visai patogūs. Galima dažnai naudojamas programas susikelt ir labai greit pasileist, todėl bijoti čia tikrai nėra ko. :)

Jei galit skirt €800, tai dar siūlau pažiūrėt šitą: http://www.1a.lt/kompiuterine_technika/ ... _engru_w10

Ir vaizdo plokštė ne integruota, ir talpa didesnė (1000 GB vietoj 500 GB), ir Windows 10 gaunat (pats dar nenaudojau, bet atsiliepimai tokie, kad ir už Win7, ir už Win8 patogesni).

Jis yra kiek sunkesnis (2.24 kg prieš 2.11 kg) ir baterijos laikas nurodomas mažesnis - iki 7 val. Bet čia norėtųsi paminėt, jog bent jau man tai tos 9 val kosmonautiškai atrodo. :) juolab, kad abiejų baterija yra 4 celių. Esant reikalui, kompiuteriui senstant ir mažėjant baterijos laikymo trukmei, galima įsigyti papildomą, didesnę (tarkim, 6 celių) bateriją.

Na ir paskutinis niuansas toks, kad Dell duoda 36 mėnesių garantiją (HP tik 24 mėn).
 #637199   eLPi
 08 Rgs 2015 11:35
Pagal kompiuteristų rekomendaciją savo studentei irgi pirkau Dell'iuką ;-)
Kol kas jokių priekaištų.
 #637327   vava
 09 Rgs 2015 13:25
Salokym, cia vat viena kontora pagal tuos mazdaug parametrus pateike toki pasiulyma HP ProBook 6475 uz 510 eur. komplekte 2 baterijos + krepsys kompui.
Kaip variantas?
 #637341   Salokym
 09 Rgs 2015 15:44
vava rašė:Salokym, cia vat viena kontora pagal tuos mazdaug parametrus pateike toki pasiulyma HP ProBook 6475 uz 510 eur. komplekte 2 baterijos + krepsys kompui.
Kaip variantas?
HP ProBook 6475 yra parduodamas su 9 skirtingomis komplektacijomis, taip kad vien pavadinimas man tikrai nieko nesako. :grin: šiaip teisybės dėlei reiktų paminėt, jog aš bet kokiu atveju turiu šiokį tokį nusistatymą prieš HP po itin nepavykusių kelių Pavilion serijų, tai objektyviai vertint sunku man. :)

Šiaip jei su anglų kalba problemų nėra, siūlyčiau panagrinėt svetainę http://www.notebookcheck.net. Man labai pasitarnavo laptopą renkantis. Va pvz. būtent to numesto HP ProBook 6475 apžvalga: http://www.notebookcheck.net/Review-HP- ... 818.0.html

Kiek išskaitau, tai trumpai reziumuojant šitas laptopas yra a reliable, high-resolution office workhorse - darbui pats tas.
 #637576   Vytenisnl
 11 Rgs 2015 09:25
Aš pastaruoju metu Lenovo fanas. Bet čia irgi subjektyvus reikalas. Kaip studentei (ypač jei ne 4se barako kambary gyvena) aš siūlyčiau 13-14 colių nešiojimui (su klaviatūra patogia, tinkama taipinimui) ir namuose monitorių atskirą. Tikrai užknisdavo 15inį nešiotis. O ir tašė kompo nešiojimui nėr patogu. Geriau kuprinė. Arba nemažai moterų rankinėse mėgst anešiotis mažesnius laptopiukus :)

Taip pat 500 ar 1tb nėr didelio skirtumo mano akim. Geriau investuoti į 256 ar 512gb SSD diską ir justi greitį.

Dėl HP irgi turiu nusistatymą. Kaip tik neseniai uošviams vieną pavilioną reikėjo bandyt prikelt (vaizduškės bėdos, sprendžiamos fenu arba orkaite)..

Kalbant apie OS: WIN8.1 turės viską ką reikia. Win10 skeptiškai vertinu dėl appsų ir subscription`o modelio.
 #637607   vava
 11 Rgs 2015 12:17
tai vat kaip tik apie HP pavilion serija ir man zmones sake, kad nevykusi ir i ta puse siule neziuret. O Lenovo man irgi patinka (mes juk su tavim atrodo tokius pacius turim T-60??).
Del ekrano dydzio buvau i kompu parde nuejes paziuret, tai 15-inis tikrai atkrito del didumo. Toks jau didokas tampymuisi kiekviena diena.
Siandien tureciau pasiimt HP Probook kompa.
Aciu uz nuomones ir istatyma i vezes :)
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė