Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Šalia žūklės...

 #39695   saciokas
 03 Spa 2007 13:32
:evil: esu ziauriai piktas. Blemba aiskinau musu kolegai tench apie musu busima web puslapi ir lindau i visus lietuviskus zvejybinius puslapius,kad papasakot kuris grazus kuris ne, kazkur ismete lentele ir mazai paskaites paspaudziau "run" galvojau "java" updeitai, *pyp* pasirodo trojanas. nafik kas tuos hakerius pagimdo. Dabar dingo "control panel" "task manager". uzsikrusau begidydamas ir dar nieko nepesiau :evil: :evil:

 #39698   saciokas
 03 Spa 2007 14:02
kas be ko, bet dabar reikia kazkaip ta trojana isprasyt lauk :evil: o nenori iseit nors tu ka

 #39700   tench
 03 Spa 2007 14:21
saciokas rašė::evil: esu ziauriai piktas. Blemba aiskinau musu kolegai tench apie musu busima web puslapi ir lindau i visus lietuviskus zvejybinius puslapius,kad papasakot kuris grazus kuris ne, kazkur ismete lentele ir mazai paskaites paspaudziau "run" galvojau "java" updeitai, *pyp* pasirodo trojanas. nafik kas tuos hakerius pagimdo. Dabar dingo "control panel" "task manager". uzsikrusau begidydamas ir dar nieko nepesiau :evil: :evil:
Paleisk programą regedit (Start>Run...>regedit). Nueik į

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

paskui į

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

įrašyk abi šitas RUN šakas į 2 .reg failus (File>Export...). Atsiūsk tuos failus man — pažiūrėsiu kas ten įtartino pas tave pasileidinėja kartu su windowsais.

 #39738   x-rap
 04 Spa 2007 06:07
klausimas-kaip padarai,kad melyni zodziai butu adresas internete

 #39744   tench
 04 Spa 2007 08:07
x-rap rašė:klausimas-kaip padarai,kad melyni zodziai butu adresas internete
Jau paaiškinau. ;-read!

 #39797   Rimsa
 04 Spa 2007 20:25
SUPERA Anti Spyware pabandykit.Pas mane daug blogio sugaude.Parsisiust is www.Softodrom.ru galima nemokamai.Trojanus pas mane isgaudo be problemu .Beja ir Kasperskis padeda.Kazkada zmona Gajana pagavo tai viskas sajbom nuejo.Vos Windausus perinstaliavau.Ir aplamai softodrome galit pasiieskot trojanam gaudyt kazko.

 #39800   Xrapas
 04 Spa 2007 21:02
Vakar darbe kaip tik tą Kasperskį instaliavo- kompai dabar dirba vėžlio greičiu :(

 #39809   cesius
 05 Spa 2007 08:10
Xrapas rašė:Vakar darbe kaip tik tą Kasperskį instaliavo- kompai dabar dirba vėžlio greičiu :(
Geriau letai , bet saugiai, nei greitai ir... :roll:. Norejo man draugas yvaryt Troja per skype , bet Kasperskis visaip stengesi blokuoti ;-var-var.

 #39812   Rimsa
 05 Spa 2007 08:41
Kasperskis viena geriausiu antivirusiniu.Turiu 3 metus, labai juo patenkintas.Jokiu problem su virusais.

 #39819   x-rap
 05 Spa 2007 09:26
jau ir pas mane meta, kad rado trojana, bet vis dar issuka

 #39833   tuomahaukas
 05 Spa 2007 10:10
Dzukeliz rašė:vo :shock: uzh kokius nuopelnus 1 numeriu eilen pastatet :-D :?:
Už ūsorius, dzukeli, už gražius ūsorius... ;-)

 #39852   Sokratas
 05 Spa 2007 13:17
...kažkokį virusą ir aš, tiksliau kompas, vakar pagavo. Nebegalėjau naudotis gmail paštu. Bet kokį mygtuką paspaudus viską uždarydavo. iš naujo atsidarydavau paštą ir vėl viskas iš pradžių...
Šiandien visai ištryniau ,,operą" ir dabar į internetą vaikštau per Mozilla Firefox. Problemos nebeliko, tik ar ilgam ....

 #39859   Mindenas
 05 Spa 2007 13:49
kažkaip jus čia žiuriu prisitraukiat virusu,aš siulyčiau NOD32 naudoti,nemokama antivirusine kas diena atsinaujinanti,apsaugo ir emaila ir interneta ir kompa,puikiai darbuojasi ;-)
Bobi Mozilla Firefox geriausias pasirinkimas iš geriausiuju ;-)

 #39864   Agis
 05 Spa 2007 14:17
Tas pasirinkimas jau padarytas pries pora metu ../;nzv

 #39878   Sokratas
 05 Spa 2007 20:02
Mindenas rašė:kažkaip jus čia žiuriu prisitraukiat virusu,aš siulyčiau NOD32 naudoti,nemokama antivirusine kas diena atsinaujinanti,apsaugo ir emaila ir interneta ir kompa,puikiai darbuojasi ;-)
Bobi Mozilla Firefox geriausias pasirinkimas iš geriausiuju ;-)
Tokią ir naudoju, deja neišgelbėjo...

 #39889   Rimsa
 06 Spa 2007 06:31
Is nemokamu geriausia sako Avira AntiVir PersonalEdition Classic .Parsisiusti galima is cia http://www.free-av.com/ beja irgi puikiai visokius trojanus isgaudo.

 #39897   x-rap
 06 Spa 2007 09:35
toki ir naudoju.paleidau scan ir visus trojanus isgaude

 #39930   tench
 07 Spa 2007 08:18
kaip ydet avatara.
forumo taisyklių
Asmeninis paveikslėlis (avataras) negali viršyti 70 KB dydžio(aukštis / ilgis pikseliais: 80 X 80) ir turi atitikti etikos normas.
Laukelin URL adresas iki nutolusio avataro: įpastini kitam servery, pvz ImageShack'e patalpinto failo adresą.
O gyvūnas, apie kurį kalbama forume — turbut bebrakurmis. :ruko

 #39936   audrutis
 07 Spa 2007 16:32
Mieli kompiuteriu zinovai. Kaip perkelti fotke is telefono Nokia? Infrareda jis turi, kaip ir kompas, bet nesigauna. I emaila siunciu, bet kazkas nenustatyta daugiaformaciuose pranesimuose. Nu zodziu, kaip bebandyciau, nesigauna :(

 #39938   cesius
 07 Spa 2007 18:17
tench rašė:kaip ydet avatara.
forumo taisyklių
Asmeninis paveikslėlis (avataras) negali viršyti 70 KB dydžio(aukštis / ilgis pikseliais: 80 X 80) ir turi atitikti etikos normas.
Laukelin URL adresas iki nutolusio avataro: įpastini kitam servery, pvz ImageShack'e patalpinto failo adresą.
O gyvūnas, apie kurį kalbama forume — turbut bebrakurmis. :ruko
Juokas juokais, bet netinka nei zvejys nei zuvis nei dar bele zino kas, gal koks py.....galvis :roll:

 #39976   x-rap
 08 Spa 2007 08:07
atsargiai su www.romada.lt --vieni trojanai ir x-janai
Paskutinį kartą redagavo 1 x-rap. Iš viso redaguota 8 kartus.

 #39989   saciokas
 08 Spa 2007 09:31
x-rap rašė:atsargiai su www.romada.lt--vieni trojanai ir x-janai
Tai va b...le ir man norejosi sakyt, kad "man atrodo trojana pasigavau is romados" bet nesiverte liezuvis tai pasakyt. O dabar dar vienas irodymas. Taigi kolegos tada primygtinai siulau ten daugiau nesilankyt, nes turesit kruva nemalonumu. kazkokiu hakeriu is uzusienio ir tench pagalba issigydziau, bet kainavo ir laiko ir nervu :evil:

 #40033   tench
 08 Spa 2007 14:33
x-rap rašė:atsargiai su www.romada.lt--vieni trojanai ir x-janai
Patikrinau — ActiveX. Blokuokit na%uj visus ActiveX per ugniasienės arba naršyklės nustatymus. Joks normalus tinklalapis nenaudoja ActiveX. Ypatingai su internetexploreriu tai yra tokia #&%*@ :twisted: skylė saugume...

 #40036   tench
 08 Spa 2007 14:47
p.s.
Nu gal aš čia prieštai byški perkategoriškai. Dabar pažiurėjau į savo ugniasienės išimčių sąrašą
ActiveX leidžiamas:
www.hanza.lt
lt.hanza.net
www.mult.ru
seb.lt
ir dar keliems patikimiems dukros online žaidimų tinklalapiams.
Čia kad kas nors neperlenktu lazdos, bo paskui prie savo babkių banke neprieis. !:nujop...! :jop-mat

 #40067   audrutis
 08 Spa 2007 20:34
Tench, tu cia pas mus kompu ir panasiu dalykeliu zinovas. Kaip man istraukt is telefono foto, jei neturiu laido, o MMS nesiuncia, nes tipo su daugiaformaciu pranesimu parametrais kazkas ne taip mano Nokioj. Infraredas yra ir kompe mano, ir telefone, gal juo imanoma??? Labai dekui is anksto :roll:

 #40071   tench
 08 Spa 2007 21:26
IrDA telefone ir kompe įjungtas? Patikrink.
Pas žmoną ir dukrą nokijos, žiurim.
meniu>parametrai>ryšiai>IR ryšis (įjungi)
toliau.
meniu>galerija>nuotraukos>funkc.>siųsti>IR ryšiu
Rask kurioj pusėj telefone IrDA ir padėk jį prie kompo IrDA adapterio 5-15cm atstumu. Windovsai turėtu automatiškai atpažinti telefoną (apačioj prie laikrodžio atsiranda nauja ikonkė, nokiaXXXX bla-bla-bla) ir paklausti ar leisti siusti failus iš įrenginio nokiaXXXX.
Įtariu kad visą tai jau bandei. Jeigu taip, rašyk, žiūrėsim ką dar galima padaryt...

 #40077   audrutis
 08 Spa 2007 21:41
Tiek toli nebuvau pazenges :) Bet dar kazko truksta. Kompas uzgaudo telefa, bet jis iskart klausia ar norite siusti failus i nokia, o is nera pasirinkimo. Kai spaudziu siusti IR rysiu is telefo, siunciasi, bet galiausiai issiusti nepavyksta :(

 #40080   tench
 08 Spa 2007 21:55
audrutis rašė:bet jis iskart klausia ar norite siusti failus i nokia
Aha, ške kompe instaliuota nokijos programinė įranga. Bandyk pašalint ir tadą bandyk siusti. Nors labai abejoju, kad tai padės. Paprastai jei failai nesisiunčia, kaltas siunčiantis devaisas. Hmmmm... nebandei iš šito telefono į kieno nors kito kompą siust per irda?

 #40119   tench
 09 Spa 2007 13:57
tench rašė:Paprastai jei failai nesisiunčia, kaltas siunčiantis devaisas.
Nu čia aš vakar šiektiek nusišnekėjau.
Kai kompas atpažins per irda prijungtą telefoną, paspausk su dešiniu pelės mygtuku ant apačioj atsiradusios telefono ikonkės. Paspausk Properties. Pažiurėk ar leista priimti failus per irda. Va kaip čia:
Paveikslėlis Paveikslėlis

 #40156   blight
 10 Spa 2007 10:10
x-rap rašė:atsargiai su www.romada.lt --vieni trojanai ir x-janai
True. Pas mane tik ijungus www.romada.lt SpySweeperis ishkart blokuoja. Su ta Romada tai pastoviai, priesh pora menesiuku uzheinu ir zhiuriu uzhrashas per visa akrana "sweiki ash hakeris ish danijos ar tai norvegijos blabla....(savaime suprantamas apytikslis vertimas ish anglu kalbos)" ir taip pora savaiciu kol vel ish naujo tinklapi uzhkure. Turejot matyt jei lanketes irgi :grin:
Beje ash prie antiviruso dar naudoju Webroot SpySweeperi, kuris ishgaudo/ blokuoja visus spyware'us, trojanus, tracking cookius (kuriu kartais net buna prilipinta prie avi'iu mpeg'u). Spywariniu programu reitinge Spy Sweeperis jau kelinti metai nr1: http://anti-spyware-review.toptenreviews.com/
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 19
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė