Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Šalia žūklės...
 #42375   audrutis
 08 Lap 2007 15:08
Gal kartais yra sio zaidimo entuziastu tarp zveju??? Butu labai idomu susikaut, pasidalint patirtim, literatura, video medziaga! Mat biliardo forumai visiskai mire :(

 #42376   Gintasas1
 08 Lap 2007 15:13
Prie progos galim sužaisti, entuziastų yra ;-)

 #42378   Vegys
 08 Lap 2007 15:55
A jo ! Galetume. Gal kada nors meeta biliardinej (ar baulinge) padarom ? Vistiek zuvys nekimba :) Tiesa, toks ten is manes ir zaidejas :oops:

 #42382   tuomahaukas
 08 Lap 2007 16:06
O apie ką rašyt ? Apie biliardą žodžiais sunku rašyt :lol:
Na, kolkas pirmos vietos diplomas biliardo turnyre tarp senojo forumo dalyvių pas mane guli, jeigu ką :twisted:

 #42400   gelmės
 08 Lap 2007 17:26
Mėgstu ir aš, jei ką. Tik iš manęs neaišku koks kovotojas būtų, nes nei literatūros, nei video, nei stalo, net šarų neturiu. :oops: Ai, ir lazdos nėr. :shock:

 #42415   Vegys
 08 Lap 2007 19:29
Kalbant apie biliarda, dar reiktu ivardint apie koki kalbam. Man pvz pulas - suds ... Rusiskas - ok. Snukeris - ten is vis ydomu, tik gaila kad stalu mazai kur yr ... :)

 #42416   Dusia
 08 Lap 2007 19:48
Na del teiginio,kad pulas sudas drisciau gincytis :-D O siap persimest tai sutikciau.

 #42417   Vegys
 08 Lap 2007 19:53
A ka cia gincytis ? Gi kiekvienam savo :) Tai butu toks pats gincas kad ir "su kuo smagesne zukle, su spiningu ar pludine" :)

 #42437   audrutis
 08 Lap 2007 21:47
tuomahaukas rašė:O apie ką rašyt ? Apie biliardą žodžiais sunku rašyt :lol:
Na, kolkas pirmos vietos diplomas biliardo turnyre tarp senojo forumo dalyvių pas mane guli, jeigu ką :twisted:
Na kagi, tu busi pirmas mano taikinys :) Bandysiu paverzt kada ta cempiono varda :)

Siaip as asmeniskai pamises del rusisko, taciau moku zaist ir pula. Esu aploses Lietuvos cempione, nu bet ten draugiskai losem :) Pulas yra populiaresnis, net Panevezyje vyksta jo turnyrai, todel ir as ji pazaidziu, vien del varzybu. Daug didesnis azartas zaist turnyre, nei siaip. O vat snukerio ant tikro stalo beveik nezaidziu, taciau ji zaidziu www.pulas.lt . Atsisiunti is ten programele blitzpool ir varai, vyksta virtualus turnyrai, yra reitingai ir tt. Is bedos, kai nera su kuo tikra pazaist, tinka ir toks :)
Siaip tikrai nesutinku su pasakymu, kad pulas sudas, o snukeris arba rusiskas jega. Kiekvienas is siu biliardu savotiskai zavingas bei nepanasus i kitus du. Na pulas ir snukeris gal kiek panasus, o rusiskas tai tikrai labai skirtingas. Dar yra karambolis berods, bet apie ji nieko nezinau.

Labai gaila, kad sudetinga rast rusisko varzybu irasu, net visagaliame internete ju nedaug randu. Taip pat literaturos, mokymo medziagos labai sunku gaut. Uzsisakiau neseniai viena rusiska knyga, idomu gausiu ar ne :(

Sia tema uzvedziau ne vien todel, kad butu idomu pazaist su kolegom zvejais, o ir todel, kad galetume pasikeist literatura, video medziaga ir patirtim, jei aisku yra cia rimtu entuziastu.

 #42449   Vegys
 09 Lap 2007 06:57
audruti, o per visokias emule / edonkey / etc nebandei ieskotis informacijos ? Speju gi turi but kokiu nors mokomuju medziagu/filmu.

 #42452   audrutis
 09 Lap 2007 07:49
Vegys rašė:audruti, o per visokias emule / edonkey / etc nebandei ieskotis informacijos ? Speju gi turi but kokiu nors mokomuju medziagu/filmu.
Tai va, kad nelabai. Apie poola gal ir butu, bet man apie poola nereikia. Man reika apie rusiska, bo sustojau tobulet ir tripsiu vietoje. Reikia arba mokytojo (Panevezy nera), arba video irasu is varzybu (praktiskai nei emulei, nei per google ne kazka randu), arba literaturos (gal knyga is Rusijos pades, jei ja gausiu). Tiesa, pries kelias dienas pradejau siust is emules faila "the best billiard shots" berods. Siandien ziuriu atsisiuntes, pasileidziu (darbe dar), o ten kad saudo, kad saudo toks virukas mergaitems i burna matini balta geli :-D Gerai, kad neuzejo nieks i kabineta tuo metu, butu pasislyksteje manim, galvotu tas jau is pacio ryto kuom uzsiima :evil:

 #42453   Vegys
 09 Lap 2007 08:07
audrutis rašė:Tiesa, pries kelias dienas pradejau siust is emules faila "the best billiard shots" berods. Siandien ziuriu atsisiuntes, pasileidziu (darbe dar), o ten kad saudo, kad saudo toks virukas mergaitems i burna matini balta geli :-D Gerai, kad neuzejo nieks i kabineta tuo metu, butu pasislyksteje manim, galvotu tas jau is pacio ryto kuom uzsiima :evil:
Tas nervina. As nemazai tokiu atsisiunciau, kai siunciausi filmu apie zvejyba.

 #42536   tuomahaukas
 10 Lap 2007 13:21
2 audrutis: karambolis žaidžiamas trim "šaratais". Vienas yra "niekieno", t.y. pvz.: tavo-baltas, mano- juodas, tečiasis (raudonas)- "laisvas".
Variacijų yra daug, bent mes bovydavomės taip:
mušu savo (juodą) taip, kad jis lestų tavo ir laisvą (nebūtinai eilės tvarka). Vnž. abu rutulius. Man taškas. Ir taip iki klaidos (minus taškas), tada muši tu.
Jeigu nori sudėtingiau, turi mušti per bortą.
Plačiau čia :
http://www.biliardas.lt/empty.asp?p=carom
P.S. Na, mes uždengdavome pool'o stalo skyles, ir tiek :oops: :lol:

 #42537   tuomahaukas
 10 Lap 2007 13:42
Beje, for fun ;-) ... vienas iš labai paprastų "triukų", kurį bežaisdamas biliardą sugalvojau pats :oops:
Taigi, žr. pav.:

Paveikslėlis

Turite raudoną rutulį nusiųsti į raudonai pažymėtą lūzą. Turite 2 lazdas. Vienu metu 2 lazdomis naudotis negalima, juodų rutulių mušant paliesti negalima.Raudono rutulio įstumti į lūzą taip pat negalima :lol:
Stalo mąstelis su rutuliais nelabai atitinka, bet nesvarbu, man rūpi jūsų fantazija ;-)

 #42544   audrutis
 10 Lap 2007 15:33
Nusugalvojau ne tik kad uzduoties sprendimo, bet net nelabai supratau, ka reikia padaryt :roll:

 #42592   tuomahaukas
 11 Lap 2007 15:47
Turite raudoną rutulį nusiųsti (įmušti) į raudonai pažymėtą lūzą.
Pasididink paveiksliuką ;-)

 #42632   audrutis
 11 Lap 2007 20:45
Vistiek nesuprantu. Paimi ir ikali ta rutuli tiesiai i luza. Ar as jau visai durnas :roll:

 #42719   tuomahaukas
 12 Lap 2007 19:53
Ne, ne durnas. Tiesiog neperskaitei kad Raudono rutulio įstumti į lūzą taip pat negalima . Be abejo, turiu omenyje pažymėtą lūzą ir "tiesiog įstumti" ;-)
P.S. 2 lazdos, naudojamos ne vienu metu. Čia ne specialiai supainioti pasiūliau, jų išties reikia, su viena nepramuši.

 #42724   Vegys
 12 Lap 2007 20:42
Musht i kairi sonini borta, kad atshoktu i raudonas luza irgi negalima ?

 #42726   tuomahaukas
 12 Lap 2007 21:31
Gal verčiau pamąstykite apie reikalus už juodų rutulių ;-)

 #42734   audrutis
 13 Lap 2007 07:52
Viena lazda padedi tarp pirmo ir antro (is desines) juodu saratu, o vienas tos lazdos galas turi butu nukreiptas i raudona luza taip, kad palei lazda riedantis rutulys butu nukreiptas tiesiai i luza. Paemus kita lazda musi raudona rutuli i tolimaji borta, i tarpa tarp 2 ir 3 juodu rutuliu taip, kad atsimuses i borta raudonas rutulys liestu lazda ir jos nulreiptas iriedetu i raudona luza. Raudonas rutulys pagal visus fizikos desnius nuo lazdos sono neatsoks, o prie jo priglus ir bus graziai nukreiptas i raudona luza :-D

 #42744   spiridonas
 13 Lap 2007 10:16
su pailgu per apvalu... :-D

 #42766   tuomahaukas
 13 Lap 2007 14:13
audručiui: logiška, galbūt įmanoma, arti tiesos, bet ...
"Turite 2 lazdas. Vienu metu 2 lazdomis naudotis negalima" ;-)

 #42769   audrutis
 13 Lap 2007 14:35
:wh.flag:

 #42772   tuomahaukas
 13 Lap 2007 14:49
Imi lazdą. Muši už paskutinio dešiniojo rutulio, rutulys apeina teisingai (gali šiek tiek pasukti). Turi pakankamai laiko pirmąją lazdą atremti į stalą, paimti antrąją ir pastatyti kaip parodyta. Bingo.
Paveikslėlis
P.S. Minėjau kad mastelis nėr tikslus.
P.P.S. Ypač gražu, jei šalia stovi kolega su lazda. Muši, tuo metu sinchroniškai :jis meta tau savo lazdą, o tu jam savo (gražiai, ne smaigaliu į priekį ;-) ), lazdą nukreipi į lūzą.
Pasipraktikuok, tai labai lengva atidirbus mušimo greitį ir sukimą kad rutulys "plavnai" nueitų palei lazdą.
Priedo galima lažintis iš alaus ;-)

 #42774   audrutis
 13 Lap 2007 14:59
Tai as panasiai ir galvojau, tik mano atveju butu biski sudetingiau pataikyt nepalietus juodu. Sitas variantas irgi buvo apmastytas po to, kai anas nepasitvirtino, bet suklaidino vienas dalykas - 2 lazdos, vienu metu negalima abieju naudot. O juk cia uztenka vienos, tik pramusus paimi ja ir padedi i vieta, ant stalo ;-) Tas dvieju lazdu niuansas ir padare uzdavini per painu :roll:

 #54119   orangitto
 20 Kov 2008 23:18
as irgi palosiu poola daznai, anksciau ir i turnyrus vaiksciodavau :) man patikdavo tas bajeris su 3 saratais kai 2 gale pastatai ir 1 ant ju virs stalo uzdedi ir reik tu 2 nelieciant paliest ta 3:linija tai stalo krastas :)

..........@...........
-------@@--------







..........@...........

 #57561   Spoil
 15 Bal 2008 10:42
manau kad atliekant sita smugi o ipac ant pulo ash tau galiu ir be antros lazdos pagalbos nebentt tuos juodus labaij toli nustumi :)

 #76724   gelmės
 20 Spa 2008 10:47
Dažnai spaudoje matosi skelbimas. kad parduodamas bilijardo stalas su inventoriumi. 1250lt. Man knieti sužinoti,koks tai stalas. Gal kas domėjosi :?: :roll:
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė