Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Šalia žūklės...

 #118199   gelmės
 18 Geg 2009 07:58
Atrodo, Audruti baigsis tavo mėgiamoje vietoje (virš IkI parduotuvės ) biliardo lošimas. Kalbos eina, kad jau lapeliai išdalinti.....

 #118206   audrutis
 18 Geg 2009 08:38
gelmes rašė:Atrodo, Audruti baigsis tavo mėgiamoje vietoje (virš IkI parduotuvės ) biliardo lošimas. Kalbos eina, kad jau lapeliai išdalinti.....
Lapeliai jau seniai isdalyti, jau ir uzdaryta buvo, bet vel atsidare, paliktas vienas zmogus, sutrumpintas darbo laikas, ziauriai numustos kainos, panaikinta virtuve, bet viskas vyksta toliau. Taip kad visks ok ;-)
Blogiausiu atveju yra dar 2 normalus rusisko stalai kitose vietose, bei dar 2 poprasciai stalai Babilone. Kol bus paklausa, bus ir pasiula :-D
 #159559   renaldas
 15 Gru 2009 16:27
A kaip cia taip tapo rusisko biuliujardo nugaletojas, a zaide pula? :shock: :-D
 #159561   Vaidis
 15 Gru 2009 16:30
Čia nuotrauka iš asmeninio archyvo greičiausiai
 #159646   Tanius
 15 Gru 2009 20:58
Is mano mokyklos pacaniukas, zveris :gutgut
 #159740   audrutis
 16 Gru 2009 11:16
Vaidis rašė:Audruti, nieko nežinai http://www.ve.lt/?data=2009-12-15&rub=1 ... 1260817839, ar nedalyvauji tokio rango varžybose? ar tik dlia sebia žaidi?
Pries metus si jaunuoli Lietuvos cempionate nugalejau, taciau dabar tai padaryti butu jau daug sunkiau, jis jaunas ir greit progresuoja :roll: Taciau sansu tikrai butu :roll:
Gaila, kad jis buvo siose reitinginese varzybose, ir negalejo dalyvaut stai siame turnyre:
www.texas.lt
 #178477   gelmės
 16 Kov 2010 08:45
Kaip Audruti tau 13 diena prie biliardo praėjo ? Su prizu ar be jo ?
 #178484   audrutis
 16 Kov 2010 09:42
Na kol kas kai kaunuos su Lietuvos geriausiais, kazko vis pritruksta ir kaip taisykle lieku apie viduri. Sestadieni pirma kova gavau, tada dvi laimejau ir vel gavau bei iskritau. Paskutine gavau pries viena geriausiu zaideju Lietuvoj, nors pirmavau partijom 2-1 (iki 3 pergaliu) ir ketvirtoj partijoj is ismusimo ikaliau 5 sarus is eiles, bet tada aptemo protas (o reikejo uzbaigt partija atsargiai, nerizikuojant, nes rizikuot turejo stipriai pralaimintis varzovas) ir musiau ziauriai sudetinga smugi, po kurio turejau isskirstyt likusia piramides dali. Saro neimusiau, piramide issilakste ir pora kamuoliuku atsistojo i luzas, o varzovas ramiai pabaige partija ir tada dar laimejo ir lemiama. Negalima taip rizikuot, dabar jau puikiai zinau, bet nepatirtis ir karstakosiskumas prazude mane :)
 #178485   gelmės
 16 Kov 2010 09:54
Vis vien gerai. Kaifą pagavai,padaužei šarus, lazdai nedaviai miegoti. Bus ir geresnių laikų. ;-)
 #332538   gelmės
 11 Sau 2012 09:51
Audruti, esi žaides karamboli?
 #332623   audrutis
 11 Sau 2012 13:17
Ne, nevilioja manes biliardas, kuriame nera luzu :) Ten visai kiti principai, nes to zaidimo pagrinda sudaro rutulio atsokimo nuo bortu trajektorijos, smugio stiprumo apskaiciavimas. Man uztenka ir rusisko, nors kartais pazaidziu pula, o itin retai ir snukeri.
Kodel klausi, susidomejai?
 #332626   audrutis
 11 Sau 2012 13:23
Vaidis rašė:Audruti, nieko nežinai http://www.ve.lt/?data=2009-12-15&rub=1 ... 1260817839, ar nedalyvauji tokio rango varžybose? ar tik dlia sebia žaidi?
Susitikau su siuo Klaipedos monstru antra karta gyvenime ir gavau i kaulus:
http://www.ve.lt/naujienos/sportas/arvy ... as-663826/
Nerealiai smagiai zaidzia jaunuolis! Siuo metu jis antras pagal pajeguma Lietuvoj, taciau turi visas galimybes su laiku tapt ir geriausiu.
 #332642   Agis
 11 Sau 2012 14:22
Ale Tu audruti žiūriu rimtai užsiimi :shock: aš galvojau tik taip, prie progos, kaip sakoma tarp žvejybų :lol:
 #332648   audrutis
 11 Sau 2012 14:54
Tai kad zinok Agi man zvejybos dabar tapo tik taip, tarp biliardo varzybu. Tai ir viena priezasciu, kodel forume esu mazai aktyvus. Tiesiog nelabai yra ka parodyt, nes zvejoju pora dienu i menesi, o ir tai tik atviro sezono metu. Va dar neseniai isrinko i Biliardo federacija, vadovaut Rusiskam biliardui ant Lietuvos , tad ateity laiko zvejybai tikrai nepadauges, o gal ir pamazes :( Antravertus liudet nera ko, nes visada gyvenime renkiesi tai, kas atrodo svarbiau, idomiau. Pastaruosius pora metu, o ypac paskutiniaisiais, zveju saves vadint nebegaliu :)
 #332655   Agis
 11 Sau 2012 15:06
Visa tai aš suprantu ir žinau, kad hobis, kaip ir gyvenimas keičiasi arba keičiasi jo stiliai, tiklsiau pasakius gal atrandi žmogus tai, kas tikrai teikia malonumą.
Aš tiesiog negalvojau, kad Tu rimtai sergi tais rutuliais, nes žinau apie investicijas į kitus kuolus, bet dabar jau žinosiu ;-)
Galėjai pasufleruoti apie varžybas, kai buvai Klaipėdoje, tai būtum pašvilpę :lol: o gal ten negalima :roll: reikia cykiai būt :lol:
 #332662   audrutis
 11 Sau 2012 15:15
Ten reikia but tyliai, jokiu svilpimu but negali. O gerbeju as ir taip turejau - brangiaja, Rusne ir Zvyna :)

Beje, priinvestavau as i anuos kuolus dar tada, kai siek tiek maziau buvau iklimpes i rutulius. Dabar investuoju i rutuliu kuolus :) Baiksis investicijos cia - atsiras kitu objektu investicijoms. Niekad nedejau pinigu i sloika nepaisant to ar uzdirbdavau vos ne minimuma iskart po studiju, ar normaliau dabar. Pinigai yra skirti tik tam, kad anuos issvaistyt :)
 #332671   EDVD
 11 Sau 2012 15:42
audrutis rašė:buvau iklimpes i rutulius.
buvau ir aš kažkada į rusišką įklimpęs, baisiai smagus grajus. Kol nesutikau savo brangiausiosios prieš 5metus žaisdavau su draugu 2-3kart į savaitę. Reik nusipirk kokį kuolą ir atnaujinti šį pomėgį :)
 #332677   audrutis
 11 Sau 2012 15:58
EDVD rašė: buvau ir aš kažkada į rusišką įklimpęs, baisiai smagus grajus. Kol nesutikau savo brangiausiosios prieš 5metus žaisdavau su draugu 2-3kart į savaitę. Reik nusipirk kokį kuolą ir atnaujinti šį pomėgį :)
Kokiame mieste ir kokioj biliardinej zaisdavai? 2-3 kartai per savaite jau nemazai, turetum tikrai neprastai zaist :)
 #332678   gelmės
 11 Sau 2012 16:05
audrutis rašė:Ne, nevilioja manes biliardas, kuriame nera luzu :) Ten visai kiti principai
Kodel klausi, susidomejai?
Nesenai filmą žiūrėjau "karambolis". Ten toks kriminalinis. Ir vienas iš herojų žaidė bilijardą. O aš nei kiek "neponial" žaidimo subtilybių. :-D
Pasigooglinau ir vis vien nesupratau. :ruko
To pasekoje pakibo smegenėlėse klausimuks. ;;yel Į vsio.
 #332717   EDVD
 11 Sau 2012 18:11
audrutis rašė:
Kokiame mieste ir kokioj biliardinej zaisdavai? 2-3 kartai per savaite jau nemazai, turetum tikrai neprastai zaist :)
kažkada gal ir neblogai žaidžiau. Iš pradžių po pasažu "pas Juozapą" kur visą parą dirba. Poto Grigiškėse Siesta kol nesudegė, vėliau Trakuose. Arčiau Lentvario kas, ten ir važiuodavom.
 #332877   audrutis
 12 Sau 2012 08:46
"Pas Juozapa" biliardinej ir as esu zaides, ir ne karta. Esu ir turnyruose dalyvaves. Tik va pastaruoju metu pas juos kazkaip niekas beveik nebevyksta, neatlaiko jie kitu klubu konkurencijos.
 #333226   EDVD
 13 Sau 2012 10:30
audrutis rašė:"Pas Juozapa" biliardinej ir as esu zaides, ir ne karta. Esu ir turnyruose dalyvaves. Tik va pastaruoju metu pas juos kazkaip niekas beveik nebevyksta, neatlaiko jie kitu klubu konkurencijos.
Ten išmokau žaisti rusišką, bet norint rimtai pažaisti ten per daug triukšminga aplinka. Nes jei nori rimtą partiją sumesti trukdo triukšmas ir alkoholis.
 #344984   vava
 24 Vas 2012 17:07
gerule.....
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė