Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Šalia žūklės...
 #3855   tuomahaukas
 27 Kov 2006 09:58
Tikėkimės, kad DJ eLPi mums pašvies neaiškiose vietose ir pasidalins kokiomis įdomiomis naujienomis... ;-) :/braj;
A šiaip plepam apie viską: kas ką klauso, kas įdomesnį CD "atarval", Eurovizija ( :lol: ) ir t.t. ;-)

 #3856   spiridonas
 27 Kov 2006 10:07
paskutiniu metu Makejevas veza
;;yel

 #3859   Agis
 27 Kov 2006 10:10
O vakar tai labai tikriausia ta tiko "Tai uzdaryk teveli...." :lol: :lol:

 #3861   tuomahaukas
 27 Kov 2006 10:32
Teko bendrauti su A.Makejevu jo veiklos pradžioje, būta ir linksmų nutikimu, bo bernas oj nedurnas, bet ir oj padūkęs yra... :lol:
Visgi pirmą jo CD vertinčiau kaip geriausią: http://www.visata.com/shop/music/product.asp?prod=1082
Dainos matosi kad rašytos ne šiaip sau (juntama autoriaus asmeninė gyvenimo druskos valgymo patirtis ;-) ). Bet blin... :arrow: "ne formatas" per radiolas sukt jas... na nebent "Miražas" gabalą :twisted:
Vėliau jau buvo juntama, kad kiek "pakoreguoti" gabalai ir pritaikyti "plačiąjai radijo auditorijai". Nžn. ar jis prarado savo savitumą tuom (greičiausiai ne, nes tas pradinis "romantiško chuligano" prieskonis juntamas iki šiol), bet man asmeniškai jis ypač patiko nefarsovščikų uždaruose vakarėliuose už itin mažą honorarą ir keletą alaus bokalų- ten jis būdavo jėga :twisted:

 #3862   eLPi
 27 Kov 2006 11:39
O as noreciau paliesti karsciausia siuo metu muzikine naujiena ...."we are the winers of eurovision ...." :lol: Sis gabalas mane, kuo toliau, tuo labiau veza ... Klipas :gutgut

 #3863   tuomahaukas
 27 Kov 2006 12:32
Hmmm... aš dėl šio gabalo labai dviprasmiškos nuomonės esu :roll: . Kai psichika nestabili- labai nervina, kai alaus atsigeriu - veža :lol:
Man patiko per "Lietuvos dainų 10- tuką", kai buvo apklausa praeivių dėl šito gabalo sėkmės Eurovizijoje, vienas bachuriukas gana taikliai į klausimą atsakė klausimu: "O jeigu latviai Eurovizijoje" su tokiu gabalu sudalyvautų- ar balsuotumėte už juos :?: "
Mums šitie rebiatos kažką reiškia, mes juos žinome. Ten jie bus niekas. Čia labai stipriai priklauso, kaip balsuojanti publika tą gabalą priims :roll: - ar kaip joke, ar vertins rimtai. Kalbant apie antrą variantą, aš manau kad daina- nieko gero, ji man 1:1 primena populiarią amerikonišką "draznilką".
Kas dėl pateikimo ir strategijos- dainos nieku gyvu nereklamuočiau važinėdamas pristatinėt jos į kitas šalis, geriau namie sėdėt. Ne todėl kad ji gera ar bloga, o tiesiog... nereikia ;-)

 #3865   eLPi
 27 Kov 2006 13:37
tuomahaukas rašė:Hmmm...
Kas dėl pateikimo ir strategijos- dainos nieku gyvu nereklamuočiau važinėdamas pristatinėt jos į kitas šalis, geriau namie sėdėt. Ne todėl kad ji gera ar bloga, o tiesiog... nereikia ;-)
Butent, kad nereikia. Mano optimistine sios dainos ateities prognoze butu kaip Queen "We are the champion" ../;nzv Zinoma jei ta diena Europos zmones bus smagiai nusiteike :'blud;/ :lol:

 #3867   Aukstaitis
 27 Kov 2006 14:04
Man Inculto žymiai geriau veža ( eurovizinė daina ) :donknow'

 #3874   VirTus
 27 Kov 2006 16:24
as neseniai kazkokiam rusu puslapi radau retro puslapi...parsisiunciau tokius topus,kaip "katiusha","valenki","kalinka","v tiomnuju noch","dien pobiedy" .Beje visu gabalu pirmosios versijos(originalai)...
Kai durnumas uzeina,pasileidziu ir pats staugiu visa gerkle.Gerai,kad kaimynai ne Landsbergistai,o tai dar saugumui perduotu.. :grin:

 #3875   tuomahaukas
 27 Kov 2006 16:36
Aukštaičiui :arrow: Nu jo, irgi tipo ironiška... bet mle- juk juodas "agitbirigados" lygis :twisted: Tokie dalykai, kas link savo šalies pateikimo per muziką tikrai nelabai skaniai žiūrisi. Daugeliui, be abejo, gali atrodyti, kad čia panaši forma kaip moldavų "boba muša būgną" (tipo etnokultūrinės tradicijos :lol: ), bet rafinuotesnis žiūrovas/ klausytojas, turėdamas progą palyginti abu pasirodymus vienoje scenoje, manau kad brėžtų tarp jų didelį, storą ir riebų brūkšnį. Yr paprastas dalykas- arba tu per muziką parodai šalį (ok: moldavai mle, Ruslana- :gutgut), kt. aspektus ( Ukraina ;-) ), pagaliau forso vyro babkes ( Rusija :shock: ), arba tiesiog groji/ dainuoji normaliai virškinamą popsą (o čia jau maloniai prašome ir gražiai pagroti, ir gražiai padainuoti) :!:
Tiesa sakant man ir moldavai pernai nepatiko, o kai lietuviškam finale svečių teisėmis sudalyvavo- išvis laba diena :shock: ... na skonio reikalas vėl ;-)

 #3880   spiridonas
 27 Kov 2006 17:03
Beje kalbedamas apie A.Makejeva, tai galvoje ir turejau butent si, tuomahauko pamineta albuma ''Išėjęs''.

 #3891   alkanas
 27 Kov 2006 20:28
:oops: nu xebryce- sory :oops: lietuviu balsu nesiklausau, nebent priverstas bunu kur nors girdeti :evil: seip, labiausiai patinka ac/dc ''plot :[anuol :koliorava :gutgut nors patinka ir kitokie stiliai (daug visokiu... nuo klasikos iki metalo) :grin:

 #3896   Agis
 27 Kov 2006 21:19
Tik gerai susipazinus su dauguma muzikiniu stiliu gali pajusti vieno ar kito stiliaus pranasumus :!: Be to klasika su laisvalaikio muzika nederinama.

 #3911   eLPi
 28 Kov 2006 08:02
Agis rašė:Tik gerai susipazinus su dauguma muzikiniu stiliu gali pajusti vieno ar kito stiliaus pranasumus :!: Be to klasika su laisvalaikio muzika nederinama.
Cia kaip is chrestomatijos :ks> :shock:

 #3921   alkanas
 28 Kov 2006 08:50
Agis rašė:Tik gerai susipazinus su dauguma muzikiniu stiliu gali pajusti vieno ar kito stiliaus pranasumus :!: Be to klasika su laisvalaikio muzika nederinama.
nu baik..., nesiderina :lol: - ziurint kaip ta laisvalaiki leidi, prie butelio tai nelabai :lol: , o ilsintis pasyviai tinka :grin:

 #3926   Agis
 28 Kov 2006 09:42
Jo roko klasika AC/DC pasyviai klausantis :lol: :lol: :lol:

 #3929   tuomahaukas
 28 Kov 2006 09:54
alkanas :arrow: tai tipo nori pasakyti kad visa lietuviška produkcija- paskutinis fuflo ? :shock:
P.S. Dėl classic. Nežinau kodėl ir pats buvau prisipirkęs visokios klasikinės muzikos CD :roll: Greičiausiai "dėl mados", kad savo laiku panelytės galvotu kad labai dvasingas esu :oops: :lol: Nors nė velnio nesiklausydavau, apart A.Vivaldžio "Metų laikai" per žiaurų rytinį pachmielą ir tai tik "Pavasarį"... buvo toks įprotis, kuris tęsėsi vos ne metus ;-)
Dabar klasikinės muzikos visai nesiklausau. Nei man patinka, nei yra noras save prievartaut. Antra, jos klausymui matau dvi sąlygas:
1. Gera aparatūra. Turiu omenyje ne šiaip "gerą" aparatūrą, o ypač gerą, tobulą, blin, nežmoniškus pinigus kainuojančią aparatūrą :twisted: Tokios neturiu :neutral:
2. Nueiti į koncertą. Čia tikrai pats geriausias variantas... Bet vengiu. Klasikinės muzikos koncertuose, kaip ir bažnyčioje per pamaldas, kai aplinkui yra didelis kiekis ypač rimtai nusiteikusių žmonių su gan dirbtinomis arba man visiškai nesuprantamomis veido išraiškomis, mane apima siaubingi, juodi isteriško, visiškai nevaldomo juoko priepuoliai, ko pasekoje turiu nedelsiant pasišalinti :oops: , tad tokias vietas apeinu dideliu spinduliu :neutral:

 #3936   alkanas
 28 Kov 2006 11:07
ei :/braj; , kad visa lietuviska :'viau nesakiau, bet klausau kitokiu...
o klasikos klausau per toki aparata, koki turiu, o i koncertus irgi nevaikstau, nes ten man nuobodu, ir nesu fanatas, kad klausyciau butent tada kai jie groja, o ne tada kai as noriu... ir i koncertus isvis nemegstu vaiksciot del tos pacios priezasties ir del bet kokio skonio (muzikinio) nesiginciju- kiekvienam savo ;-)

 #3939   Aukstaitis
 28 Kov 2006 11:15
Namuose muzikos faktiškai visai nesiklausau,nebent tik tada kai sūnus užsileidžia repą :donknow'
Darbe visada įjungta radijo stotis Kelyje,tad klausausi tai ką groja :?

Važinėdamas mašina ( o tenka daug ) klausausi radijo stočių pakaitomis,galiu ir popsą suvirškinti ir rocką, ir metalą, ir repą :donknow' :lol:

Savaitgaliais geriausia muzika,kuriai kol kas nieks neprilygsta, tai buvimas gamtoje :gutgut ;-var-var.

 #3941   spiridonas
 28 Kov 2006 11:18
muzika siaip renkuosi ir derinu pagal savo tuometine nuotaika. negaliu isskirti kazkokio vieno muzikinio stilio, kuris labiausiai patinka. Galiu klausitis tiek punk rocko tiek lyrikos, velgi pasikartosiu kad pasirenku muzika pagal situacija , kaip tuo momentu jauciuosi. Siaip jei renkuosi ka nors is ramesniu tai daznai uzsileidziu instrumentaline muzika. labai "veza" skuduciu garsai. Airijoje dar isigyjau kompaktu albuma is 4 disku su skuduciais "persvylptas" zinomas melodijas.

 #3957   giedriuzzz
 28 Kov 2006 13:33
AC/DC ir Rammstein gerai veza ;-var-var.
O siaip tai klausausi ivairia muzika, tai priklauso nuo nuotaikos. Gal kiek maziau repa.

 #3959   alkanas
 28 Kov 2006 14:02
klausomiausios (mano) radio stotys:
1 euroean hit radio
2 zip fm
3 m-1
super fm(kai bunu "rysio zonoj" siauliuose nera
4 ruskoje radio
5 radiocentras
kitas nelabai klausau

 #4067   tuomahaukas
 29 Kov 2006 08:05
Kas link radijo, tai klausau išimtinai tik Lietuvos radijo 1 programą :cig.
Komercinių neklausau dėl 2 priežasčių:
1. Nemėgstu klausytis muzikos radijuje, nes erzina dauguma top'uose "karaliaujančio" šlamšto (čia mano nuomonė). Antra, negali pats rinktis muzikos, tad kol randi bent kiek padoresnį gabalą paklausymui, tenka 5 min. spaudyti "search" :twisted:
2. Iškart beria alergija nuo tuščių ir visiškai kvailų nebrendylų DJ iš komerc. radio stočių pezalų.

 #4080   mende
 29 Kov 2006 09:33
as irgi klausau praktiskai vien lr :roll: o megstamiauses atlikejas V.KERNAGIS ;uolrait

 #4178   alkanas
 30 Kov 2006 14:31
blood haund gang "uhn tiss"- nu labai vez ''plot :koliorava :-D :v-ar

 #7788   eLPi
 18 Geg 2006 11:27
Sulaukem dienos, kada isaiskes, "vineriai" mes ar "luzeriai".... :roll: Eurovizijos pusfinalis sivakar, nuo 22.00 ....vote ... :beer'2

 #7802   tuomahaukas
 18 Geg 2006 17:30
Nu reiks tikėtis kad nebus lygiai taip pat kaip mendės nuorodoje:
http://www.cha.lt/news.php?extend.1734 :lol: (Nors, jeigu ką, mane šita "versija" kažko labiau užvežė :lol: )
Pats prognozuočiau kad nuomonės į tris beveik lygias dalis išsiskirstytų:
1. Tai ne daina, o kažkokia fulės (kašio ir t.t.) skanduotė.
2. Priimama būtų rimtai, kas reiškia kad lietuviai yra nenormalūs, pasikėlę lamos.
3. Priimama butų 4 fun, kas reiškia kad lietuviai tikrai su geru humoro jausmu.
Bet kuriuo iš atvejų, jie manau tikrai šįkart neliks nepastebėti ;-)
P.S. Prieš porą dienų per teliką parodė ištrauką iš Eurovizijos, kai Aivaras atstovavo... Nu bože moj :!: :lol: :lol: :lol:

 #7818   giedriuzzz
 18 Geg 2006 22:14
Suomiu gabaliukas visai nieko :yaaah! :yaaah! :yaaah!

 #7824   tuomahaukas
 18 Geg 2006 23:21
:yaaah! :yaaah! :yaaah!
Ale šitą žinią salė pasitiko su ūžesiu :lol:

 #7853   eLPi
 19 Geg 2006 08:56
Europa suprato musu poksta :lol: .
Ypac ta europieciu dalis, kuri nemegtsa eurovizinio formato ir noretu ji paivairinti :-ou-je . Tai tik patvirtina ir suomiu patekimas i finala. Ypac smagiai pasijuokiau, kai Lukosius pavare savo stiliova, tipo ilgai repetuota soki ::liux
Zinoma neapseita ir be kuriozu - Turkijos madona /kazkodel ziurint i ta tatuiruota ledi, kilo mintis jog tai buves vyras :oops: / su daina "Super star" tikrai neturejo sansu, bet ...
Is 10 patekusiu, tik triju neatspejau - Makedonijos, Armenijos ir Turkijos.
Man priimtinesnes buvo belgu, slovenu ir estu atlikeju dainos, bet ...
Dabar lauksim sestadienio pasirodymo.

Kokios jusu prognozes :?:

Siulau paspelioti.
Du klausimai:
1. Kelinti bus musu "vineriai" :?:
2. Kas laimes siu metu eurovizija :?:

Arciausiai prie teisingo atsakymo buvusio laukia prizas .... :'blud;/ DEZE gaivinancio gerimo :lol: , kuri iteiksiu per meeta. Jei bus keli teisingi atsakymai - laimes pirmasis ji pateikes.
Atsakymu laukiu iki sestadienio 24 val. /ziuresiu pagal forume uzfiksuota parasymo laika/.

Pirmyn
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 50
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė