Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Šalia žūklės...
 #173003   vava
 17 Vas 2010 13:47
Kadangi tokios temos nebuvo, o mano ispudziai dar karsti, tai , pasitarus su kitais moderais, uzvedu tema, kurioje galesime talpinti naudinga info kalnu (ir ne tik ) slidinejimo megejams.
 #173010   vava
 17 Vas 2010 14:16
Taigi ispudziai is Slovakijos.
Vaziuota automobiliu is Vilniaus link Tatranskaja Lomnica. Galutinis taskas - Staraja Lesna. Atstumas apie 950km. Kelyje apie 11-12 val.
Gyvenima suorganizavo vienas lietuvis, kuris ten dirba slidinejimo treneriu. Buvo isnuomotas namukas, kuriame gali tilpt 27 zmones, bet jau butu susigrudimas nemazas. Musu buvo 18.
Kainos suaugusiam - 11, vaikams iki 12 metu - 8 Eur.
Tiems, kam reikia nuomotis inventoriu, reiktu neuzsikabint uz pirmos inventoriaus nuomos, o pasidairyt kainu keliose vietose.
Kadangi musu buvo nemazai, tai 6 dienoms komplekto (slides+batai) nuoma kainavo suaugusiam - 40, vaikui - 30 Eur.
Aplinkui yra tikrai nemazai trasu, bet ir kainos ivairios. Mes visas dienas buvom Bachledovkoj. Cia sky paso kaina dienai suaugusiam - 15, vaikams - 11 Eur. Pastebejau niuansa, kad nieks netikrino, kas naudojasi konkreciu sky pasu. Todel , esant norui ir nebijant rizikuot , galima pirkt visus vaikiskus pasus... Bet... gal geriau nereikia :) paskui tik gedos apturetumet (jei ka ) :)
Pasidomejom kainomis kitose trasose. Pvz visu labai reklamuojama Tatranskaja lomnica is suaugusio praso 28 Eur uz diena. Bet kadangi ten neveike virsutines trasos, kurios ir yra idomiausios, tai ir susilaikem , nevaziavom ten.
Slidinejimo treneriui uz 3 dienas (2 vaikai) sumokejau 100 Eur.
Maisto kainos panasios, kaip Lietuvoje. O kai kuriose kavinese buvom nustebinti porciju dydziais... Suaugusiam vyrui viena porcija sunku buvo ikast :)
Kainos kavinese prie ir ant kalno labai skirtingos. O ir pati maisto kokybe skiriasi. Bet kadangi visko apibegt per viena diena negali, tai geriausius taskus maitinimuisi atrinkom jau i keliones pabaiga.
Truputis pvz: kepsnys su bulvemis - 3,5 eur, alus - 1,3 eur, karstas vynas - 1,3 eur, kukurica (virta kukuruzo burbuole) - nuo 1 iki 1,5 Eur, sriubos, blyneliai - apie 1 eur.

Vienu zodziu, man kelione ( 4 asmenu seima) atmetant lauktuves ir tai, ka pirkom sau (kepures, pirstines), atsiejo truputis virs 4000 lt.
 #173012   diego
 17 Vas 2010 14:39
sauniai, vava! ;) buves pats dukart slovakijoj, tai tikiu kad patiko :)
p.s. visi pasimokykim kaip reikia rasyti apie keliones, kainas ir t.t. is vavos! ;)
 #173063   Airis
 17 Vas 2010 17:08
esu buves Dziaruose, netoli Lomnicos.patiko labai, bet dabar jau neberizikuoju.kaulai ne tie.zvejyba ramiau...
 #173249   Gedasas
 18 Vas 2010 10:21
pries kelis metus vasara buvau ten , aisku neslidinet :lol: grazu slovakijoje, buvom uzkile i lomnitskij scit su keltuvu, i pacia virsune, tai vaizdialis geras ten... o slidinet daug kas sako kad geriau sveicarijoje, ten kainos siek tiek didesnes, bet trasos ir servisas neprilygsta slovakijai
P.S.
Pas Batka uz minsko trasos slidinejimo padarytos pries kelis metus... tik kazin ar daug te lietuviu :roll: :lol:
 #173273   vava
 18 Vas 2010 11:44
Pasakyt, kad kainos siek tiek didesnes lygu tas pats, kas nepasakyt nieko :)
Sveicarijoj nebuvau. Galiu lygint tik su Austrija ar Italija. Tai vat - kainos ten vienam zmogui panasiai tokios, kaip Slovakijoj keturiems.
Nesigincysiu, kad ten paslaugu kokybe aukstesne. Ir slidziu pasirinkimas didesnis, ir naujesnes jos kazkiek, ir aplaksto personalas tave, kai tu renkiesi sau inventoriu, ir trasos sujungtos (t.y., kad nereikia slidziu nusiiminet, kai pereini nuo vienos trasos prie kitos), ir dar rastume pliusu, bet...
Kai vaziuoji ne vienas, o su vaikais, kurie deja dar neuzdirba pinigeliu, pasveri ant svarstykliu 4000 lt ir kokius 11000... Ir vaziuoji Slovakijon :).
Info imu ne is palubinsko, o is zmogaus, kuris buvo Austrijoj pries savaite. Keliavo su mazina. Kaina 1 asmeniui gavosi nepilni 4000lt.
Man paciam slidinejimas Austrijoje preitais metais kainavo 3750lt be sky pasu . Bet skridom lektuvu iki vokieciu, o paskui autobusu. Slidinejom Zell am See.
Del paciu trasu.
Jei atvarai slidinet ryte, kai trasa dar nenudrozta, tai kaifas visur vienodas. Varai ir nesuki galvos. Po pietu, i vakara jos nusidrozia visur vienodai. Ar tai butu Slovakija, ar Italija, ar Lietuva :). O tada jau reikia kankintis ant ledo ir sugrustu kalneliu arba rinktis sunkesnes, maziau naudojamas trasas.
O tokiu rasti galima :)
 #173315   Gedasas
 18 Vas 2010 13:40
vava rašė:Pasakyt, kad kainos siek tiek didesnes lygu tas pats, kas nepasakyt nieko :)
nebuk toks piktas :roll: man tai dzin tos kainos, as vistiek neslidineju :) tiesiog persakiau savo pazystamu nuomone ;-)
 #173322   vava
 18 Vas 2010 14:03
as piktas??? juokauji :)
 #173378   Airis
 18 Vas 2010 16:43
mano svogeris jau daug metu vaziuoja i austrija.tai jie waro sawo xodu su busiuku, ten nuomojasi nama, turi savo inventoriu,sawo maista, tai bendra suma zmogui gaunasi iki 2000lt ir maziau
 #173392   vava
 18 Vas 2010 18:29
Airis rašė:mano svogeris jau daug metu vaziuoja i austrija.tai jie waro sawo xodu su busiuku, ten nuomojasi nama, turi savo inventoriu,sawo maista, tai bendra suma zmogui gaunasi iki 2000lt ir maziau
cia galima su rubikiu meetu palygint. Ar butu daug vaziuojanciu is pajurio, jei reiktu vienam ar max dviem mestis ant kuro ir dar jei pas abudu vaziuojancius masinas varo benzinas ir ryja 10l/100km??
Bet, kai yra Airis su dyzeliniu busu, tai visai kitas reikalas :)
O kad galima sutilpt i tuos 2000 tikiu. Kuras gaunas nebrangiai, nuomot slidziu nereik, kabakuose nesimaitini, gyvenimui vieta jau seniai rasta uz gera kaina. Lieka tik Sky pasa nusipirkt uz kokius 150-200 eur savaitei i vsio...
 #173409   Airis
 18 Vas 2010 20:07
va teip seni diedai 5-kiese ir vaziuoja slidinet. tai jie dar pasiima viesbuti nuvaziuojant ir gryztant, nes neistempia bemiego ir t.t. ir panasiai. o visi prie babkiu-vienas vilniaus majonezo ...kitas giriu bizono...trecias prie duju, bet taupo penionzus. vaziuoja kaip mano caravelle tdi. skypasas iki 700lt, para miegot 20eu ir vodka ir panasiai, kaip kas nori
 #173440   Sokratas
 19 Vas 2010 05:48
važiuokit geriau ant Raseinių kalniuko tūkstančių taškyti, o ne vežkit kažkokiems austrams ar įtalams, bliam :-D
 #173551   Wytux
 19 Vas 2010 15:32
Jiep .. ir prasom i Druskininkus neuzilgo ....net ir vasara jei viskas o.k. su plavkem paslidinet :)
 #173610   blight
 19 Vas 2010 19:50
Ilgąjį savaitgalį sugalvojom kažkur nulėkt paslidinėt. Kadangi finansai visgi riboja kažkur toliau ir ilgesniam, tai planuose buvo pasiekt Latviją. Rinkomės iš 3jų:
Milzkans (http://www.milzkalns.lv/page.php?id=154);
Riekstukalns (http://www.riekstukalns.lv);
Žagarkalns (http://www.zagarkalns.lv).
Visuose Lietuvos nepriklausomybės šventės proga taikomos akcijos ir prailgintas darbo laikas.
Keletą dienų paskaitę atsiliepimus internete ir paklausinėję buvusius ten draugus, nusprendėm lėkt į "Milžinų kalną". Taigi 1nį jau tik pradedant dirbt 10val stovim prie kasų. Išsinuomojam inventorių ir pirmyn. Jautėmės kaip namie - aplink vien lietuviai. Įpietėjus parkinge net jų mašinos netilpo :roll: . Trasos tikrai labai puikiai prižiūrimos, ir jose viskas taip sustyguota, kad nors ir dieną nuomos punkte pritrūko slidžių, bet prie pakėlėjų tekdavo laukt tikrai neilgai ::liux Trasos aišku nėra ilgos (nėra čia ko ir norėt lygumų krašte) :roll: su slidėm čiuožiant maksimum sugebėjo išspaust 20s, na o su snieglente (kaip dariau aš) trasa atrodo kur kas ilgesnė (nes tenka biškelį pasiritinėt :lol: ). Yra ir trasa su tramplynais, kur galima parodyt savo akrobatinius sugebėjimus ore. Lietuviai nebūtų lietuviais, dar ant slidžių ar lentos vos pastovi, o jau pirmu taikymu ant tramplynų, iššoka ir šast ant nugaros iš 2m :shock: Žagarkalny sakė net yra tipinės traumos, kurios taip ir vadinamos - "lietuvių traumom". O vat vakare priduodant inventorių ir apsimokant teko sugaišt visą valandą stovint eilėse. Bet šiaip bendrai paėmus tikrai patiko ir smagiai pailsėjom ir tikrai drasiai rekomenduočiau kitiem. Dauguma darbuotojų tiesa nemoka gerai šnekėt nei rusiškai, nei angliškai, bet gerai kad latvių kalba kažkiek panaši į mūsų :-D . Taigi mums tikrai yra ką pasimokyt iš braliukų Latvių kaip įrenginėt ir prižiūrėt trasas. Kažkaip net pavydas ir pyktis ima, kodėl mes tokios bent vienos normaliai nechaltūrinanat ir ne ant durniaus darant negalim pasidaryt, tokių kalnų (gal tiksliau kalvų), ar net geresnių kaip latviai tikrai turim :neutral: :?
Susumuojant - už penkias su puse valandos gavosi 74lt (pakėlėjai +inventoriaus nuoma) vienam žmogui, na ir + dyzelis žiūrint iš kur važiuosi (mums gavosi 265km į vieną pusę) ;-)
Kas iš draugų ilgąjį savaitgalį buvo Lenkijoj - visi keikėsi. Vienas atstovėjęs kiek ilgiau nei pusvalandį eilėj prie pakėlėjo nusispjovė ir gryžo namo. Kiti stumdėsi alkunėmis, bet tai gavos labiau panašu ne į poilsį, o į košmarą.
Lenkuose nesu buvęs, bet kiek žinau yra irgi nemažai trasų ir visai šalia mūsų sienos. Viena iš jų http://www.wosir.home.pl. Jei kas buvo būtų idomu išgirst atsiliepimus.
Čia pora vaizelių:
PaveikslėlisPaveikslėlis
PS. Raseiniuose trasoje gryžtant 1nį vakare buvo kilometrinė eilė, o ir kalniukas ten pasirodė biškelį juokingas :roll:
 #342632   blight
 15 Vas 2012 23:45
O, taigi pasirodo turim tokią temą :-D Na tai prie progos truputį papasakosiu kur praeitą savaitę buvau.
Ogi buvau pailsėt Slovakijos kalnuose, Jasnoj, žemuosiuose tatruose. Tenai paskutinį kartą esu buvęs prieš 4 metus, tada viskas papigiai buvo, o dabar kaip ir tikėjomės, įvedus eurą, kosmiškai užbrango... na bet ir servisas žymiai pagerėjo. Slidinėjom 6 dienas, poilsis puikus,tik kelionė be siurprizų neapsiėjo - nuvažiuojant Lenkijoj (gal 40km už sienos) sustojus degalinėj užsirakino vienos (ne mano) mašinos rakteliai viduj, tai kol smegenis pramankštinom spręsdami rebusą kaip patekt vidun sugaišom beveik pusantros valandos, bet langą išgelbėjom, nes jau kiti buvo pasiruošę jį išbalbokint. Na o kalnuose man pilnai atsipalaiduot neleido mano mašina - jau įpusėjus savaitei važinėjant iš namų iki trasų pradėjo dust ir pukšėt. Tai likus dviem dienom iki grįžimo, nuo kalno čiuoždamas vis galvojau kaip čia grįšim namo, visgi štuka kilų ir visą laik jaučiaus lyg sėdėdamas ant adatų. Tai pilnai atsipalaiduot ir pailsėt taip ir nepavyko.
Namukas tiesa nelabai nusisekė, kiauras per visus kampus, šaltis traukia, bet židinį gerai įkūrus ir kampus kaldrom uždangsčius viskas būtų gerai. Tik vat duše karšto vandens neturėjom. Pakėlėm šeimininkui vėją, tai po 2 dienų tipo pataisė - įdėjo momentinį pašildytuvą, kur dar iš bėdos mažą srovike atsukęs galėjai drungną vandenį išspaust. Na bet užsigrūdinom už tai :-D Bet šiaip tai svarbu šauni kompanija, o visa kita jau "mat ja šunes".
Na o grįžimas namo buvo tikrai košmaras - mašina pukšėjo, stenėjo, trukčiojo, bezdėjo, vis arčiau Lietuvos vis sunkiau, tekdavo palikt išjungtą 5-10min kad normaliai nuvažiuotų 30-40km, na o galiausiai likus 30km iki sienos jau teko partempt iki Kauno :roll: O po poros valandų pastovėjus kaip niekur nieko nuvažiavo 100km (iki Jurbarko), tai taip ir nesuprantu, matomai Lietuviškas oras labiau patinka... Teks meistram vežt.
Taigi trumpai su iliustracijom.
Sniego ten radom pakankamai, lig ausų:
PaveikslėlisPaveikslėlis
Aš su lyginimo lenta:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mūsų linksma kompani:
PaveikslėlisPaveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Čiuožiam čiuožiam, pailsim - įkaldami alaus ar becherovkos ir vėl čiuožiam (įkalčiai slepiasi už mano šalmo):
Paveikslėlis
Čia jau beveik kalno viršūnė:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Na ir pabaigai... Parduodu tiuninginę Mazdą... norėčiau gaut... kaatee **** pusee štukės :-D
Paveikslėlis
Na ir manau kai kam bus įdomu finansų suvestinė. Taigi vienam žmogui (primenu - buvom 7nies, 6 nakvynes) gavosi:
Namukas - 272,86 Lt
Maistas - 93,42 Lt (neįskaičiuojant maisto/gėrimo trasose per "pirikūrus")
Dyzelis - 169,43 Lt
Keliai - 9,89 Lt
Local Taxes - 27,68 Lt
Parkingai - 5,93 Lt
Inventoriaus nuoma + baidarė (nuomojom LT "miegančiuose drambliuose") - 164,29 Lt
Ski pass'as (keltuvai) - 6 dienom - 130,00 EUR = 449,80 Lt
vieną vakarą aplankėm Aquapark'ą - 50,00 Lt (po atviru dangum šiltose versmėse).

O kalnuose kainos tokios: karšto vyno stiklinė - 2,5 euro, daržovių sriuba - 3 eurai, čyzburgeris su keptom bulvikėm - 7,20 euro.
 #343328   stirlic
 20 Vas 2012 06:18
praeita savaidgali bvosm slovakijoi,isvykom trciadieni gryzom sekmadienio ryta.apsistoje buvom bischerove prie terminiu baseinu.buvom issinomave apartamentus zmogui para 15 eur.slidinejom pirma diena aplinkinese trasose skpasas 22eur.alus +-1.3 eur.radom kabakeli vakare alus o,9 eur. :-D ,kita diena bvom Jasnoi skipasas 32 eur. alus 2 su kapeikom eur.zmoniu labai daug visur eiles.sekancia diena kylam i aukstuosius strepskaja pleca kainos panasios tik servizas geresnis zmoziu maziau veike visos trasos.Keliavom sesiese su dzipu tai blogos oro salygos mum ytakos neturejo bendram rezultate su visais navarotais zmogui isejo +- 1000 lt.(su lauktuvem)(dalinta ant 5)(sestas zmogus netgi su plusu gryzo (dukra mana)jin surinkdava skaipasus ir priduodava :-D
 #343364   cyma
 20 Vas 2012 10:23
blight rašė: O kalnuose kainos tokios: karšto vyno stiklinė - 2,5 euro, daržovių sriuba - 3 eurai, čyzburgeris su keptom bulvikėm - 7,20 euro.
Tu matai :shock: maistas brangiau nei Italijoj ;-)
nu reiks ir man turbūt papasakot... ;-) foto tik paieškosiu... :ruko
 #343669   blight
 21 Vas 2012 09:51
cyma rašė: maistas brangiau nei Italijoj ;-)
A jo? Sakau, kad išbrangę nesvietiškai. Kogero ten greitu laiku negrįšim, gal reiks tą Italiją aplankyt :-D
cyma rašė:nu reiks ir man turbūt papasakot... ;-) foto tik paieškosiu... :ruko
Tai tu ilgai netempk netempk ;-) :-D
 #343830   cyma
 21 Vas 2012 21:53
Sumečiau greitai :oops:
Taigi, sausio 27d. Mūsų nemaža kompanija ( 16-a įskaitant visus vaikus) iš Vln išskrendam į Milaną (Bergamo aero). Iš Bergamo, nuomotomis mašinomis traukiam link Veronos, po to link Trento ir į kalnus -vietovė Passo Brocon, viešbutis kalnuose .
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Slidinėjimo trasos 2km nuo viešbutuko. http://www.skilagorai.it/a_ITA_17_3.php
Viso 260 km. nuo aerouosto, 4-ios val su sustojimu apsipirkti gaiviųjų gėrimų Trento mieste.
Iš anksto žinojome, kad su sniegu tose vietose kūdai, bet trasos (nors ir ne visos) prišaudytos.
Vieta visiškai minimaliai lankoma turistų, vieni italiūkščiai. Tas ir patiko. Šiek tiek daugiau žmonių buvo savaitgalyje, o kitom dienom slidinėjom vos ne vieni. Susikalbėt netgi angliškai yra problema.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Man, kaip pirmais metais slidinėjant ir pirmą kartą būnant kalnuose su slidėm, atrodė viskas puikiai. Kitiems gal biški trūko neveikiančių trasų, bet visi buvom vienos nuomonės, kad su vaikais ar pradedantiems – vieta puiki.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Iki artimiausio miestelio Castello Tesino buvo apie 17km. Tik kadangi kelias serpantinu žemyn, tai pirmyn atgal, trukdavo apie 50min. Porą kartų buvom nusileidę suvalgyti tikros Itališkos picos bei pasišildyti netyčia atrastoje pirtelėje su baseinu.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

pasiskolinom dekoraciją nuotraukai :-D
Paveikslėlis

pilnai su viskuo į 5-is Lt su Indre laisvai tilpom. O jei smulkiau:
1-am asm.
Lėktuvas į abu galus – 360Lt.
Viešbutukas(7naktys) su pusryčiais ir afigena vakariene bei įskaičiuotu SkyPasu -1130Lt
Automobilis( Opel Vivaro 8+1vieta)+žieminės padangos – susimetus, abiem su Indre atsiėjo 580Lt.
Dėl auto buvo prašauta žiauriai, nes uždelsėm svarstydami ir užbrango dvigubai.
Slidinėjimo įranga – 170Lt. ( vėlgi, paskui radom dvigubai pigiau šalia viešbučio)
Kainos kalne: karštas vynas (itališkas žiauriai skanus) -2,2eu. Bombardino -2eu. Pica (beveik neįveikiama vienam) -8eu. Guliašova sriubytė -3eu. Kava esspreso, capuchino 1-1,5eu. Va tik alus :shock: 0,4l bokalas/3,5eu :-niak'
Šitas hobis jaučiu mane irgi užkabino ;-) Iki sekančio :/braj; su pagarba...
Paveikslėlis
 #343835   Vegys
 21 Vas 2012 22:06
Atvažiavęs prie viešbučio ir pamatęs plikus kalnus - neišsigandai, kad liksi neslidinėjęs ? :)
 #343838   Wytux
 21 Vas 2012 22:14
Kalnuose irgi grazu :gutgut
cyma rašė:
pasiskolinom dekoraciją nuotraukai :-D
I skolas sioje srityje nereiktu lysti - imkis 'darbo' :-D
 #343844   cyma
 21 Vas 2012 22:33
Vegys rašė:Atvažiavęs prie viešbučio ir pamatęs plikus kalnus - neišsigandai, kad liksi neslidinėjęs ? :)
Iš webkamerų žinojom, kad trasose jo bus ;-)
Wytux rašė: I skolas sioje srityje nereiktu lysti - imkis 'darbo' :-D
reikės musėt :roll:
 #343845   Wytux
 21 Vas 2012 22:34
cyma rašė:
reikės musėt :roll:
kazkaip nelabai optimistiskai skamba :-D nu bet kam dabar lengva ....
 #343875   gelmės
 22 Vas 2012 07:35
:gutgut
Idomi nuotrauka, kur šonu esi vandenyje. Nachrem tą foliją apsisukai. :-D
 #343948   cyma
 22 Vas 2012 10:52
Jo pardon, žiūriu dvi fotkės bekeliant apvirto, nors buvau kompę atvertęs normaliai :roll:
 #388690   TheTomas
 11 Lie 2012 21:08
Pernai ziema nusipirkau slides, nes labai trauke slidinejimas. Slides lygumines visas komplektas su lazdom apkaustais batais slidem ir deklais dar plius parafinas ir viskas kainavo 600Lt. Ismokau slidinet per savaite ir eidavau kiekviena diena po pamoku iki sutemos per ezera pas zvejus ciuozinedavau :grin: Ispudziai puikus man geras greitis ir seip labai ydomu ciuozinet tik gaila nera draugu tokiu aplink...
 #409434   CuFeS
 25 Rgs 2012 21:36
Buvęs daug kur ir ne po viena kart... Slovakija, Ukraina, Austrija, Italija. Galiu pasakyt, kad geriausią įspūdį paliko Italija ir Austrija, nors ten ir brangiau, bet trasų kokybė bei aptarnavimas nepalyginamai aukštesnio lygio nei Slovakijos ar Ukrainos kurortai. Taip pat Italija labiau verta rinktis dėl to, kad ten daugiausia saulėtų dienų. :) Pradedantiesiems siulau Ukraina, o pažengusiems Italija ir Austrija. I Slovakija nerekomenduoju vien dėl žmonių srautų. Jei lauki prie skeltuvų 20min ir daugiau, tai ko ir norėt... Geriau važiuot ten kur nusileidi ir iškart kyli :)
 #409446   vava
 25 Rgs 2012 21:53
o kaip siulai pasiekt ta Ukraina? masina? stovet ant sienu nenuspejama valandu skaiciu?
 #409508   SatanKlaus
 26 Rgs 2012 08:50
CuFeS rašė:Buvęs daug kur ir ne po viena kart... Slovakija, Ukraina, Austrija, Italija. Galiu pasakyt, kad geriausią įspūdį paliko Italija ir Austrija, nors ten ir brangiau, bet trasų kokybė bei aptarnavimas nepalyginamai aukštesnio lygio nei Slovakijos ar Ukrainos kurortai. Taip pat Italija labiau verta rinktis dėl to, kad ten daugiausia saulėtų dienų. :) Pradedantiesiems siulau Ukraina, o pažengusiems Italija ir Austrija. I Slovakija nerekomenduoju vien dėl žmonių srautų. Jei lauki prie skeltuvų 20min ir daugiau, tai ko ir norėt... Geriau važiuot ten kur nusileidi ir iškart kyli :)
Pritariu, tik man bent jau Austrijoje trasos labiau patink nei Italijoje, o oras tai labiau Italijoje :roll: , taip kad važinėju vienais metais į Italiją, kitais - į Austriją :-D
 #409514   audrutis
 26 Rgs 2012 08:56
Gal kas esat buve Austrijoj per kaledas? Ar daug daugiau zmoniu ten buna nei iprastai? Siemet teks ten praleist kaledu savaite, nes kitaip neiseina, tai biski neramu...
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė