Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Šalia žūklės...

 #20076   Gedasas
 07 Sau 2007 20:19
Scorpas rašė:Gedasai, jau daug metų medžioju tame pačiame Semeliškių medžiotojų būrelyje. Jei įdomu, gali pasižvalgyti po mūsų tinklapį: www.smb.lt ::hai-bai
Gražiai apipavidalintas tinklapis ::liux
Paskutinį kartą redagavo 1 Gedasas. Iš viso redaguota 27 kartus.

 #20083   Scorpas
 07 Sau 2007 20:33
Dzukeli, voveras mes mylime, nešaudome anų, nu nebent laikos jas kartais aploja :-D

 #21996   Scorpas
 27 Sau 2007 21:11
Paskutinėje varoviminėje sezono medžioklėje tradiciškai nušoviau gražią lapę, tik foto gavosi ne kokia, nes paveiksluota mobiliaku ir jau buvo prietema Paveikslėlis :grin:

 #30230   Donis
 26 Bal 2007 15:30
Gedasai :-:help! ,reikia pauksciu sparnu,kokiu rudu,baltu,pilku,nusauk kanors prie progos :lol:

 #30235   Gedasas
 26 Bal 2007 16:46
Donis rašė:Gedasai :-:help! ,reikia pauksciu sparnu,kokiu rudu,baltu,pilku,nusauk kanors prie progos :lol:
atsivesiu i meeta saunyka, tai galesi pats pleskint :twisted: o jei rimtai, tai prie gandralizdziu tuoj atsiras juodu arba baltu pluknsnu ir apskritai paplaukiok su valtim mariose kur zuvedros buriuojasi, ten tokiu plunksnu rasi, o jei ne tai padaryk kaimynu vistai kirdyk :twisted: :lol:

 #30236   Donis
 26 Bal 2007 17:50
Matai,man atskitu plunksnu nereik,man sparnu reik :twisted:

P.S tik nepagalvok, kad skraidyti uzsimaniau :lol:

 #30237   fukas
 26 Bal 2007 17:51
Donis rašė:Matai,man atskitu plunksnu nereik,man sparnu reik :twisted:

P.S tik nepagalvok, kad skraidyti uzsimaniau :lol:
na tai reiks palaukti bent jau iki rugpjūčio 15 :?

 #30239   Donis
 26 Bal 2007 18:22
Rugpjuti jau per velu,nu nieko reiks eit i parduotuve pirkti.

 #30241   Gedasas
 26 Bal 2007 19:30
Donis rašė:Matai,man atskitu plunksnu nereik,man sparnu reik :twisted:

P.S tik nepagalvok, kad skraidyti uzsimaniau :lol:
:lol: :lol:
tai gal skraidancias museles risi :lol:

 #38449   cesius
 13 Rgs 2007 15:44
Mano augintine :grin: :-D
buvo tokia
Paveikslėlis
3,5 menesiu buvo tokia
Paveikslėlis Paveikslėlis
5menesiu
Paveikslėlis Paveikslėlis
dabar tokia
Paveikslėlis

 #40555   Gedasas
 17 Spa 2007 09:28
spiridonas rašė:ar tai imanoma? :shock:
http://www.youtube.com/watch?v=Wch_kqvmz_c
kiek cia metrais gaunasi atstumas :?: siaip tai is medzioklinio karabino toliau kaip 200 m lietuvoj nemedzioja, nes per toki atsuma sunku iziuret ar zveris-raguolis selekcinis, ar perspektyvus, sernus taip pat..., gali netycia kiaule nusaut gerai neiziurejes. Is didesnio atstumo pas mus galima tik lapes medziot, pataikei tai pataikei, jei ne tai kartais buna antras sansas suviui, jei sauta buvo pries veja ir lape neisgirdo suvio.
Teoriskai galima ir is kilometro nusaut, bet tik su snaiperiu karisku karabinu ir galinga optika

 #79373   Gedasas
 03 Lap 2008 20:02
gal po metu laiko tarp nauju forumieciu ir medziotoju atsirado :?: :roll: :grin:

 #79392   !!!metaliukas!!!
 03 Lap 2008 20:34
bunu medzioklese bet jose tik groju medziokliniu ragu :grin:

 #79394   spiridonas
 03 Lap 2008 20:38
jo as panasiai zvejyboje su bambaliu svyturio groju :-D ( off topic)

 #79395   Gedasas
 03 Lap 2008 20:38
!!!metaliukas!!! rašė:bunu medzioklese bet jose tik groju medziokliniu ragu :grin:
kodel tik ragu, o ne medzioji :?:

 #79397   !!!metaliukas!!!
 03 Lap 2008 20:41
esu muzikantas tai moku pust medzioklini raga bei sugrot medziokles signalus!!! i nusauta zveri galiu ziuret bei pagrot jam skirta pagerbimo signala, bet pats jo nusaut negaleciau!!! todel esu zvejys bet ne medziotojas!!! :shock:
Paskutinį kartą redagavo 1 !!!metaliukas!!!. Iš viso redaguota 3 kartus.

 #79398   Kairys
 03 Lap 2008 20:41
Yra tik prijaučiančių ir kartais besidominčių šiuo dalyku, o ar tikrų narių atsirado tai palauk, gal koks išlįs. :roll: Šiaip tai visai įdomu būtų, kaimynas medžiotojas, bet kaip visur spėti... ;-)
O pats kokiam būreliui priklausai? Kokie laimikiai šias metais nudžiugino?

 #79408   Gedasas
 03 Lap 2008 20:54
Kairys rašė:O pats kokiam būreliui priklausai? Kokie laimikiai šias metais nudžiugino?
priklausau Pirciupiu klubui Varenos raj, kadangi zvejoju, dzipuoju, medzioju ir kartais dirbu :lol: tai symet su laimikiais nekas.., vienas stirninas sumedziotas tykojime, kadangi nesenai prasidejo varymines medziokles, tai manau sernams dar uzkursim pirti, nes labau jau padidejo banda, jama jie ukininku paselius ir pievas konkreciai :grin:

 #79414   Kairys
 03 Lap 2008 21:13
Tai gerai, kad šernų yra, bus ką imt. ;-) O kaip su kiškias reikalai? Ar man tik atrodo, ar jų mažiau, netgi mažai matau, kai gimtą kaimą aplankau. Anksčiau tai tik išeik vakarop ant kalnelio arba vėžiaut išsiruošk, tai jau ir ganosi dobilienoj po kelis. O dabar...

 #79843   Gedasas
 04 Lap 2008 20:01
Kairys rašė: O kaip su kiškias reikalai? Ar man tik atrodo, ar jų mažiau, netgi mažai matau, kai gimtą kaimą aplankau. Anksčiau tai tik išeik vakarop ant kalnelio arba vėžiaut išsiruošk, tai jau ir ganosi dobilienoj po kelis. O dabar...
nezinau kaip kitur, bet musu kraste pilkuju kiskiu zymiai sumazejo, siek tiek padaugejo baltuju kiskiu .. ir nezinau kodel, o gal tiesiog sekasi ju daugiau matyt... , sumazejo kiskiu del lapiu, paskutiniais metais vakare privaziuok prie bet kokios pievos, kuri ribojasi su pamiske ir per ziuronus tikrai pamatysi lape, kai kurie medziokliai pas mus per sezona sumedzioja po 20-30 lapiu :shock:

 #80566   fukas
 07 Lap 2008 16:03
Gedai reiktų mums aktyviau šią temą palaikyt, žiūrėk ir sugundytume kokį ryboką bokštely prie -10 pašalt :)

 #80604   Gedasas
 07 Lap 2008 19:43
fukas rašė:Gedai reiktų mums aktyviau šią temą palaikyt, žiūrėk ir sugundytume kokį ryboką bokštely prie -10 pašalt :)
Mariau, reikia ypatinga zveju meeta suorganizuot , viskas tas pats kaip anksciau, tik be vienos smulkmenos .... per artimiausius 10 km nera jokio vandens telkinio :lol:

 #80611   fukas
 07 Lap 2008 19:52
Blyn atsiras išprotėjusių, kurie suorganizuos kastingo varžybas sausumoje :) o kur dar musių rišimo pamokos :)

 #80857   gelmės
 09 Lap 2008 08:31
Patiko. :-D ;-)

 #115925   Kairys
 06 Geg 2009 18:12
Galvojau, kur čia parašyt, gal medžiotojai patars. Yra mintis nusipirkti žiūronus, kurie būtų skirti paukščių,gyvūnų, aplinkos stebėjimui, Kokius pasirinkti, kiek kartų artinančius, ar 7, ar 10, ar 16, visokių jų ten yra. Gal kas nors turit kokius ir galit parekomenduot? Šiaip šiandien aptikau, kad kaip tik baltijos arsenale viskam 20 procentų nuolaida, tai visokių variantų yra - nuo 100 iki 400 lt, pvz, yukon, futura ir t.t. Dauguma jų baltarusiški, kažin, kaip ten su jų kokybe? ;-) Dėkui.

 #139653   Vitolis
 10 Rgs 2009 22:13
Pirma parashiau prie skelbimu. Paskui atgaminau, kad yr spec. medziotoju tema, tai da ir cia inmetu.
Manau galutinai persimeciau tik i zvejyba, todel ishparduodu savo medzioklini arsenala. (zinoma dar ir pasilieku ne viena )
Taigi parduodu medzioklini graiztvini karabina MAZALAT firmos. Tai Bulgaru firma "Arsenal" kuri gamina (geriausiais pasaulyje pripazintais) automatus Kalashnikov. Tai beveik viens prie vieno Rusu Mosino gaminys. Tiesa vamzdis kiek trumpesnis, taciau atatranka i peti stipriai sumazina vamzdzio gale esantis duju kompensatorius. Shoviniu detuve 3+1. Kalibras 7,62x54. Su juo medzioklese buta gal koki penketa kartu. Vis nerandu laiko. O ir i medzioklese paskutines dazniau neshuosi filmavimo kamera o ne strielba. Aparatas kai naujas. Pirkau kartu su optikos laikikliu. Uzdeta gera optika "Tasco 69x50E" Optika su taikiklio apshvietimu (vakare ypatingai gerai, kai kryziukas blogiau matosi). Naujas minkshtas deklas karabinui transportuoti. Bonusas Cekishku shoviniu dezute 20 st. (vieno shovinio kaina 3 Lt)
Info galite pasiskaityti cia: (skaitykit pirma ir antra puslapius)
http://images.google.lt/imgres?imgurl=h ... N%26um%3D1
Kaina krizine 1800 Lt

 #146662   Ignelis
 16 Spa 2009 14:24
ok nesiginciju su tavimi... gal ir nusikalbejau del tu draudimu. Bet vistiek as esu pries toki medziokles buda, kai boksteliuose tykojama prie pasharu aiksteliu, i kurias zverys yra priprate ateiti pasimaitinti aisku kiekvienas supranta medziokle savaip Wink
na kiek dalyvaves medzioklese tikrai daugiau zhalos yra padaroma per medziokle su varovais... ;-) is boksteliu kai medzioji juk nepuoli pirma pasitaikiusi akiratyje shauti, o gerai nuziuri ir sauni zhveri atsirinkes, o va kuomet varymai vyxta tai labai daug ir kiauliu nushaunama per neatiduma ir sudzeidziami zhverys, kuriu nepasiseka rasti
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė