Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Šalia žūklės...
 #191653   Airis
 27 Bal 2010 17:28
uzdrausti lengviausia.na bananu respublika su obezjanom priesakyje. gerai, kad nenusipirkau dar ieskiklio,o zadejau.
 #191654   vava
 27 Bal 2010 17:30
gerai, kad mes prie keleta metu atsisakem jais prekiaut.....
 #191658   Skumbrotas
 27 Bal 2010 17:46
Niekada neplanavau pirkti, bet dabar būtinai nusipirksiu :!: Jeigu uždraudė - reiškias verta :!: :-D
 #191691   Gedasas
 27 Bal 2010 19:21
as ir is piktumo nusipirksiu :twisted: zinau dar bombu daug po zeme, sudesiu veleveles, jauciu kad gali tuoj prireikc :twisted:
beje prekiaut manau nebus uzdrausta, kaip ir su tinklais gariunuose
 #191866   rolandas99
 28 Bal 2010 17:37
Eina šikt! :-vimt Mano "verslui" galas ! 'viarkt Sastajanijui, kurį kraudavausi iš "branzulietkų", xana. Aš sužlugdytas! :superšokas.Gal kam reikia ieškiklio? man nax... ../;nzv
Dabar rimtai,mano švogeriakas istorikas.Vasaromis vadovaudavo, studenčiokų archeologinėm ekspedicijom. Per porą mėnesių visų sluoksnių neatversi, darbas kruopštus. Rudenį "užkonservuoja" radyvietę, o kitais metais, ten gali ramiai parukyti ir galvoti apie naujas vietoves. Po juodųjų archeologų pasirodymo, paliktuose duobėse gali medelius sodinti. Nepateisinu tų kurie kapsto kapavietes, piliakalnius ir radinius parduoda. O tie kas vaikšto su ieškikliu po pajūrio pležus, anoks čia lobių ieškotojas. Gaila, kad tas kuris rado vikingo šarvus ir prakalė aukcione, nepasidalino !:fak! nuoviru su Kubiliumi .
 #191916   hamis
 28 Bal 2010 19:40
laiku as savo pardaviau, bet zadejau apgreida daryti. na, bet dabar tai n...............
apie juoduosius archeologus nekalbu. yra tam tikras morales kodeksas ir lobiu ieskotojams kuriuo jie tikrai nesinaudodavo. mes visalaika uzkasdavom duobes ir nelysdavom kur negalima. jau nekalbu apie kapines :/nek bet po dirva, miskus, papludimius vaiksciot tai buvo ir malonumas ir hobis. plius rasti daiktai daugiau savo kolekcijoms tikrai paglostydavo sirdi, o dbr bl sumaste dar nesamone visokiu. aisku geriau lai supuna. taip valstybe ir galvoja, kad jei nei jiems tai vadinasi niekam !!! zodziu esu soke. uztat pigs deteltoriai :-D reiks visviena koki nusipirkti.

p.s. dar pridursiu, kad juodieji archeologai del sio istatymo tikrai nedings. ju iranga kainuoja tukstancius, jie is to gyvena ir jiems i ta istatyma nusisikti. cia kente tokie kaip mes kur monetu ieskodavom, bombu ir auksiniu karunu.

p.s.s. na pasirodo dar ne viskas taip blogai bus galima kazkaip legalizuotis :-D
http://www3.lrs.lt/pls/inter/w5_sale.fa ... id=-500363
cia jei kam idomu.
 #301039   Vidmantas
 28 Rgp 2011 20:05
tokius ieskototjus veju is savo zemiu kaip tik pamatau, jau daug metu atvaziuoja pas mane i sodyba su detektoriais ir po mano laukus vaiksto nieko neatsiklause... butu negaila jei butu kaip zmones, o tai mato kad laukas paruostas sezonui, paseti paseliai, po vaiksto kaip pas save po kiema, prikasa duobiu, palieka ir dar i akiu draskyt puola jei ka pasakai... dabar jau jokio leidimo nieks negauna, varau ir varysiu, kad ir su kuolu :)
 #301250   Vijūnas
 29 Rgp 2011 16:01
Vidmantas rašė:tokius ieskototjus veju is savo zemiu kaip tik pamatau, jau daug metu atvaziuoja pas mane i sodyba su detektoriais ir po mano laukus vaiksto nieko neatsiklause... butu negaila jei butu kaip zmones, o tai mato kad laukas paruostas sezonui, paseti paseliai, po vaiksto kaip pas save po kiema, prikasa duobiu, palieka ir dar i akiu draskyt puola jei ka pasakai... dabar jau jokio leidimo nieks negauna, varau ir varysiu, kad ir su kuolu :)
Manau, čia jau iš tos serijos : "lietuvis - lietuviui - delikatesas"..
Vienas aklai užsispyręs neleidžia, nors kartais tai būna ražiena, kurią teks suarti arba jau suartas laukas, kitas - esant šeimininkui neatsiklausęs, "prišika" jo kieme..
Ir taip vieni ant kitų "loja"..

Čia aišku be tikslių adresatų, tad neįsižeiskit.. Bet mūsų Lietuvėlėje, kažkaip paskutiniu metu viskas panašiai vyksta : nuo politikos iki kaimyninių santykių..
 #301948   hamis
 31 Rgp 2011 19:18
jeigu tas ponas galvoja, kad visi ieskotojai vienodi. neuzkasineja duobiu, siukslina ir t.t. tai jau daug ka pasako apie pati.
kiek esu kasinejes, nesu buves isvarytas, ar uzppultas ir pan. kartais uztenka pasisveikinti, kartais pasikalbi. paklausineji, istoriju, "pasaku" pasiklausai.
idomu juk :D
 #402957   hamis
 05 Rgs 2012 07:22
Jau per daug pavojinga sveikatai bastytis su metalo ieskikliu. Nebent papludimiuose, ar dar kur akys kokios nemato. Pagal senus zemelapius yra nemazai idomiu vietu, bet visi ziuri i ta kasinejima kaip i koki vagima (is dalies gal ir teisus :D). Bet malonumas iskasti kazka seno ir nors kiek paciam ieskotojui vertingo yra neapsakomas.
Aisku jei ten ieskotojai kokie piktybiniai, kur duobiu prikasa ir palieka atviras, ar kapines kasineja tai neprideda tam reikalui populiarumo...
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė