Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Šalia žūklės...
 #465031   augutis
 08 Bal 2013 11:37
Ir ka man su sita nuoroda daryt :) Nelabai kazka atidaro,meta i pgr. puslapy, o jai siulai pasiskaitinet aquarium.lt, tai esu ten registruotas, ir perskaites jau gan nemazai :)
 #465058   Sakys
 08 Bal 2013 12:18
pas mane vasara vanduo puikiai laikosi be šildytuvo nuo 28 iki 32, akvariumas nemažas, Lietuvos žuvys yra šaltavandenės ir rekomenduojama temperatūra bent jau 18-16 laipsnių. O tropinėms žuvims 25. Neskaitamt keletos rušių kurios turi išimčių. :tia-tau
 #465065   Tadunce
 08 Bal 2013 12:31
Saky, išnešk iš pirties arba patrauk nuo saulės akvariumą.
Nes nelabai kitaip tikiu, kad kambaryje 32 laipsniai temp būna dieną naktį. (nemažam akvariume tikrai per dieną nesušyla vanduo iki 32 laipsnių)
 #473198   Julius's
 01 Geg 2013 09:08
Sveiki, reik operatyvios pagalbos kaip y dideli kibira vandens paprasciausiom salygom pripust oro.. :) yra ta pompik bet per slabna ji.. kazkaip dadet reik.
 #473218   augutis
 01 Geg 2013 09:45
:) Vien klausimas jau vertas apdovanojimo :) "Kaip y dideli kibira vandens paprasciausiom salygom pripust oro" :) :) :) Siaip, kai reikedavo transportuot zuvi senais laikais, tai padedavo "Sliauka", priputi, paleidi per ventili palengva ora, umauni zarnele i kibiran, kokioms 4-5 val macydavo :) :) :)
 #473247   Julius's
 01 Geg 2013 11:02
Va to ir reikejo auguti. Dekui. Su bambaliu ir issiverciau. Nes jie man pilvais aukstyn kilt pradejo, pripuciau atsigavo. tai nuveziau y tvenkinuka :)

Dekui ;) ;uolrait
 #473250   augutis
 01 Geg 2013 11:07
Julius's rašė:Va to ir reikejo auguti. Dekui. Su bambaliu ir issiverciau. Nes jie man pilvais aukstyn kilt pradejo, pripuciau atsigavo. tai nuveziau y tvenkinuka :)

Dekui ;) ;uolrait
Smagu kad padejo ;uolrait , bet klausimas tavo nuotaika pakele kuriam laikui tikrai :lol: :lol:
 #489160   Vaclovas
 22 Bir 2013 14:50
Tadunce rašė:Saky, išnešk iš pirties arba patrauk nuo saulės akvariumą.
Nes nelabai kitaip tikiu, kad kambaryje 32 laipsniai temp būna dieną naktį. (nemažam akvariume tikrai per dieną nesušyla vanduo iki 32 laipsnių)
Pas mane kad ir db 126 ltr. akva 32 laipsniai.Kambary 29 laipsniai db.
 #489163   Tadunce
 22 Bir 2013 15:05
O filtras yra? Judina vandenį?

Pas mus kamabary tiek nebūna karščio, tai negaliu paneigti nieko tokio...

Dėk į kamerą buteliuką su vandeniu ir kišk sušalus į aqvą. Estetiškai gal nelabai gražu, bet po truputi atšaldys vandenį
 #490454   augutis
 29 Bir 2013 10:03
Vaclovas rašė:
Tadunce rašė:Saky, išnešk iš pirties arba patrauk nuo saulės akvariumą.
Nes nelabai kitaip tikiu, kad kambaryje 32 laipsniai temp būna dieną naktį. (nemažam akvariume tikrai per dieną nesušyla vanduo iki 32 laipsnių)
Pas mane kad ir db 126 ltr. akva 32 laipsniai.Kambary 29 laipsniai db.
Nelabai as as ir suprantu :shock:
Nu va sedziu db priesais savo 290 ltr slovikiuka, namie rodo 28,9 C, akva 28 C ;uolrait jau 3 metai sitam, pries tai buvo keletas mazesniu, bet nesu gyvenime nei vienam akve turejas daugiau nei 28-29 C, ir tai, skaitau kad cia jau i didziaja pusia maniskiams malavio atejunams ;-)
O tu kur akvariuma laikai? Tikiuos supranti toki dalyka, kad jam negalima duoti tiesioginiu saules spinduliu, reikia 24val/para laikyt ijungta filtra+burbuliatoriu, ir jai filtras ne vidinis o backute, ja irgi laikyt ne ant palanges padeta???
Juk 32 C daro zuvis neaktyvias, didina dumbliu dauginimasi, raugina vandeni... nematau jokio grozio ziuret ir lengvai dvokianti, zalsvais kampais ismarginta daigta, kuriamia zuvys vos juda... :roll:
Nieko asmenisko, cia tik mano nuomone, gal pas tave ir vaizdelis ne toks, bet 32 laipsnius manau bet kuriuo atveju turi must bent iki 28...
 #491566   Sakys
 04 Lie 2013 09:26
Viskas priklauso nuo faunos, kadangi aš laikau diskusus tai pas mane 28-30 ok. Pas mane automatiškai keičiasi vanduo , vanduo pilamas šaltas, taip pavyksta per kartštas vasaros dienas sutaupyti elektros, nebent kur išvykęs bunu tai užkyla ir aukščiau. Dumblius įmanoma suvaldyti ir prie 30 ir prie žvėriškų kiekių trašų, tik viskas kur kas jautriau, visa biopusiausvyra trapesnė.
 #491575   augutis
 04 Lie 2013 09:53
Sutinku su Sakys, bet pripazink, 32C jai nera gerai ;)
 #491617   Rolas
 04 Lie 2013 11:56
Sakys rašė:Kaune pas Rima prie topolio pasiderėjus galima pigiai nupirkti didesnį kiekį.
Kadangi, neesu Kaunietis, tai gal galima truputi gauti aiškesnes koordinates?
 #492997   Vaclovas
 10 Lie 2013 20:58
augutis rašė:
Vaclovas rašė:
Tadunce rašė:Saky, išnešk iš pirties arba patrauk nuo saulės akvariumą.
Nes nelabai kitaip tikiu, kad kambaryje 32 laipsniai temp būna dieną naktį. (nemažam akvariume tikrai per dieną nesušyla vanduo iki 32 laipsnių)
Pas mane kad ir db 126 ltr. akva 32 laipsniai.Kambary 29 laipsniai db.
Nelabai as as ir suprantu :shock:
Nu va sedziu db priesais savo 290 ltr slovikiuka, namie rodo 28,9 C, akva 28 C ;uolrait jau 3 metai sitam, pries tai buvo keletas mazesniu, bet nesu gyvenime nei vienam akve turejas daugiau nei 28-29 C, ir tai, skaitau kad cia jau i didziaja pusia maniskiams malavio atejunams ;-)
O tu kur akvariuma laikai? Tikiuos supranti toki dalyka, kad jam negalima duoti tiesioginiu saules spinduliu, reikia 24val/para laikyt ijungta filtra+burbuliatoriu, ir jai filtras ne vidinis o backute, ja irgi laikyt ne ant palanges padeta???
Juk 32 C daro zuvis neaktyvias, didina dumbliu dauginimasi, raugina vandeni... nematau jokio grozio ziuret ir lengvai dvokianti, zalsvais kampais ismarginta daigta, kuriamia zuvys vos juda... :roll:
Nieko asmenisko, cia tik mano nuomone, gal pas tave ir vaizdelis ne toks, bet 32 laipsnius manau bet kuriuo atveju turi must bent iki 28...
Mano bliude tokio temperatura buna kiakvienais metais ir nieko cia blogo.Zuvys kaip plaukioja ziema taip ir vasara.Filtras visa para sukasi,kad jis dirbtu kitaip net minciu ner.Vanduo nei rugsta nei ka, dumbliu suolis buna bet jis suvaldomas.Beje skaliarai nersia ir panasu kad tokia temp netrugdo nei ancitrusam, ornatusam,neonam(cia jau kitam bliude)
 #496182   wenckus
 26 Lie 2013 10:27
Ar kas auginate karosus akvariume? Gal žinote ar juos sudėtinga būtų auginti (trumpą laiką, kaip jauką lydekoms)?
 #496191   Egidijus
 26 Lie 2013 10:39
Kam juos augint, užtenka tik laikyt ;) Jei rimčiau, jie nereiklūs. Žiūrint koks kiekis, kokia talpa, nuo to priklauso priežiūra. Jei karosų daug, gali prireik kompresoriaus. Ilgesniam laikymui-arba vandenį keist dažniau, arba filtras. Ilgai laikant, galima pamaitintn, ka uodegų nenusiėstų. Tik ne per daug. Žodžiu, lyg ir nesunku, bet reik mokėt :D
 #496199   wenckus
 26 Lie 2013 10:51
Nesinori vonios užimti karosais :) Sodyboje prūdę jų turiu begales, tik žvejok, draugelis paskolina akvariumą, o rudeniui galvoju visai nieko būtų pagaudyti lydekaites su skrituliais, kol spinigą mėtai :)
Ačiū už info, bandysiu.
 #496506   Fiskius
 28 Lie 2013 10:10
Sakyk kokio dydzio akvariumas, pasakysim kiek mazdaug karosu, kokiom salygom, galesi laikyt.
 #497110   augutis
 30 Lie 2013 21:54
Jau kam, kam, bet karosam salygu tikrai nereikia :) :) :) esu rudeni pasigaudes karosu ir vonioj islaikes apie tris menesius, nes norejau ant pirmo ledo turet karosiuku, o tokiu laiku jau ju nebenusipirksi :) :) ;) dali vandens nuleisdavau ir uzpildavau svieziu kokius 3 kart per menesi... imesdavau siek tiek dziovinto batono (bet ne duonos, nes inai raugina vandeni) ir jokiu problemu... vonioj taip islaikaiu apie 30 karosiuku be jokio vargo :) :) :)
P.S. jai kam kiltu kvailas klausymas, tai ne, toj pacioj vonioj su jais nesimaudydavau, vonia buvo sklepe, nenaudojama :) :) :)
 #497119   Vegys
 30 Lie 2013 22:45
augutis rašė:P.S. jai kam kiltu kvailas klausymas, tai ne, toj pacioj vonioj su jais nesimaudydavau, vonia buvo sklepe, nenaudojama :) :) :)
Pradėjus skaityt žinutę toks kvailas klausimas buvo kilęs :)
Kažkada vaikystėje su tėvu pasigaudydavom karosiukų baloje, parsiveždavom namo ir laikydavome metalinėje bačkoje su vandeniu. Prileisdavom jų ten daug. Po to naudojom masalui skrituliais gaudant. Nešerdavom, išgyvendavo ... Tikrai nėra reiklūs.
 #601453   scape12
 03 Gru 2014 07:47
sveiki,gal kartais zinot aplink trakus zooprekiu parduotuve?pvz: lentvaris,vievis,is bedos elektrenai.
Uzsilenke termostatas,vienai zuvitei batai po nakties.
 #601662   aurimas22
 03 Gru 2014 22:35
scape12 rašė:sveiki,gal kartais zinot aplink trakus zooprekiu parduotuve?pvz: lentvaris,vievis,is bedos elektrenai.
Uzsilenke termostatas,vienai zuvitei batai po nakties.
termometras gal kiek palaikoma vandens temperatura ir kokia dabar ji yra.
 #601663   aurimas22
 03 Gru 2014 22:47
Stai noriu as parodyt sioki toki akvuka.Bet ant pavasario stiprei keisis.
Prikabinti failai
CAM00152.jpg
 #601673   scape12
 03 Gru 2014 23:27
aurimas22 rašė:
scape12 rašė:sveiki,gal kartais zinot aplink trakus zooprekiu parduotuve?pvz: lentvaris,vievis,is bedos elektrenai.
Uzsilenke termostatas,vienai zuvitei batai po nakties.
termometras gal kiek palaikoma vandens temperatura ir kokia dabar ji yra.
Net nepatikrinau,grizes pakraciau,tai tik sildo ant 28.tai neznet ar keisti,bet db zuviciu trukumas,noretusi papildyti,ciuju teks i vln. :grin:
 #601682   aurimas22
 04 Gru 2014 07:05
scape12 rašė:
aurimas22 rašė:
scape12 rašė:sveiki,gal kartais zinot aplink trakus zooprekiu parduotuve?pvz: lentvaris,vievis,is bedos elektrenai.
Uzsilenke termostatas,vienai zuvitei batai po nakties.
termometras gal kiek palaikoma vandens temperatura ir kokia dabar ji yra.
Net nepatikrinau,grizes pakraciau,tai tik sildo ant 28.tai neznet ar keisti,bet db zuviciu trukumas,noretusi papildyti,ciuju teks i vln. :grin:
Kokiu reike zuvyciu parasyk pavadinimus gal gauciau tau pigiau
 #601684   scape12
 04 Gru 2014 07:44
pas mane 25ltr.
Yra likes tas kur valo akvariuma ,tik jis ir uzaugo jau 5cm,ir neonas gal 3cm.tai kazo panasaus i neona ,spalvingu ta prasme ir didesniu biskuti,dar kokiu 5 maziausiai reik.
O pradejau nuo 3 auksiniu 3cm,tai 1ma numire po pusmecio,kita po metu,o 3cia po 2 su puse uzaugo virs 10cm ir plocio panasiai,burbulas toks :-D.
Paskui nupirkau 2 kardzuves atrodo ir 5 gupijas,po 1men.pradejo dingti zuvis :shock: 1na tokia mazute pikta buvo,nu galvoju sita zudike.padariau ate as jai.liko kardzuves,paskui ziuriu kita be uodegos jau tada viskas aisku pasidare kad tvarka padare patinas,tai atidaviau sunenui,jis dar dasipirko 2 kardzuves ir gyvena kuo puikiausiai tas killeris su kitom :-D
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė