Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Velkiavimas; žūklė vobleriais, sukrėmis, blizgėmis, guminiais masalais; gaudymas skrituliais

 #51994   Sokratas
 01 Kov 2008 21:40
Viskas OK. Aš čia vos ne vienintelis žvejas iš Mažeikių. Nepakenks, manau, mums žinoti ir kas Bostone dedasi. ...Kai kada nors skrisiu už Atlanto draugo aplankyti, jau žinosiu, taip sakant, tenykštę padėtį, kas, kur, ant ko ir kaip... :)

 #52006   linaspvlts
 01 Kov 2008 22:35
bobis rašė:Viskas OK. Aš čia vos ne vienintelis žvejas iš Mažeikių. Nepakenks, manau, mums žinoti ir kas Bostone dedasi. ...Kai kada nors skrisiu už Atlanto draugo aplankyti, jau žinosiu, taip sakant, tenykštę padėtį, kas, kur, ant ko ir kaip... :)
tu ne vienintelis,kuris maiso amerikietiska Bostona su Anglisku. :)
jei vienintelis zvejys is Mazeikiu,tai ka?niekas nezvejoja?ar vienintelis siame forume?atvirai pasakius cia pas jus truputi liudnoka.bitej+ didesnis veiksmas vyksta
 #55058   Bucius
 28 Kov 2008 00:11
kad ir kaip zaviuosi vobleriais, taciau iki ju tikriausiai dar nepriaugau... visada gaudau sukre Aglia nr5 geltona-raudona su baltu lapeliu. kad ir kiek dedu ka kita, visalaik tenka grist prie sios - ant jos tiek geri eseriai, tiek lydekos ima. ezere kur zvejoju, budas paprastas - nuplauki ant seklumos ~3m, uzsiinkaruoji valandai ir sveiti aplinkui i gilumas. palauki kol sukre atsigula ant dugno, tada letai pakeli ir po truputi judini link valties. po valandos inkaruojiesi ant kitos seklumos ir vel i gyli metai aplinkui. nors kai kimba, galima prasedet kad ir visa zvejyba ant tos pacios seklumeles... kazkas minejo, kad lydeka 80% laiko gali stebeti masala negriebdama. toks ispudis is tiesu susidaro, nes griebia kartais is 5-6 identisko pravedimo.. jei grybsteli eseriox - i ta pacia vieta dar kokius 4-5 metimus darau, nes paprastai dryzuotieji didesni ne po viena plaukioja..

 #55089   DainiusM
 28 Kov 2008 09:00
Taip zvejojant (is gelmes i sekluma traukiant) gumos neblogai veikia, nes galima sokdinti ant dugno. Nebent dugnas apzeles tada prasciau. O del to, kad viskas kimba ant vienos sukres... pamastyk, greiciausiai 99% zvejybos laiko su ja zvejoji, kitiems masalams nera pasitikejimo, tai uzsidedi, mosteli pora metimu ir imi zemen, kaip netinkama ir nekibu. ;-)

 #55517   Bucius
 31 Kov 2008 11:11
na kad 99% su viena gaudau, tai ne visai taip... ../;nzv
tixliau butu pasakyti, kad su vobleriais elgtis nlb moku, todel sukre daugiau ir traukau.. vobleri dedu nebent velkiaudamas, taciau dazniausiai :!fig! :!fig!

 #60507   Skersnukis
 19 Geg 2008 09:33
Keista tyla lydeku forume - niekas nesigiria laimikiais ir nesidalina pastebejimas. Siemet dar tik tris kart teko gaudyti, bet tik viena karta istaikiau su oru, tiesa ezeras nepazistamas buvo tai viena apie 0.8kg pagavau ir atsivijo kokia 1.5kg, bet neuzkibo. O mano ezere su oru nenuskilo - (buvau praeita sekmadieni) keitesi oras (atsalo) ir lijo su dideliu veju tai tik viena apie 0.7kg pagavau. Pikciausia buvo kai tadien pakalbejes su vienu pastoviu gaudytoju mano ezere suzinojau kad siandien jis nieko nepagavo, bet vat vakar (praeita sestadieni) tai net 7 isviliojo :shock:

Tiek nedaug dar siemet apie lydekas

 #60516   DainiusM
 19 Geg 2008 10:25
Penktadieni is kliento grysdamas sustojau nemune ties galzdonais duobe patikrinti... per tris valandas viena 1,3kg, viena silkute ir starkiokas nelegalas, dar kazkas pavilkus galiuka atsikabino. O seip sako nemune lydekos pastarosiom dienom labai suaktyvejo. :roll:

 #63836   Pelekas
 29 Bir 2008 13:17
Ei, noreciau ir as savo foto ideti, tik nezinau kaip :donknow'
Skaiciau, skaiciau, skaiciau, skaiciau.... :ks> bet niekaip nepavyksta, gal padesit :cry:

 #64119   Vegys
 02 Lie 2008 18:05
(temos apie Storm naturistic wildeye pike svori pratesimas is http://www.zvejotribuna.net/forumas/vie ... 4115#64115)

Xrapai, del Storm naturistic wildeye pike svorio as ziurejau i
http://www.fishing-price.ru/storm_myagk ... 56078.html - 10 cm / 15 g
http://www.fishing-price.ru/storm_myagk ... 56079.html - 12 cm / 25 g (o pagal http://www.tackleuk.co.uk/storm-naturis ... -1765.html tik 18 g).

O vat 14 cm nerandu ... Pagal svori ir apkrovima kotui speciau kad svoris turetu but >30 g.

O stormlures.com - tai pas amerikonus matyt kitokie modeliai ....

 #64137   Xrapas
 03 Lie 2008 06:22
Vegys rašė:...O vat 14 cm nerandu ... Pagal svori ir apkrovima kotui speciau kad svoris turetu but >30 g. ...
Pamėginsiu šiandien ant įpokavimo pažiūrėti, ką kiniečiai rašo... :-D

 #65119   elieM
 16 Lie 2008 22:39
sveikuciai!!!, radau viena bala, kurioje lydekos ima kaip pasiute, bet tik ant rizos spalvos guminuku, na tik nelabai pasizymincios dydziu, vakar pagavau 5, is kuriu 4 paleidau, dar turejau apie 5 kibimus, taciau esu truputi praradus igudzius, todel nepakirtau, arba lydekos buvo be dantu, kur ta ryzo maisto megeju bala nesakysiu :liež-uvis

 #99175   Helias
 23 Vas 2009 21:19
Asmeniškai, vos ne visos lydekos pagautos mano ant guminuko, pats geriausias masalas, puikiai kimba, tik reikia daznai spalvas atitaikyt, anksciau visiem ir man atrodydavo kad ant guminuko nepajamsi nei salacio nei sapalo, nei velnio :!fig! , kimba ir dar kaip, atsimenu kaip ant ryzo guminuko viena po kito salaciukus gaudziau, aisku mazi, bet vistiek, uzsimetu mepsa, nieko, o su guminuku traukt jau atsibosta, čia kaip diena priklauso , dar ie sapalu esu iritines ant gumos, o seip geriausias man spininginis masalas ir yra relax guminukai, ypac tas ryzas su raudona nugara. Dar is Silutes labai mazos zvejybos parduotuves, jie ten visada turi tokiu be gamintojo opavadinimo parasyto, bet jama ant jo ziauriai gerai, reiks prisipirkt pries sezona.

 #99737   Lamiglas
 25 Vas 2009 21:36
pritariu ir man guma pasiteisina , ir ne tik lydeku zukleja, pagaves salaciu nuo 2 iki 3 kg , virs kilo sapala o rudeni neri kuoja 300g istraukiau ir 2 kg slaki . Kol gaudziau sukrem lydekas sventojoj kibo nedideles iki 1,5 kg perejus prie gumu papuldavo nuo 4 iki 8 kg . Zvejoju daugiausia mans gumom .

 #99837   cesius
 26 Vas 2009 10:50
Baikit vyrai pust migla,visi masalai geri, svarbiausia suprast kiekvieno masalo zaidima ir pritaikyt pagal aplinkybes, o jus cia guma, guma :grin:

 #99860   kleckas
 26 Vas 2009 12:29
cia labai viskas priklauso nuo metu laiko, oro salygu, vandens temperaturos ir kitokiu visokiu faktoriu :) aisku jeigu zmogus uzsiciklins vien ties guminukais tai.. guma bus geriausia :) man pvz geriausi guminukai yra salotiniai, melyni su baltu.. placia uodega :)

 #99876   gelmės
 26 Vas 2009 12:59
kleckas rašė: aisku jeigu zmogus uzsiciklins vien ties guminukais tai.. guma bus geriausia :) man pvz geriausi guminukai melyni su baltu.. placia uodega :)
:-ou-je kai kuriuose telkiniuose. :lol:

 #99903   kleckas
 26 Vas 2009 14:26
butu idomu tureti universala guminuka kuris tiktu visur :lol:

 #99956   tidass
 26 Vas 2009 18:05
kleckas rašė:butu idomu tureti universala guminuka kuris tiktu visur :lol:
o taip buna tik pasakose... :lol:

 #99985   Lamiglas
 26 Vas 2009 20:30
cesius rašė:Baikit vyrai pust migla,visi masalai geri, svarbiausia suprast kiekvieno masalo zaidima ir pritaikyt pagal aplinkybes, o jus cia guma, guma :grin:

netikiu kad tu gaudai visais masalais vienodai , vistiek turi vienus labiau megstamus ir kibesnius uz kitus , man ir gal kitiems tai gumos , o kad visi masalai geri tai niekas ir neabejoja

 #100124   ramkis
 27 Vas 2009 09:12
A man tai visi geri, nes vis vien nieko nepagaunu :lol:

 #100392   cesius
 27 Vas 2009 21:47
Lamiglas rašė:
cesius rašė:Baikit vyrai pust migla,visi masalai geri, svarbiausia suprast kiekvieno masalo zaidima ir pritaikyt pagal aplinkybes, o jus cia guma, guma :grin:

netikiu kad tu gaudai visais masalais vienodai , vistiek turi vienus labiau megstamus ir kibesnius uz kitus , man ir gal kitiems tai gumos , o kad visi masalai geri tai niekas ir neabejoja
Masalus pasirenku pagal, gyly ,vieta ,srove ir t.t, bet is kiekvieno modelio turiu savo favoritus.

 #100491   Lamiglas
 28 Vas 2009 16:05
na matai kaip ir viskas aisku , kazka panasaus ir tikejaus isgirsti :neutral:

Ty

 #113198   artistas
 22 Bal 2009 22:20
Skersnukis rašė:Keista tyla lydeku forume - niekas nesigiria laimikiais ir nesidalina pastebejimas. Siemet dar tik tris kart teko gaudyti, bet tik viena karta istaikiau su oru, tiesa ezeras nepazistamas buvo tai viena apie 0.8kg pagavau ir atsivijo kokia 1.5kg, bet neuzkibo. O mano ezere su oru nenuskilo - (buvau praeita sekmadieni) keitesi oras (atsalo) ir lijo su dideliu veju tai tik viena apie 0.7kg pagavau. Pikciausia buvo kai tadien pakalbejes su vienu pastoviu gaudytoju mano ezere suzinojau kad siandien jis nieko nepagavo, bet vat vakar (praeita sestadieni) tai net 7 isviliojo :shock:

Tiek nedaug dar siemet apie lydekas
Kur čia nebus tyluma... Sezoną atidariau 4 lydžiokais,maždaug po kilogramą, šiandien vėl du. Nėr kada prie kompo sėdėt. :-D
 #113203   savas
 22 Bal 2009 22:34
artistas rašė:
Skersnukis rašė:Keista tyla lydeku forume - niekas nesigiria laimikiais ir nesidalina pastebejimas. Siemet dar tik tris kart teko gaudyti
Kur čia nebus tyluma...
Ne , nu bent i data paziuretum, pries cituodamas :donknow'

o

 #113224   artistas
 23 Bal 2009 01:47
O,blin...Tikrai apsižioplinau. Pardon. :oops:

 #113772   elas
 25 Bal 2009 08:04
dejau ir sukres ir blizgfes ir voblerius antradieni, bet visvien ant gumos istraukiau :grin:

 #114123   Tanius
 27 Bal 2009 20:22
As kazkaip ant gumos tik nebent tvisterio pagaudavau arba mepsai, blizges, ant riperio nieko niekada :D Tik bakst sy savaitgaly 2 lydekiokai, nors meciau tikrai yvairiu masaliuku :eek: :cool:

 #114253   cesius
 28 Bal 2009 11:28
Tanius rašė:As kazkaip ant gumos tik nebent tvisterio pagaudavau arba mepsai, blizges, ant riperio nieko niekada :D Tik bakst sy savaitgaly 2 lydekiokai, nors meciau tikrai yvairiu masaliuku :eek: :cool:
Kuo ytikesi tas ir dirbs, pamirstum tvisterius namie ir kiti masalai atsiskleistu :!:

 #114850   Lamiglas
 01 Geg 2009 12:58
man tai pradzia liudnoka ant gumos nei kibimo , o pagavau apie kilograma su yozuri L minov ir ant salmo pike turejau nebloga ikirtes nesuprantu kaip atsikabino .....
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė