Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Velkiavimas; žūklė vobleriais, sukrėmis, blizgėmis, guminiais masalais; gaudymas skrituliais
 #310960   Marius1
 11 Spa 2011 20:13
Ką tik iš žvejybos, žvejojau 4 val., taikinys-lydekos. Turėjau 6 kliovus, krante atsidūrė 0. Kibimai labai vangūs, arba nepakirsdavau, arba už lūpos kraščiuko ir atsikabindavo, visos silkės. Pradėjau žvejybą vobleriais tvičindamas - kliovo 0, perėjus prie guminukų reikalai pasitaisė. Paskutinį kliovą turėjau ant ZAM voblerio lėtai tolygiai trauliant. Visos kibo ant ramių - natūralių spalvų traukiant lėtai ir tolygiai arti dugno:roll:
 #311503   Marius1
 13 Spa 2011 20:55
Šiandien po pietų variau 2 val. prasimėtyt, rezultatas 2 mažos lydekaitės iki 0,5kg.
1 ant raudongalvio guminuko
1 ant vivingros plekšnės tiger spalvinimo.
Kliovai atsargūs už lūpos kraščiuko, ant gumos buvo vos juntamas timptelėjimas, nors įrankiai jautrūs.
 #311534   Andrius0522
 13 Spa 2011 22:37
nu snd nuvariau ten kur varom pastoviai su Donasss,tai per geras tris valandas,keturi tikri kibimai,del vieno abejoju :) is ju 3 valtyje,viena paleidau peiliuka iki 800 gr kazkas,kita 1.7 kg pas drauga skrandyje jau manau nes pats nevalgau :),ir kita 4.720 kg,daug kovos nebuvo,ras ras ir valtyje ;) tiek ziniu is Taurages rajono...

http://imageshack.us/photo/my-images/338/img0430wc.jpg/
 #313371   Ramzis_II
 22 Spa 2011 19:54
Kintu tvenkinuke siandien sugautos 5 astriadantes, 1 iskaitine , likusios sekmingai plaukioja.
Visi kibimai ant vobleriuko MEGABASS VISION 110, veiksmas nuo 9.00 iki 13.00 val.
 #313495   Marius1
 23 Spa 2011 20:26
Na šiandien 5 paleistuvės ir 1 ant legalumo ribos ( 47 cm ) pagavau, visos paleistos. 5 ištvičinau ir 1 užvelkiavau. Prasti laimikiai šį rudenį man :-ug
Šį kart išgelbėjo Xrapas 10 cm, būtų išvis otsosonas :v-ar
Ant japankių kažkaip neėmė :roll:
 #313537   Mike
 24 Spa 2011 07:38
Šeštadienį popiet bandymas suvilioti lydeką Nemune šiek tiek žemiau Kauno buvo nesėkmingas. Vienas įkandimas į guminuką. Kiti spiningautojai irgi tušti buvo. Labai žemas šiam metų laikui vanduo.
Sekmadienį nuo 12 iki 18 val. velkiauta dideliame ir giliame Dzūkijos ežere. Už pusvalandžio nuo žūklės pradžios ant 16 cm relax guminuko (tepalas) pagavau 2,65 kg. Užkibo gal 6 m gylyje. Daugiau nė barkšt. Iš kart po maniškės kolega irgi turėjo kibimą, bet atsikabino. Aš visą laiką velkiavau gyliuose nuo 6 iki 10 m. Kolega visą laiką malėsi su downringeriu aplink seliavų būrius. Oras fantastiškas. Saulei pasislėpus atšalo, 19 val. įlipus į auto termometras jau rodė -1,5.
 #315534   Vaidis
 30 Spa 2011 20:48
marcoxx rašė:šiandien jos visai nejuda....
cesius rašė:Pritariu, viena kilke per 4h.
Kai su tavim pakalbejau, sakau reik ir man prasivetrint :lol:
Paveikslėlis
image hosting gif
+dar viena tokia, tik purslu kai dave, viska aptaske velniop, tai nebeiamzinau, ai dar viena grazule buvo pasivijus, bet mane isvydo ir nese muila -liežvis
 #315592   Vaidis
 31 Spa 2011 08:58
Vegy-cia Megabass Vision Miaybi ;uolrait Kabejo jau ir metrines nasruose :ruko
 #315631   savas
 31 Spa 2011 18:16
Viskas normaliai siemet su lydekiais, ne tokios rimtos, kad girtis reiktu, bet kabinejasi - kiekviena zvejyba po 1 -2 vienetus. Kadangi zvejybos tik po pora valandikiu, tai skustis tikrai ner ko :gutgut .
P.s. siandie pavakary pries saules laida viena uzsirove... pries tai eseriukai baksnojo.
 #315633   Mike
 31 Spa 2011 18:31
Vakar dviese šturmavom vieną tvenkinuką. Buvom nusiteikę velkiauti ir pagauti dyyydelę lydeką. Vėjas šaltas, žvarbus, iš ryto dar rūkas. Bjauru. Nuo 9 val. iki 11 val. nė barkšt. Aš spjoviau į velkiavimą ir nuplaukiau į seklumas pabandyti suvilioti kokią varlių tykančią. Neužilgo turėjau kibimą, bet atsikabino. Skambina kolega. Užvelkiavo, bus kažkiek virš kilo. Po pusvalandžio vėl skambina. Dar viena, bus apie pusantro kilo, ir dar kibimą turėjo. Reiškia pradėjo judėti. Plaukiu į gylius, leidžiu iki dugno šešių colių guminuką. Paplaukiu kokį šimtą metrų. Laikiklyje įstatytas kotas purtosi. Yra. Gylis apie septyni metrai. Jaučiu, kad ne kilograminė, bet lyg ir nieko rimto. Maždaug vidury vandens sustoja ir pradeda muistytis. Bet kotas rimtas, valas storas tai labai žaisti neduodu. Pasikeliu į viršų, dar leidžiu pasivartyti ir staigiu judesiu čiuptelėjęs už sprando įsikeliu į valtį. Gerulė. Iš karto plaukiu į krantą, paskui atplaukia ir kolega. Pamatuojam, pasveriam. 91 cm, 5,94 kg.
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Smagu. Mano asmeninis rekordas, šių metų tikslas pagauti virš penkių kg pasiektas. Kadangi tokias žuvis reikia gerbti, tai leidžiu atgal. Paleidimas užfiksuotas kažkur čia:
http://www.facebook.com/profile.php?sk= ... 5324616398
Plaukiu į gylius. Nuplaukiu porą šimtų metrų ir kotas vėl makaluojasi. Šį kartą standartinė. 1,15 kg. Bus vakarienei. Dar turim po porą barkštelėjimų, bet staigus lydekų sukilimas tuo ir baigiasi. Apie pusę trijų nusiimam. Lipdamas iš valties sulaužau spiningą. Ne bėda, tik pats galiukas nulūžo, o ir spiningas tik velkiavimui tinkamas, todėl labai nesirūpinu.

Šiandien švintant jau kitoje užtvankoje, su kitu kolega. Pučiant valtis lynoja. Šilta. Kolega prieš porą savaičių čia ėmė 9,7 kg. Bandysim. Pradžioje bandau šalia kranto, gal kokią varlinėjančią rasiu. Gal penktu metimu pasigaunu kliuvinį. Tymptelnu ir mano darbinis Dragon team dragon lūžta dvejose vietose. Va čia jau bėda. Nuoširdžiai gaila spiningo, nes buvo mano mėgstamiausias. Nuotaikos nebėra, velkiauju. Kolega vis dar bando palei krantus. Iki pusės trijų dienos kolega vis dar tuščias, o aš ant mikriko sukrapštau vieną 450 g. ešerį. Nekibadienis.
Savaitgalis savo davė, bet savo ir pasiėmė.
 #319233   cesius
 12 Lap 2011 17:41
Tigejau siandienvalty pust, tai pasirinkau vietines reiksmes duobikes :) is 8 kibimu tik 4 krante
Paveikslėlis Paveikslėlisbuvo ir nuskriaustu nuo mamyciu
Paveikslėlis
Nu ner mamku ir tu pasiusk :)
 #321258   ciobrelis
 20 Lap 2011 21:06
Šian ir aš uždariau spiningavimo sezoną :(

Atvažiavau ši kartą su žmona prie ežero, tad dar niekad nebuvo taip gerai, irkluoti man nė trupučio neteko ''plot :grin:
Na, o apie spiningavimą, galiu pasakyt, kad pradžia visai nekokia.. per du spiningus iki pietų, nė vieno stukt.. :). Apie pietus, žmona nors ir irklavo ir karštą vyną ragavo, tačiau vis tiek sušalo, tad grįžom į krantą, papietavom, sušilom, ir su vietiniu žveju pašnekėję sužinojom, jog kimba tik prie kranto, ir velkiaujant, tad mes vėl į valtį, didžiausi turimi (negiliai neriantys) vobleriai ir velkiaut. Žmona tiesiai per lelijų juostą plaukia, as galvoju, dzin, pintas valas - jei kas ištrauksim, tik su ta mintim žiūriu spiningas sulinksta, atsileidžia, sulinksta, atsileidžia, galvoju, ok, reik ištraukti (atkabint sutręšusius lelijų lapus), pradedu traukt, žiūriu lydekiokas 800 g. Po pusvalandžio (jau nebeturint voblerių :grin: :grin: ) užsidedu blizgę, metu į šoną (į tokį žolių kolidorių) ir vos paplaukus 4 - 5 metrus bAC! šį kart supratau, kad bent 3 kg bus :) žmona prie valties su graibštu jau pasitiko ( žinoma graibštas lūžo ;uolrait ) Lydeka valty ir viskas aišku, laikas plaukt link mašinos :)
Sezono uždarymas užskaitytas ;-var-var.

Paveikslėlis
 #324509   SatanKlaus
 05 Gru 2011 09:15
Na va, pagaliau ramiai galiu prašinėti truputį...

Šeštadienį keturiese keturiomis valtimis šturmavom vieną Ignalinos rajono ežeriuką. Velkiavom visi. Tik išplaukus man 1,5 kg, po 20 min 0,15 mailius (ant 18 cm 12 m gylyje), po valandėlės 1,8 kg, tada vėl peilis visiškas. Kolega per tą laiką vieną 2,2, kiti du nieko. Tada skambina, sako turiu tarp 5-6 kg. Oba, jau rimta(y). Apie 12,40 rimtas kliovas man, pakertu, jaučiu kad žuvis didelė:O. Prisitraukiu, iš akies 7-8 kg(y)(ff), jau ramu, galima uždarinėti sezoną. PO 10 min skambina draugas, sako turiu, ne mažiau 8 kg(wow). Susitinkam krante, fotosesija, arbata ir dar išplaukiam pabandyti. Apie 14 val apturėjau tokius 4 smūgius, kad galvojau valties galą nulauž(wow). Deja, neužsikirto...
Reziumė: 5,2, 7,12 ir 7,2 kg.
Tai va, visas veiksmas 11-14 m gylyje, dirbo tik natūralios spalvos voblikai. Aš saviškę paėmiau Salmo Wfitefish 18 cm 80 gr vobleriu, kitas rimtas kliovas buvo ant bomberio apie 15 cm skaidraus raudongalvio.
Tai tiek info, sezoną tikrai jau uždariau(y)(h)
 #325951   Lamiglas
 11 Gru 2011 18:56
Sveiki , nu isvargau sendien ir as viena po ilgos pertraukos 2 kg lydeka , gaudziau tvenkiny , istvicinau an x rapo 10 cm zalsvas su raudona galva , nemaniau kad dar tvicinant galima ka nors pagauti , pabandziau - pasiteisino , tai tiek ( vis labiau patinka manasis avidas - 70 mf2 tikrai puikus spiningas )
 #331806   Lamiglas
 08 Sau 2012 18:26
Paveikslėlis

Sveiki , nu ka pirmoji siais metais , pagavau tvenkiny netoli namu , vienintelis kibimas apie puse dvieju . Svere 2,5kg. guminukas aqua relax . Zvejyba pradejau giliausioje tvenkinio vietoje - tuscia , paskui nuejau kur sekliau gylis apie tris metrus , griebe netoli kranto . Dzigavau beje su gl2 str 1083 , paskutiniu metu tvenkiny beveik vien su juo ir dziginu lydekas, taip kad klausimu ar galima dzigauti su gl2 man nekyla .
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 50
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė