Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Velkiavimas; žūklė vobleriais, sukrėmis, blizgėmis, guminiais masalais; gaudymas skrituliais
 #220670   Aurumas
 14 Rgs 2010 12:43
Nebandziau.bet pasiziurejus, tas kablys apacioj nezavi ir vercia susimastyti, kaip ten butu pasokdinant ja dugnu, turbut lb kabinetusi, nebent dugnas lb svarus :roll:
 #220672   Vegys
 14 Rgs 2010 12:48
Čia paviršinis masalas (tipo poperis) ir dugno jo šokdint nereik. Varlės daugiausiai plaukioja paviršium.
 #220677   Vegys
 14 Rgs 2010 13:12
Komplekte yra atsarginės kojos. Kas bus kai suvalgis (jei valgis iš vis !!!) ir atsargines - nežinau ...
Kaina šio daigto - 13.49 Lt.
 #220728   Evaldas Z
 14 Rgs 2010 15:12
kad naktinius sliekus jama lydekos, esu ir as pastebejas gaudydamas sapalus ir eserius donke upej. kartais griebdavo tik uzmetus, kol sliekas dar gyvibingas ir raitos, bet dazniausiai pradejus traukt permetimui. kablys arciau slieko galvos, ir traukiant sliekas pradeda suktis apie valo asi, net mepso nereik, gaunas tokia lyg spirale, arba siaip plazda vandenyje. didziausia lydeka, kuri nenukando valo ir buvo siaip taip isprasyta i kranta 2.2kg.
 #222843   martiz-zz
 24 Rgs 2010 18:57
tai va apturejau bloga pradzia bet smagia zvejybos pabaiga :lol: o buvo tep atvariau prie vandens telkinio ir ji apie 1sukavau... nei kibimo... nuvariau prie kito, tas pats. vazuoju prie trecio... taspats... ir jau einant namo metau ir randu duobele apie 20kv/m o ten lydziu :ruko :ruko :superšokas tiksliau peiliuku iki kg :-D pirmu metimu turejau 3 kibimus :-D bet ant 4-l gumos nepaima, dedu mazesni iskart peilis, metu antras,.... na ka as esu netoks zmogus kad su tuo paciu dusint tai dedu vobleri ir ka? nieko, dedu kita, dar kita ir nieko :shock: :eek: ir tvicinu ir paprastai vedu nieko '''bum nesuprates dedu guma ir vel kibimas po kibimo :shock: guma visokiausias spalvas dedu ir ima maziau ar daugiau o ta ne :shock: taip ir likau nesuprates,.. o vienoi duobytei radau 8 lydekiokus ir apie 20 kibimu :-D :-D tai isvada tokia kad peiliai stovi buriais kazkodel o masala ima irgi isrankiai
 #228421   martiz-zz
 25 Spa 2010 17:57
pasiguodziau siandien ryta kad nejama man visai jos '''bum ir siandien kibo kaip isprotejusios :-D vienoi balo pagavau 4 bet visos po 700g :roll: tai sumasciau kitur galvojau gal didesniu aptiksiu tai ten ispriotejusiai kibo :koliorava , ir 8 dar pagavau bet irgi dydziai apie kilograma :roll: tik viena gal 3-4kg keliant guminuka isslindo is zoliu ir isgazdino sokant ant gumos :superšokas :superšokas bet deja... '''bum kibo ant max-rapo ir ant gumos, bet ant gumos stambesnes :roll: buvo smagu, pasiilges buvau tokio kibimo :ruko Paveikslėlis beja visos lydekos stovi sekluose vietose arba pelei krantus, gylesnese vietose nieko neradau. pirmoi baloi lydekos buvo kaip po gero bado, pilvai net ilinke o antros pilvai isoke :shock:
 #229971   Mike
 02 Lap 2010 13:04
Šeštadienį šturmuotas vienas iš Dzūkijos ežerų. Ne seliavinis, bet didelis. Penki žmonės - penkios valtys. Rezultatai: pas pirmą trys, iš jų viena nelegalkė, kitos dvi šiek tiek virš ribos, visos spagautos netoli žolių apie 3-4 metrų gylyje ant guminuko mėtant. Pas antrą trys, dvi apie 1 kg, viena apie 1,4 kg. Mažesniosios pagautos velkiaujant ant didelio voblerio 8-10 m gylyje, didesnioji apie 4 m gylyje irgi velkiaujant. Pas trečią dvi apie 1 kg velkiaujant netoli žolių apie 3 m gylyje. Pas ketvirtą viena 3,3 kg velkiaujant ant vartiklės apie 2 m gylyje virš žolių. Pas penktą viena 5,36 kg, velkiaujant ant voblerio apie 3 m gylyje. Pats vos ne visą dieną velkiavau nuo 6 m ir giliau. Vis bandžiau didelę pagauti. Nesiseka. Tuose gyliuose tik kilogramines pagaunu, nepataikau vis ant rimtos.
 #235253   bazz2x
 24 Lap 2010 08:44
Lapkricio 20d. buvau nusibeldes iki Panemunes dambu.... Siaubas. Neina islysti is krumu, koks aukstas vanduo. Tai per pora valandeliu vaiksciojimo ir ieskojimo patogesnes vietos ant JUROS ikabinau pugzli :D . A daugiau nei barkst. Gal kada situacija ir pasitaisys.....

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
 #279991   Dariovas
 08 Geg 2011 19:30
Siandien Lampedziu karjere zvejojom su draugu ant guminuku ir pagavom pora lydeku, viena pagavau as.


Paveikslėlis

Guminuko atiduot nenorejo tai vos isplesiau is nasru..... Tai tiek..
 #280564   Dariovas
 10 Geg 2011 19:17
Siandien vel buvom lampedziuose. Pirmas metimas ant guminuko nieko... uzsidedu blizge viena puse sidabrine o kita varine, metu, palaukiu, traukiu, traukiu ir atleidus vel pradejus vinioni stabdis.... nedidele margasone bet visgi margasone plesrune ;)
Paleidus si peiliuka po poros metimu kitoje vietoje dar vienas kibimas bet atsipurte, dydis irgi panasus buvo.


http://imageshack.us/photo/my-images/40 ... d0920.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/64 ... d0921.jpg/

Sorry, bet kitaip ideti neisejo.
 #294600   Dariovas
 17 Lie 2011 11:03
na as siandien buvau muniskiu ar kokioj ten uztvankoj tai 3 kliovai 1 pakirstas...

eh, buciau paleides y kita bala bet nukraujavo ;S teko parsinest namo

Paveikslėlis

redaguoju ir dadedu dar viena nuotrauka. atrodo maza bet stora :D


Paveikslėlis
 #297719   revolt
 08 Rgp 2011 09:11
as irgi maniau kad vidurvasaris ir lydekos nekimba. tad 3 savaites gaudziau su plude ir apie lydekas net minciu neturejau. kol paskutine liepos savaite nesumasciau pavelkiaut. rezultatas: du rytai po 3 valandas velkiavimo. pirma ryta 3 lydekos, antra ryta 4 lydekos. didziausia 2.5 kg. kitos apie 0,5kg. bei dar 5 eseriai, vienas neblogas kiti mazuciai. tad pasigailejau kad nuo pradziu atostogu nebandziau su spiningu. kiti mano ziniomis spiningave ten irgi neblogai pagavo. veiksmas vyko ignalinos rajone. plaukiau 3 metru gylyje, ir vobleris visur ejo palei dugna, nes daznai uzardavo dugna ir vis tekdavo permetinet. gaudziau ant 7cm rapala deep runner pilko su baltu spalvinimu, berods kuojos spalvinimo. vobleris buvo prakastas, kiauras ir is plaukiancio patapes skestanciu, nes ejo gyliau nei turetu. kartu plaukes velkiavo tokiu paciu tik sveiku plaukianciu, vobleris ejo siektiek auksciau ir nebuvo nei vienos lydekos, tik eseriai keli.

beje kibo rytais nuo 6 val iki 10val. kaip diena ar vakare nezinau, nes tik rytais plaukiau. oras buvo geras, giedra.
 #298276   ciongs
 11 Rgp 2011 21:42
Šiandien bandžiau pagauti šalvį, ale nesisekė.
Nusprendžiau pagaut nors ką nors, užsidėjau rankų darbo sukrę ir pradėjau mėtyt į seklumą už dambos galo kur kažkas mailių vaiko.
Pirmas metimas - stuktelėjo. Antru metimu - sėdi.
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Iš akies netoli 2 kg.
Aišku paleidau
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
 #298616   Donasssss
 13 Rgp 2011 21:03
uzvakar nuvarem palydekauti,tai viskas buvo taip... nuo 16val. iki 20val 30min. nieko,isskyrus pora barkstelejimu. as jau norejau varyti namo bet draugas ykalbejo pasilikti dar. vat ir prasidejo ydomumas. per valanda istraukta 500gr, 2,8kg, 3,3kg. dar dvi paejo tokios +- 2,5kg. viena +- 1,5kg, bei dar pora smagiu kibimu. kazkokios labai agresyvios. viena is pabegusiu dave zvakes be sustojimo,vos y valti neisoko ,suspurdejusi ant borto atsikabino ir nuplauke. dar ta kur 2,8kg svere buvo labai kovinga,kol nepamaciau jos tai maniau kad reikala turiu su kurkas didesne. ir visa tai uztruko valanda,pradejo temti ir varem namo. man tai pirma karta taip, kad per toki trumpa laika tiek judesio butu. vakar vel bandem,buvom kol pradejo temti,gaila bet scenarijus nesikartojo,keli peiliukai ir fsio
 #298922   Liksime
 16 Rgp 2011 19:19
Ant dugnines.
Kukuruzas - dzikas.
Neiskaitine.
Tebeiesko toliau gurmanisku masalu :)

Paveikslėlis
 #298973   Donasssss
 16 Rgp 2011 23:03
katik is zvejybos. kibimu y vakara daug, viena smagi atsipurte,istraukti du peiliukai. valties draugui nuskilo labiau. apie 17val. susikove su 95cm, 6,45kg lydeka.
Paveikslėlis
 #308509   Donasssss
 30 Rgs 2011 20:45
katik is zvejybos. pagauta viena nelegali,poto kelios valandos nei barkst, na o vakarejant viena rimtesne. trumpa bet labai jau stora. sveriau su graibstu nes labai jau nedraugiska buvo tai svere 6,9kg, atmetus graibsta tai yra apie 500gr lieka apie 6,4kg. na o linksmiausia tai kad ji gyvena toliau.
http://imageshack.us/photo/my-images/80 ... 003vq.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/85 ... 004ec.jpg/

o cia jos amnestavimas...

http://imageshack.us/photo/my-images/84 ... 006sv.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/84 ... 007uj.jpg/
 #308649   djdeimis
 01 Spa 2011 21:05
Nu ka, ir mes siandien su draugeliu buvom marguju. Rezultatai po viena monstriuka: manoji 2.3kg. . draugo 2kg ;-) draugui buvo dar vienas kibimas bet taip ir atitruko nepasirodziusi :?

Manoji su guminuku: http://imageshack.us/photo/my-images/23 ... 01364.jpg/
O cia abieju, mano virsui, o tas guminukas tik del grozio uzdetas (ne ant jo pagavom): http://imageshack.us/photo/my-images/53 ... 01363.jpg/

P.S. Lydekos buvo pagautos 0,5-1m gylyje kur daug zoliu :koliorava
 #310311   Kairys
 09 Spa 2011 20:33
Man vakar gera žvejyba gavosi. :v-ar Buvau kaime, tėvukų aplankyt, padirbėt rudeninių darbų ir panašiai. ;-) Vakare palydėjau motiną prie ežero karvės melžti, o pats spiningą pasiėmiau. Ir ką manot - pirmoj brastelėj pirmas netolimas metimas palei nendrių liniją ir iš karto bumpt, 56 cm margoji, graži tokia, stora, svorio nežinau, svarstyklių neturėjau, bet kažkas apie kilogramą ir tris-keturis šimtus gramų iš akies. Susigundė Wireko 3 numerio sukre, 10g, vienas iš mano šio sezono topų, paėmė godžiai, gerai, kad buvau replytes įsimetęs, kitaip būčiau vargęs ilgai. ;-)
 #310946   Saugirdas
 11 Spa 2011 19:46
Sekmadienio dieną pagavau pirmą lydeką (1,1kg) džigaujant:
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Sedėjo ramioje upės ilankėlėje.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 50
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė